• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    219,-excl. btw 264,99incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 4 augustus 2017
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 4 augustus 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    LevelOne 555506 media converter

    LevelOne media converter: 10/100 Industrial Media Converter, SC MM 2KM -10 ~ 60C - Zwart

    Productcode: 555506  |  EAN/UPC: 4015867183908
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    LevelOne media converter: 10/100 Industrial Media Converter, SC MM 2KM -10 ~ 60C - Zwart kenmerken

    IEC-1100

    LevelOne IEC-1100, 10Base-T, 100Base-TX, 100Base-FX, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, Fast Ethernet, Volledig, Half, Bedraad

    Voorziet in 10/100Base-TX met 1 poort plus 100Base-FX met 1 poort
    100Base-FX-vezel voor meerdere modi voor de link tot 2km
    Bedrijfstemperatuurbereik van -10°C tot 60°C (14°F tot 140°F), getest voor functionele werking @ -20°C tot 70°C (-4°F tot 158°F)
    10/100Mbps-volledig/half duplex, automatische onderhandeling, automatische MDI/MDIX
    Ondersteunt stroominput van 12 tot 48VDC
    Voldoet aan IEC61000-6-2 EMC betreffende algemene standaardimmuniteit voor industriële omgevingen
    Buffergeheugen van 484K bit
    IP30 aluminium behuizing
    Ondersteunt installatie op DIN-rail

    Specificaties

    LevelOne media converter: 10/100 Industrial Media Converter, SC MM 2KM -10 ~ 60C - Zwart specificaties
    Beheerfuncties
    Plug and play Ja
    Certificaten
    Veiligheid UL60950-1, EN60950-1, IEC60950-1
    Certificering ISO9001, FCC Part 15, Class A, VCCI, EN61000-6-4, EN55022, EN61000-3-2, EN61000-3-3, EN61000-6-2, EN61000-4-2, EN61000-4-3, EN61000-4-4, EN61000-4-5, EN61000-4-5, EN61000-4-6, EN61000-4-8, IEC60068-2-6 Fc, IEC60068-2-27 Ea, FED STD 101C Method 5007.1
    Design
    Intern Nee
    Internationale veiligheidscode (IP) IP30
    Kleur van het product Zwart
    LED-indicatoren Snelheid, Activiteit, Link, Stroom, Status
    Materiaal behuizing Aluminium
    Land van herkomst Taiwan
    DIN rail bevestiging Ja
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf -10 - 60 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
    Temperatuur bij opslag -25 - 85 °C
    Energie
    Vermogensverbruik (max) 4.3 W
    Ingangsspanning 12-48 V
    Uitgangsstroom (12V) 0.3 A
    Uitgangsstroom (48V) 0.07 A
    Uitgangsstroom (24V) 0.15 A
    Gewicht en omvang
    Diepte 70 mm
    Gewicht 200 g
    Breedte 26 mm
    Hoogte verpakking 221 mm
    Breedte verpakking 180 mm
    Diepte verpakking 79 mm
    Hoogte 110 mm
    Gewicht verpakking 500 g
    Inhoud van de verpakking
    Type verpakking Doos
    Snelle installatiehandleiding Ja
    Netwerk
    Converter input interface 10BASE-T,100BASE-TX
    Converter output interface 100BASE-FX
    Ethernet interface type Fast Ethernet
    Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x
    Store-and-forward Ja
    Auto-negotiation Ja
    Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100 Mbit/s
    Packet forwarding rate (10 Mbps) 14880 pps
    Datastroombeheer Ja
    Packet forwarding rate (100 Mbps) 148810 pps
    Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
    Auto MDI/MDI-X Ja
    Duplex systeem Volledig, Half
    Poorten & interfaces
    Vezel-optische connector SC
    Fibre channel-poorten 1
    Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Prestatie
    Maximaal bereik 2000 m
    Buffergrootte 484 KB
    Draad modus structuur Multi-mode
    Mean time between failures (MTBF) 1198630 uur

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    10/100 Industrial Media Converter, SC MM 2KM -10 ~ 60C
    LevelOne
    LevelOne
    264.99 EUR new
    IEC-1100
    LevelOne media converter: 10/100 Industrial Media Converter, SC MM 2KM -10 ~ 60C - Zwart LevelOne media converter: 10/100 Industrial Media Converter, SC MM 2KM -10 ~ 60C - Zwart
    https://www.centralpoint.nl/network-media-converters/levelone/iec-1100-art-555506-num-5525459/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder