• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    69,-excl. btw 83,49incl. btw
    Op voorraad (13)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    LevelOne 540674 media converter

    LevelOne media converter: FVT-2001 - Zwart

    Productcode: 540674  |  EAN/UPC: 4015867185131
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    LevelOne media converter: FVT-2001 - Zwart kenmerken

    FVT-2001

    LevelOne FVT-2001, 10Base-T, 100Base-TX, 100Base-FX, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, Snel, Multi-mode, 50/125, 62.5/125

    Zet gegevens over van 10/100Base-TX koperen naar vezelinterfaces
    Vezel met meervoudige modi met SC-connector voor transmissie van tot 2 km
    Ingebouwde LFP (Link Fault Pass-through)-technologie
    IEEE 802.3x datatransport-besturing beschermt tegen lost packets voor betrouwbare dataoverdracht
    DIP-schakelaar voor aangepaste configuratie
    Ondersteunt transmissie met weinig verschuiving in de tijd
    Ondersteunt de transmissie van extralange pakketten van tot 1,6KB
    Bedrijfstemperatuurbereik van -10°C ~ 55°C

    Specificaties

    LevelOne media converter: FVT-2001 - Zwart specificaties
    Certificaten
    Certificering FCC, CE
    RoHS compliance Ja
    Design
    Kleur van het product Zwart
    Intern Nee
    LED-indicatoren Activiteit, Link
    Land van herkomst China
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 40 - 75 °C
    Temperatuur bij opslag -10 - 55 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 90 procent
    Energie
    Stroom 1 A
    Ingangsspanning 5 V
    Gewicht en omvang
    Gewicht 420 g
    Hoogte 26 mm
    Diepte 94 mm
    Breedte 71 mm
    Hoogte verpakking 55 mm
    Breedte verpakking 235 mm
    Diepte verpakking 125 mm
    Inhoud van de verpakking
    Inclusief AC-adapter Ja
    Type verpakking Doos
    Snelle installatiehandleiding Ja
    Netwerk
    Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
    Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
    Datastroombeheer Ja
    Store-and-forward Ja
    Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100 Mbit/s
    Auto MDI/MDI-X Ja
    Ethernet interface type Snel
    Duplex systeem Volledig, Half
    Converter input interface 10Base-T, 100Base-TX
    Converter output interface 100BASE-FX
    Auto-negotiation Ja
    Link Loss Return (LLR) ondersteund Ja
    Link Loss Carry Forward (LLCF) ondersteund Ja
    Poorten & interfaces
    Aansluiting voor netstroomadapter Ja
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
    Vezel-optische connector SC
    Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports 1
    Prestatie
    Golflengte 1310 nm
    Draad modus structuur Multi-mode
    Maximaal bereik 2000 m
    Vezelkabel diameters ondersteund 50/125, 62.5/125 µm

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    LevelOne media converter: VDS-0200 - Zwart
      LevelOne VDS-0200. Overdrachtssnelheid
      (max): 100 Mbit/s, Converter input
      interface: 10Base-T, 100Base-TX,
      Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE
      802.3u. Verbindingstechnologie: Bedraad.
      Maximaal bereik: 300 m.
      LED-indicatoren:...
    209,- excl. btw
    252,89 incl.btw
    Voorraad 1
    LevelOne media converter: FVT-0203TXFC - Zwart
      LevelOne FVT-0203TXFC.
      Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s,
      Converter input interface: 10Base-T,
      100Base-TX, Converter output interface:
      100Base-FX. Verbindingstechnologie:
      Bedraad, Vezel-optische connector: SC.
      Maximaal...
    219,- excl. btw
    264,99 incl.btw
    LevelOne media converter: FVT-2002 - Zwart
      LevelOne FVT-2002. Overdrachtssnelheid
      (max): 100 Mbit/s, Converter input
      interface: 10Base-T, 100Base-TX,
      Converter output interface: 100Base-FX.
      Verbindingstechnologie: Bedraad,
      Vezel-optische connector: ST. Maximaal
      bereik:...
    69,- excl. btw
    83,49 incl.btw
    Voorraad 22
    LevelOne netwerkchassis: CVH-2000 - Zwart
      LevelOne CVH-2000. Breedte: 42,7 cm,
      Diepte: 31,5 cm, Hoogte: 9,1 cm. AC
      invoer voltage: 100-265 V, AC invoer
      frequentie: 50/60 Hz. Certificering: CE,
      FCC. Afmetingen verpakking (BxDxH): 550
      x 410 x 185 mm
    219,- excl. btw
    264,99 incl.btw
    Voorraad 2

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    FVT-2001
    LevelOne
    LevelOne
    83.49 EUR new
    FVT-2001
    LevelOne media converter: FVT-2001 - Zwart LevelOne media converter: FVT-2001 - Zwart
    https://www.centralpoint.nl/network-media-converters/levelone/fvt-2001-art-540674-num-5301711/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder