• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • LevelOne netwerk media converters

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Intern
    Verberg filters
    LevelOne FVT-2002 Media converter - Zwart
    (FVT-2002)
      LevelOne FVT-2002. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125,62.5 / 125 µm. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst: China. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 1 A
    61,- excl. btw
    Voorraad: 39
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne GVT-2000 Media converter - Zwart
    (GVT-2000)
      LevelOne GVT-2000. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst: China. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A
    64,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LevelOne FVT-2401 Media converter - Zwart
    (FVT-2401)
      LevelOne FVT-2401. Maximum data transfer rate: 100 Mbit / s, Networking standards: IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Duplex system: Full, Half. Fiber optic connector: SC, Connectivity technology: Wired. Maximum transfer distance: 40000 m, Wavelength: 1310 nm, Fiber mode structure: Single-mode. LED indicators: Activity, Link, Power, Product colour: Black, Country of origin: China. Input voltage: 5 V, Input current: 1 A
    91,- excl. btw
    Voorraad: 43
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne VDS-0202 Media converter - Zwart
    (VDS-0202)
      LevelOne VDS-0202. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 1400 m. LED-indicatoren: LAN, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst: Taiwan. Spanning: 5 V, Output current: 2 A
    165,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LevelOne FVM-1101 Media converter - Zwart
    (FVM-1101)
      LevelOne FVM-1101. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: LC,SC,ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. LED-indicatoren: Activiteit, FDX, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst: China. Ingangsspanning: 100 - 240 V, Spanning: 5 V, Output current: 2 A
    203,- excl. btw
    Voorraad: 24
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne VDS-0130 Media converter
    (VDS-0130)
      LevelOne VDS-0130. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3af,IEEE 802.3u. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m. LED-indicatoren: DSL, LAN, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC Rules Part 15 Class B CE. Breedte: 90 mm, Diepte: 120 mm, Hoogte: 28 mm
    217,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LevelOne VDS-0120 Media converter
    (VDS-0120)
      LevelOne VDS-0120. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3af,IEEE 802.3u. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m. LED-indicatoren: DSL, LAN, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst: Taiwan. Spanning: 12 V, Output current: 2 A
    263,- excl. btw
    Voorraad: 20
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne FVT-2001 Media converter - Zwart
    (FVT-2001)
      LevelOne FVT-2001. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst: China. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 1 A
    36,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne FVS-3800 Media converter - Grijs
    (FVS-3800)
      LevelOne FVS-3800. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Grijs, Land van herkomst: Taiwan, Certificering: FCC Part 15 Class A, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 1 A, Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Breedte: 70,3 mm, Diepte: 26,2 mm, Hoogte: 94 mm
    64,- excl. btw
    Voorraad: 35
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne GVT-2001 Media converter - Zwart
    (GVT-2001)
      LevelOne GVT-2001. Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Fiber optic connector: SC, Connectivity technology: Wired. Maximum transfer distance: 550 m, Wavelength: 850 nm, Fiber mode structure: Multi-mode. LED indicators: Activity, Link, Power, Product colour: Black, Country of origin: China. Input voltage: 5 - 12 V, Input current: 2 A
    89,- excl. btw
    Voorraad: 231
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne GVS-3800 10/100/1000BASE-T to 1000BASE-X Converter [1x, RJ45, 1x SFP, 802.1Q(inQ), LLR] Netwerk media .....
    (GVS-3800)
      LevelOne GVS-3800 10 / 100 / 1000BASE-T to 1000BASE-X Converter [1x, RJ45, 1x SFP, 802.1Q(inQ), LLR]
    125,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LevelOne IEC-1100 Media converter - Zwart
    (IEC-1100)
      LevelOne IEC-1100. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Draad modus structuur: Multimode, Buffergrootte: 484 KB. LED-indicatoren: Snelheid, Activiteit, Link, Stroom, Status, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Aluminium. Ingangsspanning: 12 - 48 V, Uitgangsstroom (12V): 0,3 A,...
    133,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne FVT-0103TXFC Media converter - Zwart
    (FVT-0103TXFC)
      LevelOne FVT-0103TXFC. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125,62.5 / 125,100 / 140 µm. LED-indicatoren: FDX, Activiteit, Link, Power over Ethernet (PoE), Stroom, Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst: Taiwan. Uitgangsstroom (48V): 0,06 A
    148,- excl. btw
    Voorraad: 32
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne FVT-0104TXFC Media converter - Zwart
    (FVT-0104TXFC)
      LevelOne FVT-0104TXFC. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 8.3 / 125,8.7 / 125,9 / 125,10 / 125 µm. LED-indicatoren: FDX, Activiteit, Link, Power over Ethernet (PoE), Stroom, Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst:...
    158,- excl. btw
    Voorraad: 35
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne VDS-0201 Ethernet over VDSL2 Converter (Annex B) Netwerk media converters
    (VDS-0201)
      LevelOne VDS-0201 Ethernet over VDSL2 Converter (Annex B)
    165,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LevelOne 10/100Mbps, RJ-45, 100Base-X SFP, 90 g Media converter - Zwart
    (IEC-4000)
      LevelOne IEC-4000. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-X. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Aluminium. Ingangsspanning: 12 - 60 V, Typisch stroomverbruik: 1,44 W. Breedte: 59 mm, Diepte: 49 mm, Hoogte: 36 mm
    178,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LevelOne IEC-4001 Media converter - Zwart
    (IEC-4001)
      LevelOne IEC-4001. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Activiteit, Stroom, Status, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Aluminium. Ingangsspanning: 12 - 60 V, Typisch stroomverbruik: 1,44 W
    218,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne IEC-2000 Media converter - Zwart
    (IEC-2000)
      LevelOne IEC-2000. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX,1000Base-TX, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Mean time between failures (MTBF): 665760 uur. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Status, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Aluminium. Ingangsspanning: 12 - 48 V, Uitgangsstroom (48V): 0,16 A, Vermogensverbruik...
    225,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne VDS-0111 Media converter
    (VDS-0111)
      LevelOne VDS-0111. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 350 m. LED-indicatoren: DSL, LAN, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC Rules Part 15 Class B CE. Spanning: 12 V, Output current: 2,5 A
    230,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LevelOne 10/100Mbps, RJ-45, SC, 30 km Media converter - Zwart
    (IEC-4301)
      LevelOne IEC-4301. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 30000 m, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Aluminium. Ingangsspanning: 12 - 60 V, Typisch stroomverbruik: 1,44 W
    248,- excl. btw
    Voorraad: 27
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne 10/100Mbps, RJ-45, ST, MM, 2 km Media converter - Zwart
    (IEC-4002)
      LevelOne IEC-4002. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Aluminium. Ingangsspanning: 12 - 60 V, Typisch stroomverbruik: 1,44 W
    263,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne IEC-1120 Media converter - Zwart
    (IEC-1120)
      LevelOne IEC-1120. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Single-mode, Buffergrootte: 484 KB. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Status, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Aluminium. Ingangsspanning: 12 - 48 V, Uitgangsstroom (12V): 0,3 A,...
    269,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LevelOne IEC-1140 Media converter - Zwart
    (IEC-1140)
      LevelOne IEC-1140. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Draad modus structuur: Single-mode, Buffergrootte: 484 KB. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Status, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Kunststof. Ingangsspanning: 12 - 48 V, Uitgangsstroom (12V): 0,3 A,...
    295,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LevelOne FVT-0204TXFC 10/100BASE-TX to 100BASE-FX Single-Mode SC Fiber Converter w/ PoE Injector Netwerk media .....
    (FVT-0204TXFC)
      LevelOne FVT-0204TXFC 10 / 100BASE-TX to 100BASE-FX Single-Mode SC Fiber Converter w / PoE Injector
    308,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LevelOne IEC-1000 Media converter - Zwart
    (IEC-1000)
      LevelOne IEC-1000. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Draad modus structuur: Multimode, Buffergrootte: 128 KB. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Status, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Aluminium. Ingangsspanning: 10 - 48 V, Uitgangsstroom (12V): 0,36 A,...
    373,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LevelOne IEC-2001 Media converter - Zwart
    (IEC-2001)
      LevelOne IEC-2001. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Draad modus structuur: Multimode, Mean time between failures (MTBF): 465156 uur. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Status, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Aluminium. Ingangsspanning: 12 -...
    491,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LevelOne IEC-1040 Media converter - Zwart
    (IEC-1040)
      LevelOne IEC-1040. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Draad modus structuur: Single-mode, Buffergrootte: 128 KB. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Status, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Aluminium. Ingangsspanning: 10 - 48 V, Uitgangsstroom (12V): 0,36 A,...
    504,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LevelOne IEC-1800 Media converter - Zwart
    (IEC-1800)
      LevelOne IEC-1800. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Draad modus structuur: Multimode, Buffergrootte: 128 KB. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Aluminium. Ingangsspanning: 12 - 48 V, Uitgangsstroom (12V): 0,2 A, Uitgangsstroom (48V):...
    556,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LevelOne IEC-1820 Media converter - Zwart
    (IEC-1820)
      LevelOne IEC-1820. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Single-mode, Buffergrootte: 128 KB. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Status, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Aluminium. Ingangsspanning: 12 - 48 V, Uitgangsstroom (12V): 0,2 A,...
    582,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LevelOne IEC-2002 Media converter - Zwart
    (IEC-2002)
      LevelOne IEC-2002. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Draad modus structuur: Multimode, Mean time between failures (MTBF): 465156 uur. LED-indicatoren: Activiteit, Stroom, Status, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Aluminium. Ingangsspanning: 12 - 48 V, Uitgangsstroom (48V): 0,16 A,...
    660,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LevelOne IEC-1840 Media converter - Zwart
    (IEC-1840)
      LevelOne IEC-1840. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Single-mode, Buffergrootte: 128 KB. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Status, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Aluminium. Ingangsspanning: 12 - 48 V, Uitgangsstroom (12V): 0,2 A,...
    725,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LevelOne RJ45 - SC Fast Ethernet, Multi-Mode Fiber, 1310 nm, 2 km, 5 VDC, 1 A, Black Media converter - Zwart
    (FVT-1101)
      LevelOne FVT-1101. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst: China, Certificering: CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 1 A
    38,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne RJ45 - SC Fast Ethernet, Single-Mode Fiber, 1310 nm, 20 km, 5 VDC, 1 A, Black Media converter - Zwart
    (FVT-1102)
      LevelOne FVT-1102. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst: China, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 1 A
    44,- excl. btw
    Voorraad: 38
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne RJ45 - SC Fast Ethernet, Single-Mode Fiber, 1310 nm, 40 km, 5 VDC, 1 A, Black Media converter - Zwart
    (FVT-1103)
      LevelOne FVT-1103. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst: China, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 1 A
    53,- excl. btw
    Voorraad: 30
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne FVT-2201 Media converter - Zwart
    (FVT-2201)
      LevelOne FVT-2201. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst: China. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 1 A
    64,- excl. btw
    Voorraad: 18
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne GVT-2002 Media converter - Zwart
    (GVT-2002)
      LevelOne GVT-2002. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst: China, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A
    88,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LevelOne RJ45 - SC Fast Ethernet, Single-Mode Fiber, 1310 nm, 60 km, 5 VDC, 1 A, Black Media converter - Zwart
    (FVT-1104)
      LevelOne FVT-1104. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 60000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst: China, Certificering: CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 1 A
    91,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne FVT-2202 Media converter - Zwart
    (FVT-2202)
      LevelOne FVT-2202. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: SX, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Vezelkabel diameters ondersteund: 8.3 / 125,9 / 125,10 / 125 µm. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst: China. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 1 A
    110,- excl. btw
    Voorraad: 18
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne RJ45 - SC Fast Ethernet, Single-Mode Fiber, 1550 nm, 80 km, 5 VDC, 1 A, Black Media converter - Zwart
    (FVT-1105)
      LevelOne FVT-1105. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst: China, Certificering: CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 1 A
    158,- excl. btw
    Voorraad: 35
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne FVM-1000 Media converter - Zwart
    (FVM-1000)
      LevelOne FVM-1000. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Mean time between failures (MTBF): 30000 uur. LED-indicatoren: Activiteit, FDX, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst: China. Ingangsspanning: 100 - 240 V, Spanning: 5 V, Output current: 2 A
    173,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne RJ45 - SFP Gigabit, PoE PSE, 48~57 VDC, 1 A, Black Media converter - Zwart
    (GVT-2012)
      LevelOne GVT-2012. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Mean time between failures (MTBF): 30000 uur. Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst: China, Certificering: CE, RoHS. Ingangsspanning: 48 - 57 V, Stroom: 1 A, Spanning: 48 V
    181,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne 1 x SFP/SC, 1 x RJ-45, AC90~264V/DC100~380V, 122 g Media converter - Zwart
    (GVT-2010)
      LevelOne GVT-2010. Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 100BASE-TX,1000BASE-T. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Mean time between failures (MTBF): 30000 uur. LED-indicatoren: Activiteit, FDX, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 90 - 264 V,...
    188,- excl. btw
    Voorraad: 221
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne VDS-1201 Media converter - Zwart
    (VDS-1201)
      LevelOne VDS-1201. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Duplex systeem: Volledig, Half. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m. LED-indicatoren: DSL, LAN, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Certificering: CE, FCC, LVD, JATE. Ingangsspanning: 12 V, Stroom: 1 A
    196,- excl. btw
    Voorraad: 42
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne 1 x RJ-45, 1 x SC/FC/ST, 1310 nm, 20 km, 100~240VAC, 720 g Media converter - Zwart
    (FVM-1220)
      LevelOne FVM-1220. Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Duplex systeem: Volledig, Half. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Mean time between failures (MTBF): 30000 uur. LED-indicatoren: Activiteit, FDX, Link, Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst: China. Ingangsspanning: 100 - 240 V, Spanning: 5 V, Output current: 2 A
    203,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne 1 x RJ-45, 1 x SFP, 100~240VAC, 700 g Media converter - Zwart
    (GVM-1000)
      LevelOne GVM-1000. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Mean time between failures (MTBF): 30000 uur. LED-indicatoren: Activiteit, FDX, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst: China. Ingangsspanning: 100 - 240 V, Spanning: 5 V, Output current: 2 A
    211,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne RJ45 - SC Fast Ethernet, Single-Mode Fiber, 1550 nm, 120 km, 5 VDC, 1 A, Black Media converter - Zwart
    (FVT-1106)
      LevelOne FVT-1106. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 120000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst: China, Veiligheid: CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 1 A
    226,- excl. btw
    Voorraad: 36
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne 1 x RJ-45, 1 x SC/ST/FC, 850 nm, 500 m, 100~240VAC, 720 g Media converter - Zwart
    (GVM-1101)
      LevelOne GVM-1101. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: FC, SC, ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Activiteit, FDX, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst: China. Ingangsspanning: 100 - 240...
    226,- excl. btw
    Voorraad: 20
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne 1 x RJ-45, 1 x SC/ST/FC, 100~240VAC, 20 km, 720 g Media converter - Zwart
    (GVM-1220)
      LevelOne GVM-1220. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: FC, SC, ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Activiteit, FDX, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst: China. Ingangsspanning: 100 -...
    241,- excl. btw
    Voorraad: 59
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne VDS-0110 Media converter
    (VDS-0110)
      LevelOne VDS-0110. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 350 m. LED-indicatoren: DSL, LAN, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC Rules Part 15 Class B CE. Spanning: 12 V, Output current: 2,5 A
    282,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LevelOne FVT-0203TXFC Media converter - Zwart
    (FVT-0203TXFC)
      LevelOne FVT-0203TXFC. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Draad modus structuur: Multimode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125,62.5 / 125,100 / 140 µm. LED-indicatoren: FDX, Activiteit, Link, Power over Ethernet (PoE), Stroom, Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst: Taiwan....
    233,- excl. btw
    Voorraad: 17
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne GVT-0500 Media converter - Zwart
    (54070303)
      LevelOne GVT-0500. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3an,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m, Mean time between failures (MTBF): 50000 uur. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing:...
    286,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    LevelOne GVT-2011 Media converter - Grijs
    (54068913)
      LevelOne GVT-2011. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-X. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Mean time between failures (MTBF): 30000 uur. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Grijs, Land van herkomst: China. Ingangsspanning: 110 - 240 V, Spanning: 5 V, Output current: 2 A
    136,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne VDS-1202 Media converter
    (53321603)
      LevelOne VDS-1202. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 1500 m. LED-indicatoren: DSL, LAN, Stroom, Kleur van het product: Grijs, Materiaal behuizing: Metaal. Ingangsspanning: 12 V, Stroom: 1 A
    196,- excl. btw
    Voorraad: 27
    Levertijd: 1 werkdag
    LevelOne RJ45 to SFP Gigabit Industrial, 1 PoE Output Media converter
    (55052707)
      LevelOne IGC-0101. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Mean time between failures (MTBF): 500000 uur. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Land van herkomst: Taiwan, Veiligheid: IEC EN60950-1. Ingangsspanning: 48 - 56 V, Typisch stroomverbruik: 2 W,...
    278,- excl. btw
    Voorraad: 18
    Levertijd: 1 werkdag
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder