• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • KTI Networks netwerk media converters

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Intern
    Verberg filters
    KTI Networks KC-300D Media converter
    (KC-300D-C)
      KTI Networks KC-300D. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Link,Status, Certificering: FCC B, CE B. Ingangsspanning: 5 - 12 V, Typisch stroomverbruik: 2 W
    80,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 18 augustus 2020
    KTI Networks KC-300D Media converter
    (KC-300D-T)
      KTI Networks KC-300D. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Link, Status, Certificering: FCC B, CE B. Typisch stroomverbruik: 2 W
    80,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    KTI Networks KCD-300 Media converter
    (KCD-300-T)
      KTI Networks KCD-300. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Status, Certificering: FCC B, CE / EMC B, EN60950. Typisch stroomverbruik: 30 W
    171,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    KTI Networks KFC-241-L-C Media converter - Zwart, Geel
    (KFC-241-L-C)
      KTI Networks KFC-241-L-C. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100BASE-FX,100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Kleur van het product: Zwart, Geel. Breedte: 34 mm, Diepte: 56 mm, Hoogte: 49 mm
    165,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 18 augustus 2020
    KTI Networks KCD-300 Media converter
    (KCD-300-C)
      KTI Networks KCD-300. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Status, Certificering: FCC B, CE / EMC B, EN60950. Ingangsspanning: 7 - 30, Typisch stroomverbruik: 30 W
    171,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    KTI Networks KGC-352 Media converter - Grijs
    (KGC-352-SX)
      KTI Networks KGC-352. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Status, Kleur van het product: Grijs, Certificering: FCC Class B, CE mark, CISPR 22 Class B, IEC60950-1 Safety. Breedte: 108 mm, Diepte: 72,5 mm, Hoogte: 23 mm
    214,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 18 augustus 2020
    KTI Networks KGC-460-HP Media converter - Metallic, Geel
    (KGC-460-HP)
      KTI Networks KGC-460-HP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3at,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP. Maximaal bereik: 100 m. Kleur van het product: Metallic, Geel, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: FCC Class A, VCCI Class A, CE mark Class A, IEC 60950-1 safety EN55011 emission, EN61000-3-2,.... Breedte: 42 mm, Diepte: 106 mm,...
    412,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    KTI Networks KGC-352 Media converter - Grijs
    (KGC-352-LX)
      KTI Networks KGC-352. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Status, Kleur van het product: Grijs, Certificering: FCC Class B, CE mark, CISPR 22 Class B, IEC60950-1 Safety. Breedte: 108 mm, Diepte: 72,5 mm, Hoogte: 23 mm
    214,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 18 augustus 2020
    KTI Networks KC-300D Media converter
    (KC-300D-SL2)
      KTI Networks KC-300D. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Link, Status, Certificering: FCC B, CE B. Ingangsspanning: 5 - 12, Typisch stroomverbruik: 2 W
    109,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    KTI Networks KCD-400 Media converter - Zwart, Geel
    (KCD-400-LX)
      KTI Networks KCD-400. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-X. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Status, Kleur van het product: Zwart, Geel. Ingangsspanning: 7-30, Spanning: 30 V
    249,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 18 augustus 2020
    KTI Networks KCD-400 Media converter - Zwart, Geel
    (KCD-400-SX)
      KTI Networks KCD-400. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-X. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Status, Kleur van het product: Zwart, Geel, Certificering: FCC Class B, CE / EMC Class B, EN60950 safety. Ingangsspanning: 7 - 30
    239,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 18 augustus 2020
    KTI Networks KCD-3PB - 10/100Base-TX to 100Base-FXs Media converter
    (KCD-3PB)
      KTI Networks KCD-3PB. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Ingangsspanning: 7 - 30, Typisch stroomverbruik: 2,6 W. Afmetingen (BxDxH): 28 x 82 x 95 mm
    23,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 18 augustus 2020
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder