• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    55,-excl. btw 66,55incl. btw
    Op voorraad (6)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Intellinet 506519 media converter

    Intellinet media converter: Fast Ethernet, 1310nm, 0.5kg, black - Zwart

    Productcode: 506519  |  EAN/UPC: 0766623506519
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Intellinet media converter: Fast Ethernet, 1310nm, 0.5kg, black - Zwart kenmerken

    Intellinet 506519. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: ST. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multi-mode. LED-indicatoren: LAN, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart. Spanning: 5 V, Typisch stroomverbruik: 2,5 W

    Intellinet 506519, 100Base-TX, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, Volledig, Half, Bedraad, ST, Multi-mode

    Garantie
    • 3 years

    Specificaties

    Intellinet media converter: Fast Ethernet, 1310nm, 0.5kg, black - Zwart specificaties
    Certificaten
    Certificering FCC, CE
    Design
    Kleur van het product Zwart
    Intern Nee
    LED-indicatoren LAN, Link, Stroom
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Temperatuur bij opslag -45 - 85 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
    Energie
    Externe adapter Ja
    Stroom 1 A
    Spanning 5 V
    Typisch stroomverbruik 2.5 W
    Gewicht en omvang
    Gewicht 500 g
    Inhoud van de verpakking
    Gebruikershandleiding Ja
    Netwerk
    Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
    Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3u
    Duplex systeem Volledig, Half
    Converter input interface 100Base-TX
    Overige specificaties
    Afmetingen (BxDxH) 70 x 107 x 26 mm
    Poorten & interfaces
    Aansluiting voor netstroomadapter Ja
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
    Fibre channel-poorten 1
    Vezel-optische connector ST
    Prestatie
    Golflengte 1310 nm
    Draad modus structuur Multi-mode
    Maximaal bereik 2000 m
    Vezelkabel diameters ondersteund 50/125 µm
    Rx vermogen (min) -30 dBmW
    Tx vermogen (min) -22 dBmW
    Tx vermogen (max) -12 dBmW

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Fast Ethernet, 1310nm, 0.5kg, black
    Intellinet
    Intellinet
    66.55 EUR new
    Intellinet 506519. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: ST. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multi-mode. LED-indicatoren: LAN, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart. Spanning: 5 V, Typisch stroomverbruik: 2,5 W
    Intellinet media converter: Fast Ethernet, 1310nm, 0.5kg, black - Zwart Intellinet media converter: Fast Ethernet, 1310nm, 0.5kg, black - Zwart
    https://www.centralpoint.nl/network-media-converters/intellinet/fast-ethernet-1310nm-05kg-black-art-506519-num-1345794/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder