• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Intellinet netwerk media converters

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Verberg filters
    Intellinet Gigabit PoE+, 1000Base-T RJ45 Port to 1000Base-LX (SC) Single-Mode, 20 km (12.4 mi.), PoE+ .....
    (508209)
      Intellinet 508209. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Power over Ethernet (PoE), Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal. Ingangsspanning: 56 V, Stroom: 0.5 A, Totaal Power over...
    99,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Intellinet Fast Ethernet WDM Bi-Directional Single Mode, 10/100Base-Tx to 100Base-Fx (SC) Single-Mode, 20 km .....
    (510530)
      Intellinet 510530. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125 µm. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: FCC Class A, CE. Output current: 1,2 A, Vermogensverbruik (max): 2,5 W
    48,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet Fast Ethernet Single Mode, 10/100Base-Tx to 100Base-Fx (SC) Single-Mode, 20km (Euro 2-pin plug) .....
    (507332)
      Intellinet 507332. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100BASE-FX,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: FCC B, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 1 A, Vermogensverbruik (max): 5 W
    53,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet Gigabit Ethernet to SFP, 10/100/1000Base-Tx to SFP slot, empty (Euro 2-pin plug) Media converter - .....
    (510493)
      Intellinet 510493. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX,1000Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m. LED-indicatoren: Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal. Ingangsspanning: 12 V, Stroom: 1.2 A, Vermogensverbruik (max): 5 W
    60,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet Gigabit Ethernet WDM Bi-Directional Single Mode, 10/100/1000Base-Tx to 1000Base-Lx (SC) .....
    (545068)
      Intellinet 545068. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX,1000Base-TX, Converter output interface: 1000Base-LX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 8.3 / 125,8.7 / 125,8 / 125,10 / 125 µm. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: FCC Class A, CE. Spanning: 5 V, Output...
    93,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet Fast Ethernet, 10/100Base-Tx to 100Base-Fx (SC) Multi-Mode, 2 km (1.24 mi) (Euro 2-pin plug) Media .....
    (506502)
      Intellinet 506502. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: LAN, Link, Stroom, Status, Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 1 A, Vermogensverbruik (max): 2,5 W
    52,- excl. btw
    Voorraad: 11
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet Gigabit Ethernet Single Mode, 10/100/1000Base-T to 1000Base-Lx (SC) Single-Mode, 20km (Euro 2-pin .....
    (507349)
      Intellinet 507349. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: FCC Class B, CE. Spanning: 5 V, Output current: 1,2 A, Vermogensverbruik (max): 5 W
    96,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet Fast Ethernet WDM Bi-Directional Single Mode, 10/100Base-Tx to 100Base-Fx (SC) Single-Mode, 20 km .....
    (510547)
      Intellinet 510547. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125 µm. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: FCC Class A, CE. Spanning: 5 V, Output current: 1,2 A, Vermogensverbruik (max): 5 W
    48,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet Fast Ethernet, 10/100Base-Tx to 100Base-Fx (ST) Multi-Mode, 2 km (1.24 mi) (Euro 2-pin plug) Media .....
    (506519)
      Intellinet 506519. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: LAN, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal. Stroom: 1 A, Spanning: 5 V, Vermogensverbruik (max): 2,5 W
    52,- excl. btw
    Voorraad: 13
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet Gigabit Ethernet WDM Bi-Directional Single Mode, 10/100/1000Base-Tx to 1000Base-Lx (SC) .....
    (545075)
      Intellinet 545075. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX,1000Base-T,1000Base-TX, Converter output interface: 1000Base-LX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Status, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal. Ingangsspanning: 12 V, Stroom: 1.2 A, Vermogensverbruik (max): 5 W
    92,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Intellinet Gigabit PoE+, 1 x 1000Base-T RJ45 Port to 1 x SFP Port, PoE+ Injector (Euro 2-pin plug) Media .....
    (508216)
      Intellinet 508216. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 120000 m. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Power over Ethernet (PoE), Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal. Ingangsspanning: 56 V, Stroom: 0.5 A
    93,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet Gigabit Ethernet, 1000Base-T to 1000Base-Sx (SC) Multi-Mode, 550m (Euro 2-pin plug) Media .....
    (506533)
      Intellinet 506533. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-SX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: LAN, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 1 A, Vermogensverbruik (max): 2,5 W
    107,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    Intellinet 10GBase-T to 10GBase-R, 1 x 10 GB SFP+ Slot, 1 x 10GB RJ45 Port (Euro 2-pin plug) Media converter .....
    (508193)
      Intellinet 508193. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3u, Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP+, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal. Ingangsspanning: 12 V, Stroom: 0.5 A, Vermogensverbruik (max): 5 W
    262,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder