• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    109,-excl. btw
    Ook refurbished leverbaar (- 70,-)
    Op voorraad (87)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    Hewlett Packard Enterprise J4858C media converter

    Hewlett Packard Enterprise media converter: X121 1G SFP LC SX Transceiver

    Productcode: J4858C  |  EAN/UPC: 7427449128196
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 1
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise media converter: X121 1G SFP LC SX Transceiver kenmerken

    HP X121 1G SFP LC SX Transceiver

    Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver, 20 g

    Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver. Gewicht: 20 g

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise media converter: X121 1G SFP LC SX Transceiver specificaties
    Gewicht en omvang
    Gewicht 20 g
    MPN & EAN
    MPN J4858C
    EAN 0883585267804

    Youtube

    Welcome to the Idea Economy

    Toegevoegd: 2015-10-28 20:30:30
    Van: Hewlett Packard Enterprise
    Bekeken: 883111

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    MicroOptics netwerk tranceiver module: 1000BASE-SX SFP
      MicroOptics 1000BASE-SX SFP.
      Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Vezelkabel diameters
      ondersteund: 50/125, 62.5/125,
      Golflengte: 850 nm....
    53,- excl. btw
    Voorraad 8
    Hewlett Packard Enterprise switch: Aruba 2530-48G-PoE+ - Grijs
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 48
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type managed
    1076,- excl. btw
    Voorraad 169
    Hewlett Packard Enterprise switch: Aruba 2530 24G PoE+ - Grijs
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type managed
    613,- excl. btw
    Voorraad 262
    Hewlett Packard Enterprise switch: Aruba 2530-24 - Grijs
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type managed
    169,- excl. btw
    Voorraad 21
    Hewlett Packard Enterprise netwerkchassis: 5406R zl2 - Grijs
      Hewlett Packard Enterprise 5406R zl2.
      Breedte: 444,5 mm, Diepte: 450,9 mm,
      Hoogte: 175,3 mm
    2119,- excl. btw
    Voorraad 24
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: MSM720 Access Controller (WW)
      Hewlett Packard Enterprise MSM720 Access
      Controller (WW)
    1209,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: MSM720 Premium Mobility Controller (WW)
      Hewlett Packard Enterprise MSM720
      Premium Mobility Controller (WW)
    4199,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise wifi-versterker: 6120XG
      Hewlett Packard Enterprise 6120XG. Maat:
      6,05 cm (2.38"), Gewicht: 2 kg,
      Afmetingen (BxDxH): 270,00 x 352,55 x
      120,65 mm
    16059,- excl. btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    X121 1G SFP LC SX Transceiver
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    131.89 EUR new
    HP X121 1G SFP LC SX Transceiver
    Hewlett Packard Enterprise media converter: X121 1G SFP LC SX Transceiver Hewlett Packard Enterprise media converter: X121 1G SFP LC SX Transceiver
    bezoeker(s) bekeken<br>dit product vandaag 2 https://www.centralpoint.nl/network-media-converters/hewlett-packard-enterprise/x121-1g-sfp-lc-sx-transceiver-art-j4858c-num-4594753/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder