• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    53,-excl. btw 64,13incl. btw
    Op voorraad (293)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Hewlett Packard Enterprise J4858C media converter

    Hewlett Packard Enterprise media converter: X121 1G SFP LC SX Transceiver

    Productcode: J4858C  |  EAN/UPC: 0883585267804
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise media converter: X121 1G SFP LC SX Transceiver kenmerken

    HP X121 1G SFP LC SX Transceiver

    Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver, 20 g

    Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver. Gewicht: 20 g

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise media converter: X121 1G SFP LC SX Transceiver specificaties
    Gewicht en omvang
    Gewicht 20 g

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise gateway: MSM720
      Hewlett Packard Enterprise MSM720.
      Afmetingen (BxDxH): 159,5 x 254 x 44,5
      mm, Gewicht: 1,64 kg. Typisch
      stroomverbruik: 20 W, Frequentie: 50 -
      60, Ingangsspanning: 100 - 240.
      Veiligheid: UL 60950-1; IEC 60950-1; EN
      60950-1;...
    1509,- excl. btw
    1825,89 incl.btw
    MicroOptics netwerk tranceiver module: 1000BASE-SX SFP
      MicroOptics 1000BASE-SX SFP.
      Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Vezelkabel diameters
      ondersteund: 50/125, 62.5/125,
      Golflengte: 850 nm....
    50,- excl. btw
    60,50 incl.btw
    Voorraad 26
    Hewlett Packard Enterprise switch: 2920-24G-POE+ - Grijs
    • 24 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Managed network switch switch type
    1201,- excl. btw
    1453,21 incl.btw
    Voorraad 47
    Hewlett Packard Enterprise switch: BladeSystem Aruba 2530 48G PoE+ - Grijs
    • 48 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Managed network switch switch type
    1199,- excl. btw
    1450,79 incl.btw
    Voorraad 2
    Hewlett Packard Enterprise switch: ProCurve 3800-24G-2SFP+ - Grijs
    • U bespaart 14%
    • 24 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Managed network switch switch type
    3399,- excl. btw
    4112,79 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: MSM720 Access Controller (WW)
      Hewlett Packard Enterprise MSM720 Access
      Controller (WW)
    1209,- excl. btw
    1462,89 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: MSM720 Premium Mobility Controller (WW)
      Hewlett Packard Enterprise MSM720
      Premium Mobility Controller (WW)
    4289,- excl. btw
    5189,69 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: ProCurve 9300 EP 8-Port Mini-GBIC Red Mgmt Module
      Hewlett Packard Enterprise ProCurve 9300
      EP 8-Port Mini-GBIC Red Mgmt Module
    2379,- excl. btw
    2878,59 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise wifi-versterker: 6120XG
      Hewlett Packard Enterprise 6120XG. Maat:
      6,05 cm (2.38"), Gewicht: 2 kg,
      Afmetingen (BxDxH): 270,00 x 352,55 x
      120,65 mm
    16229,- excl. btw
    19637,09 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    X121 1G SFP LC SX Transceiver
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    64.13 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise media converter: X121 1G SFP LC SX Transceiver Hewlett Packard Enterprise media converter: X121 1G SFP LC SX Transceiver
    <a href="/nieuws/profiteer-nu-van-de-aantrekkelijke-prijsverlaging-op-veel-hp-netwerk-producten-16870/">Laatste nieuws over dit product</a> https://www.centralpoint.nl/network-media-converters/hewlett-packard-enterprise/x121-1g-sfp-lc-sx-transceiver-art-j4858c-num-4594753/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder