• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    89,-excl. btw 107,69incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 2 december 2016
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 2 december 2016
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Eminent EM4002 media converter

    Eminent media converter: Media Converter SC - Zwart

    Productcode: EM4002  |  EAN/UPC: 8716065002300
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Eminent media converter: Media Converter SC - Zwart kenmerken

    - Converteert 10/100Base-TX naar 100Base-FX.
    - Auto-negatiation, MDI/MDI-X detectie.
    - Automatische full- of half duplex detectie.
    - Uitgerust met dubbele SC connector.
    - Uitgerust met afgeschermde RJ45 connector.
    - Single mode glasvezel bekabeling.
    - Minimaal Cat5 UTP bekabeling.

    Deze mediaconverter converteert een conventioneel 10/100Base-TX signaal naar een 100Base-FX signaal. Deze probleem-reducerende oplossing garandeert hoogwaardig transport van signalen over grote afstanden zonder problemen met interferentie. De EM4002 biedt auto-negotiation en automatisch cross-over detectie op iedere TP-poort. De professionele oplossing in netwerkuitbreiding.

    Eminent Media Converter SC, 100Base-TX, Bedraad, SC, 9/125, 50/125, Zwart

    Specificaties

    Eminent media converter: Media Converter SC - Zwart specificaties
    Design
    Kleur van het product Zwart
    Intern Nee
    Netwerk
    Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
    Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100 Mbit/s
    Auto MDI/MDI-X Ja
    Converter input interface 100Base-TX
    Poorten & interfaces
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Vezel-optische connector SC
    Prestatie
    Golflengte 1310 nm
    Maximaal bereik 20000 m
    Vezelkabel diameters ondersteund 9/125, 50/125 µm

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Media Converter SC
    Eminent
    Eminent
    107.69 EUR new
    - Converteert 10/100Base-TX naar 100Base-FX.
    - Auto-negatiation, MDI/MDI-X detectie.
    - Automatische full- of half duplex detectie.
    - Uitgerust met dubbele SC connector.
    - Uitgerust met afgeschermde RJ45 connector.
    - Single mode glasvezel bekabeling.
    - Minimaal Cat5 UTP bekabeling.

    Deze mediaconverter converteert een conventioneel 10/100Base-TX signaal naar een 100Base-FX signaal. Deze probleem-reducerende oplossing garandeert hoogwaardig transport van signalen over grote afstanden zonder problemen met interferentie. De EM4002 biedt auto-negotiation en automatisch cross-over detectie op iedere TP-poort. De professionele oplossing in netwerkuitbreiding.
    Eminent media converter: Media Converter SC - Zwart Eminent media converter: Media Converter SC - Zwart
    https://www.centralpoint.nl/network-media-converters/eminent/media-converter-sc-art-em4002-num-327049/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder