€ 0,-
Winkelwagen

EFB Elektronik CVT-5002SFP+, CTS 10G Ethernet Fibre, 2xSFP+, 10km Media converter - Zwart

Productcode: CVT-5002SFP+  |  EAN/UPC: 4049759166724

Gratis
verzending
294,- excl. btw
355,74 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

EFB Elektronik CVT-5002SFP+, CTS 10G Ethernet Fibre, 2xSFP+, 10km Media converter - Zwart kenmerken

CVT-5002SFP+, CTS Media Converter 10G Ethernet Fibre, 2xSFP+, 10km

EFB Elektronik CVT-5002SFP+, 10000 Mbit/s, IEEE 802.3ae, 10GBASE-R, SFP+, Bedraad, Multimode, Single-mode

- Supports 10 Gigabit SFP+ to SFP+ fiber optic connection with full duplex conversion
- Comply with IEEE 802.3ae 10GBASE-R
- LED Indicators for link and power status
- Support 3R Signal regeneration (Re-amplifying, Re-shaping, Re-timing) optical signal regeneration
- Fully Compatible with CTS CVT-RACK-16 Series
- (D x W x H): 91 x 74 x 26 mm
- External power supply included