• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    53,-excl. btw 64,13incl. btw
    Op voorraad (1)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Digitus DN-82010-1 media converter

    Digitus media converter: Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / ST, 1310nm, Auto MDI / MDI-X, 50-62.5/125µm, IEEE .....

    Productcode: DN-82010-1  |  EAN/UPC: 4016032293088
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Digitus media converter: Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / ST, 1310nm, Auto MDI / MDI-X, 50-62.5/125µm, IEEE ..... kenmerken

    Digitus DN-82010-1. Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: ST. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multi-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart. Typisch stroomverbruik: 2,5 W

    Digitus DN-82010-1, 100Base-TX, 100Base-FX, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, Fast Ethernet, Volledig, Half, Bedraad

    Specificaties

    Digitus media converter: Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / ST, 1310nm, Auto MDI / MDI-X, 50-62.5/125µm, IEEE ..... specificaties
    Design
    Kleur van het product Zwart
    Intern Ja
    LED-indicatoren Activiteit, Link, Stroom
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 55 °C
    Energie
    Externe adapter Ja
    Ingangsspanning 5 V
    Typisch stroomverbruik 2.5 W
    Gewicht en omvang
    Gewicht 200 g
    Inhoud van de verpakking
    Gebruiksaanwijzing Ja
    Netwerk
    Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3u
    Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100 Mbit/s
    Auto MDI/MDI-X Ja
    Ethernet interface type Fast Ethernet
    Duplex systeem Volledig, Half
    Converter input interface 100Base-TX
    Converter output interface 100BASE-FX
    Overige specificaties
    Afmetingen (BxDxH) 95 x 70 x 26 mm
    Transmissie afstand (max) 2 km
    Poorten & interfaces
    Aansluiting voor netstroomadapter Ja
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
    Fibre channel-poorten 1
    Vezel-optische connector ST
    Prestatie
    Buffergrootte 128 KB
    Golflengte 1310 nm
    Draad modus structuur Multi-mode
    Maximaal bereik 2000 m
    Vezelkabel diameters ondersteund 50/125, 62.5/125 µm
    Rx vermogen (min) -30 dBmW
    Tx vermogen (min) -22 dBmW
    Tx vermogen (max) -12 dBmW

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / ST, 1310nm, Auto MDI / MDI-X, 50-62.5/125µm, IEEE 802.3/802.3u, 128kB
    Digitus
    Digitus
    64.13 EUR new
    Digitus DN-82010-1. Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: ST. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multi-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart. Typisch stroomverbruik: 2,5 W
    Digitus media converter: Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / ST, 1310nm, Auto MDI / MDI-X, 50-62.5/125µm, IEEE ..... Digitus media converter: Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / ST, 1310nm, Auto MDI / MDI-X, 50-62.5/125µm, IEEE .....
    https://www.centralpoint.nl/network-media-converters/digitus/fast-ethernet-media-converter-rj45-st-1310nm-auto-mdi-mdi-x-50-625-125-m-ieee-8023-8023u-128kb-art-dn-82010-1-num-4454607/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder