• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    909,-excl. btw 1099,89incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 9 juli 2018
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 9 juli 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    DELL 407-BBOZ media converter

    DELL media converter: Networking-transceiver, QSFP+, 40Gbe, 150m - Zwart, Zilver

    Productcode: 407-BBOZ  |  EAN/UPC: 5397063819539
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    DELL media converter: Networking-transceiver, QSFP+, 40Gbe, 150m - Zwart, Zilver kenmerken

    Networking-transceiver, QSFP+, 40Gbe, 150m

    DELL 407-BBOZ, 40000 Mbit/s, 40GBASE-SR, LC,QSFP+, Bedraad, 150 m, 850 nm

    De Dell™ QSFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. De Dell Networking QSFP+ transceiver biedt 40 Gbe connectiviteit tot 150 m.

    Bovendien is dit product uitgerust met een unieke, verbeterde digitale diagnose- en bewakingsinterface die in realtime toegang geeft tot de functieparameters van het apparaat zoals temperatuur van de transceiver, biasstroom van de laser, verzonden optisch vermogen, ontvangen optisch vermogen en voedingsspanning van de transceiver.

    Specificaties

    DELL media converter: Networking-transceiver, QSFP+, 40Gbe, 150m - Zwart, Zilver specificaties
    Beheerfuncties
    Hot-swap Ja
    Design
    Kleur van het product Zwart, Zilver
    Netwerk
    Converter output interface 40GBASE-SR
    Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s
    Poorten & interfaces
    Vezel-optische connector LC,QSFP+
    Fibre channel-poorten 1
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Prestatie
    Maximaal bereik 150 m
    Golflengte 850 nm

    Aanraders bij dit product

    Kies uw Dell Monitor
    Kies uw Dell Monitor Meebestellen excl. btw incl. btw
    Dell Monitor SE2216H 21,5" full HD 95,- 114,95
    P2317H 23" 140,- 169,40
    24" Professional UltraSharp U2412M 179,- 216,59
    24" UltraSharp U2414H 191,- 231,11
    Dell UltraSharp U2715H 27" QHD 339,- 410,19

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    DELL server: PowerEdge R730
    • Processorfamilie intel xeon e5 v4
    • Frequentie van processor 2.4 GHz
    • Type behuizing rack (2u)
    7149,- excl. btw
    8650,29 incl.btw
    DELL server: PowerEdge R730
    • Processorfamilie intel xeon e5 v4
    • Frequentie van processor 2.2 GHz
    • Type behuizing rack (2u)
    8309,- excl. btw
    10053,89 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Networking-transceiver, QSFP+, 40Gbe, 150m
    DELL
    DELL
    1099.89 EUR new
    Networking-transceiver, QSFP+, 40Gbe, 150m
    DELL media converter: Networking-transceiver, QSFP+, 40Gbe, 150m - Zwart, Zilver DELL media converter: Networking-transceiver, QSFP+, 40Gbe, 150m - Zwart, Zilver
    https://www.centralpoint.nl/network-media-converters/dell/networking-transceiver-qsfp-plus-40gbe-150m-art-407-bboz-num-5719661/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder