€0.00
Winkelwagen

DCN 1000Base-LH SFP interface module SFP-LH-120 Media converter

Productcode: 610502GSFPLH120

Gratis
verzending
128,- excl. btw
154,88 incl. btw
Op voorraad (16)
Levertijd:
1 werkdag
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

productinformatie

Productbeschrijving

DCN 1000Base-LH SFP interface module SFP-LH-120 Media converter kenmerken

1000 Base-LH SFP interface module 1550nm, SMF, 120 Km met LC interface

DCN 1000Base-LH SFP interface module SFP-LH-120, 1000 Mbit/s, 1000Base-LH, Bedraad, 120000 m, 1550 nm, 0 - 70 °C

Kwalitatief hoogwaardige en prijsgunstige fibermodule. Toepasbaar in switches met gigabit SFP poorten. Via glaskabel verbindt u eenvoudig switches met elkaar over een afstand tot 120 kilometer. DCN levert nog diverse andere fiber modules.

Adviesprijs: 2.120,00 euro