• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • D-Link netwerk media converters

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Verberg filters
    D-Link DMC-810SCs Media converter
    (DMC-810SC/E)
      D-Link DMC-810SC Media Converters. Bekabelingstechnologie: RJ-45. Breedte verpakking: 208 mm, Diepte verpakking: 274 mm, Hoogte verpakking: 68 mm. Lengte transportverpakking: 37 cm, Breedte transportverpakking: 29,1 cm, Hoogte transportverpakking: 45,2 cm. Aansluitingen: 1000BASE-T, 1000BASE-SX / LX, MDI-II / MDI-X
    382,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 2 september 2021
    D-Link DGS-712 Transceiver Media converter
    (DGS-712)
      D-Link DGS-712 Transceiver. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m. Breedte verpakking: 74 mm, Diepte verpakking: 131 mm, Hoogte verpakking: 49 mm. Lengte transportverpakking: 36 cm, Breedte transportverpakking: 26 cm, Hoogte transportverpakking: 31 cm
    59,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    D-Link Gigabit TP-to-Gigabit Fiber (1000Base-SX) multi-mode (SC, 550m max.) Media converter
    (DMC-700SC/E)
      D-Link DMC-700SC / E. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-TX, Ethernet 1000Base-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. LED-indicatoren: Status. Breedte verpakking: 208 mm, Diepte verpakking: 274 mm, Hoogte verpakking: 68 mm. Lengte transportverpakking: 37 cm, Breedte transportverpakking: 29,1 cm, Hoogte transportverpakking: 45,2 cm
    185,- excl. btw
    Voorraad: 15
    Levertijd: 1 werkdag
    D-Link DMC-515SCs Media converter
    (DMC-515SC/E)
      D-Link DMC-515SC Media Converters. Bekabelingstechnologie: Fiber SC. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Breedte: 120 mm, Diepte: 88 mm, Hoogte: 25 mm. Breedte verpakking: 208 mm, Diepte verpakking: 274 mm, Hoogte verpakking: 68 mm. Lengte transportverpakking: 37 cm, Breedte transportverpakking: 29,1 cm, Hoogte transportverpakking: 45,2 cm
    168,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    D-Link DIS-M100G-SW Media converter
    (DIS-M100G-SW)
      D-Link DIS-M100G-SW. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 4000 Mbit / s, Converter input interface: 100BASE-FX,100Base-TX,1000Base-T,1000Base-X, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. LED-indicatoren: Link, Netwerk, Kleur van het product: Zwart, Internationale veiligheidscode (IP): IP30. Spanning: 12 - 48 V, Typisch stroomverbruik: 3,6 W
    237,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 2 september 2021
    D-Link 10/100/1000 to SFP, EU Plug Media converter - Grijs
    (DMC-G01LC/E)
      D-Link DMC-G01LC / E. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Mean time between failures (MTBF): 506711 uur. Kleur van het product: Grijs, Veiligheid: LVD, UL / cUL, Certificering: CE, FCC, VCCI, BSMI. Ingangsspanning: 230 - 240 V, Spanning: 5 V, Output current: 1 A
    40,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    Je gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden je aan over te schakelen naar een moderne internetbrowser. Je kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest je voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder