• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • D-Link netwerk media converters

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Verberg filters
    D-Link DMC-810SCs Media converter
    (DMC-810SC/E)
      D-Link DMC-810SC Media Converters. Cabling technology: RJ-45. Package width: 208 mm, Package depth: 274 mm, Package height: 68 mm. Shipping (inner) case length: 37 cm, Shipping (inner) case width: 29.1 cm, Shipping (inner) case height: 45.2 cm. I / O ports: 1000BASE-T, 1000BASE-SX / LX, MDI-II / MDI-X
    386,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    D-Link DGS-712 Transceiver Media converter
    (DGS-712)
      D-Link DGS-712 Transceiver. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m. Breedte verpakking: 74 mm, Diepte verpakking: 131 mm, Hoogte verpakking: 49 mm. Aansluiting(en): RJ-45, Soort kabel: Cat. 5
    60,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    D-Link Gigabit TP-to-Gigabit Fiber (1000Base-SX) multi-mode (SC, 550m max.) Media converter
    (DMC-700SC/E)
      D-Link DMC-700SC / E. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-TX, Ethernet 1000Base-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. LED-indicatoren: Status. Breedte verpakking: 208 mm, Diepte verpakking: 274 mm, Hoogte verpakking: 68 mm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Aansluitingen: 1 x RJ-45 1 x SC
    189,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    D-Link DMC-515SCs Media converter
    (DMC-515SC/E)
      D-Link DMC-515SC Media Converters. Cabling technology: Fiber SC. Connectivity technology: Wired. Width: 120 mm, Depth: 88 mm, Height: 25 mm. Package width: 208 mm, Package depth: 274 mm, Package height: 68 mm. Shipping (inner) case length: 37 cm, Shipping (inner) case width: 29.1 cm, Shipping (inner) case height: 45.2 cm
    168,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 23 augustus 2020
    D-Link DIS-M100G-SW Media converter
    (DIS-M100G-SW)
      D-Link DIS-M100G-SW. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 4000 Mbit / s, Converter input interface: 100BASE-FX,100Base-TX,1000Base-T,1000Base-X, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. LED-indicatoren: Link, Netwerk, Kleur van het product: Zwart, Internationale veiligheidscode (IP): IP30. Spanning: 12 - 48 V, Typisch stroomverbruik: 3,6 W
    236,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 21 augustus 2020
    D-Link DMC-G01LC/E Media converter - Grijs
    (DMC-G01LC/E)
      D-Link DMC-G01LC / E. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Mean time between failures (MTBF): 506711 uur. Kleur van het product: Grijs, Veiligheid: LVD, UL / cUL, Certificering: CE, FCC, VCCI, BSMI. Ingangsspanning: 230 - 240 V, Spanning: 5 V, Output current: 1 A
    40,- excl. btw
    Voorraad: 45
    Levertijd: 1 werkdag
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder