• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • ComNet netwerk media converters

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Verberg filters
    ComNet 10/100 Mbps Ethernet 1310nm Media converter - Zilver
    (CNFE1003M2)
      ComNet 10 / 100 Mbps Ethernet 1310nm. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 3000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 135 mm, Diepte: 155 mm, Hoogte: 28 mm
    354,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 10/100 Mbps Ethernet 1310nm Media converter - Zilver
    (CNFE1003MAC2-M)
      ComNet 10 / 100 Mbps Ethernet 1310nm. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 3000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 64 mm, Diepte: 84 mm, Hoogte: 28 mm
    354,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 10/100 Mbps Ethernet 1310nm Media converter - Zilver
    (CNFE1003S2)
      ComNet 10 / 100 Mbps Ethernet 1310nm. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 135 mm, Diepte: 155 mm, Hoogte: 28 mm
    425,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 10/100 Mbps Ethernet 1310/1550nm Media converter - Zilver
    (CNFE1002MAC1A-M)
      ComNet 10 / 100 Mbps Ethernet 1310 / 1550nm. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 3000 m, Draad modus structuur: Multimode, Link budget: 10 dB. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 64 mm, Diepte: 84 mm, Hoogte: 28 mm
    459,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 10/100 Mbps Ethernet 1310nm Media converter - Zilver
    (CNFE1003SAC2-M)
      ComNet 10 / 100 Mbps Ethernet 1310nm. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 64 mm, Diepte: 84 mm, Hoogte: 28 mm
    425,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet Industrially Hardened 100Mbps with PoE+, Mini Media converter
    (CNFE1003POEM/M)
      ComNet CNFE1003POEM / M. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3at, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Mean time between failures (MTBF): 100000 uur. Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget: 30 W. Breedte: 95 mm, Diepte: 104 mm, Hoogte: 27 mm
    459,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet RS232, RS422, RS485(2W & 4W), Mini Media converter - Zilver
    (FDX60S2M)
      ComNet FDX60S2M. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Single-mode, Link budget: 23 dB. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 104 mm, Diepte: 94 mm, Hoogte: 28 mm
    575,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet CLEK11EOC Media converter - Grijs
    (CLEK11EOC)
      ComNet CLEK11EOC. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 400 m, Mean time between failures (MTBF): 100000 uur. Kleur van het product: Grijs, Certificering: FCC, CE, UL. Ingangsspanning: 12 - 24 V, Typisch stroomverbruik: 1,5 W
    549,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 10/100 Mbps Ethernet 1550/1310nm Media converter - Zilver
    (CNFE1002M1B)
      ComNet 10 / 100 Mbps Ethernet 1550 / 1310nm. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 3000 m, Draad modus structuur: Multimode, Link budget: 10 dB. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 135 mm, Diepte: 155 mm, Hoogte: 28 mm
    459,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 2 Channel 10/100 Mbps Ethernet 1310nm Media converter
    (CNFE2003M2/M)
      ComNet CNFE2003M2 / M. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 3000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode
    478,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 10/100 Mbps Ethernet 1310/1550nm Media converter - Zilver
    (CNFE1002S1A)
      ComNet 10 / 100 Mbps Ethernet 1310 / 1550nm. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Single-mode, Link budget: 15 dB. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 135 mm, Diepte: 155 mm, Hoogte: 28 mm
    549,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 2 Channel 10/100 Mbps Ethernet 1550/1310nm Media converter
    (CNFE2002S1B/M)
      ComNet CNFE2002S1B / M. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Single-mode
    654,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 10/100 Mbps Ethernet 1310nm Media converter - Zilver
    (CNFE1005M2)
      ComNet 10 / 100 Mbps Ethernet 1310nm. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 3000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 135 mm, Diepte: 155 mm, Hoogte: 28 mm
    354,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet FDX60M1B Media converter
    (FDX60M1B)
      ComNet FDX60M1B. Breedte: 155 mm, Diepte: 135 mm, Hoogte: 28 mm
    478,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 10/100 Mbps Ethernet 1550/1310nm Media converter - Zilver
    (CNFE1004SAC1B-M)
      ComNet 10 / 100 Mbps Ethernet 1550 / 1310nm. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Single-mode, Link budget: 15 dB. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 64 mm, Diepte: 84 mm, Hoogte: 28 mm
    549,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 2 Channel 10/100 Mbps Ethernet 1310/1550nm Media converter
    (CNFE2002S1A)
      ComNet CNFE2002S1A. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Single-mode
    654,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 2 Ch 10/100 Mbps Ethernet 1310/1550nm, 60 W PoE++, A Side Media converter
    (CNFE2002M1APOEHO/M)
      ComNet CNFE2002M1APOEHO / M. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST. Maximaal bereik: 3000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Multimode. Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget: 60 W
    725,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 10/100 Mbps Ethernet 1310nm Media converter - Zilver
    (CNFE1005MAC2-M)
      ComNet 10 / 100 Mbps Ethernet 1310nm. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 3000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 64 mm, Diepte: 84 mm, Hoogte: 28 mm
    354,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 10/100 Mbps Ethernet 1310/1550nm Media converter - Zilver
    (CNFE1004M1A)
      ComNet 10 / 100 Mbps Ethernet 1310 / 1550nm. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 3000 m, Draad modus structuur: Multimode, Link budget: 10 dB. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 135 mm, Diepte: 155 mm, Hoogte: 28 mm
    459,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet RS232, RS422, RS485(2W & 4W), Mini Media converter
    (FDX60M1AM)
      ComNet FDX60M1AM. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 34000 m, Draad modus structuur: Multimode, Link budget: 16 dB. Breedte: 104 mm, Diepte: 94 mm, Hoogte: 28 mm
    478,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 2 Channel 10/100 Mbps Ethernet 1310nm Media converter
    (CNFE2003M2)
      ComNet CNFE2003M2. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 3000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode
    478,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 10/100 Mbps Ethernet 1550/1310nm Media converter - Zilver
    (CNFE1002S1B)
      ComNet 10 / 100 Mbps Ethernet 1550 / 1310nm. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 155 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 135 mm, Diepte: 155 mm, Hoogte: 28 mm
    549,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 10/100 Mbps Ethernet 1310/1550nm Media converter - Zilver
    (CNFE1004S1A)
      ComNet 10 / 100 Mbps Ethernet 1310 / 1550nm. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Single-mode, Link budget: 15 dB. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 135 mm, Diepte: 155 mm, Hoogte: 28 mm
    549,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 10/100 Mbps Ethernet 1310/1550nm Media converter - Zilver
    (CNFE1004SAC1A-M)
      ComNet 10 / 100 Mbps Ethernet 1310 / 1550nm. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Single-mode, Link budget: 15 dB. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 64 mm, Diepte: 84 mm, Hoogte: 28 mm
    549,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet RS232, RS422, RS485(2W & 4W) Media converter - Zilver
    (FDX60S2)
      ComNet FDX60S2. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Single-mode, Link budget: 23 dB. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 155 mm, Diepte: 135 mm, Hoogte: 28 mm
    575,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 2 Channel 10/100 Mbps Ethernet 1310/1550nm Media converter
    (CNFE2002M1A)
      ComNet CNFE2002M1A. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST. Maximaal bereik: 3000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Multimode
    583,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 2 Channel 10/100 Mbps Ethernet 1310/1550nm Media converter
    (CNFE2004M1A/M)
      ComNet CNFE2004M1A / M. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 3000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Multimode
    583,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 2 Channel 10/100 Mbps Ethernet 1550/1310nm Media converter
    (CNFE2002S1B)
      ComNet CNFE2002S1B. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Single-mode
    654,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet RS232, RS422, RS485(2W & 4W), Mini Media converter - Zilver
    (FDX60S1AM)
      ComNet FDX60S1AM. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Single-mode, Link budget: 23 dB. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 104 mm, Diepte: 94 mm, Hoogte: 28 mm
    665,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 10/100 Mbps Ethernet 1550/1310nm Media converter - Zilver
    (CNFE1002MAC1B-M)
      ComNet 10 / 100 Mbps Ethernet 1550 / 1310nm. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 3000 m, Draad modus structuur: Multimode, Link budget: 10 dB. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 64 mm, Diepte: 84 mm, Hoogte: 28 mm
    459,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 10/100 Mbps Ethernet 1310/1550nm Media converter - Zilver
    (CNFE1002M1A)
      ComNet 10 / 100 Mbps Ethernet 1310 / 1550nm. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 3000 m, Draad modus structuur: Multimode, Link budget: 10 dB. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 135 mm, Diepte: 155 mm, Hoogte: 28 mm
    459,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 10/100 Mbps Ethernet 1310/1550nm Media converter - Zilver
    (CNFE1004MAC1A-M)
      ComNet 10 / 100 Mbps Ethernet 1310 / 1550nm. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 3000 m, Draad modus structuur: Multimode, Link budget: 10 dB. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 64 mm, Diepte: 84 mm, Hoogte: 28 mm
    459,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 10/100 Mbps Ethernet 1550/1310nm Media converter - Zilver
    (CNFE1004MAC1B-M)
      ComNet 10 / 100 Mbps Ethernet 1550 / 1310nm. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 3000 m, Draad modus structuur: Multimode, Link budget: 10 dB. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 64 mm, Diepte: 84 mm, Hoogte: 28 mm
    459,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet FDX60M1A Media converter
    (FDX60M1A)
      ComNet FDX60M1A. Breedte: 155 mm, Diepte: 135 mm, Hoogte: 28 mm
    459,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 2 Channel 10/100 Mbps Ethernet 1310nm Media converter
    (CNFE2005M2/M)
      ComNet CNFE2005M2 / M. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST. Maximaal bereik: 3000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode
    478,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet Industrially Hardened 100Mbps with PoE+, Mini, “A” Unit Media converter
    (CNFE1002APOEM/M)
      ComNet CNFE1002APOEM / M. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3at, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Mean time between failures (MTBF): 100000 uur. Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget: 30 W. Breedte: 95 mm, Diepte: 104 mm, Hoogte: 27 mm
    504,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 10/100 Mbps Ethernet 1550/1310nm Media converter - Zilver
    (CNFE1004S1B)
      ComNet 10 / 100 Mbps Ethernet 1550 / 1310nm. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Single-mode, Link budget: 15 dB. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 135 mm, Diepte: 155 mm, Hoogte: 28 mm
    549,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 2 Channel 10/100 Mbps Ethernet 1310nm Media converter
    (CNFE2003S2/M)
      ComNet CNFE2003S2 / M. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode
    549,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet Industrially Hardened 100Mbps with PoE++, Mini, “A” Unit Media converter
    (CNFE1002APOESHO/M)
      ComNet CNFE1002APOESHO / M. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3at, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Single-mode, Mean time between failures (MTBF): 100000 uur. Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget: 60 W. Breedte: 95 mm, Diepte: 104 mm, Hoogte: 27 mm
    594,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 2 Channel 10/100 Mbps Ethernet 1550/1310nm Media converter
    (CNFE2004S1B)
      ComNet CNFE2004S1B. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Single-mode
    654,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 2 Ch 10/100 Mbps Ethernet 1310nm, 30 W PoE+ Media converter
    (CNFE2003S2POE/M)
      ComNet CNFE2003S2POE / M. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget: 30 W
    680,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 2 Ch 10/100 Mbps Ethernet 1310/1550nm, 30 W PoE+, A Side Media converter
    (CNFE2004M1APOE/M)
      ComNet CNFE2004M1APOE / M. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 3000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Multimode. Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget: 30 W
    680,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 2 Ch, 2 Ports Media converter
    (CNFE2004S1APOE/M)
      ComNet CNFE2004S1APOE / M. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget: 30 W
    725,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 2 Ch 10/100 Mbps Ethernet 1310nm, 60 W PoE++ Media converter
    (CNFE2003S2POEHO/M)
      ComNet CNFE2003S2POEHO / M. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget: 60 W
    725,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 2 Ch 10/100 Mbps Ethernet 1310/1550nm, 60 W PoE++, A Side Media converter
    (CNFE2004M1APOEHO/M)
      ComNet CNFE2004M1APOEHO / M. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 3000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Multimode. Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget: 60 W
    725,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 2 Ch 10/100 Mbps Ethernet 1310/1550nm, 60 W PoE++, A Side Media converter
    (CNFE2002S1APOEHO/M)
      ComNet CNFE2002S1APOEHO / M. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget: 60 W
    770,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 2 Ch, 2 Ports Media converter
    (CNFE2004S1APOEHO/M)
      ComNet CNFE2004S1APOEHO / M. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget: 60 W
    770,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 10/100 Mbps Ethernet 1310nm Media converter - Zilver
    (CNFE1005S2)
      ComNet 10 / 100 Mbps Ethernet 1310nm. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 135 mm, Diepte: 155 mm, Hoogte: 28 mm
    425,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 10/100 Mbps Ethernet 1310nm Media converter - Zilver
    (CNFE1005SAC2-M)
      ComNet 10 / 100 Mbps Ethernet 1310nm. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 64 mm, Diepte: 84 mm, Hoogte: 28 mm
    425,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet Industrially Hardened 100Mbps with PoE++, Mini Media converter
    (CNFE1003POEMHO/M)
      ComNet CNFE1003POEMHO / M. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3at, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Mean time between failures (MTBF): 100000 uur. Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget: 60 W. Breedte: 95 mm, Diepte: 104 mm, Hoogte: 27 mm
    504,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet Industrially Hardened 100Mbps with PoE+, Mini Media converter
    (CNFE1003POES/M)
      ComNet CNFE1003POES / M. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3at, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Single-mode, Mean time between failures (MTBF): 100000 uur. Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget: 30 W. Breedte: 95 mm, Diepte: 104 mm, Hoogte: 27 mm
    504,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet Industrially Hardened 100Mbps with PoE+, Mini, “A” Unit Media converter
    (CNFE1002APOES/M)
      ComNet CNFE1002APOES / M. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3at, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Single-mode, Mean time between failures (MTBF): 100000 uur. Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget: 30 W. Breedte: 95 mm, Diepte: 104 mm, Hoogte: 27 mm
    549,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet Industrially Hardened 100Mbps with PoE+, Mini, “A” Unit Media converter
    (CNFE1004APOES/M)
      ComNet CNFE1004APOES / M. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3at, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Single-mode, Mean time between failures (MTBF): 100000 uur. Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget: 30 W. Breedte: 95 mm, Diepte: 104 mm, Hoogte: 27 mm
    549,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 2 Channel 10/100 Mbps Ethernet 1310nm Media converter
    (CNFE2005S2)
      ComNet CNFE2005S2. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode
    549,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 2 Channel 10/100 Mbps Ethernet 1550/1310nm Media converter
    (CNFE2004M1B/M)
      ComNet CNFE2004M1B / M. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 3000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Multimode
    583,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 2 Channel 10/100 Mbps Ethernet 1310/1550nm Media converter
    (CNFE2004S1A)
      ComNet CNFE2004S1A. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Single-mode
    654,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet RS232, RS422, RS485(2W & 4W) Media converter - Zilver
    (FDX60S1B)
      ComNet FDX60S1B. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Single-mode, Link budget: 23 dB. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 155 mm, Diepte: 135 mm, Hoogte: 28 mm
    665,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet RS232, RS422, RS485(2W & 4W), Mini Media converter - Zilver
    (FDX60S1BM)
      ComNet FDX60S1BM. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Single-mode, Link budget: 23 dB. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 104 mm, Diepte: 94 mm, Hoogte: 28 mm
    665,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 2 Ch, 2 Ports Media converter
    (CNFE2005S2POEHO/M)
      ComNet CNFE2005S2POEHO / M. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget: 60 W
    725,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet RS232, RS422, RS485(2W & 4W), Mini Media converter - Zilver
    (FDX60M2M)
      ComNet FDX60M2M. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Link budget: 16 dB. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 104 mm, Diepte: 94 mm, Hoogte: 28 mm
    433,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 10/100 Mbps Ethernet 1550/1310nm Media converter - Zilver
    (CNFE1004M1B)
      ComNet 10 / 100 Mbps Ethernet 1550 / 1310nm. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 3000 m, Draad modus structuur: Multimode, Link budget: 10 dB. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 135 mm, Diepte: 155 mm, Hoogte: 28 mm
    459,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 2 Channel 10/100 Mbps Ethernet 1310nm Media converter
    (CNFE2005M2)
      ComNet CNFE2005M2. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST. Maximaal bereik: 3000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode
    478,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet FDX60M1BM Media converter
    (FDX60M1BM)
      ComNet FDX60M1BM. Vezel-optische connector: ST. Breedte: 104 mm, Diepte: 94 mm, Hoogte: 28 mm
    478,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet Industrially Hardened 100Mbps with PoE++, Mini Media converter
    (CNFE1003POESHO/M)
      ComNet CNFE1003POESHO / M. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3at, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Single-mode, Mean time between failures (MTBF): 100000 uur. Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget: 60 W. Breedte: 95 mm, Diepte: 104 mm, Hoogte: 27 mm
    549,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet Industrially Hardened 100Mbps with PoE++, Mini, “A” Unit Media converter
    (CNFE1004APOEMHO/M)
      ComNet CNFE1004APOEMHO / M. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3at, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Mean time between failures (MTBF): 100000 uur. Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget: 60 W. Breedte: 95 mm, Diepte: 104 mm, Hoogte: 27 mm
    549,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet Industrially Hardened 100Mbps with PoE++, Mini, “A” Unit Media converter
    (CNFE1002APOEMHO/M)
      ComNet CNFE1002APOEMHO / M. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3at, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Mean time between failures (MTBF): 100000 uur. Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget: 60 W. Breedte: 95 mm, Diepte: 104 mm, Hoogte: 27 mm
    549,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet Industrially Hardened 100Mbps with PoE++, Mini, “A” Unit Media converter
    (CNFE1004APOESHO/M)
      ComNet CNFE1004APOESHO / M. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3at, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Single-mode, Mean time between failures (MTBF): 100000 uur. Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget: 60 W. Breedte: 95 mm, Diepte: 104 mm, Hoogte: 27 mm
    594,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 2 Ch 10/100 Mbps Ethernet 1310nm, 30 W PoE+ Media converter
    (CNFE2003M2POE/M)
      ComNet CNFE2003M2POE / M. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 3000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget: 30 W
    635,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 2 Ch 10/100 Mbps Ethernet 1310nm, 30 W PoE+ Media converter
    (CNFE2005M2POE/M)
      ComNet CNFE2005M2POE / M. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST. Maximaal bereik: 3000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget: 30 W
    635,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 2 Channel 10/100 Mbps Ethernet 1310/1550nm Media converter
    (CNFE2002S1A/M)
      ComNet CNFE2002S1A / M. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Single-mode
    654,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet 2 Channel 10/100 Mbps Ethernet 1550/1310nm Media converter
    (CNFE2004S1B/M)
      ComNet CNFE2004S1B / M. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Single-mode
    654,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    ComNet RS232, RS422, RS485(2W & 4W) Media converter - Zilver
    (FDX60S1A)
      ComNet FDX60S1A. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Single-mode, Link budget: 23 dB. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 155 mm, Diepte: 135 mm, Hoogte: 28 mm
    665,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 29 januari 2020
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder