• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    440,-excl. btw 532,40incl. btw
    Op voorraad (86)
    Levertijd:
    3-5 werkdagen
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Cisco Meraki webinar
    Cisco Meraki creëert gebruiksvriendelijke cloud managed netwerkoplossingen voor het MKB en grotere bedrijven. Benieuwd of cloud networking iets voor u is? Lees dan meer over Meraki of volg één van de leerzame Meraki webinars van Cisco.
    Cisco GLC-SX-MM-RGD= media converter

    Cisco GLC-SX-MM-RGD media converter

    Productcode: GLC-SX-MM-RGD=   |  EAN/UPC: 0882658074189
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 2
    Youtube
  • Speciale acties
  • Reviews
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • 2
    Youtube
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco GLC-SX-MM-RGD media converter kenmerken

    Cisco GLC-SX-MM-RGD. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC/PC, Fiber type: MMF

    Cisco GLC-SX-MM-RGD, 1000 Mbit/s, 1000BASE-SX, Bedraad, 550 m, -40 - 85 °C, SFP

    Specificaties

    Cisco GLC-SX-MM-RGD media converter specificaties
    Beheerfuncties
    Plug and play
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf -40 - 85 °C
    Netwerk
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    Bekabelingstechnologie 1000Base-SX
    Overige specificaties
    Aansluiting(en) LC/PC
    Fiber type MMF
    Interface SFP
    Poorten & interfaces
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Prestatie
    Maximaal bereik 550 m
    MPN & EAN
    MPN GLC-SX-MM-RGD=
    EAN 0078667264240, 0882658074189

    Specificaties

    Cisco GLC-SX-MM-RGD media converter specificaties
    Beheerfuncties
    Plug and play Ja
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf -40 - 85 °C
    Netwerk
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    Bekabelingstechnologie 1000Base-SX
    Overige specificaties
    Aansluiting(en) LC/PC
    Fiber type MMF
    Interface SFP
    Poorten & interfaces
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Prestatie
    Maximaal bereik 550 m
    MPN & EAN
    MPN GLC-SX-MM-RGD=
    EAN 0078667264240, 0882658074189

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 660313

    Cisco: The bridge to possible

    Toegevoegd: 2018-11-13 13:00:06
    Van: Cisco
    Bekeken: 28344

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    GLC-SX-MM-RGD
    Cisco
    Cisco
    532.40 EUR new
    Cisco GLC-SX-MM-RGD. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC/PC, Fiber type: MMF
    Cisco GLC-SX-MM-RGD media converter Cisco GLC-SX-MM-RGD media converter
    https://www.centralpoint.nl/network-media-converters/cisco/glc-sx-mm-rgd-art-glc-sx-mm-rgd-num-343147/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.900.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder