• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    1 review Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    115,-excl. btw
    Op voorraad (131)
    Levertijd:
    3-5 werkdagen
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Samenwerking tussen Apple en Cisco
    De professionele samenwerking tussen Apple en Cisco maakt de mobiele transformatie eenvoudiger voor bedrijven. Ontdek welke ontwikkelingen voor uw onderneming van belang kunnen zijn.
    Cisco MGBSX1 media converter

    Cisco media converter: Gigabit SX Mini-GBIC SFP

    Productcode: MGBSX1  |  EAN/UPC: 0745883558766
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 1
    Youtube
  • 1
    Reviews
  • Opties
  • Speciale acties
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Cisco media converter: Gigabit SX Mini-GBIC SFP kenmerken

    Gigabit netwerken is het hoogste echelon van prestaties, vooral in vergelijking met 10 en 100 Mbps verbindingen. Voorheen Linksys Business Series, nu onderdeel van Cisco Small Business Network Accessories. De MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver biedt de mogelijkheid om te profiteren van snellere netwerken en snelheden met behulp van glasvezelkabels. De module is eenvoudig te installeren. Door hem in een begeleidend poort te schuiven maakt hij gemakkelijke verbinding met een compatibele Cisco switch.

    Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Bedraad, 850 nm, 550m, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 procent

    Specificaties

    Cisco media converter: Gigabit SX Mini-GBIC SFP specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 85 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent
    Temperatuur bij opslag -20 - 70 °C
    Overige specificaties
    Fiber type MMF
    Poorten & interfaces
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Prestatie
    Maximaal bereik 550 m
    Golflengte 850 nm
    MPN & EAN
    MPN MGBSX1, MGBSX1-EU
    EAN 0745883558766, 4260039342731

    Youtube

    Transceiver Overvieew

    Toegevoegd: 2010-09-29 18:14:10
    Van: Sophie
    Bekeken: 5895

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (1)

    Gemiddelde score op basis van 1 review Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Gigabit SX Mini-GBIC SFP
    Cisco
    Cisco
    139.15 EUR new
    Gigabit netwerken is het hoogste echelon van prestaties, vooral in vergelijking met 10 en 100 Mbps verbindingen. Voorheen Linksys Business Series, nu onderdeel van Cisco Small Business Network Accessories. De MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver biedt de mogelijkheid om te profiteren van snellere netwerken en snelheden met behulp van glasvezelkabels. De module is eenvoudig te installeren. Door hem in een begeleidend poort te schuiven maakt hij gemakkelijke verbinding met een compatibele Cisco switch.
    Cisco media converter: Gigabit SX Mini-GBIC SFP Cisco media converter: Gigabit SX Mini-GBIC SFP
    Overall Score
    Gebruiksgemak
    Prijs | Kwaliteit
    Voldoet aan verwachtingen
    3 van de 3 personen (100%) zouden dit product aan vrienden aanbevelen.
    Sorteer op
    Totaal 5/5
    Gebruiksgemak 0/5
    Prijs | Kwaliteit 0/5
    Voldoet aan verwachtingen 0/5
    1e klas module!
    | donderdag 8 maart 2012 | gekocht bij Centralpoint | 41 - 50jr | man

    Eerste klasse module met een prima data throughput, zeer betrouwbaar met een goede prijs/kwaliteit verhouding.

    Opties

    MicroOptics netwerk tranceiver module: 1000BASE-SX SFP
      MicroOptics 1000BASE-SX SFP.
      Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Vezelkabel diameters
      ondersteund: 50/125, 62.5/125,
      Golflengte: 850 nm....
    39,- excl. btw
    Voorraad 26
    Cisco switch: SG300 28-Port PoE Managed - Zwart
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 26
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type beheerde netwerkswitch
    819,- excl. btw
    Voorraad 2
    Cisco switch: Small Business SG500-28P - Zwart
    • U bespaart 23%
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Max. overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type managed
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    759,- excl. btw
    Cisco switch: Small Business SG220-26 - Zwart
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 26
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type beheerde netwerkswitch
    149,- excl. btw
    Voorraad 22
    bezoeker(s) bekeken<br>dit product vandaag 1 https://www.centralpoint.nl/network-media-converters/cisco/gigabit-sx-mini-gbic-sfp-art-mgbsx1-num-377730/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder