• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    4.849,-excl. btw 5.867,29incl. btw
    Ook als Cisco Refresh... (- 2.510,-)
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 28 mei 2019
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 28 mei 2019
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Samenwerking tussen Apple en Cisco
    De professionele samenwerking tussen Apple en Cisco maakt de mobiele transformatie eenvoudiger voor bedrijven. Ontdek welke ontwikkelingen voor uw onderneming van belang kunnen zijn.
    Cisco Meraki webinar
    Cisco Meraki creëert gebruiksvriendelijke cloud managed netwerkoplossingen voor het MKB en grotere bedrijven. Benieuwd of cloud networking iets voor u is? Lees dan meer over Meraki of volg één van de leerzame Meraki webinars van Cisco.
    Cisco DWDM-SFP-4851= media converter

    Cisco DWDM SFP media converter

    Productcode: DWDM-SFP-4851=  |  EAN/UPC: 0882658136443
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 2
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco DWDM SFP media converter kenmerken

    Cisco DWDM SFP. Maximum data transfer rate: 2000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1548,51 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z, Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g

    Cisco DWDM SFP, 2000 Mbit/s, 1000BASE-X, Bedraad, 1548,51 nm, IEEE 802.3z, Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1

    Garantie
    • 90 days

    Specificaties

    Cisco DWDM SFP media converter specificaties
    Beheerfuncties
    Plug and play Ja
    Hot-swap Ja
    Design
    Veiligheid Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1
    Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3z
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Gewicht en omvang
    Gewicht 75 g
    Netwerk
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 2000 Mbit/s
    Bekabelingstechnologie 1000Base-X
    Overige specificaties
    Stroomvoorziening 300mA, 3.3V
    Aansluiting(en) LC/PC
    Afmetingen (BxDxH) 13.4 x 56.5 x 8.5 mm
    Full duplex Ja
    Vormfactor SFP
    Power budget 28 dB
    Poorten & interfaces
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Prestatie
    Golflengte 1548.51 nm

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 655206

    Cisco: The bridge to possible

    Toegevoegd: 2018-11-13 13:00:06
    Van: Cisco
    Bekeken: 26355

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Cisco ME 3400-24TS switch - Zwart (Open Box)
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type managed
    508,- excl. btw
    614,68 incl. btw
    Voorraad: 1
    Cisco ME 3400G-12CS switch - Zwart (Open Box)
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 12
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type managed
    1.074,- excl. btw
    1.299,54 incl. btw
    Voorraad: 1
    Cisco 1-Port Channelized OC-3/STM-1 Circuit Emulation and ATM SPA, Spare netwerk switch module (Open Box)
      Cisco SPA-1CHOC3-CE-ATM=. Ondersteunde
      protocollen: CEoP PWE ATM. Fiber type:
      Multimode, Transmissie afstand (max): 80
      km. Compatibiliteit: Cisco 7600 Cisco
      ASR 1000 Cisco ASR 9000. Beheerplatform:
      RFC 2558 MIB, SNMP. Typisch...
    1.250,- excl. btw
    1.512,50 incl. btw
    Voorraad: 3

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    DWDM SFP
    Cisco
    Cisco
    5867.29 EUR new
    Cisco DWDM SFP. Maximum data transfer rate: 2000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1548,51 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z, Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    Cisco DWDM SFP media converter Cisco DWDM SFP media converter
    https://www.centralpoint.nl/network-media-converters/cisco/dwdm-sfp-art-dwdm-sfp-4851-num-324572/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder