• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    3.953,-excl. btw 4.783,13incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 14 oktober 2019
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 14 oktober 2019
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Cisco Meraki webinar
    Cisco Meraki creëert gebruiksvriendelijke cloud managed netwerkoplossingen voor het MKB en grotere bedrijven. Benieuwd of cloud networking iets voor u is? Lees dan meer over Meraki of volg één van de leerzame Meraki webinars van Cisco.
    Cisco CWDM-SFP-1550= media converter

    Cisco CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC media converter

    Productcode: CWDM-SFP-1550=   |  EAN/UPC: 0746320877488
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 2
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Populair
  • 2
    Youtube
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC media converter kenmerken

    Cisco CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC. Bekabelingstechnologie: CWDM. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1550 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, 2Gb FC, Interface: SFP (mini-GBIC), Aansluitingen: 1x LC/PC SM

    Cisco CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC, CWDM, Bedraad, 1550 nm, IEEE 802.3z, 0 - 50 °C, Gigabit Ethernet, 2Gb FC

    Specificaties

    Cisco CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC media converter specificaties
    Design
    Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3z
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C
    Netwerk
    Bekabelingstechnologie CWDM
    Overige specificaties
    Datalink-protocollen Gigabit Ethernet, 2Gb FC
    Full duplex
    Aansluitingen 1x LC/PC SM
    Interface SFP (mini-GBIC)
    Poorten & interfaces
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Prestatie
    Golflengte 1550 nm
    MPN & EAN
    MPN CWDM-SFP-1550=
    EAN 0746320877488

    Specificaties

    Cisco CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC media converter specificaties
    Design
    Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3z
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C
    Netwerk
    Bekabelingstechnologie CWDM
    Overige specificaties
    Datalink-protocollen Gigabit Ethernet, 2Gb FC
    Full duplex Ja
    Aansluitingen 1x LC/PC SM
    Interface SFP (mini-GBIC)
    Poorten & interfaces
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Prestatie
    Golflengte 1550 nm
    MPN & EAN
    MPN CWDM-SFP-1550=
    EAN 0746320877488

    Populair

    Cisco Catalyst 3560 24-port Fast Ethernet PoE + 2 SFP ports IP Base Switch
    • U bespaart 24%
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Max. overdrachtssnelheid 0.1 Gbit/s
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type managed
    2.185,- excl. btw
    2.643,85 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 29 september 2019

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 661944

    Cisco: The bridge to possible

    Toegevoegd: 2018-11-13 13:00:06
    Van: Cisco
    Bekeken: 28897

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Cisco Catalyst 3560 24-port Fast Ethernet PoE + 2 SFP ports IP Base Switch
    • U bespaart 24%
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Max. overdrachtssnelheid 0.1 Gbit/s
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type managed
    2.185,- excl. btw
    2.643,85 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 29 september 2019

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC
    Cisco
    Cisco
    4783.13 EUR new
    Cisco CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC. Bekabelingstechnologie: CWDM. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1550 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, 2Gb FC, Interface: SFP (mini-GBIC), Aansluitingen: 1x LC/PC SM
    Cisco CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC media converter Cisco CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC media converter
    https://www.centralpoint.nl/network-media-converters/cisco/cwdm-1550-nm-sfp-gigabit-ethernet-and-1g-2g-fc-art-cwdm-sfp-1550-num-318696/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder