• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    3829,-excl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 12 september 2018
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 12 september 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Samenwerking tussen Apple en Cisco
    De professionele samenwerking tussen Apple en Cisco maakt de mobiele transformatie eenvoudiger voor bedrijven. Ontdek welke ontwikkelingen voor uw onderneming van belang kunnen zijn.
    Cisco CWDM-SFP-1470= media converter

    Cisco media converter: CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC

    Productcode: CWDM-SFP-1470=  |  EAN/UPC: 0746320877440
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Cisco media converter: CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC kenmerken

    Cisco CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: CWDM. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1470 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, 2Gb FC, Interface: SFP (mini-GBIC), Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z

    Cisco CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC, 1000 Mbit/s, CWDM, Bedraad, 1470 nm, 0 - 50 °C, Gigabit Ethernet, 2Gb FC

    Specificaties

    Cisco media converter: CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC specificaties
    Design
    Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3z
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C
    Netwerk
    Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
    Bekabelingstechnologie CWDM
    Overige specificaties
    Datalink-protocollen Gigabit Ethernet, 2Gb FC
    Full duplex Ja
    Fiber type FC-PI
    Aansluitingen 1x LC/PC SM x 2
    1x SFP (mini-GBIC)
    Interface SFP (mini-GBIC)
    Poorten & interfaces
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Prestatie
    Golflengte 1470 nm

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Cisco media converter: CWDM 1510 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC
      Cisco CWDM 1510 nm SFP Gigabit Ethernet
      & 1G/2G FC. Overdrachtssnelheid (max):
      1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie:
      CWDM. Connectiviteitstechnologie:
      Bedraad. Golflengte: 1510 nm.
      Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet,
      2Gb FC,...
    3829,- excl. btw
    Cisco switch: Catalyst 3560G-24TS-S - Turkoois
    • U bespaart 25%
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Max. overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type managed
    2879,- excl. btw
    Cisco switch: Catalyst C3560G-48PS-S - Turkoois
    • U bespaart 25%
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 48
    • Max. overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type managed
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    5679,- excl. btw
    Cisco switch: Catalyst 3560G-24PS-S - Turkoois
    • U bespaart 25%
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Max. overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type managed
    3359,- excl. btw
    Cisco rack toebehoren: C49xx front and rear mount brackets - Roestvrijstaal
      Cisco C4948-BKT-KIT=. Kleur van het
      product: Roestvrijstaal, Rackcapaciteit:
      1U, Aantal inbegrepen producten: 1
      stuk(s)
    66,- excl. btw
    Cisco router: ISR891F-K9 Integrated Services Router - Zwart, Grijs
    • U bespaart 49%
    • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 8
    • Ethernet LAN
    • Geen type xdsl aansluiting
    519,- excl. btw
    Voorraad 564
    Cisco router: ISR892FSP-K9 Integrated Services Router - Zwart
    • U bespaart 49%
    • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 8
    • Ethernet LAN
    • Geen type xdsl aansluiting
    559,- excl. btw
    Voorraad 599
    Cisco switchcompnent: Module GEx48-SFP for Catalyst 6500
      Cisco Module GEx48-SFP for Catalyst
      6500. Data link protocols: Gigabit
      Ethernet, Connectivity technology:
      Wired, Cabling technology: 1000BASE-SX,
      LX/LH, -ZX, -T; 1000BASE-CWDM.
      Dimensions (WxDxH): 356 x 406 x 30
    22599,- excl. btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC
    Cisco
    Cisco
    4633.09 EUR new
    Cisco CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: CWDM. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1470 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, 2Gb FC, Interface: SFP (mini-GBIC), Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z
    Cisco media converter: CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC Cisco media converter: CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC
    https://www.centralpoint.nl/network-media-converters/cisco/cwdm-1470-nm-sfp-gigabit-ethernet-1g-2g-fc-art-cwdm-sfp-1470-num-318692/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder