• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    3709,-excl. btw 4487,89incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 5 januari 2018
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 5 januari 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Cisco SmartNet helpt u graag

    Wie gebruik wil maken van de technische support service en software/firmware updates heeft Cisco SmartNet nodig. Centralpoint.nl is uitgeroepen tot Cisco 'Best Online Partner' 2016 en kan u een hoog niveau van expertise aanbieden. Onze Cisco specialisten kunt u telefonisch bereiken via 088-4300300 of per mail via smartnet@centralpoint.nl.

    Cisco CWDM-SFP-1470= media converter

    Cisco media converter: CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC

    Productcode: CWDM-SFP-1470=  |  EAN/UPC: 0746320877440
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Cisco media converter: CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC kenmerken

    Cisco CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: CWDM. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1470 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, 2Gb FC, Interface: SFP (mini-GBIC), Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z

    Cisco CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC, 1000 Mbit/s, CWDM, Bedraad, 1470 nm, 0 - 50 °C, Gigabit Ethernet, 2Gb FC

    Specificaties

    Cisco media converter: CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C
    Netwerk
    Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
    Bekabelingstechnologie CWDM
    Overige specificaties
    Datalink-protocollen Gigabit Ethernet, 2Gb FC
    Full duplex Ja
    Fiber type FC-PI
    Aansluitingen 1x LC/PC SM x 2
    1x SFP (mini-GBIC)
    Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3z
    Interface SFP (mini-GBIC)
    Poorten & interfaces
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Prestatie
    Golflengte 1470 nm

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Cisco cooling accessoire: Catalyst 4948 Fan Tray, Spare
      Cisco WS-X4991=
    159,- excl. btw
    192,39 incl.btw
    Cisco media converter: CWDM 1510 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC
      Cisco CWDM 1510 nm SFP Gigabit Ethernet
      & 1G/2G FC. Overdrachtssnelheid (max):
      1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie:
      CWDM. Connectiviteitstechnologie:
      Bedraad. Golflengte: 1510 nm.
      Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet,
      2Gb FC,...
    3709,- excl. btw
    4487,89 incl.btw
    Cisco switch: Catalyst 3560G-24TS-S - Turkoois
    • 24 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • 1 Gbit/s max. overdrachtssnelheid
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Managed switch type
    1329,- excl. btw
    1608,09 incl.btw
    Cisco switch: Catalyst 3560G-24PS-E - Turkoois
    • 24 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • 1 Gbit/s max. overdrachtssnelheid
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Managed switch type
    9589,- excl. btw
    11602,69 incl.btw
    Cisco switch: Catalyst 3560G-48TS-E - Turkoois
    • 48 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • 1 Gbit/s max. overdrachtssnelheid
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Managed switch type
    • Bedraad connectiviteitstechnologie
    11869,- excl. btw
    14361,49 incl.btw
    Cisco rack toebehoren: C49xx front and rear mount brackets - Roestvrijstaal
      Cisco C4948-BKT-KIT=. Kleur van het
      product: Roestvrijstaal, Rackcapaciteit:
      1U, Aantal inbegrepen producten: 1
      stuk(s)
    63,- excl. btw
    76,23 incl.btw
    Cisco router: ISR891F-K9 Integrated Services Router - Zwart, Grijs
    • 8 aantal ethernet lan (rj-45)-poorten
    • Ethernet LAN
    • Geen type xdsl aansluiting
    529,- excl. btw
    640,09 incl.btw
    Voorraad 16
    Cisco router: ISR892FSP-K9 Integrated Services Router - Zwart
    • U bespaart 48%
    • 8 aantal ethernet lan (rj-45)-poorten
    • Ethernet LAN
    • Geen type xdsl aansluiting
    549,- excl. btw
    664,29 incl.btw
    Voorraad 92

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC
    Cisco
    Cisco
    4487.89 EUR new
    Cisco CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: CWDM. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1470 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, 2Gb FC, Interface: SFP (mini-GBIC), Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z
    Cisco media converter: CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC Cisco media converter: CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC
    https://www.centralpoint.nl/network-media-converters/cisco/cwdm-1470-nm-sfp-gigabit-ethernet-1g-2g-fc-art-cwdm-sfp-1470-num-318692/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder