€ 0,-
Winkelwagen

Cisco 10GBASE-SR X2, Refurbished Media converter

Productcode: X2-10GB-SR-RF  |  EAN/UPC: 0882658150074

Cisco Refresh
595,- excl. btw
719,95 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
maandag 16 november 2020
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum

maandag 16 november 2020

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

Cisco Meraki webinar
Cisco Meraki webinar
Cisco Meraki creёert gebruiksvriendelijke cloud managed netwerkoplossingen voor het MKB en grotere bedrijven. Benieuwd of cloud networking iets voor u is? Lees dan meer over Meraki of volg één van de leerzame Meraki webinars van Cisco.
Dit is een Cisco Refresh product
Dit is een Cisco Refresh product
Cisco Refresh is een prijsconcurrerend en vertrouwd alternatief in die gevallen waarin het kopen van nieuwe apparatuur geen optie is. Gereviseerd en gecertificeerd door Cisco®, Cisco Refresh-producten worden ondersteund door dezelfde Cisco garantie- en serviceondersteuningsopties als het gelijkwaardige nieuwe product. Cisco Refresh producten worden alleen verkocht via geautoriseerde Cisco-wederverkopers.

productinformatie

Productbeschrijving

Download PDFBrochure downloaden

Cisco 10GBASE-SR X2, Refurbished Media converter kenmerken

10GBASE-SR X2 Module for MMF,, Refurbished

Cisco 10GBASE-SR X2, Refurbished, 10000 Mbit/s, 10000BASE-SR, Bedraad, 300 m, 850 nm, IEEE 802.3ae

The Cisco® 10GBASE X2 modules offer customers a wide variety of 10 Gigabit Ethernet connectivity options for data center, enterprise wiring closet, and service provider transport applications.

The Cisco 10GBASE-SR Module supports a link length of 26m on standard FDDI grade MMF. Using 2000 MHz*km MMF (OM3), up to 300m link lengths are possible.