• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    949,-excl. btw 1.148,29incl. btw
    Ook als Cisco Refresh... (- 350,-)
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 24 juni 2019
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 24 juni 2019
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Samenwerking tussen Apple en Cisco
    De professionele samenwerking tussen Apple en Cisco maakt de mobiele transformatie eenvoudiger voor bedrijven. Ontdek welke ontwikkelingen voor uw onderneming van belang kunnen zijn.
    Cisco Meraki webinar
    Cisco Meraki creëert gebruiksvriendelijke cloud managed netwerkoplossingen voor het MKB en grotere bedrijven. Benieuwd of cloud networking iets voor u is? Lees dan meer over Meraki of volg één van de leerzame Meraki webinars van Cisco.
    Cisco GLC-FE-100ZX= media converter

    Cisco 100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP Ports media converter

    Productcode: GLC-FE-100ZX=   |  EAN/UPC: 0882658029493
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 2
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco 100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP Ports media converter kenmerken

    Cisco 100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP Ports. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 100BASE-X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1550 nm. Transmit power range: -3 - 2 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP

    Cisco 100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP Ports, 100 Mbit/s, 100BASE-X, Bedraad, 80000 m, 1550 nm, 0 - 70 °C

    Garantie
    • 90 days

    Specificaties

    Cisco 100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP Ports media converter specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Netwerk
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 100 Mbit/s
    Bekabelingstechnologie 100BASE-X
    Overige specificaties
    Afmetingen (BxDxH) 13.4 x 56.5 x 8.5 mm
    Fiber type SMF
    Zendvermogensgebied -3 - 2 dBmW
    Interface SFP
    Poorten & interfaces
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Prestatie
    Maximaal bereik 80000 m
    Golflengte 1550 nm

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 655923

    Cisco: The bridge to possible

    Toegevoegd: 2018-11-13 13:00:06
    Van: Cisco
    Bekeken: 26663

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Cisco ME 3400-24TS switch - Zwart (Open Box)
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type managed
    508,- excl. btw
    614,68 incl. btw
    Voorraad: 1
    Cisco ME 3400G-12CS switch - Zwart (Open Box)
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 12
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type managed
    1.074,- excl. btw
    1.299,54 incl. btw
    Voorraad: 1
    Cisco 1921 router - Multi kleuren
    • U bespaart 22%
    • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 2
    • Ethernet LAN
    979,- excl. btw
    1.184,59 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP Ports
    Cisco
    Cisco
    1148.29 EUR new
    Cisco 100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP Ports. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 100BASE-X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1550 nm. Transmit power range: -3 - 2 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP
    Cisco 100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP Ports media converter Cisco 100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP Ports media converter
    https://www.centralpoint.nl/network-media-converters/cisco/100base-zx-for-fast-ethernet-sfp-ports-art-glc-fe-100zx-num-609762/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder