• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    149,-excl. btw 180,29incl. btw
    Op voorraad (39)
    Levertijd:
    3-5 werkdagen
    Gratis Verzending!
    Cisco SmartNet helpt u graag

    Wie gebruik wil maken van de technische support service en software/firmware updates heeft Cisco SmartNet nodig. Centralpoint.nl is uitgeroepen tot Cisco 'Best Online Partner' 2016 en kan u een hoog niveau van expertise aanbieden. Onze Cisco specialisten kunt u telefonisch bereiken via 088-4300300 of per mail via smartnet@centralpoint.nl.

    Cisco GLC-FE-100FX= media converter

    Cisco media converter: 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX

    Productcode: GLC-FE-100FX=  |  EAN/UPC: 0746320980546
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco media converter: 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX kenmerken

    Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Fiber type: MMF

    Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX, 2000 m, 1310 nm, MMF

    Specificaties

    Cisco media converter: 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX specificaties
    Overige specificaties
    Fiber type MMF
    Power budget -31 dB
    Prestatie
    Maximaal bereik 2000 m
    Golflengte 1310 nm

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Cisco media converter: 100BASE-FX SFP
      Cisco 100BASE-FX SFP. Maximaal bereik:
      2000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid:
      Laser Class 1 21CFR1040. Zendvermogen:
      -14 - -20 dBmW, Voldoet aan
      industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft
      3.0, IEEE 802.3, Aansluiting(en): Dual
      LC
    105,- excl. btw
    127,05 incl.btw
    Cisco switch: Catalyst 24 Ethernet 10/100 ports and 2x1000BT, 8 PoE Ports, 1 RU fixed-configuration, LAN Base Layer 2 - .....
    • U bespaart 25%
    • 24 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Managed switch type
    919,- excl. btw
    1111,99 incl.btw
    Cisco switch: Catalyst 2960 - Zwart
    • U bespaart 25%
    • 26 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Managed switch type
    809,- excl. btw
    978,89 incl.btw
    Cisco switch: Catalyst 2960 - Zwart
    • U bespaart 25%
    • 48 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Managed switch type
    1509,- excl. btw
    1825,89 incl.btw
    Cisco router: 1921 - Multi kleuren
    • U bespaart 51%
    • 2 aantal ethernet lan (rj-45)-poorten
    • Ethernet LAN
    589,- excl. btw
    712,69 incl.btw
    Voorraad 7

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    100BASE-X SFP GLC-FE-100FX
    Cisco
    Cisco
    180.29 EUR new
    Cisco media converter: 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX Cisco media converter: 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX
    De laatste bestelling voor een<br>Cisco media converter was 38 minuten geleden https://www.centralpoint.nl/network-media-converters/cisco/100base-x-sfp-glc-fe-100fx-art-glc-fe-100fx-num-343140/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder