• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Open Box
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    240,-excl. btw 290,40incl. btw
    Op voorraad (16)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    Open Box product
    Open Box product

    Dit is een Open Box product. Producten in nieuwstaat voor een extra scherpe prijs! Open Box betekent een zo goed als nieuw product, met volledige fabrieksgarantie.

    • In perfecte technische conditie;
    • De verpakking kan licht beschadigd zijn;
    • Met het standaard voordeel van Centralpoint.nl.
    Samenwerking tussen Apple en Cisco
    De professionele samenwerking tussen Apple en Cisco maakt de mobiele transformatie eenvoudiger voor bedrijven. Ontdek welke ontwikkelingen voor uw onderneming van belang kunnen zijn.
    Cisco Meraki webinar
    Cisco Meraki creëert gebruiksvriendelijke cloud managed netwerkoplossingen voor het MKB en grotere bedrijven. Benieuwd of cloud networking iets voor u is? Lees dan meer over Meraki of volg één van de leerzame Meraki webinars van Cisco.
    Cisco GLC-FE-100BX-D= media converter

    Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-D media converter (Open Box)

    Productcode: GLC-FE-100BX-D=  |  EAN/UPC: 0882658000812
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 1
    Youtube
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-D media converter (Open Box) kenmerken

    Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-D. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1550 nm. Fiber type: SMF, Power budget: -28,2 dB

    Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-D, 10000 m, 1550 nm, SMF, -28,2 dB

    Specificaties

    Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-D media converter (Open Box) specificaties
    Overige specificaties
    Fiber type SMF
    Power budget -28.2 dB
    Prestatie
    Maximaal bereik 10000 m
    Golflengte 1550 nm

    Youtube

    Cisco: The bridge to possible

    Toegevoegd: 2018-11-13 13:00:06
    Van: Cisco
    Bekeken: 26355

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-D
    Cisco
    Cisco
    290.40 EUR new
    Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-D. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1550 nm. Fiber type: SMF, Power budget: -28,2 dB
    Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-D media converter (Open Box) Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-D media converter (Open Box)
    https://www.centralpoint.nl/network-media-converters/cisco/100base-x-sfp-glc-fe-100bx-d-art-glc-fe-100bx-d-num-343136/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder