• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Refurbished
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    14,-excl. btw 16,94incl. btw
    Op voorraad (25)
    Levertijd:
    1 werkdag
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Cisco Meraki webinar
    Cisco Meraki creëert gebruiksvriendelijke cloud managed netwerkoplossingen voor het MKB en grotere bedrijven. Benieuwd of cloud networking iets voor u is? Lees dan meer over Meraki of volg één van de leerzame Meraki webinars van Cisco.
    Refurbished licht gebruikt
    Refurbished licht gebruikt

    Dit is een refurbished product en is in gebruik geweest, maar is nu weer zo goed als nieuw, met twee jaar garantie. Een product met deze classificatie is in een perfecte technische conditie en heeft zeer beperkte cosmetische gebruikssporen en/of met een enkel meer uitgesproken gebruiksspoor.

    • Getest en 100% technisch in orde;
    • Beperkte cosmetische gebruikssporen zijn mogelijk;
    • Levering zonder accessoires;
    • Met het standaard voordeel van Centralpoint.nl.
    Cisco GLC-FE-100FX-R4 media converter

    Cisco 100BASE-FX SFP media converter

    Productcode: GLC-FE-100FX-R4
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 1
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Populair
  • 1
    Youtube
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco 100BASE-FX SFP media converter kenmerken

    Cisco 100BASE-FX SFP. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR1040. Zendvermogen: -14 - -20 dBmW, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Aansluiting(en): Dual LC

    Cisco 100BASE-FX SFP, 2000 m, 1310 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, Laser Class 1 21CFR1040, -14 - -20 dBmW

    Specificaties

    Cisco 100BASE-FX SFP media converter specificaties
    Design
    Veiligheid Laser Class 1 21CFR1040
    Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Overige specificaties
    Aansluiting(en) Dual LC
    Fiber type MMF
    Zendvermogensgebied -14 - -20 dBmW
    Prestatie
    Maximaal bereik 2000 m
    Golflengte 1310 nm
    Garantie
    • 90-Day

    Specificaties

    Cisco 100BASE-FX SFP media converter specificaties
    Design
    Veiligheid Laser Class 1 21CFR1040
    Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Overige specificaties
    Aansluiting(en) Dual LC
    Fiber type MMF
    Zendvermogensgebied -14 - -20 dBmW
    Prestatie
    Maximaal bereik 2000 m
    Golflengte 1310 nm

    Populair

    Cisco 100BASE-FX SFP media converter
      Cisco 100BASE-FX SFP. Maximaal bereik:
      2000 m, Golflengte: 1310 nm. Voldoet aan
      industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft
      3.0, IEEE 802.3, Veiligheid: Laser Class
      1 21CFR1040. Zendvermogensgebied: -14 -
      -20 dBmW,...
    225,- excl. btw
    272,25 incl. btw
    Voorraad: 107
    Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX media converter
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX.
      Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte:
      1310 nm. Fiber type: MMF, Power budget:
      -31 dB
    97,- excl. btw
    117,37 incl. btw
    Voorraad: 88
    Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX media converter
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX.
      Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte:
      1310 nm. Fiber type: MMF, Power budget:
      -31 dB
    97,- excl. btw
    117,37 incl. btw
    Voorraad: 88

    Youtube

    Cisco: The bridge to possible

    Toegevoegd: 2018-11-13 13:00:06
    Van: Cisco
    Bekeken: 27168

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Cisco 100BASE-FX SFP media converter
      Cisco 100BASE-FX SFP. Maximaal bereik:
      2000 m, Golflengte: 1310 nm. Voldoet aan
      industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft
      3.0, IEEE 802.3, Veiligheid: Laser Class
      1 21CFR1040. Zendvermogensgebied: -14 -
      -20 dBmW,...
    225,- excl. btw
    272,25 incl. btw
    Voorraad: 107
    Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX media converter
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX.
      Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte:
      1310 nm. Fiber type: MMF, Power budget:
      -31 dB
    97,- excl. btw
    117,37 incl. btw
    Voorraad: 88
    Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX media converter
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX.
      Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte:
      1310 nm. Fiber type: MMF, Power budget:
      -31 dB
    97,- excl. btw
    117,37 incl. btw
    Voorraad: 88

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    100BASE-FX SFP
    Cisco
    Cisco
    16.94 EUR new
    Cisco 100BASE-FX SFP. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR1040. Zendvermogen: -14 - -20 dBmW, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Aansluiting(en): Dual LC
    Cisco 100BASE-FX SFP media converter Cisco 100BASE-FX SFP media converter
    https://www.centralpoint.nl/network-media-converters/cisco/100base-fx-sfp-art-glc-fe-100fx-r4-num-8100749/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder