• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Open Box
    99,-excl. btw 119,79incl. btw
    Op voorraad (1)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Open Box product
    Open Box product

    Dit is een Open Box product. Producten in nieuwstaat voor een extra scherpe prijs! Open Box betekent een zo goed als nieuw product, met volledige fabrieksgarantie.

    • In perfecte technische conditie;
    • De verpakking kan licht beschadigd zijn;
    • Met het standaard voordeel van Centralpoint.nl.
    Cisco Meraki webinar
    Cisco Meraki creëert gebruiksvriendelijke cloud managed netwerkoplossingen voor het MKB en grotere bedrijven. Benieuwd of cloud networking iets voor u is? Lees dan meer over Meraki of volg één van de leerzame Meraki webinars van Cisco.
    Cisco SFP-GE-S media converter

    Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF with DOM media converter

    Productcode: SFP-GE-S
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 1
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Populair
  • 1
    Youtube
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF with DOM media converter kenmerken

    Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF with DOM. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 1000 m, Golflengte: 850 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z, Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g

    Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF with DOM, 1000 Mbit/s, 1000BASE-SX, Bedraad, 1000 m, 850 nm, IEEE 802.3z

    Specificaties

    Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF with DOM media converter specificaties
    Beheerfuncties
    Hot-swap
    Design
    Veiligheid Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1
    Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3z
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf -5 - 85 °C
    Gewicht en omvang
    Gewicht 75 g
    Netwerk
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    Bekabelingstechnologie 1000Base-SX
    Overige specificaties
    Aansluiting(en) LC/PC
    Bedrijfstemperatuur, bereik 23 - 185 °F
    Afmetingen (BxDxH) 13.4 x 56.5 x 8.5 mm
    Fiber type MMF
    Zendvermogensgebied -3 - -9.5 dBmW
    Interface SFP
    Poorten & interfaces
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Prestatie
    Maximaal bereik 1000 m
    Golflengte 850 nm

    Specificaties

    Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF with DOM media converter specificaties
    Beheerfuncties
    Hot-swap Ja
    Design
    Veiligheid Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1
    Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3z
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf -5 - 85 °C
    Gewicht en omvang
    Gewicht 75 g
    Netwerk
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    Bekabelingstechnologie 1000Base-SX
    Overige specificaties
    Aansluiting(en) LC/PC
    Bedrijfstemperatuur, bereik 23 - 185 °F
    Afmetingen (BxDxH) 13.4 x 56.5 x 8.5 mm
    Fiber type MMF
    Zendvermogensgebied -3 - -9.5 dBmW
    Interface SFP
    Poorten & interfaces
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Prestatie
    Maximaal bereik 1000 m
    Golflengte 850 nm

    Populair

    Cisco 8-Port Gigabit Ethernet Shared Port Adapter, Spare netwerkkaart - Roestvrijstaal
    • U bespaart 20%
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Interface fiber
    • Intern
    14.856,- excl. btw
    17.975,76 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 1 september 2019
    Cisco 2-Port Gigabit Ethernet Shared Port Adapter, Spare switchcompnent - Zwart, Grijs, Oranje
      Cisco SPA-2X1GE-V2=. Kleur van het
      product: Zwart, Grijs, Oranje,
      Elektromagnetische compatibiliteit: CFR
      47, FCC Part 15-Class A, ICES 003-Class
      A, CISPR 22 Class A, EN 55022 Class A,
      EN 300386 Class..., Veiligheid: UL...
    8.110,- excl. btw
    9.813,10 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 1 september 2019
    Cisco 10-Port Gigabit Ethernet Shared Port Adapter, Spare switchcompnent - Zwart, Grijs, Oranje
      Cisco SPA-10X1GE-V2=. Kleur van het
      product: Zwart, Grijs, Oranje,
      Elektromagnetische compatibiliteit: CFR
      47, FCC Part 15-Class A, ICES 003-Class
      A, CISPR 22 Class A, EN 55022 Class A,
      EN 300386 Class..., Veiligheid: UL...
    24.300,- excl. btw
    29.403,- incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 1 september 2019

    Youtube

    Cisco: The bridge to possible

    Toegevoegd: 2018-11-13 13:00:06
    Van: Cisco
    Bekeken: 28344

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Cisco 8-Port Gigabit Ethernet Shared Port Adapter, Spare netwerkkaart - Roestvrijstaal
    • U bespaart 20%
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Interface fiber
    • Intern
    14.856,- excl. btw
    17.975,76 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 1 september 2019
    Cisco 2-Port Gigabit Ethernet Shared Port Adapter, Spare switchcompnent - Zwart, Grijs, Oranje
      Cisco SPA-2X1GE-V2=. Kleur van het
      product: Zwart, Grijs, Oranje,
      Elektromagnetische compatibiliteit: CFR
      47, FCC Part 15-Class A, ICES 003-Class
      A, CISPR 22 Class A, EN 55022 Class A,
      EN 300386 Class..., Veiligheid: UL...
    8.110,- excl. btw
    9.813,10 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 1 september 2019
    Cisco 10-Port Gigabit Ethernet Shared Port Adapter, Spare switchcompnent - Zwart, Grijs, Oranje
      Cisco SPA-10X1GE-V2=. Kleur van het
      product: Zwart, Grijs, Oranje,
      Elektromagnetische compatibiliteit: CFR
      47, FCC Part 15-Class A, ICES 003-Class
      A, CISPR 22 Class A, EN 55022 Class A,
      EN 300386 Class..., Veiligheid: UL...
    24.300,- excl. btw
    29.403,- incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 1 september 2019

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF with DOM
    Cisco
    Cisco
    119.79 EUR new
    Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF with DOM. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 1000 m, Golflengte: 850 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z, Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF with DOM media converter Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF with DOM media converter
    https://www.centralpoint.nl/network-media-converters/cisco/1000base-sx-sfp-transceiver-module-for-mmf-with-dom-art-sfp-ge-s-num-674674/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.900.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder