• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    138,-excl. btw 166,98incl. btw
    Op voorraad (3)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Cisco Meraki webinar
    Cisco Meraki creëert gebruiksvriendelijke cloud managed netwerkoplossingen voor het MKB en grotere bedrijven. Benieuwd of cloud networking iets voor u is? Lees dan meer over Meraki of volg één van de leerzame Meraki webinars van Cisco.
    Cisco MGBLX1 media converter

    Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver media converter

    Productcode: MGBLX1   |  EAN/UPC: 0882658262791
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 2
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Populair
  • 2
    Youtube
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver media converter kenmerken

    1000BASE-LX SFP transceiver, for single-mode fiber, 1310 nm wavelength, support up to 10 km

    Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver, 1000 Mbit/s, Bedraad, 1310 nm, 10000m, 1W, 0 - 70 °C

    Highlights
    -Voegt Glasvezel-connectiviteit toe aan Pro Series-switches van Cisco Small Business en Cisco Small Business.
    -High-performance koppeling voor het verbinden van netwerken binnen een gebouw of klein campus gebied.
    -Makkelijk te verwijderen met een geïntegreerde veer grendel.
    -Grote beschikbaarheid van het netwerk onderhoud.

    Product Overview
    Cisco MFE en MGE Small Form-Factor Pluggable (SFP) of mini Gigabit Interface Converter (mini-GBIC) transceivers zijn eenvoudig te installeren modules die op een makkelijke manier toe te voegen zijn aan glasvezelconnectiviteit of om een extra Gigabit Ethernet-poort toe te voegen aan uw Cisco Small Business of Cisco Small Business Pro Series switches. De zendontvangers zijn beschikbaar voor single-mode of multimode glasvezel-bekabeling en kan afstanden van 100 meter tot 40 kilometer ondersteunen.
    De Cisco MFE en MGE transceivers zorgen voor een snelle en betrouwbare verbinding tussen de schakelaars die zich op verschillende verdiepingen, in aparte gebouwen, of op een kleine campus netwerk nodig connectiviteit tussen de locaties. Deze transceivers kunnen zowel Fast en Gigabit Ethernet-toepassingen te ondersteunen.

    Specificaties

    Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver media converter specificaties
    Beheerfuncties
    Plug and play
    Hot-swap
    Design
    Veiligheid FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2
    Certificering FCC Part 15 Class B,
    EN55022 Class B (CISPR 22B),
    VCCI Class B.
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 85 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Energie
    Typisch stroomverbruik 1 W
    Gewicht en omvang
    Gewicht 18 g
    Netwerk
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    Bekabelingstechnologie 1000Base-LX
    Overige specificaties
    Aansluiting(en) LC-LC
    Afmetingen (BxDxH) 13.4 x 55.7 x 8.5 mm
    Full duplex
    Fiber type SMF
    Zendvermogensgebied -9.5 - -3 dBmW
    Interface SFP
    Poorten & interfaces
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Prestatie
    Maximaal bereik 10000 m
    Golflengte 1310 nm
    MPN & EAN
    MPN MGBLX1
    EAN 0882658262791

    Specificaties

    Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver media converter specificaties
    Beheerfuncties
    Plug and play Ja
    Hot-swap Ja
    Design
    Veiligheid FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2
    Certificering FCC Part 15 Class B,
    EN55022 Class B (CISPR 22B),
    VCCI Class B.
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 85 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Energie
    Typisch stroomverbruik 1 W
    Gewicht en omvang
    Gewicht 18 g
    Netwerk
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    Bekabelingstechnologie 1000Base-LX
    Overige specificaties
    Aansluiting(en) LC-LC
    Afmetingen (BxDxH) 13.4 x 55.7 x 8.5 mm
    Full duplex Ja
    Fiber type SMF
    Zendvermogensgebied -9.5 - -3 dBmW
    Interface SFP
    Poorten & interfaces
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Prestatie
    Maximaal bereik 10000 m
    Golflengte 1310 nm
    MPN & EAN
    MPN MGBLX1
    EAN 0882658262791

    Populair

    MicroOptics 1000base SM 1310nm 10km netwerk tranceiver module
      MicroOptics MO-L-S31123CXL10. SFP
      transceiver type: Vezel-optiek, Maximale
      overdrachtssnelheid van gegevens: 1000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP
    47,- excl. btw
    56,87 incl. btw
    Voorraad: 22
    Cisco SG300 28-Port PoE Managed switch - Zwart
    • U bespaart 22%
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 26
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type managed
    869,- excl. btw
    1.051,49 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 4 juli 2019
    Cisco Small Business SG220-26 switch - Zwart
    • U bespaart 40%
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 26
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type managed
    169,- excl. btw
    204,49 incl. btw
    Voorraad: 253
    Cisco SG300 52-Port Max-PoE Managed switch - Zwart
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 50
    • Max. overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type managed
    1.453,- excl. btw
    1.758,13 incl. btw
    Voorraad: 15

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 657190

    Cisco: The bridge to possible

    Toegevoegd: 2018-11-13 13:00:06
    Van: Cisco
    Bekeken: 27359

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    MicroOptics 1000base SM 1310nm 10km netwerk tranceiver module
      MicroOptics MO-L-S31123CXL10. SFP
      transceiver type: Vezel-optiek, Maximale
      overdrachtssnelheid van gegevens: 1000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP
    47,- excl. btw
    56,87 incl. btw
    Voorraad: 22
    Cisco SG300 28-Port PoE Managed switch - Zwart
    • U bespaart 22%
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 26
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type managed
    869,- excl. btw
    1.051,49 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 4 juli 2019
    Cisco Small Business SG220-26 switch - Zwart
    • U bespaart 40%
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 26
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type managed
    169,- excl. btw
    204,49 incl. btw
    Voorraad: 253
    Cisco SG300 52-Port Max-PoE Managed switch - Zwart
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 50
    • Max. overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type managed
    1.453,- excl. btw
    1.758,13 incl. btw
    Voorraad: 15

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    1000BASE-LX SFP Transceiver
    Cisco
    Cisco
    166.98 EUR new
    1000BASE-LX SFP transceiver, for single-mode fiber, 1310 nm wavelength, support up to 10 km
    Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver media converter Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver media converter
    https://www.centralpoint.nl/network-media-converters/cisco/1000base-lx-sfp-transceiver-art-mgblx1-num-377729/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.900.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder