• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Refurbished
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    18,75excl. btw 22,69incl. btw
    Op voorraad (18)
    Levertijd:
    1 werkdag
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Cisco Meraki webinar
    Cisco Meraki creëert gebruiksvriendelijke cloud managed netwerkoplossingen voor het MKB en grotere bedrijven. Benieuwd of cloud networking iets voor u is? Lees dan meer over Meraki of volg één van de leerzame Meraki webinars van Cisco.
    Refurbished licht gebruikt
    Refurbished licht gebruikt

    Dit is een refurbished product en is in gebruik geweest, maar is nu weer zo goed als nieuw, met twee jaar garantie. Een product met deze classificatie is in een perfecte technische conditie en heeft zeer beperkte cosmetische gebruikssporen en/of met een enkel meer uitgesproken gebruiksspoor.

    • Getest en 100% technisch in orde;
    • Beperkte cosmetische gebruikssporen zijn mogelijk;
    • Levering zonder accessoires;
    • Met het standaard voordeel van Centralpoint.nl.
    Cisco SFP-GE-L-R4 media converter

    Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF & SMF media converter

    Productcode: SFP-GE-L-R4
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 1
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Populair
  • 1
    Youtube
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF & SMF media converter kenmerken

    Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF & SMF. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-LX/LH. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z, Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g

    Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF & SMF, 1000 Mbit/s, 1000BASE-LX/LH, Bedraad, 10000 m, 1310 nm, IEEE 802.3z

    Specificaties

    Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF & SMF media converter specificaties
    Beheerfuncties
    Hot-swap
    Design
    Veiligheid Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1
    Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3z
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf -5 - 85 °C
    Gewicht en omvang
    Gewicht 75 g
    Netwerk
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    Bekabelingstechnologie 1000BASE-LX/LH
    Overige specificaties
    Aansluiting(en) LC/PC
    Bedrijfstemperatuur, bereik 23 - 185 °F
    Afmetingen (BxDxH) 13.4 x 56.5 x 8.5 mm
    Fiber type MMF/SMF
    Zendvermogensgebied -3 - -9.5 dBmW
    Interface SFP
    Poorten & interfaces
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Prestatie
    Maximaal bereik 10000 m
    Golflengte 1310 nm
    Garantie
    • -Standard warranty: 90 days.\n-Extended warranty (option): Available under a Cisco SMARTnet® Service support contract for the Cisco switch or router chassis.

    Specificaties

    Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF & SMF media converter specificaties
    Beheerfuncties
    Hot-swap Ja
    Design
    Veiligheid Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1
    Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3z
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf -5 - 85 °C
    Gewicht en omvang
    Gewicht 75 g
    Netwerk
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    Bekabelingstechnologie 1000BASE-LX/LH
    Overige specificaties
    Aansluiting(en) LC/PC
    Bedrijfstemperatuur, bereik 23 - 185 °F
    Afmetingen (BxDxH) 13.4 x 56.5 x 8.5 mm
    Fiber type MMF/SMF
    Zendvermogensgebied -3 - -9.5 dBmW
    Interface SFP
    Poorten & interfaces
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Prestatie
    Maximaal bereik 10000 m
    Golflengte 1310 nm

    Populair

    MicroOptics 1000BASE-LX netwerk tranceiver module
      MicroOptics MO-C-S31123CDL20. Soort
      aansluiting: SFP, SFP transceiver
      standard: LX, Bekabelingstechnologie:
      1000BASE-LX
    54,- excl. btw
    65,34 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 juni 2019
    Cisco 8-Port Gigabit Ethernet Shared Port Adapter, Spare netwerkkaart - Roestvrijstaal
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Interface fiber
    • Intern
    20.099,- excl. btw
    24.319,79 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 juni 2019
    Cisco FLASR1-BB-RTU software licentie
      Cisco FLASR1-BB-RTU. Software versie:
      Cisco IOS XE 2.2, Platform: ASR1000,
      Compatibiliteit: Cisco ASR1006
    6.449,- excl. btw
    7.803,29 incl. btw
    Voorraad: 100
    Cisco 2-Port Gigabit Ethernet Shared Port Adapter, Spare switchcompnent - Zwart, Grijs, Oranje
      Cisco SPA-2X1GE-V2=. Kleur van het
      product: Zwart, Grijs, Oranje,
      Elektromagnetische compatibiliteit: CFR
      47, FCC Part 15-Class A, ICES 003-Class
      A, CISPR 22 Class A, EN 55022 Class A,
      EN 300386 Class..., Veiligheid: UL...
    8.049,- excl. btw
    9.739,29 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 juni 2019
    Cisco 2-Port Gigabit Ethernet Shared Port Adapter, Spare switchcompnent - Zwart, Grijs, Oranje
      Cisco SPA-2X1GE-V2=. Kleur van het
      product: Zwart, Grijs, Oranje,
      Elektromagnetische compatibiliteit: CFR
      47, FCC Part 15-Class A, ICES 003-Class
      A, CISPR 22 Class A, EN 55022 Class A,
      EN 300386 Class..., Veiligheid: UL...
    8.049,- excl. btw
    9.739,29 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 juni 2019

    Youtube

    Cisco: The bridge to possible

    Toegevoegd: 2018-11-13 13:00:06
    Van: Cisco
    Bekeken: 27051

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    MicroOptics 1000BASE-LX netwerk tranceiver module
      MicroOptics MO-C-S31123CDL20. Soort
      aansluiting: SFP, SFP transceiver
      standard: LX, Bekabelingstechnologie:
      1000BASE-LX
    54,- excl. btw
    65,34 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 juni 2019
    Cisco 8-Port Gigabit Ethernet Shared Port Adapter, Spare netwerkkaart - Roestvrijstaal
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Interface fiber
    • Intern
    20.099,- excl. btw
    24.319,79 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 juni 2019
    Cisco FLASR1-BB-RTU software licentie
      Cisco FLASR1-BB-RTU. Software versie:
      Cisco IOS XE 2.2, Platform: ASR1000,
      Compatibiliteit: Cisco ASR1006
    6.449,- excl. btw
    7.803,29 incl. btw
    Voorraad: 100
    Cisco 2-Port Gigabit Ethernet Shared Port Adapter, Spare switchcompnent - Zwart, Grijs, Oranje
      Cisco SPA-2X1GE-V2=. Kleur van het
      product: Zwart, Grijs, Oranje,
      Elektromagnetische compatibiliteit: CFR
      47, FCC Part 15-Class A, ICES 003-Class
      A, CISPR 22 Class A, EN 55022 Class A,
      EN 300386 Class..., Veiligheid: UL...
    8.049,- excl. btw
    9.739,29 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 juni 2019
    Cisco 2-Port Gigabit Ethernet Shared Port Adapter, Spare switchcompnent - Zwart, Grijs, Oranje
      Cisco SPA-2X1GE-V2=. Kleur van het
      product: Zwart, Grijs, Oranje,
      Elektromagnetische compatibiliteit: CFR
      47, FCC Part 15-Class A, ICES 003-Class
      A, CISPR 22 Class A, EN 55022 Class A,
      EN 300386 Class..., Veiligheid: UL...
    8.049,- excl. btw
    9.739,29 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 juni 2019

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF & SMF
    Cisco
    Cisco
    22.69 EUR new
    Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF & SMF. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-LX/LH. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z, Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF & SMF media converter Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF & SMF media converter
    https://www.centralpoint.nl/network-media-converters/cisco/1000base-lx-lh-sfp-transceiver-module-for-mmf-smf-art-sfp-ge-l-r4-num-8196871/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder