• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    4.849,-excl. btw 5.867,29incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 5 juni 2019
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 5 juni 2019
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Samenwerking tussen Apple en Cisco
    De professionele samenwerking tussen Apple en Cisco maakt de mobiele transformatie eenvoudiger voor bedrijven. Ontdek welke ontwikkelingen voor uw onderneming van belang kunnen zijn.
    Cisco Meraki webinar
    Cisco Meraki creëert gebruiksvriendelijke cloud managed netwerkoplossingen voor het MKB en grotere bedrijven. Benieuwd of cloud networking iets voor u is? Lees dan meer over Meraki of volg één van de leerzame Meraki webinars van Cisco.
    Cisco DWDM-SFP-5413= media converter

    Cisco 1000BASE-DWDM 1554.13 nm SFP media converter

    Productcode: DWDM-SFP-5413=   |  EAN/UPC: 0882658136498
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 2
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco 1000BASE-DWDM 1554.13 nm SFP media converter kenmerken

    Cisco 1000BASE-DWDM 1554.13 nm SFP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1554,13 nm. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g

    Cisco 1000BASE-DWDM 1554.13 nm SFP, 1000 Mbit/s, Bedraad, 1554,13 nm, Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1, 75 g, 0 - 70 °C

    Garantie
    • -Standard warranty: 90 days.\n-Extended warranty (option): available under a Cisco SMARTnet® support contract for the Cisco switch or router chassis or available under separate SMARTnet Product IDs specific for DWDM SFPs.

    Specificaties

    Cisco 1000BASE-DWDM 1554.13 nm SFP media converter specificaties
    Beheerfuncties
    Plug and play Ja
    Hot-swap Ja
    Design
    Veiligheid Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Gewicht en omvang
    Gewicht 75 g
    Netwerk
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    Overige specificaties
    Aansluiting(en) LC/PC
    Afmetingen (BxDxH) 13.4 x 56.5 x 8.5 mm
    Interface SFP
    Poorten & interfaces
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Prestatie
    Golflengte 1554.13 nm

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 655681

    Cisco: The bridge to possible

    Toegevoegd: 2018-11-13 13:00:06
    Van: Cisco
    Bekeken: 26556

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Cisco 1000BASE-DWDM 1558.98 nm SFP media converter
      Cisco 1000BASE-DWDM 1558.98 nm SFP.
      Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
      Golflengte: 1558,98 nm. Veiligheid:
      Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001,
      Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    4.849,- excl. btw
    5.867,29 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 5 juni 2019
    Cisco 1000BASE-DWDM 1560.61 nm SFP media converter
      Cisco 1000BASE-DWDM 1560.61 nm SFP.
      Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
      Golflengte: 1560,61 nm. Veiligheid:
      Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001,
      Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    4.849,- excl. btw
    5.867,29 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 5 juni 2019
    Cisco ME 3400-24TS switch - Zwart (Open Box)
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type managed
    508,- excl. btw
    614,68 incl. btw
    Voorraad: 1
    Cisco ME 3400G-12CS switch - Zwart (Open Box)
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 12
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type managed
    1.074,- excl. btw
    1.299,54 incl. btw
    Voorraad: 1

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    1000BASE-DWDM 1554.13 nm SFP
    Cisco
    Cisco
    5867.29 EUR new
    Cisco 1000BASE-DWDM 1554.13 nm SFP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1554,13 nm. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    Cisco 1000BASE-DWDM 1554.13 nm SFP media converter Cisco 1000BASE-DWDM 1554.13 nm SFP media converter
    https://www.centralpoint.nl/network-media-converters/cisco/1000base-dwdm-1554-13-nm-sfp-art-dwdm-sfp-5413-num-673650/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder