• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    1.043,85excl. btw 1.263,06incl. btw
    Ook als Cisco Refresh... (- 525,94)
    Op voorraad (22)
    Levertijd:
    3-5 werkdagen
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Samenwerking tussen Apple en Cisco
    De professionele samenwerking tussen Apple en Cisco maakt de mobiele transformatie eenvoudiger voor bedrijven. Ontdek welke ontwikkelingen voor uw onderneming van belang kunnen zijn.
    Cisco Meraki webinar
    Cisco Meraki creëert gebruiksvriendelijke cloud managed netwerkoplossingen voor het MKB en grotere bedrijven. Benieuwd of cloud networking iets voor u is? Lees dan meer over Meraki of volg één van de leerzame Meraki webinars van Cisco.
    Cisco GLC-BX-D= media converter

    Cisco 1000BASE-BX10-D media converter

    Productcode: GLC-BX-D=  |  EAN/UPC: 0882658010835
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 2
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco 1000BASE-BX10-D media converter kenmerken

    Cisco 1000BASE-BX10-D. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001; Laser Class I IEC 60825-1, Certificering: • IEEE 802.3z • IEEE 802.3ah . Gewicht: 75 g. Zendvermogensgebied: -3 - 9 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Aansluiting(en): Single LC/PC/UPC

    Cisco 1000BASE-BX10-D, 10000 m, 1310 nm, Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001; Laser Class I IEC 60825-1, • IEEE 802.3z • IEEE 802.3ah , 75 g, 0 - 70 °C

    Garantie
    • -Standard warranty: 90 days.\n-Extended warranty (option): Available under a Cisco SMARTnet® Service support contract for the Cisco switch or router chassis.

    Specificaties

    Cisco 1000BASE-BX10-D media converter specificaties
    Design
    Veiligheid Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001; Laser Class I IEC 60825-1
    Certificering • IEEE 802.3z
    • IEEE 802.3ah
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Gewicht en omvang
    Gewicht 75 g
    Overige specificaties
    Aansluiting(en) Single LC/PC/UPC
    Afmetingen (BxDxH) 13.4 x 56.5 x 8.5 mm
    Fiber type SMF
    Zendvermogensgebied -3 - 9 dBmW
    Prestatie
    Maximaal bereik 10000 m
    Golflengte 1310 nm
    MPN & EAN
    MPN GLC-BX-D, GLC-BX-D=
    EAN 0882658010835

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 655475

    Cisco: The bridge to possible

    Toegevoegd: 2018-11-13 13:00:06
    Van: Cisco
    Bekeken: 26486

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Cisco ME 3400-24TS switch - Zwart (Open Box)
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type managed
    508,- excl. btw
    614,68 incl. btw
    Voorraad: 1
    Cisco ME 3400G-12CS switch - Zwart (Open Box)
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 12
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type managed
    1.074,- excl. btw
    1.299,54 incl. btw
    Voorraad: 1
    Cisco 8-Port Gigabit Ethernet Shared Port Adapter, Spare netwerkkaart - Roestvrijstaal
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Interface fiber
    • Intern
    20.169,- excl. btw
    24.404,49 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 1 juni 2019
    Cisco Enhanced EtherSwitch SM, L2, 23 x Fast Ethernet, 1 x Gigabit Ethernet, Spare netwerk switch module (Open Box)
      Cisco SM-ES2-24=. Ethernet interface
      type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet,
      Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden:
      10,100,1000 Mbit/s, Koperen
      ethernetbekabelingstechnologie:
      1000BASE-T,1000BASE-TX,100BASE-TX....
    942,- excl. btw
    1.139,82 incl. btw
    Voorraad: 1
    Cisco SM-D-ES3-48-P= netwerk switch module
    • U bespaart 9%
      Cisco SM-D-ES3-48-P=. Ethernet interface
      type: Fast Ethernet, Ethernet LAN,
      data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit/s,
      Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE
      802.1p,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ab,IEEE
      802.3af,IEEE 802.3u....
    4.449,- excl. btw
    5.383,29 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 1 juni 2019
    Cisco 2-Port Gigabit Ethernet Shared Port Adapter, Spare switchcompnent - Zwart, Grijs, Oranje
      Cisco SPA-2X1GE-V2=. Kleur van het
      product: Zwart, Grijs, Oranje,
      Elektromagnetische compatibiliteit: CFR
      47, FCC Part 15-Class A, ICES 003-Class
      A, CISPR 22 Class A, EN 55022 Class A,
      EN 300386 Class..., Veiligheid: UL...
    8.079,- excl. btw
    9.775,59 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 1 juni 2019
    Cisco 10-Port Gigabit Ethernet Shared Port Adapter, Spare switchcompnent - Zwart, Grijs, Oranje (Open Box)
      Cisco SPA-10X1GE-V2=. Kleur van het
      product: Zwart, Grijs, Oranje,
      Elektromagnetische compatibiliteit: CFR
      47, FCC Part 15-Class A, ICES 003-Class
      A, CISPR 22 Class A, EN 55022 Class A,
      EN 300386 Class..., Veiligheid: UL...
    565,- excl. btw
    683,65 incl. btw
    Voorraad: 1

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    1000BASE-BX10-D
    Cisco
    Cisco
    1263.06 EUR new
    Cisco 1000BASE-BX10-D. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001; Laser Class I IEC 60825-1, Certificering: • IEEE 802.3z • IEEE 802.3ah . Gewicht: 75 g. Zendvermogensgebied: -3 - 9 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Aansluiting(en): Single LC/PC/UPC
    Cisco 1000BASE-BX10-D media converter Cisco 1000BASE-BX10-D media converter
    https://www.centralpoint.nl/network-media-converters/cisco/1000base-bx10-d-art-glc-bx-d-num-343134/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder