• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    12.866,-excl. btw 15.567,86incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 3 september 2019
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 3 september 2019
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Cisco Meraki webinar
    Cisco Meraki creëert gebruiksvriendelijke cloud managed netwerkoplossingen voor het MKB en grotere bedrijven. Benieuwd of cloud networking iets voor u is? Lees dan meer over Meraki of volg één van de leerzame Meraki webinars van Cisco.
    Cisco XFP-10GZR-OC192LR= media converter

    Cisco 10 Gigabit Ethernet ZR (80 km) Optics media converter

    Productcode: XFP-10GZR-OC192LR=   |  EAN/UPC: 0882658033124
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 2
    Youtube
  • Speciale acties
  • Reviews
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • 2
    Youtube
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Cisco 10 Gigabit Ethernet ZR (80 km) Optics media converter kenmerken

    Cisco 10 Gigabit Ethernet ZR (80 km) Optics. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: OC-192/STM-64, 10GBASE-LR Ethernet. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1550 nm. Interface: SMF, Aansluiting(en): LC-LC

    Cisco 10 Gigabit Ethernet ZR (80 km) Optics, 10000 Mbit/s, OC-192/STM-64, 10GBASE-LR Ethernet, 80000 m, 1550 nm, SMF, LC-LC

    Specificaties

    Cisco 10 Gigabit Ethernet ZR (80 km) Optics media converter specificaties
    Netwerk
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
    Bekabelingstechnologie OC-192/STM-64, 10GBASE-LR Ethernet
    Overige specificaties
    Aansluiting(en) LC-LC
    Interface SMF
    Prestatie
    Maximaal bereik 80000 m
    Golflengte 1550 nm
    MPN & EAN
    MPN XFP-10GZR-OC192LR=
    EAN 0882658033124

    Specificaties

    Cisco 10 Gigabit Ethernet ZR (80 km) Optics media converter specificaties
    Netwerk
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
    Bekabelingstechnologie OC-192/STM-64, 10GBASE-LR Ethernet
    Overige specificaties
    Aansluiting(en) LC-LC
    Interface SMF
    Prestatie
    Maximaal bereik 80000 m
    Golflengte 1550 nm
    MPN & EAN
    MPN XFP-10GZR-OC192LR=
    EAN 0882658033124

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 660271

    Cisco: The bridge to possible

    Toegevoegd: 2018-11-13 13:00:06
    Van: Cisco
    Bekeken: 28340

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    10 Gigabit Ethernet ZR (80 km) Optics
    Cisco
    Cisco
    15567.86 EUR new
    Cisco 10 Gigabit Ethernet ZR (80 km) Optics. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: OC-192/STM-64, 10GBASE-LR Ethernet. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1550 nm. Interface: SMF, Aansluiting(en): LC-LC
    Cisco 10 Gigabit Ethernet ZR (80 km) Optics media converter Cisco 10 Gigabit Ethernet ZR (80 km) Optics media converter
    https://www.centralpoint.nl/network-media-converters/cisco/10-gigabit-ethernet-zr-80-km-optics-art-xfp-10gzr-oc192lr-num-675066/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.900.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder