• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    8789,-excl. btw 10634,69incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 10 januari 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 10 januari 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Cisco SmartNet helpt u graag

    Wie gebruik wil maken van de technische support service en software/firmware updates heeft Cisco SmartNet nodig. Centralpoint.nl is uitgeroepen tot Cisco 'Best Online Partner' 2016 en kan u een hoog niveau van expertise aanbieden. Onze Cisco specialisten kunt u telefonisch bereiken via 088-4300300 of per mail via smartnet@centralpoint.nl.

    Cisco DS-X2-FC10G-LR= media converter

    Cisco media converter: 10-Gbps Fibre Channel-Long-reach, X2, SC, Spare

    Productcode: DS-X2-FC10G-LR=  |  EAN/UPC: 4054318052073
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco media converter: 10-Gbps Fibre Channel-Long-reach, X2, SC, Spare kenmerken

    Cisco DS-X2-FC10G-LR=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Afmetingen (BxDxH): 41,8 x 90,8 x 19,2 mm, Interface: X2, Aansluiting(en): SC - SC

    Cisco DS-X2-FC10G-LR=, 10000 Mbit/s, Bedraad, 10000 m, 1310 nm, 0 - 40 °C, -40 - 85 °C

    Specificaties

    Cisco media converter: 10-Gbps Fibre Channel-Long-reach, X2, SC, Spare specificaties
    Beheerfuncties
    Plug and play Ja
    Hot-swap Ja
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Netwerk
    Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
    Overige specificaties
    Aansluiting(en) SC - SC
    Afmetingen (BxDxH) 41.8 x 90.8 x 19.2 mm
    Fiber type SMF
    Interface x2
    Poorten & interfaces
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Prestatie
    Maximaal bereik 10000 m
    Golflengte 1310 nm

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Cisco kabel: DS-CAB-1M - Zwart
      Cisco DS-CAB-1M. Lengte snoer: 1 m,
      Aansluiting 1: CX4, Aansluiting 2: CX4
    389,- excl. btw
    470,69 incl.btw
    Voorraad 1
    Cisco netwerk tranceiver module: 1470 nm CWDM 1/2-Gbps Fibre Channel SFP, Grey, Spare - Grijs, Roestvrijstaal
      Cisco DS-CWDM-1470=. Overdrachtssnelheid
      (max): 2000 Mbit/s, Soort aansluiting:
      SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort
      kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1470
      nm, Kleur van het product: Grijs,
      Roestvrijstaal. Breedte: 13,8 mm,...
    6459,- excl. btw
    7815,39 incl.btw
    Cisco netwerk tranceiver module: 1490 nm CWDM 1/2-Gbps Fibre Channel SFP, Violet, Spare - Roestvrijstaal, Violet
      Cisco DS-CWDM-1490=. Overdrachtssnelheid
      (max): 2000 Mbit/s, Soort aansluiting:
      SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort
      kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1490
      nm, Kleur van het product:
      Roestvrijstaal, Violet. Breedte: 13,8
      mm,...
    6459,- excl. btw
    7815,39 incl.btw
    Cisco netwerk tranceiver module: 1530 nm CWDM 1/2-Gbps Fibre Channel SFP, Green, Spare - Groen
      Cisco DS-CWDM-1530=. Overdrachtssnelheid
      (max): 2000 Mbit/s, Soort aansluiting:
      SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort
      kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1530
      nm, Kleur van het product: Groen.
      Breedte: 13,8 mm, Diepte: 55,2 mm,...
    6459,- excl. btw
    7815,39 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    10-Gbps Fibre Channel-Long-reach, X2, SC, Spare
    Cisco
    Cisco
    10634.69 EUR new
    Cisco DS-X2-FC10G-LR=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Afmetingen (BxDxH): 41,8 x 90,8 x 19,2 mm, Interface: X2, Aansluiting(en): SC - SC
    Cisco media converter: 10-Gbps Fibre Channel-Long-reach, X2, SC, Spare Cisco media converter: 10-Gbps Fibre Channel-Long-reach, X2, SC, Spare
    https://www.centralpoint.nl/network-media-converters/cisco/10-gbps-fibre-channel-long-reach-x2-sc-spare-art-ds-x2-fc10g-lr-num-489452/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder