• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Network Media Converters

    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Intern
    Verberg filters
    Cisco media converter: Gigabit SX Mini-GBIC SFP
    (MGBSX1)
      Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP. Verbindingstechnologie: Bedraad. Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 550m. Fiber type: MMF
    76,- excl. btw
    Voorraad 765
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco media converter: 10GBASE-LR SFP+ Module for SMF
    (SFP-10G-LR=)
      Cisco SFP-10G-LR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 1 W. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Fiber type: SMF
    1.423,- excl. btw
    Voorraad 205
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco media converter: 1000BASE-BX10 Upstream SFP Module
    (GLC-BX-U=)
      Cisco GLC-BX-U=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-BX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Interface: SFP (mini-GBIC)
    1.069,- excl. btw
    Voorraad 18
    Cisco media converter: SFP-10G-LRM= SFP Module
    (SFP-10G-LRM=)
      Cisco SFP-10G-LRM=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 1 W. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Bedrijfstemperatuur, bereik: 32 - 158 °F
    595,- excl. btw
    Voorraad 246
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco media converter: QSFP to SFP+ or SFP Adapter Module
    (CVR-QSFP-SFP10G=)
      Cisco CVR-QSFP-SFP10G=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s. Vezel-optische connector: QSFP+,SFP+, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Breedte: 18,4 mm, Diepte: 78 mm, Hoogte: 13,5 mm
    187,- excl. btw
    Voorraad 91
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco media converter: 1000BASE-LX SFP Transceiver
    (MGBLX1)
      Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Verbindingstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 10000m. Typisch stroomverbruik: 1W. Veiligheid: FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1, 2, Certificering: FCC Part 15 Class B, EN55022 Class B (CISPR 22B), VCCI Class B.
    138,- excl. btw
    Voorraad 21
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco media converter: 100BASE-FX SFP
    (GLC-FE-100FX-RGD=)
      Cisco 100BASE-FX SFP. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Veiligheid: Laser Class 1 21CFR1040. Zendvermogensgebied: -14 - -20 dBmW, Aansluiting(en): Dual LC, Fiber type: MMF
    225,- excl. btw
    Voorraad 9
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco media converter: Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver
    (MGBT1)
      Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver. Bekabelingstechnologie: 1000Base-T. Maximaal bereik: 100 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: RJ-45
    77,- excl. btw
    Voorraad 46
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco media converter: GLC-SX-MM-RGD
    (GLC-SX-MM-RGD=)
      Cisco GLC-SX-MM-RGD. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC, Fiber type: MMF
    439,- excl. btw
    Voorraad 103
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco media converter: OneX Converter Module
    (CVR-X2-SFP10G=)
      Cisco CVR-X2-SFP10G=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Gewicht: 300 g. Afmetingen (BxDxH): 41,9 x 98,9 x 19,1 mm, Interface: SFP+
    165,- excl. btw
    Voorraad 28
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco media converter: Gigabit LH Mini-GBIC SFP
    (MGBLH1)
      Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1300 nm. Afmetingen (BxDxH): 85 x 134 x 56 mm
    229,- excl. btw
    Voorraad 23
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Open Box
    Cisco media converter: 1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF with DOM (Open Box)
    (SFP-GE-S)
      Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF with DOM. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 1000 m, Golflengte: 850 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z, Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    99,- excl. btw
    Voorraad 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco Refresh
    Cisco media converter: TwinGig Converter Module, RF - Metallic
    (CVR-X2-SFP-RF)
      Cisco CVR-X2-SFP-RF. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-X. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Metallic. Breedte: 39 mm, Diepte: 82 mm, Hoogte: 19 mm
    109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 5 mei 2019
    Cisco Refresh
    Cisco media converter: 1000BASE-SX Short Wavelength GBIC (MM), Refurbished - Roestvrijstaal
    (WS-G5484-RF)
      Cisco WS-G5484-RF. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-SX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 1000 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Roestvrijstaal. Ingangsspanning: 5 V
    259,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 5 mei 2019
    Cisco media converter: CWDM 1510 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC
    (CWDM-SFP-1510=)
      Cisco CWDM 1510 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G / 2G FC. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: CWDM. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1510 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, 2Gb FC, Interface: SFP (mini-GBIC), Fiber type: FC-PI
    3.899,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 7 mei 2019
    Cisco media converter: TwinGig Converter Module
    (CVR-X2-SFP=)
      The Cisco TwinGig Converter Module offers investment protection for 10 Gigabit Ethernet switches such as the Cisco Catalyst 3750-E and 3560-E Series switches by enabling migration from Gigabit Ethernet to 10 Gigabit Ethernet uplinks based upon business needs, without having to upgrade the switches.
    159,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco media converter: 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-U
    (GLC-FE-100BX-U=)
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-U. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Fiber type: SMF
    359,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 20 mei 2019
    Cisco media converter: 1000BASE-BX10-D
    (GLC-BX-D=)
      Cisco 1000BASE-BX10-D. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001; Laser Class I IEC 60825-1, Certificering: • IEEE 802.3z • IEEE 802.3ah . Gewicht: 75 g. Zendvermogensgebied: -3 - 9 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Aansluiting(en): Single LC / PC / UPC
    1.039,- excl. btw
    Voorraad 25
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Open Box
    Cisco media converter: 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX (Open Box)
    (GLC-FE-100FX=)
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Fiber type: MMF
    92,- excl. btw
    Voorraad 64
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco media converter: 10GBASE-ZR X2 Module
    (X2-10GB-ZR=)
      Cisco 10GBASE-ZR X2 Module. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10GBASE-ZR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1530 nm. Gewicht: 300 g. Zendvermogensgebied: 0 - 4 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 36 x 91 x 13,46 mm, Interface: X2
    12.539,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 7 mei 2019
    Cisco : Dual Rate 10 25GBASE CSR SFP Module
    (SFP-10/25G-CSR-S=)
      Dual Rate 10 25GBASE CSR SFP Module
    899,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 5 mei 2019
    Cisco media converter: CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC
    (CWDM-SFP-1470=)
      Cisco CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G / 2G FC. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: CWDM. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1470 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, 2Gb FC, Interface: SFP (mini-GBIC), Fiber type: FC-PI
    3.899,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 20 mei 2019
    Refurbished
    Cisco media converter: 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF & SMF (Refurbished LG)
    (SFP-GE-L-R4)
      Cisco 1000BASE-LX / LH SFP transceiver module for MMF & SMF. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-LX / LH. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z, Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    18,75 excl. btw
    Voorraad 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco Refresh
    Cisco media converter: Gigabit Interface Converter 1000BASE-T copper GBIC, Ref - Zwart
    (WS-G5483-RF)
      Cisco WS-G5483-RF. Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3z. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 5 V
    209,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 5 mei 2019
    Open Box
    Cisco media converter: SFP - 1000base-SX Gigabit Ethernet, 850nm, MM, I-Temp (Open Box)
    (ONS-SI-GE-SX=)
      Cisco SFP - 1000base-SX Gigabit Ethernet, 850nm, MM, I-Temp. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000Base SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 850 nm, Mean time between failures (MTBF): 7919921 uur. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE-802.3. Typisch stroomverbruik: 1 W
    209,- excl. btw
    Voorraad 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco : 100G and 40GBASE SR-BiDi QSFP Trans.
    (QSFP-40/100-SRBD=)
      100G and 40GBASE SR-BiDi QSFP Trans.
    1.569,- excl. btw
    Voorraad 410
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco media converter: XFP-10G-MM-SR
    (XFP-10G-MM-SR=)
      Cisco XFP-10G-MM-SR. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10GBase-SR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3. Zendvermogensgebied: -1.0, Interface: LC (1.25mm), Vormfactor: SFF
    1.709,- excl. btw
    Voorraad 20
    Cisco Refresh
    Cisco media converter: 10GBASE-SR X2 Module
    (X2-10GB-SR-RF)
      Cisco 10GBASE-SR X2 Module. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10000BASE-SR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ae. Typisch stroomverbruik: 4 W
    979,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 5 mei 2019
    Open Box
    Cisco media converter: 1000BASE-ZX SFP Transceiver Module SMF (Open Box)
    (SFP-GE-Z)
      Cisco 1000BASE-ZX SFP Transceiver Module SMF. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-ZX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 70000 m, Golflengte: 1550 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z, IEEE 802.3ah, Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    55,- excl. btw
    Voorraad 5
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco media converter: DWDM SFP
    (DWDM-SFP-4612=)
      Cisco DWDM SFP. Maximum data transfer rate: 2000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1546,12 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z, Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    4.849,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 5 mei 2019
    Refurbished
    Cisco media converter: CWDM-GBIC-1590, GBIC, 1590nm (Refurbished LG)
    (CWDM-GBIC-1590-R4)
      Cisco CWDM-GBIC-1590. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1590 nm. Certificering: RoHS. Interface: GBIC
    48,- excl. btw
    Voorraad 22
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco Refresh
    Cisco media converter: OneX Converter Module, refurbished
    (CVR-X2-SFP10G-RF)
      Cisco CVR-X2-SFP10G-RF. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP+, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Breedte: 41,9 mm, Diepte: 98,9 mm, Hoogte: 19,1 mm
    115,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 5 mei 2019
    Cisco : Module/1000Base-T SFP Industrial Temp
    (GLC-T-RGD=)
      Module / 1000Base-T SFP Industrial Temp
    319,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 20 mei 2019
    Cisco media converter: DWDM XFP
    (DWDM-XFP-54.13=)
      Cisco DWDM XFP. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1554,13 nm. Typisch stroomverbruik: 3,5 W. Gewicht: 300 g
    16.139,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 5 mei 2019
    Refurbished
    Cisco media converter: TwinGig Converter Module, RF - Metallic (Refurbished LG)
    (CVR-X2-SFP-R4)
      Cisco CVR-X2-SFP-RF. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-X. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Metallic. Breedte: 39 mm, Diepte: 82 mm, Hoogte: 19 mm
    5,50 excl. btw
    Voorraad 14
    Levertijd: 1 werkdag
    Open Box
    Cisco media converter: SFP - GE/1G-FC/2G-FC/HDTV - 1310 nm - SM - LC - EXT TEMP (Open Box)
    (ONS-SE-G2F-LX=)
      Cisco SFP - GE / 1G-FC / 2G-FC / HDTV - 1310 nm - SM - LC - EXT TEMP. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000Base LX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Mean time between failures (MTBF): 9970080 uur. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE-802.3. Typisch stroomverbruik: 1 W
    226,- excl. btw
    Voorraad 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco media converter: 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX
    (GLC-FE-100LX=)
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Fiber type: SMF
    329,- excl. btw
    Voorraad 18
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco media converter: DWDM XFP
    (DWDM-XFP-32.68=)
      Cisco DWDM XFP. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1532,68 nm. Typisch stroomverbruik: 3,5 W. Gewicht: 300 g
    16.139,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 5 mei 2019
    Cisco : 100GBASE ER4 CFP Module
    (CFP-100G-ER4=)
      100GBASE ER4 CFP Module
    118.489,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 5 mei 2019
    Open Box
    Cisco media converter: CWDM-GBIC-1570, GBIC, 1570nm (Open Box)
    (CWDM-GBIC-1570)
      Cisco CWDM-GBIC-1570. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1570 nm. Certificering: RoHS. Interface: GBIC
    55,- excl. btw
    Voorraad 7
    Levertijd: 1 werkdag
    Refurbished
    Cisco media converter: 10GBASE-ER XENPAK Module for SMF (Refurbished LG)
    (XENPAK-10GB-ER+-R4)
      Cisco 10GBASE-ER XENPAK Module for SMF. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10GBASE-ER. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1550 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ae. Typisch stroomverbruik: 8 W
    209,- excl. btw
    Voorraad 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Open Box
    Cisco media converter: 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-D (Open Box)
    (GLC-FE-100BX-D=)
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-D. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1550 nm. Fiber type: SMF, Power budget: -28,2 dB
    239,- excl. btw
    Voorraad 16
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco media converter: 1000Base SX SFP - 850nm - LC - C Temp
    (ONS-SC-GE-SX=)
      Cisco 1000Base SX SFP - 850nm - LC - C Temp. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000Base SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 850 nm, Mean time between failures (MTBF): 7919921 uur. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE-802.3. Typisch stroomverbruik: 1 W
    419,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 5 mei 2019
    Cisco media converter: DWDM SFP
    (DWDM-SFP-4851=)
      Cisco DWDM SFP. Maximum data transfer rate: 2000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1548,51 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z, Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    4.849,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 5 mei 2019
    Cisco media converter: DWDM SFP
    (DWDM-SFP-5575=)
      Cisco DWDM SFP. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10 / 100 / 1000 Base-T(TX). Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1555,75 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab. Gewicht: 75 g
    4.849,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 5 mei 2019
    Cisco : 100GBASE SR10 CFP transceiver 100m OM3 MMF
    (CFP-100G-SR10=)
      100GBASE SR10 CFP transceiver 100m OM3 MMF
    13.559,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 5 mei 2019
    Cisco media converter: DWDM XFP
    (DWDM-XFP-58.17=)
      Cisco DWDM XFP. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1558,17 nm. Typisch stroomverbruik: 3,5 W. Gewicht: 300 g
    16.139,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 5 mei 2019
    Refurbished
    Cisco media converter: 100BASE-FX SFP (Refurbished LG)
    (GLC-FE-100FX-R4)
      Cisco 100BASE-FX SFP. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR1040. Zendvermogen: -14 - -20 dBmW, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Aansluiting(en): Dual LC
    14,- excl. btw
    Voorraad 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco media converter: OC-3/STM-1 Pluggable short-reach (2 km) Transceiver Module
    (SFP-OC3-SR=)
      Cisco OC-3 / STM-1 Pluggable short-reach (2 km) Transceiver Module. Bekabelingstechnologie: OC-3 / STM-1. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC
    51,- excl. btw
    Voorraad 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco media converter: DWDM XFP
    (DWDM-XFP-50.12=)
      Cisco DWDM XFP. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1550,12 nm. Typisch stroomverbruik: 3,5 W. Gewicht: 300 g
    85,- excl. btw
    Voorraad 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco Refresh
    Cisco media converter: 1000BASE-SX, SC, multimode (MM), Ref. - Metallic
    (ONS-GC-GE-SX-RF)
      Cisco ONS-GC-GE-SX-RF. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m. Kleur van het product: Metallic. Typisch stroomverbruik: 1,8 W
    259,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 5 mei 2019
    Cisco media converter: 100BASE-LX10 SFP
    (GLC-FE-100LX-RGD=)
      Cisco 100BASE-LX10 SFP. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR1040. Zendvermogen: -8 - -15 dBmW, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Aansluiting(en): Dual LC
    349,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 20 mei 2019
    Cisco media converter: SFP - GE/1G-FC/2G-FC - 850 nm - MM - LC - EXT TEMP
    (ONS-SE-G2F-SX=)
      Cisco SFP - GE / 1G-FC / 2G-FC - 850 nm - MM - LC - EXT TEMP. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000Base SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm, Mean time between failures (MTBF): 7919921 uur. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE-802.3. Typisch stroomverbruik: 1 W
    419,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 5 mei 2019
    Cisco Refresh
    Cisco media converter: 1000BASE-LX/LH long haul GBIC (SM/MM), Refurbished
    (WS-G5486-RF)
      Cisco WS-G5486-RF. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1300 nm. Breedte: 85 mm, Diepte: 134 mm, Hoogte: 565 mm
    499,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 5 mei 2019
    Cisco media converter: 1000Base LX SFP - 1310nm - LC - C Temp
    (ONS-SC-GE-LX=)
      Cisco 1000Base LX SFP - 1310nm - LC - C Temp. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000Base LX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm, Mean time between failures (MTBF): 9970080 uur. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE-802.3. Typisch stroomverbruik: 1 W
    799,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 mei 2019
    Cisco media converter: 100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP Ports
    (GLC-FE-100ZX=)
      Cisco 100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP Ports. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100BASE-X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1550 nm. Transmit power range: -3 - 2 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP
    939,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 20 mei 2019
    Cisco media converter: 4-Gbps Fibre Channel SFP optics module
    (ONS-SE-4G-SM=)
      Cisco 4-Gbps Fibre Channel SFP optics module. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Mean time between failures (MTBF): 3039499 uur. Typisch stroomverbruik: 1 W. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC-LC, Fiber type: SMF
    989,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 5 mei 2019
    Cisco Refresh
    Cisco media converter: 1000BASE-ZX, SM, GBIC, Spare, Ref. - Metallic
    (ONS-GC-GE-ZX-RF)
      Cisco ONS-GC-GE-ZX-RF. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Metallic
    2.919,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 5 mei 2019
    Cisco media converter: DWDM XFP
    (DWDM-XFP-58.98=)
      Cisco DWDM XFP. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1558,98 nm. Typisch stroomverbruik: 3,5 W. Gewicht: 300 g
    15.569,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 7 mei 2019
    Cisco media converter: DWDM XFP
    (DWDM-XFP-35.82=)
      Cisco DWDM XFP. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1535,82 nm. Typisch stroomverbruik: 3,5 W. Gewicht: 300 g
    16.139,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 5 mei 2019
    Cisco media converter: DWDM XFP
    (DWDM-XFP-40.56=)
      Cisco DWDM XFP. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1540,56 nm. Typisch stroomverbruik: 3,5 W. Gewicht: 300 g
    16.139,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 5 mei 2019
    Cisco media converter: DWDM XFP
    (DWDM-XFP-50.92=)
      Cisco DWDM XFP. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1550,92 nm. Typisch stroomverbruik: 3,5 W. Gewicht: 300 g
    16.139,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 5 mei 2019
    Refurbished
    Cisco media converter: 10GBASE-LR XENPAK Module for SMF (Refurbished LG)
    (XENPAK-10GB-LR-R4)
      Cisco 10GBASE-LR XENPAK Module for SMF. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ae. Typisch stroomverbruik: 8 W
    6,25 excl. btw
    Voorraad 9
    Levertijd: 1 werkdag
    Refurbished
    Cisco media converter: 100BASE-BX10 SFP (Refurbished LG)
    (GLC-FE-100BX-D-R4)
      Cisco 100BASE-BX10 SFP. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1550 nm. Zendvermogen: -8 - -14 dBmW, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Aansluiting(en): Single LC
    12,50 excl. btw
    Voorraad 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco media converter: OC-48c/STM-16 Pluggable Short-Reach (2 km) Transceiver Module
    (SFP-OC48-SR=)
      Cisco OC-48c / STM-16 Pluggable Short-Reach (2 km) Transceiver Module. Bekabelingstechnologie: OC-48c / STM-16c. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC
    2.029,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 5 mei 2019
    Cisco media converter: OC-12/STM-4 SFP Long Reach 80km
    (SFP-OC12-LR2=)
      Cisco OC-12 / STM-4 SFP Long Reach 80km. Bekabelingstechnologie: OC-12 / STM-4. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1550 nm. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC
    2.119,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 5 mei 2019
    Cisco media converter: CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC
    (CWDM-SFP-1550=)
      Cisco CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G / 2G FC. Bekabelingstechnologie: CWDM. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1550 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, 2Gb FC, Interface: SFP (mini-GBIC), Aansluitingen: 1x LC / PC SM
    3.899,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 20 mei 2019
    Cisco media converter: SFP Transceiver Module
    (ONS-SI-2G-L1=)
      Cisco SFP Transceiver Module. Overdrachtssnelheid (max): 2500 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: OC48 / STM16. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1310 nm, Mean time between failures (MTBF): 3039499 uur. Voldoet aan industriestandaarden: GR253 OC48 LR1, G.957 L-16.1. Typisch stroomverbruik: 1 W
    4.049,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 5 mei 2019
    Cisco media converter: DWDM SFP
    (DWDM-SFP-4214=)
      Cisco DWDM SFP. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1542,14 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z, Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    4.849,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 5 mei 2019
    Cisco media converter: 1000BASE-DWDM 1554.13 nm SFP
    (DWDM-SFP-5413=)
      Cisco 1000BASE-DWDM 1554.13 nm SFP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1554,13 nm. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    4.849,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 5 mei 2019
    Cisco media converter: 48 units of GLC-FE-100LX
    (GLC-FE-100LX48=)
      Cisco GLC-FE-100LX48=. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Zendvermogensgebied: -8 - -15 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP
    10.329,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 16 mei 2019
    Cisco media converter: 10 Gigabit Ethernet ZR (80 km) Optics
    (XFP-10GZR-OC192LR=)
      Cisco 10 Gigabit Ethernet ZR (80 km) Optics. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: OC-192 / STM-64, 10GBASE-LR Ethernet. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1550 nm. Interface: SMF, Aansluiting(en): LC-LC
    12.639,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 7 mei 2019
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder