• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Network Media Converters

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Intern
    Verberg filters
    Cisco media converter: Gigabit SX Mini-GBIC SFP
    (MGBSX1)
      Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP. Verbindingstechnologie: Bedraad. Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 550m. Fiber type: MMF
    72,- excl. btw
    Voorraad 794
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco media converter: 10GBASE-LR SFP+ Module for SMF
    3541,85
    2019,-
    (SFP-10G-LR=)
      Cisco SFP-10G-LR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 1 W. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Fiber type: SMF
    2019,- excl. btw
    Voorraad 375
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco media converter: 1000BASE-BX10 Upstream SFP Module
    (GLC-BX-U=)
      Cisco GLC-BX-U=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-BX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Interface: SFP (mini-GBIC)
    999,- excl. btw
    Voorraad 48
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco media converter: SFP-10G-LRM= SFP Module
    bespaar
    238,34
    (SFP-10G-LRM=)
      Cisco SFP-10G-LRM=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 1 W. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Bedrijfstemperatuur, bereik: 32 - 158 °F
    609,- excl. btw
    Voorraad 238
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco media converter: Gigabit LH Mini-GBIC SFP
    (MGBLH1)
      Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1300 nm. Afmetingen (BxDxH): 85 x 134 x 56 mm
    • U bespaart 7%
    215,- excl. btw
    Voorraad 277
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco media converter: Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver
    140,96
    109,-
    (MGBT1)
      Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver. Bekabelingstechnologie: 1000Base-T. Maximaal bereik: 100 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: RJ-45
    109,- excl. btw
    Voorraad 110
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco media converter: CVR-QSFP-SFP10G=
    (CVR-QSFP-SFP10G=)
      Cisco CVR-QSFP-SFP10G=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s. Vezel-optische connector: QSFP+,SFP+, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Breedte: 18,4 mm, Diepte: 78 mm, Hoogte: 13,5 mm
    275,- excl. btw
    Voorraad 88
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco media converter: 100BASE-FX SFP
    (GLC-FE-100FX-RGD=)
      Cisco 100BASE-FX SFP. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR1040. Zendvermogen: -14 - -20 dBmW, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Aansluiting(en): Dual LC
    219,- excl. btw
    Voorraad 87
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco media converter: TwinGig Converter Module
    (CVR-X2-SFP=)
      Cisco TwinGig Converter Module. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Gewicht: 300 g. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Afmetingen (BxDxH): 39 x 92 x 19 mm, Interface: X2
    159,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 5 december 2018
    Cisco media converter: GLC-SX-MM-RGD
    (GLC-SX-MM-RGD=)
      Cisco GLC-SX-MM-RGD. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC, Fiber type: MMF
    429,- excl. btw
    Voorraad 53
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco media converter: XFP-10G-MM-SR
    (XFP-10G-MM-SR=)
      Cisco XFP-10G-MM-SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10GBase-SR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Zendvermogen: -1.0, Interface: LC (1.25mm), Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3
    1659,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Cisco media converter: 1000BASE-BX10-D
    (GLC-BX-D=)
      Cisco 1000BASE-BX10-D. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001; Laser Class I IEC 60825-1, Certificering: • IEEE 802.3z • IEEE 802.3ah . Gewicht: 75 g. Zendvermogen: -3 - 9 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Aansluiting(en): Single LC / PC / UPC
    999,- excl. btw
    Voorraad 31
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco media converter: OneX Converter Module
    (CVR-X2-SFP10G=)
      Cisco CVR-X2-SFP10G=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Gewicht: 300 g. Afmetingen (BxDxH): 41,9 x 98,9 x 19,1 mm, Interface: SFP+
    159,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 9 november 2018
    Cisco media converter: 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX
    (GLC-FE-100LX=)
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Fiber type: SMF
    319,- excl. btw
    Voorraad 10
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco media converter: DWDM SFP
    (DWDM-SFP-5172=)
      Cisco DWDM SFP. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1551,72 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z, Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    4579,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 9 november 2018
    Cisco media converter: 100BASE-LX10 SFP
    (GLC-FE-100LX-RGD=)
      Cisco 100BASE-LX10 SFP. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR1040. Zendvermogen: -8 - -15 dBmW, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Aansluiting(en): Dual LC
    349,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 21 november 2018
    Cisco media converter: DWDM SFP
    (DWDM-SFP-5979=)
      Cisco DWDM SFP. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1559,79 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z, Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    4709,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Cisco media converter: Aironet Power Injector Media Converter
    (AIR-PWRINJ-FIB=)
      Cisco Aironet Power Injector Media Converter. Aansluiting(en): MT-RJ
    235,- excl. btw
    Voorraad 1
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco media converter: 1000BASE-DWDM 1554.13 nm SFP
    (DWDM-SFP-5413=)
      Cisco 1000BASE-DWDM 1554.13 nm SFP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1554,13 nm. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    4709,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Cisco media converter: 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX
    bespaar
    53,45
    (GLC-FE-100FX=)
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Fiber type: MMF
    139,- excl. btw
    Voorraad 64
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco media converter: 1000BASE-LX/LH Long Wavelength; Rugged
    (GLC-LX-SM-RGD=)
      Cisco 1000BASE-LX / LH Long Wavelength; Rugged. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100BASE-LX / LH. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m. Gewicht: 75 g. Transmit power range: -3 - -9,5 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP
    839,- excl. btw
    Voorraad 65
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco media converter: GLC-GE-100FX, Mini-GBIC, 100BASE-FX, SFP
    (GLC-GE-100FX)
      Cisco GLC-GE-100FX. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100BASE-FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3u, Certificering: RoHS. Interface: Mini-GBIC, Vormfactor: SFP
    215,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Cisco media converter: 10GBASE-LR X2 Module for SMF
    (X2-10GB-LR)
      Cisco 10GBASE-LR X2 Module for SMF. Connectivity technology: Wired. Dimensions (WxDxH): 36 x 91 x 13.46. Operating temperature range (T-T): 0 - 70, Storage temperature range (T-T): -40 - 85. Transmit power: 0.5 - -8.2, Cabling technology: 10GBASE-LR, Interface: X2
    3299,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Cisco media converter: 1000BASE-LX SFP Transceiver
    (MGBLX1)
      Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Verbindingstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 10000m. Typisch stroomverbruik: 1W. Veiligheid: FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1, 2, Certificering: FCC Part 15 Class B, EN55022 Class B (CISPR 22B), VCCI Class B.
    205,- excl. btw
    Voorraad 4
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco media converter: 10GBASE-ZR X2 Module
    (X2-10GB-ZR=)
      Cisco 10GBASE-ZR X2 Module. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10GBASE-ZR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1530 nm. Gewicht: 300 g. Transmit power range: 0 - 4 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 36 x 91 x 13,46 mm, Interface: X2
    12299,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 9 november 2018
    Cisco media converter: 10GBASE-SR X2 Module
    (X2-10GB-SR)
      Cisco 10GBASE-SR X2 Module. Connectivity technology: Wired. Dimensions (WxDxH): 36 x 91 x 13.46. Operating temperature range (T-T): 0 - 70, Storage temperature range (T-T): -40 - 85. Cabling technology: 10000BASE-SR, Interface: x2, Compliance industry standards: IEEE 802.3ae
    1659,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Cisco media converter: DWDM SFP
    (DWDM-SFP-5012=)
      Cisco DWDM SFP. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1550,12 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z, Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    4709,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Cisco media converter: 10GBASE-CX4 X2 Module
    (X2-10GB-CX4)
      Cisco 10GBASE-CX4 X2 Module. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10GBASE-CX4. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15 m. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ak. Gewicht: 300 g
    95,- excl. btw
    Voorraad 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Open Box
    Cisco media converter: 100BASE-FX SFP (Open Box)
    (GLC-FE-100FX)
      Cisco 100BASE-FX SFP. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR1040. Zendvermogen: -14 - -20 dBmW, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Aansluiting(en): Dual LC
    51,- excl. btw
    Voorraad 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco media converter: 1000BASE-ZX SFP Transceiver Module SMF
    (SFP-GE-Z)
      Cisco 1000BASE-ZX SFP Transceiver Module SMF. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-ZX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 70000 m, Golflengte: 1550 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z, IEEE 802.3ah, Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    170,- excl. btw
    Voorraad 5
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco media converter: X2-10GB-LRM 10GBASE-LRM X2 Transceiver Module - Fiber Module
    (X2-10GB-LRM=)
      Cisco X2-10GB-LRM 10GBASE-LRM X2 Transceiver Module - Fiber Module. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 10GBase-LRM. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 220 m, Golflengte: 1310 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ae. Datalink-protocollen: 10 Gigabit Ethernet, Afmetingen (BxDxH): 36 x 91 x 13 mm, Interface: X2
    1189,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Refurbished
    Cisco media converter: 10GBASE-LRM X2 Module (Refurbished LG)
    (X2-10GB-LRM-R4)
      Cisco 10GBASE-LRM X2 Module. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 220 m, Golflengte: 1310 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3aq. Gewicht: 300 g
    59,- excl. btw
    Voorraad 3
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco media converter: TwinGig Converter Module, RF - Metallic
    (CVR-X2-SFP-RF)
      Cisco CVR-X2-SFP-RF. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-X. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Metallic. Breedte: 39 mm, Diepte: 82 mm, Hoogte: 19 mm
    109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Cisco media converter: ESCON SFP Optics Module
    (ONS-SE-200-MM=)
      Cisco ESCON SFP Optics Module. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm, Mean time between failures (MTBF): 9970080 uur. Typisch stroomverbruik: 1 W. Interface: SFP-ESCON, Aansluiting(en): LC-LC, Fiber type: MMF
    409,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Cisco media converter: 10GBASE-ER XENPAK Module for SMF
    (XENPAK-10GB-ER+)
      Cisco 10GBASE-ER XENPAK Module for SMF. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10GBASE-ER. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1550 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ae. Typisch stroomverbruik: 8 W
    508,50 excl. btw
    Voorraad 6
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco media converter: 100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP Ports
    (GLC-FE-100ZX=)
      Cisco 100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP Ports. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100BASE-X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1550 nm. Transmit power range: -3 - 2 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP
    919,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 21 november 2018
    Cisco media converter: OC-48c/STM-16 Pluggable Intermediate-Reach (15 km) Transceiver Module
    (SFP-OC48-IR1=)
      Cisco OC-48c / STM-16 Pluggable Intermediate-Reach (15 km) Transceiver Module. Bekabelingstechnologie: OC-48c / STM-16c. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC
    2309,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Cisco media converter: CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC
    (CWDM-SFP-1470=)
      Cisco CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G / 2G FC. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: CWDM. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1470 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, 2Gb FC, Interface: SFP (mini-GBIC), Fiber type: FC-PI
    3819,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 21 november 2018
    Open Box
    Cisco media converter: 100BASE-BX10 SFP (Open Box)
    (GLC-FE-100BX-D)
      Cisco 100BASE-BX10 SFP. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1550 nm. Zendvermogen: -8 - -14 dBmW, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Aansluiting(en): Single LC
    45,- excl. btw
    Voorraad 16
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco media converter: CWDM-GBIC-1570, GBIC, 1570nm
    (CWDM-GBIC-1570)
      Cisco CWDM-GBIC-1570. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1570 nm. Certificering: RoHS. Interface: GBIC
    45,20 excl. btw
    Voorraad 7
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco media converter: 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-U
    (GLC-FE-100BX-U=)
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-U. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Fiber type: SMF
    349,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 21 november 2018
    Cisco media converter: 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-D
    (GLC-FE-100BX-D=)
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-D. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1550 nm. Fiber type: SMF
    349,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 9 november 2018
    Cisco media converter: SFP Transceiver Module
    (ONS-SI-622-L1=)
      Cisco SFP Transceiver Module. Overdrachtssnelheid (max): 622 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: OC-12 / STM-4. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm, Mean time between failures (MTBF): 3039499 uur. Voldoet aan industriestandaarden: GR253 OC12 LR1, G.957 L-4.1. Typisch stroomverbruik: 1 W
    1739,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Cisco media converter: CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC
    (CWDM-SFP-1550=)
      Cisco CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G / 2G FC. Bekabelingstechnologie: CWDM. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1550 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, 2Gb FC, Interface: SFP (mini-GBIC)
    3819,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 21 november 2018
    Refurbished
    Cisco media converter: 100BASE-FX SFP (Refurbished LG)
    (GLC-FE-100FX-R4)
      Cisco 100BASE-FX SFP. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR1040. Zendvermogen: -14 - -20 dBmW, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Aansluiting(en): Dual LC
    14,- excl. btw
    Voorraad 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Refurbished
    Cisco media converter: 10GBASE-SR X2 Module (Refurbished LG)
    (X2-10GB-SR-R4)
      Cisco 10GBASE-SR X2 Module. Connectivity technology: Wired. Dimensions (WxDxH): 36 x 91 x 13.46. Operating temperature range (T-T): 0 - 70, Storage temperature range (T-T): -40 - 85. Cabling technology: 10000BASE-SR, Interface: x2, Compliance industry standards: IEEE 802.3ae
    20,- excl. btw
    Voorraad 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco media converter: 1000BASE-ZX, SM, GBIC, Spare, Ref. - Metallic
    (ONS-GC-GE-ZX-RF)
      Cisco ONS-GC-GE-ZX-RF. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Metallic
    2829,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Refurbished
    Cisco media converter: 1000BASE-T SFP Transceiver Module (Refurbished LG)
    (SFP-GE-T-R4)
      Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver Module. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z, IEEE 802.3ah, Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    14,28 excl. btw
    Voorraad 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Refurbished
    Cisco media converter: 100BASE-X SFP (Refurbished LG)
    (GLC-FE-100LX-R4)
      Cisco 100BASE-X SFP. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR1040. Zendvermogen: -8 - -15 dBmW, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Aansluiting(en): Dual LC
    30,- excl. btw
    Voorraad 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Refurbished
    Cisco media converter: 10GBASE-LR XENPAK Module for SMF (Refurbished LG)
    (XENPAK-10GB-LR-R4)
      Cisco 10GBASE-LR XENPAK Module for SMF. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ae. Typisch stroomverbruik: 8 W
    48,- excl. btw
    Voorraad 18
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco media converter: 1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF with DOM
    (SFP-GE-S)
      Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF with DOM. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 1000 m, Golflengte: 850 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z, Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    215,- excl. btw
    Voorraad 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco media converter: 1000BASE-SX Short Wavelength GBIC (MM), Refurbished - Roestvrijstaal
    (WS-G5484-RF)
      Cisco WS-G5484-RF. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-SX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 1000 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Roestvrijstaal. Breedte: 391 mm, Diepte: 88,9 mm, Hoogte: 19 mm
    249,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Cisco media converter: OC-3/STM-1 Pluggable Multi-Mode Fibre (2 km) Transceiver Module multi-mode fibre
    (SFP-OC3-MM=)
      Cisco OC-3 / STM-1 Pluggable Multi-Mode Fibre (2 km) Transceiver Module multi-mode fibre. Bekabelingstechnologie: OC-3 / STM-1. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC
    509,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 9 november 2018
    Cisco media converter: OC-3/STM-1 Pluggable short-reach (2 km) Transceiver Module
    (SFP-OC3-SR=)
      Cisco OC-3 / STM-1 Pluggable short-reach (2 km) Transceiver Module. Bekabelingstechnologie: OC-3 / STM-1. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC
    529,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Refurbished
    Cisco media converter: 10GBASE-LRM XENPAK transceiver module for MMF, 1310-nm wavelength, SC duplex connector .....
    (XENPAK-10GB-LRM-R4)
      Cisco XENPAK-10GB-LRM=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3aq, Aansluiting(en): SC, Fiber type: MMF
    650,- excl. btw
    Voorraad 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco media converter: DWDM SFP
    (DWDM-SFP-5736=)
      Cisco DWDM SFP. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10 / 100 / 1000 Base-T(TX). Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1557,36 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab. Gewicht: 75 g
    4709,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Cisco media converter: 10GBASE-ER XENPAK Module for SMF, RF - Metallic
    (XENPAK-10GB-ER+-RF)
      Cisco XENPAK-10GB-ER+-RF. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1550 nm. Kleur van het product: Metallic. Typisch stroomverbruik: 8 W
    4709,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Cisco media converter: DWDM XFP
    (DWDM-XFP-58.17=)
      Cisco DWDM XFP. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1558,17 nm. Typisch stroomverbruik: 3,5 W. Gewicht: 300 g
    15659,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Refurbished
    Cisco media converter: 100BASE-FX SFP (Refurbished LG)
    (GLC-FE-100FX-RGD-R4)
      Cisco 100BASE-FX SFP. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR1040. Zendvermogen: -14 - -20 dBmW, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Aansluiting(en): Dual LC
    36,- excl. btw
    Voorraad 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco media converter: 100BASE-BX10-U Rugged SFP Module
    (GLC-FE-100BX-URGD=)
      Cisco 100BASE-BX10-U Rugged SFP Module. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100BASE-BX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 25000 m. Interface: SFP
    409,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Cisco media converter: 10GBASE-SR X2 Module
    (X2-10GB-SR-RF)
      Cisco 10GBASE-SR X2 Module. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10000BASE-SR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ae. Typisch stroomverbruik: 4 W
    661,- excl. btw
    Voorraad 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco media converter: SFP Transceiver Module
    (ONS-SE-2G-S1=)
      Cisco SFP Transceiver Module. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: OC48 / STM16. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Mean time between failures (MTBF): 3039499 uur. Voldoet aan industriestandaarden: GR253 OC48 SR, G.957 I-16. Typisch stroomverbruik: 1 W
    1969,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Cisco media converter: 10GBASE-SR XENPAK Module for MMF
    (XENPAK-10GB-SR)
      Cisco 10GBASE-SR XENPAK Module for MMF. Connectivity technology: Wired. Dimensions (WxDxH): 36 x 121 x 18. Operating temperature range (T-T): 0 - 40, Storage temperature range (T-T): -40 - 75. Transmit power: -7.3 - -1.2, Cabling technology: 10GBASE-SR, Compliance industry standards: IEEE 802.3ae
    2369,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Cisco media converter: 1000BASE-ZX SFP Transceiver Module SMF, 1550-nm Wavelength, Industrial Temperature Range
    (GLC-ZX-SM-RGD=)
      Cisco GLC-ZX-SM-RGD=. Bekabelingstechnologie: 1000BASE-ZX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 70000 m, Golflengte: 1550 nm. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC, Fiber type: SMF
    3359,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 21 november 2018
    Cisco media converter: CWDM 1510 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC
    (CWDM-SFP-1510=)
      Cisco CWDM 1510 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G / 2G FC. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: CWDM. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1510 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, 2Gb FC, Interface: SFP (mini-GBIC), Fiber type: FC-PI
    3819,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 9 november 2018
    Cisco media converter: 10 Gigabit Ethernet ZR (80 km) Optics
    (XFP-10GZR-OC192LR)
      Cisco 10 Gigabit Ethernet ZR (80 km) Optics. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: OC-192 / STM-64, 10GBASE-LR Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1550 nm. Interface: XFP, Aansluiting(en): LC-LC, Fiber type: SMF
    12529,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Refurbished
    Cisco media converter: 1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF with DOM (Refurbished LG)
    (SFP-GE-S-R4)
      Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF with DOM. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 1000 m, Golflengte: 850 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z, Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    2,63 excl. btw
    Voorraad 3
    Levertijd: 1 werkdag
    Refurbished
    Cisco media converter: TwinGig Converter Module, RF - Metallic (Refurbished LG)
    (CVR-X2-SFP-R4)
      Cisco CVR-X2-SFP-RF. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-X. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Metallic. Breedte: 39 mm, Diepte: 82 mm, Hoogte: 19 mm
    6,- excl. btw
    Voorraad 11
    Levertijd: 1 werkdag
    Refurbished
    Cisco media converter: 10-Gbps Fibre Channel-Long-reach, X2, SC, Spare (Refurbished LG)
    (DS-X2-FC10G-LR-R4)
      Cisco DS-X2-FC10G-LR=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Afmetingen (BxDxH): 41,8 x 90,8 x 19,2 mm, Interface: X2, Aansluiting(en): SC - SC
    10,50 excl. btw
    Voorraad 16
    Levertijd: 1 werkdag
    Refurbished
    Cisco media converter: CWDM-GBIC-1590, GBIC, 1590nm (Refurbished LG)
    (CWDM-GBIC-1590-R4)
      Cisco CWDM-GBIC-1590. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1590 nm. Certificering: RoHS. Interface: GBIC
    48,- excl. btw
    Voorraad 22
    Levertijd: 1 werkdag
    Refurbished
    Cisco media converter: CWDM-GBIC-1610, GBIC, 1610nm (Refurbished LG)
    (CWDM-GBIC-1610-R4)
      Cisco CWDM-GBIC-1610. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1610 nm. Certificering: RoHS. Interface: GBIC
    48,- excl. btw
    Voorraad 17
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco media converter: SFP - GE/1G-FC/2G-FC - 850 nm - MM - LC - EXT TEMP
    (ONS-SE-G2F-SX=)
      Cisco SFP - GE / 1G-FC / 2G-FC - 850 nm - MM - LC - EXT TEMP. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000Base SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm, Mean time between failures (MTBF): 7919921 uur. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE-802.3. Typisch stroomverbruik: 1 W
    409,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder