• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Network Media Converters van Cisco (129 resultaten)

    Weergave
    Uw selectie
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Cisco media converter: 10GBASE-SR SFP+ Module for MMF
    (SFP-10G-SR=)
      Cisco SFP-10G-SR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC
    709,- excl. btw
    857,89 incl.btw
    Voorraad 3259
    Cisco media converter: Gigabit SX Mini-GBIC SFP
    (MGBSX1)
      Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP. Verbindingstechnologie: Bedraad. Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 550m. Fiber type: MMF
    95,- excl. btw
    114,95 incl.btw
    Voorraad 967
    Cisco media converter: 10GBASE-LR SFP+ Module for SMF
    (SFP-10G-LR=)
      Cisco SFP-10G-LR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 1 W. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Fiber type: SMF
    2829,- excl. btw
    3423,09 incl.btw
    Voorraad 146
    Cisco media converter: 1000BASE-T SFP Transceiver Module
    (SFP-GE-T=)
      Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver Module. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    329,- excl. btw
    398,09 incl.btw
    Voorraad 82
    Cisco media converter: Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver
    (MGBT1)
      Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver. Bekabelingstechnologie: 1000Base-T. Maximaal bereik: 100 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: RJ-45
    105,- excl. btw
    127,05 incl.btw
    Voorraad 65
    Cisco media converter: Gigabit LH Mini-GBIC SFP
    bespaar
    18,84
    (MGBLH1)
      Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1300 nm. Afmetingen (BxDxH): 85 x 134 x 56 mm
    199,- excl. btw
    240,79 incl.btw
    Voorraad 220
    Cisco media converter: SFP-10G-LRM= SFP Module
    (SFP-10G-LRM=)
      Cisco SFP-10G-LRM=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 1 W. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Bedrijfstemperatuur, bereik: 32 - 158 °F
    • U bespaart 24%
    559,- excl. btw
    676,39 incl.btw
    Voorraad 217
    Cisco media converter: 1000BASE-BX10 Upstream SFP Module
    (GLC-BX-U=)
      Cisco GLC-BX-U=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-BX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Interface: SFP (mini-GBIC)
    919,- excl. btw
    1111,99 incl.btw
    Voorraad 5
    Cisco media converter: GLC-SX-MM-RGD
    (GLC-SX-MM-RGD=)
      Cisco GLC-SX-MM-RGD. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC, Fiber type: MMF
    399,- excl. btw
    482,79 incl.btw
    Cisco media converter: 1000BASE-LX/LH Long Wavelength; Rugged
    (GLC-LX-SM-RGD=)
      Cisco 1000BASE-LX / LH Long Wavelength; Rugged. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100BASE-LX / LH. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m. Gewicht: 75 g. Zendvermogen: -3 - -9,5 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP
    779,- excl. btw
    942,59 incl.btw
    Voorraad 39
    Cisco media converter: OneX Converter Module
    (CVR-X2-SFP10G=)
      Cisco CVR-X2-SFP10G=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Gewicht: 300 g. Afmetingen (BxDxH): 41,9 x 98,9 x 19,1 mm, Interface: SFP+
    149,- excl. btw
    180,29 incl.btw
    Voorraad 34
    Cisco media converter: 100BASE-FX SFP
    (GLC-FE-100FX-RGD=)
      Cisco 100BASE-FX SFP. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR1040. Zendvermogen: -14 - -20 dBmW, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Aansluiting(en): Dual LC
    199,- excl. btw
    240,79 incl.btw
    Cisco media converter: QSFP to SFP+ or SFP Adapter Module
    (CVR-QSFP-SFP10G=)
      Cisco CVR-QSFP-SFP10G=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s. Vezel-optische connector: QSFP+,SFP+, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Breedte: 18,4 mm, Diepte: 78 mm, Hoogte: 13,5 mm
    225,- excl. btw
    272,25 incl.btw
    Cisco media converter: 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX
    (GLC-FE-100FX=)
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Fiber type: MMF
    179,- excl. btw
    216,59 incl.btw
    Voorraad 118
    Cisco media converter: 1000BASE-BX10-D
    (GLC-BX-D=)
      Cisco 1000BASE-BX10-D. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001; Laser Class I IEC 60825-1, Certificering: • IEEE 802.3z • IEEE 802.3ah . Gewicht: 75 g. Zendvermogen: -3 - 9 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Aansluiting(en): Single LC / PC / UPC
    939,- excl. btw
    1136,19 incl.btw
    Voorraad 2
    Cisco media converter: 10GBASE-SR X2 Module
    (X2-10GB-SR-RF)
      Cisco 10GBASE-SR X2 Module. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10000BASE-SR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Typisch stroomverbruik: 4 W. Gewicht: 300 g
    164,- excl. btw
    198,44 incl.btw
    Voorraad 8
    Cisco media converter: 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX
    (GLC-FE-100LX=)
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Fiber type: SMF
    289,- excl. btw
    349,69 incl.btw
    Voorraad 62
    Cisco media converter: TwinGig Converter Module
    (CVR-X2-SFP=)
      Cisco TwinGig Converter Module. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Gewicht: 300 g. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Afmetingen (BxDxH): 39 x 92 x 19 mm, Interface: X2
    145,- excl. btw
    175,45 incl.btw
    Cisco media converter: CWDM 1510 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC
    (CWDM-SFP-1510=)
      Cisco CWDM 1510 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G / 2G FC. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: CWDM. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1510 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, 2Gb FC, Interface: SFP (mini-GBIC), Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z
    3519,- excl. btw
    4257,99 incl.btw
    Cisco media converter: 1000BASE-BX-20U SFP Transceiver
    (MGBBX1)
      Cisco 1000BASE-BX-20U SFP Transceiver. Connectivity technology: Wired. Dimensions (WxDxH): 13.4 x 55.7 x 8.5. Safety: FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2, Certification: FCC Part 15 Class B, EN55022 Class B (CISPR 22B), VCCI Class B.. Transmit power: -8 - -3, Cabling technology: 1000BASE-BX-20, Interface: SFP
    329,- excl. btw
    398,09 incl.btw
    Refurbished
    Cisco media converter: 10GBASE-LR X2 Module for SMF (Refurbished LG)
    (X2-10GB-LR-R4)
      Cisco 10GBASE-LR X2 Module for SMF. Connectivity technology: Wired. Dimensions (WxDxH): 36 x 91 x 13.46. Operating temperature range (T-T): 0 - 70, Storage temperature range (T-T): -40 - 85. Transmit power: 0.5 - -8.2, Cabling technology: 10GBASE-LR, Interface: X2
    599,- excl. btw
    724,79 incl.btw
    Voorraad 1
    Cisco media converter: SFP OC-3/STM-1 Intermediate-Reach
    (SFP-OC3-IR1)
      Cisco SFP OC-3 / STM-1 Intermediate-Reach. Bekabelingstechnologie: OC-3 / STM-1. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm. Afmetingen (BxDxH): 13,7 x 56,5 x 8,6 mm, Interface: SFP, Fiber type: SMF
    889,- excl. btw
    1075,69 incl.btw
    Cisco media converter: OC-12/STM-4 SFP Long Reach 80km
    (SFP-OC12-LR2=)
      Cisco OC-12 / STM-4 SFP Long Reach 80km. Bekabelingstechnologie: OC-12 / STM-4. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1550 nm. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC
    2849,- excl. btw
    3447,29 incl.btw
    Cisco media converter: CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC
    (CWDM-SFP-1470=)
      Cisco CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G / 2G FC. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: CWDM. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1470 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, 2Gb FC, Interface: SFP (mini-GBIC), Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z
    3519,- excl. btw
    4257,99 incl.btw
    Cisco media converter: 1000BASE-CWDM GBIC, 1570 nm
    (CWDM-GBIC-1570=)
      Cisco 1000BASE-CWDM GBIC, 1570 nm. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1570 nm. Interface: GBIC, Voldoet aan industriestandaarden: 802.3z, Aansluiting(en): SC / PC
    4359,- excl. btw
    5274,39 incl.btw
    Cisco media converter: 1000BASE-DWDM 1547.72 nm GBIC
    (DWDM-GBIC-47.72)
      Cisco 1000BASE-DWDM 1547.72 nm GBIC. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX, 1000BASE-LX / LH, 1000BASE-ZX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1547,72 nm. Gewicht: 75 g. Aansluiting(en): SC / PC, Bedrijfstemperatuur, bereik: 32 - 122 °F
    5279,- excl. btw
    6387,59 incl.btw
    Cisco media converter: OC-48c/STM-16 Pluggable Long-Reach (80 km) Transceiver Module
    (SFP-OC48-LR2=)
      Cisco OC-48c / STM-16 Pluggable Long-Reach (80 km) Transceiver Module. Bekabelingstechnologie: OC-48c / STM-16c. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1550 nm. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC
    6059,- excl. btw
    7331,39 incl.btw
    Cisco media converter: DWDM SFP
    (DWDM-SFP-5092=)
      Cisco DWDM SFP. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10 / 100 / 1000 Base-T(TX). Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1550,92 nm. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab
    6549,- excl. btw
    7924,29 incl.btw
    Cisco media converter: 10GBASE-ER X2 Module
    (X2-10GB-ER=)
      Cisco 10GBASE-ER X2 Module. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 10GBase-ER. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1550 nm. Datalink-protocollen: 10 Gigabit Ethernet, Interface: X2
    10959,- excl. btw
    13260,39 incl.btw
    Cisco media converter: 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-U
    (GLC-FE-100BX-U=)
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-U. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Fiber type: SMF
    319,- excl. btw
    385,99 incl.btw
    Cisco media converter: SFP - 10/100/1000 Ethernet BaseT Multirate Copper RJ-45
    (ONS-SE-ZE-EL=)
      Cisco SFP - 10 / 100 / 1000 Ethernet BaseT Multirate Copper RJ-45. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10 / 100 / 1000 Ethernet BaseT. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m, Mean time between failures (MTBF): 4068349 uur. Typisch stroomverbruik: 1 W. Interface: SFP, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE-802.3, Aansluiting(en): RJ-45 STP Cat5e & Cat6
    499,- excl. btw
    603,79 incl.btw
    Cisco media converter: XFP-10G-MM-SR
    (XFP-10G-MM-SR=)
      Cisco XFP-10G-MM-SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10GBase-SR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Zendvermogen: -1.0, Interface: LC (1.25mm), Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3
    1569,- excl. btw
    1898,49 incl.btw
    Cisco media converter: OC-12/STM-4 SFP
    (SFP-OC12-LR1=)
      Cisco OC-12 / STM-4 SFP. Bekabelingstechnologie: OC-12 / STM-4. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC
    2419,- excl. btw
    2926,99 incl.btw
    Cisco media converter: OC-48c/STM-16 Pluggable Intermediate-Reach (15 km) Transceiver Module
    (SFP-OC48-IR1=)
      Cisco OC-48c / STM-16 Pluggable Intermediate-Reach (15 km) Transceiver Module. Bekabelingstechnologie: OC-48c / STM-16c. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC
    3219,- excl. btw
    3894,99 incl.btw
    Cisco media converter: DWDM SFP
    (DWDM-SFP-4692=)
      Cisco DWDM SFP. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1546,92 nm. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    6549,- excl. btw
    7924,29 incl.btw
    Cisco media converter: DWDM SFP
    (DWDM-SFP-5252=)
      Cisco DWDM SFP. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1552,52 nm. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    6549,- excl. btw
    7924,29 incl.btw
    Cisco media converter: Multirate Txp 100M-2.5G 100G 4ch 1550.12-1552.52
    (15454-MR-L1-50.1=)
      Cisco Multirate Txp 100M-2.5G 100G 4ch 1550.12-1552.52. Overdrachtssnelheid (max): 2500 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m, Golflengte: 1551,72 nm
    10389,- excl. btw
    12570,69 incl.btw
    Cisco media converter: Multirate Txp 100M-2.5G 100G 4ch 1558.17-1560.61
    (15454-MR-L1-58.1=)
      Cisco Multirate Txp 100M-2.5G 100G 4ch 1558.17-1560.61. Overdrachtssnelheid (max): 2500 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1559,79 nm. Lengte snoer: 100 m
    10389,- excl. btw
    12570,69 incl.btw
    Cisco media converter: 10GBASE-ZR X2 Module
    (X2-10GB-ZR=)
      Cisco 10GBASE-ZR X2 Module. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10GBASE-ZR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1530 nm. Gewicht: 300 g. Zendvermogen: 0 - 4 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 36 x 91 x 13,46 mm, Interface: X2
    11319,- excl. btw
    13695,99 incl.btw
    Cisco media converter: OC-12/STM-4 Pluggable Multi-Mode (500 m) Transceiver Module
    (SFP-OC12-MM=)
      Cisco OC-12 / STM-4 Pluggable Multi-Mode (500 m) Transceiver Module. Bekabelingstechnologie: OC-12 / STM-4. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC
    105,- excl. btw
    127,05 incl.btw
    Cisco media converter: 100BASE-X SFP GLC-FE-100EX
    (GLC-FE-100EX=)
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100EX. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1310 nm. Fiber type: SMF
    389,- excl. btw
    470,69 incl.btw
    Cisco media converter: 1000BASE-SX SFP Transceiver Module - 1 - SFP
    (SFP-GE-S=)
      Cisco SFP-GE-S=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Interface: SFP (mini-GBIC)
    509,- excl. btw
    615,89 incl.btw
    Refurbished
    Cisco media converter: XFP transceiver module (Refurbished LG)
    (XFP-10GLR-OC192SR-R4)
      Cisco XFP-10GLR-OC192SR=. Interface: SMF, Aansluiting(en): LC
    540,- excl. btw
    653,40 incl.btw
    Voorraad 3
    Cisco media converter: ESCON SFP Optics Module
    (ONS-SE-200-MM=)
      Cisco ESCON SFP Optics Module. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm, Mean time between failures (MTBF): 9970080 uur. Typisch stroomverbruik: 1 W. Interface: SFP-ESCON, Aansluiting(en): LC-LC, Fiber type: MMF
    559,- excl. btw
    676,39 incl.btw
    Cisco media converter: OC-3/STM-1 SFP, SM, IR-1
    (SFP-OC3-IR1=)
      Cisco OC-3 / STM-1 SFP, SM, IR-1. Bekabelingstechnologie: OC-3 / STM-1. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: SFP (mini-GBIC), Aansluiting(en): LC
    569,- excl. btw
    688,49 incl.btw
    Cisco media converter: SFP - 1000base-SX Gigabit Ethernet, 850nm, MM, I-Temp
    (ONS-SI-GE-SX=)
      Cisco SFP - 1000base-SX Gigabit Ethernet, 850nm, MM, I-Temp. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000Base SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 850 nm, Mean time between failures (MTBF): 7919921 uur. Typisch stroomverbruik: 1 W. Zendvermogen: -9,5 - 0 dBmW, Interface: SFP, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE-802.3
    579,- excl. btw
    700,59 incl.btw
    Cisco media converter: GBIC 1000Base-LX, SC, SM, MM
    (ONS-GC-GE-LX=)
      Cisco GBIC 1000Base-LX, SC, SM, MM. Bekabelingstechnologie: 1000Base-LX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Mean time between failures (MTBF): 7919921 uur. Typisch stroomverbruik: 1,8 W. Zendvermogen: -9,5 - 3 dBmW, Interface: GBIC, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE-802.3
    719,- excl. btw
    869,99 incl.btw
    Cisco media converter: 100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP Ports
    (GLC-FE-100ZX=)
      Cisco 100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP Ports. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100BASE-X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1550 nm. Zendvermogen: -3 - 2 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP
    849,- excl. btw
    1027,29 incl.btw
    Cisco media converter: SFP Transceiver Module
    (ONS-SI-622-I1=)
      Cisco SFP Transceiver Module. Overdrachtssnelheid (max): 622 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: OC-12 / STM-4, OC-3 / STM-1. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm, Mean time between failures (MTBF): 3039499 uur. Typisch stroomverbruik: 1 W. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC-LC, Fiber type: SMF
    2099,- excl. btw
    2539,79 incl.btw
    Cisco media converter: SFP Transceiver Module
    (ONS-SE-2G-S1=)
      Cisco SFP Transceiver Module. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: OC48 / STM16. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Mean time between failures (MTBF): 3039499 uur. Typisch stroomverbruik: 1 W. Interface: SFP, Voldoet aan industriestandaarden: GR253 OC48 SR, G.957 I-16, Aansluiting(en): LC-LC
    2749,- excl. btw
    3326,29 incl.btw
    Cisco media converter: XENPAK Module/10GB Base-LR+Dom Sup
    (XENPAK-10GB-LR+=)
      Cisco XENPAK Module / 10GB Base-LR+Dom Sup. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 10GBase-LR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Datalink-protocollen: 10 Gigabit Ethernet, Afmetingen (BxDxH): 36 x 121 x 18 mm, Interface: XENPAK
    4789,- excl. btw
    5794,69 incl.btw
    Cisco media converter: DWDM SFP
    (DWDM-SFP-5979=)
      Cisco DWDM SFP. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1559,79 nm. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    6009,- excl. btw
    7270,89 incl.btw
    Cisco media converter: DWDM SFP
    (DWDM-SFP-4772=)
      Cisco DWDM SFP. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1547,72 nm. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    6579,- excl. btw
    7960,59 incl.btw
    Cisco media converter: DWDM SFP
    (DWDM-SFP-4851=)
      Cisco DWDM SFP. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1548,51 nm. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    6579,- excl. btw
    7960,59 incl.btw
    Cisco media converter: 1000BASE-DWDM 1554.13 nm SFP
    (DWDM-SFP-5413=)
      Cisco 1000BASE-DWDM 1554.13 nm SFP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1554,13 nm. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    6579,- excl. btw
    7960,59 incl.btw
    Cisco media converter: DWDM SFP
    (DWDM-SFP-5494=)
      Cisco DWDM SFP. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1554,94 nm. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    6579,- excl. btw
    7960,59 incl.btw
    Cisco media converter: 10GBASE-ER XENPAK Module for SMF
    (XENPAK-10GB-ER+=)
      Cisco 10GBASE-ER XENPAK Module for SMF. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10GBASE-ER. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1550 nm. Typisch stroomverbruik: 8 W. Zendvermogen: -4,7 - 4 dBmW, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ae, Aansluiting(en): SC / PC
    11739,- excl. btw
    14204,19 incl.btw
    Cisco media converter: 10GBASE DWDM X2
    (DWDM-X2-31.12=)
      Cisco 10GBASE DWDM X2. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1531,12 nm. Typisch stroomverbruik: 4 W. Veiligheid: 21CFR1040, NEBS lvl. 3. Gewicht: 300 g
    21909,- excl. btw
    26509,89 incl.btw
    Cisco media converter: 10GBASE DWDM X2
    (DWDM-X2-60.61=)
      Cisco 10GBASE DWDM X2. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1560,61 nm. Typisch stroomverbruik: 4 W. Veiligheid: 21CFR1040, NEBS lvl. 3. Gewicht: 300 g
    21909,- excl. btw
    26509,89 incl.btw
    Cisco media converter: 100BASE-LX10 SFP
    (GLC-FE-100LX-RGD=)
      Cisco 100BASE-LX10 SFP. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR1040. Zendvermogen: -8 - -15 dBmW, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Aansluiting(en): Dual LC
    319,- excl. btw
    385,99 incl.btw
    Cisco media converter: SFP - GE/1G-FC/2G-FC - 850 nm - MM - LC - EXT TEMP
    (ONS-SE-G2F-SX=)
      Cisco SFP - GE / 1G-FC / 2G-FC - 850 nm - MM - LC - EXT TEMP. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000Base SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm, Mean time between failures (MTBF): 7919921 uur. Typisch stroomverbruik: 1 W. Interface: SFP, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE-802.3, Aansluiting(en): LC-LC
    559,- excl. btw
    676,39 incl.btw
    Cisco media converter: 1000Base LX SFP - 1310nm - LC - C Temp
    (ONS-SC-GE-LX=)
      Cisco 1000Base LX SFP - 1310nm - LC - C Temp. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000Base LX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm, Mean time between failures (MTBF): 9970080 uur. Typisch stroomverbruik: 1 W. Interface: SFP, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE-802.3, Aansluiting(en): LC-LC
    719,- excl. btw
    869,99 incl.btw
    Cisco media converter: OC-12/STM-4 Pluggable Intermediate-Reach (15 km) Transceiver Module
    (SFP-OC12-IR1=)
      Cisco OC-12 / STM-4 Pluggable Intermediate-Reach (15 km) Transceiver Module. Bekabelingstechnologie: OC-12 / STM-4. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC
    1319,- excl. btw
    1595,99 incl.btw
    Cisco media converter: 1000BASE-ZX SFP Transceiver Module SMF, 1550-nm Wavelength, Industrial Temperature Range
    (GLC-ZX-SM-RGD=)
      Cisco GLC-ZX-SM-RGD=. Bekabelingstechnologie: 1000BASE-ZX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 70000 m, Golflengte: 1550 nm. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC, Fiber type: SMF
    3099,- excl. btw
    3749,79 incl.btw
    Cisco media converter: Optical Service Channel Card, 1510 nm, LC
    (15454-OSCM=)
      Cisco Optical Service Channel Card, 1510 nm, LC. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1510 nm. Typisch stroomverbruik: 26 W. Veiligheid: CAN / CSA-C22.2 No. 60950-00 3 Ed., 12 / 1 / 2002, GR-1089-CORE, GR-63-CORE, TS001. Aansluiting(en): LC-LC, Lengte snoer: 2 m
    5969,- excl. btw
    7222,49 incl.btw
    Cisco media converter: 48 units of GLC-FE-100FX
    (GLC-FE-100FX48=)
      Cisco GLC-FE-100FX48=. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100BASE-X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm. Zendvermogen: -14 - -20 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP
    6329,- excl. btw
    7658,09 incl.btw
    Cisco media converter: DWDM SFP
    (DWDM-SFP-4214=)
      Cisco DWDM SFP. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1542,14 nm. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    6549,- excl. btw
    7924,29 incl.btw
    Cisco media converter: DWDM SFP
    (DWDM-SFP-4612=)
      Cisco DWDM SFP. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1546,12 nm. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    6579,- excl. btw
    7960,59 incl.btw
    Cisco media converter: OC-3/STM-1 Pluggable short-reach (2 km) Transceiver Module
    (SFP-OC3-SR=)
      Cisco OC-3 / STM-1 Pluggable short-reach (2 km) Transceiver Module. Bekabelingstechnologie: OC-3 / STM-1. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC
    729,- excl. btw
    882,09 incl.btw
    Cisco media converter: CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC
    (CWDM-SFP-1550=)
      Cisco CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G / 2G FC. Bekabelingstechnologie: CWDM. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1550 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, 2Gb FC, Interface: SFP (mini-GBIC), Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z
    3519,- excl. btw
    4257,99 incl.btw
    Cisco media converter: 10GBASE-LRM XENPAK transceiver module for MMF, 1310-nm wavelength, SC duplex connector
    (XENPAK-10GB-LRM=)
      Cisco XENPAK-10GB-LRM=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3aq, Aansluiting(en): SC, Fiber type: MMF
    1619,- excl. btw
    1958,99 incl.btw
    Cisco media converter: XFP transceiver module
    (XFP-10GLR-OC192SR=)
      Cisco XFP-10GLR-OC192SR=. Interface: SMF, Aansluiting(en): LC
    4919,- excl. btw
    5951,99 incl.btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder