• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Black Box netwerk media converters

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Intern
    Verberg filters
    Black Box 10BASE-T/100BASE-TX to 100BASE-FX, Multimode, ST Media converter - Zwart
    (LPD501A)
      Black Box LPD501A. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX,10Base-T, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Breedte: 69 mm, Diepte: 94 mm, Hoogte: 25 mm
    233,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box 1000BaseSX MM SC, 500 m, RJ-45, 73 x 27 x 94 mm, 300 g Media converter - Zwart
    (LGC201A-EU)
      Black Box LGC201A-EU. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 500 m, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz, Spanning: 9 V
    80,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    Black Box 10/100 Mbps Copper to 100 Mbps Fiber for Duplex Fiber, Single-Mode 1310-nm, 40 km, SC Media .....
    (LIC025A-R2)
      Black Box LIC025A-R2. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 50 - 60
    491,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box MultiPower Miniature - 10-/100-Mbps TX/FX Multimode, 850-nm, 300 m, SC Media converter - Zwart
    (LHC041A-R3)
      Black Box LHC041A-R3. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100BASE-FX,100Base-TX, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz
    211,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box LMCS203AE-SC20 Media converter - Wit
    (LMCS203AE-SC20)
      Black Box LMCS203AE-SC20. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100BASE-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Status, Kleur van het product: Wit. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 1 A
    189,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    Black Box PoE PSE Gigabit, 1x 10/100/1000 Mbps RJ-45, 1x 1000BaseLX SM LC, 10km Media converter - Zwart
    (LPS500A-SM-10K-LC)
      Black Box LPS500A-SM-10K-LC. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-LX, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 47 / 63, Typisch stroomverbruik: 24 W
    481,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box 10BASE-T/100BASE-TX to 100BASE-FX, Multimode, ST, 2 km Media converter - Zwart
    (LPM601A)
      Black Box LPM601A. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX,10Base-T, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 50 - 60, Typisch stroomverbruik: 24 W
    200,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box 100BASE-TX/100BASE-LX, Single-Mode, 40 km (1310-nm), SC Media converter - Zwart
    (LHC006A-R4)
      Black Box LHC006A-R4. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Certificering: UL. AC invoer frequentie: 50 - 60
    525,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box 1000 Mbit/s, 1xRJ-45, 1xSFP, 100-240V, 50/60Hz, 0.8A, 33W, PoE, 74x102x22mm, 240g, Black Media .....
    (LPS535A-SFP)
      Black Box LPS535A-SFP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-LX,1000BASE-SX,1000BASE-T. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 50 - 60, Output current:...
    319,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box MultiPower Miniature - 10-/100-Mbps Copper to 100-Mbps Fiber, 1300-nm Multimode, 2 km, ST Media .....
    (LHC013A-R3)
      Black Box LHC013A-R3. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1300 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz
    230,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box FlexPoint 10BASE-T to BNC, 10-Mbps UTP to ThinNet Media converter
    (LMC210A)
      Black Box LMC210A. Overdrachtssnelheid (max): 10 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 185 m. Ingangsspanning: 110 V, AC invoer frequentie: 60 Hz. Breedte: 76 mm, Diepte: 102 mm, Hoogte: 25 mm
    273,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box Extreme Switch, 10-/100-/1000-Copper to 1000-Mbps Fiber, Single-Mode LC, 12-VDC Media converter - .....
    (LBH2001A-P-LX-12)
      Black Box LBH2001A-P-LX-12. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm. Kleur van het product: Zwart. Breedte: 76 mm, Diepte: 25 mm, Hoogte: 89 mm
    1.013,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box PoE+ Industrial Gigabit Ethernet, SFP Media converter - Zwart
    (LGC5310A)
      Black Box LGC5310A. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-X. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart, Certificering: CE, UL, FCC. Breedte: 114 mm, Diepte: 152 mm, Hoogte: 25,4 mm
    1.178,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box 1000BaseLX SM SC, 15km, RJ-45, 73 x 27 x 94 mm, 300 g Media converter - Zwart
    (LGC202A-EU)
      Black Box LGC202A-EU. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 50 - 60, Vermogensverbruik (max): 5,4 W
    88,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box 10/100 Mbps Copper to 100 Mbps Fiber, Multimode, ST Media converter - Zwart
    (LMC270A-MM-ST)
      Black Box LMC270A-MM-ST. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3x, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Buffergrootte: 384 KB. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Kunststof, Internationale veiligheidscode (IP): IP30. Breedte: 25 mm, Diepte: 71 mm, Hoogte: 109 mm
    213,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box Fibre-to-Fibre Mode Converter - 1300-nm Multimode to 1300-nm Single-Mode, 5 km-28 km, SC to SC Media .....
    (LMC250AE)
      Black Box LMC250AE. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 28000 m, Golflengte: 1300 nm, Draad modus structuur: Multimode
    749,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box MultiPower Miniature Media converter - Zwart
    (LGC320A-R2)
      Black Box MultiPower Miniature. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T,100Base-TX,10Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 50 - 60
    830,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box 1 x RJ-11C, 1 x ST, Multimode Media converter - Zwart
    (TE160A-R2)
      Black Box TE160A-R2. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1300 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Output current: 0,6 A. Breedte: 82,5 mm, Diepte: 119 mm, Hoogte: 25 mm
    1.236,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box 10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T to 1000BASE-SX, Multimode, 850-nm, 220 m, SC Media converter - Zwart
    (LGC5950C-R2)
      Black Box LGC5950C-R2. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T,100Base-TX,10Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 220 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart
    875,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box MultiPower Miniature - 10-/100-Mbps Copper to 100-Mbps Fiber, 1310-nm Single-Mode, 40 km, ST Media .....
    (LHC036A-R3)
      Black Box LHC036A-R3. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: PVC. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 50 - 60
    357,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box Hardened Switch, 10/100-Mbps Copper to 100-Mbps Fiber, ST, Multimode, 24VDC Media converter - Zwart
    (LBH100A-H-ST-24)
      Black Box LBH100A-H-ST-24. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal. Breedte: 76 mm, Diepte: 25 mm, Hoogte: 89 mm
    415,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box FlexPoint 10BASE-FL to BNC, 10-Mbps Fiber to ThinNet, Multimode, 850-nm, 2 km, ST Media converter - .....
    (LMC211A-MM)
      Black Box LMC211A-MM. Overdrachtssnelheid (max): 10 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 850 nm. Kleur van het product: Grijs. Ingangsspanning: 110 V, AC invoer frequentie: 60 Hz
    421,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box 10/100 Mbps Copper, 100-Mbps Fiber, Multimode, 24 VDC, ST, DIN Rail Mountable Media converter - Zwart
    (LBH100A-PD-ST-24)
      Black Box LBH100A-PD-ST-24. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX,10Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 47 / 63
    615,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box Extreme Switch, 10-/100-/1000-Copper to 1000-Mbps Fiber, Multimode SC, 110-VAC Media converter - .....
    (LBH2001A-P-SC)
      Black Box LBH2001A-P-SC. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 850 nm. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 47 / 63
    745,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box Hardened Switch, 10/100Mbps Copper to 100-Mbps Fiber, SC, Single-Mode, 100 - 240VAC Media converter .....
    (LBH100A-H-SSC)
      Black Box LBH100A-H-SSC. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal. Breedte: 76 mm, Diepte: 25 mm, Hoogte: 89 mm
    817,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box Extreme Switch, 10-/100-Mbps Copper to 100-Mbps Fiber, Single-Mode, 12-VDC, SC Media converter - .....
    (LBH100A-P-SSC-12)
      Black Box LBH100A-P-SSC-12. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 47 / 63
    941,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box FXO to Multimode SC, 5km, 0.9kg Media converter - Zwart
    (TE163A-R2)
      Black Box TE163A-R2. Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 160000 m, Draad modus structuur: Multimode, Tx vermogen (min): -19 dBmW. Kleur van het product: Zwart. Breedte: 94 mm, Diepte: 122 mm, Hoogte: 48 mm. Transmissie afstand (max): 5 km
    1.236,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box 1 x RJ-11C, 1 x SC, Single-mode, 20km Max Media converter - Zwart
    (TE165A-R2)
      Black Box TE165A-R2. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Single-mode, Tx vermogen (min): -15 dBmW. Kleur van het product: Zwart. Output current: 0,6 A. Breedte: 94 mm, Diepte: 119 mm, Hoogte: 46 mm
    1.543,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box MultiPower Miniature - 10-/100-Mbps Copper to 100-Mbps Fiber, 1300-nm Multimode, 2 km, SC Media .....
    (LHC014A-R3)
      Black Box LHC014A-R3. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1300 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz
    240,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box 20 Mbit/s, 1xRJ-45, 2xST, 2km, 850nm, 76x102x25mm, 200g, Grey Media converter - Grijs
    (LMC212A-MM-R3)
      Black Box LMC212A-MM-R3. Overdrachtssnelheid (max): 20 Mbit / s, Duplex systeem: Volledig, Half. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 850 nm. Kleur van het product: Grijs, Certificering: CE. Ingangsspanning: 230 V, AC invoer frequentie: 50 Hz
    242,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box 100BASE-TX/100BASE-SX Multimode, 300 m (850-nm), ST Media converter - Zwart
    (LHC008A-R3)
      Black Box LHC008A-R3. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Duplex systeem: Volledig, Half. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Certificering: UL. AC invoer frequentie: 50 - 60
    313,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box Hardened Switch, 10/100Mbps Copper to 100-Mbps Fiber, SC, Multimode, 12VDC Media converter - Zwart
    (LBH100A-H-SC-12)
      Black Box LBH100A-H-SC-12. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal. Breedte: 76 mm, Diepte: 25 mm, Hoogte: 89 mm
    368,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box Hardened Switch, 10-/100-Mbps Copper to 100-Mbps Fiber, Multimode, 100–240-VAC with IEC, SC Media .....
    (LBH100AE-H-SC)
      Black Box LBH100AE-H-SC. Overdrachtssnelheid (max): 0,1152 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Draad modus structuur: Multimode. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 47 / 63. Breedte: 76 mm, Diepte: 25 mm, Hoogte: 89 mm
    387,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box 10/100 Mbps Copper to 100 Mbps Fiber for Duplex Fiber, Single-Mode 1310-nm, 40 km, ST Media .....
    (LIC024A-R2)
      Black Box LIC024A-R2. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 50 - 60
    491,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box Compact, 100BASE-TX/100BASE-BX, 20 km, Single-Mode, Single-Strand, 1310 TX/1550 RX, SC Media .....
    (LHC5129A-R3)
      Black Box LHC5129A-R3. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 90 - 264, AC invoer frequentie: 50 - 60
    494,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box Gigabit PoE+, 10/100/1000BASE-T to 850-nm Multimode, SC, 550 m Media converter - Zwart
    (LGC5211A)
      Black Box LGC5211A. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 50 - 60
    744,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box MultiPower Miniature Media converter - Zwart
    (LGC121A-R2)
      Black Box MultiPower Miniature. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T,100Base-TX,10Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 50 - 60
    789,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box Extreme Switch, 10-/100-/1000-Copper to 1000-Mbps Fiber, Single-Mode LC, 110-VAC Media converter - .....
    (LBH2001A-P-LX)
      Black Box LBH2001A-P-LX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-LX,1000Base-SX,1000Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Internationale veiligheidscode (IP): IP40. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 47 / 63, Typisch...
    1.033,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box Industrial SFP Mini Media converter - Zwart
    (LGC300A-R2)
      Black Box LGC300A-R2. Converter input interface: 1000Base-LX,1000Base-T,100Base-TX,10Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal, Certificering: FCC Class B, UL / cUL, CE. Ingangsspanning: 100 - 240. Breedte: 46 mm, Diepte: 86 mm, Hoogte: 20 mm
    308,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box 100 Mbps Copper, 100-Mbps Fiber, Multimode, 100–240-VAC, ST Media converter - Zwart
    (LBH100A-H-ST)
      Black Box LBH100A-H-ST. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX,10Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal. Ingangsspanning: 100 - 240 V, Spanning: 24 V
    387,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box Hardened Switch, 10-/100-Mbps Copper to 100-Mbps Fiber, Multimode, 100–240-VAC with IEC, ST Media .....
    (LBH100AE-H-ST)
      Black Box LBH100AE-H-ST. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 50 - 60
    387,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box FlexPoint: MM, 850-nm, ST Media converter
    (LMC211AE-MM)
      Black Box LMC211AE-MM. Overdrachtssnelheid (max): 10 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode
    421,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box Gigabit PoE, 10/100/1000BASE-T to 1310-nm Single-Mode, SC, 15 km Media converter - Zwart
    (LGC5202A)
      Black Box LGC5202A. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 50 - 60
    575,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box Hardened Switch, 10-/100-/1000-Copper to 1000-Mbps Fiber, Multimode SC, 110-VAC Media converter - .....
    (LBH2001A-H-SC)
      Black Box LBH2001A-H-SC. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 850 nm. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 47 / 63, Typisch stroomverbruik: 4 W
    603,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box PoE Industrial Gigabit Ethernet - Multimode, SC, 550-m Media converter - Zwart
    (LGC5301A)
      Black Box LGC5301A. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-X. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 550 nm, Draad modus structuur: Multimode, Link budget: 7 dB. Kleur van het product: Zwart, Certificering: CE, UL, FCC. Typisch stroomverbruik: 15,4 W
    621,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box DrX 100 Switch HP H , 4- RJ-45, 2- MM ST Media converter - Zwart
    (LBH240AE-H-ST)
      Black Box LBH240AE-H-ST. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX,10Base-T, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal
    675,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box Gigabit PoE+, 10/100/1000BASE-T to SFP Media converter - Zwart
    (LGC5210A)
      Black Box LGC5210A. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 50 - 60. Breedte: 92 mm, Diepte: 97 mm, Hoogte: 20 mm
    687,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box FlexPoint Modular, 1000BASE-T to 1000BASE-LX, 1300-nm Single-Mode, 10 km, SC Media converter
    (LMC1004A-R3)
      Black Box LMC1004A-R3. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1300 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Ingangsspanning: 110 V, AC invoer frequentie: 60 Hz. Breedte: 76 mm, Diepte: 102 mm, Hoogte: 25 mm
    972,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box Industrial MultiPower, 10-/100-/1000-Mbps Copper to 1000-Mbps Duplex Single-Mode Fiber, 40 km Media .....
    (LGC322A-R2)
      Black Box LGC322A-R2. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240, Typisch stroomverbruik: 2,5 W
    1.067,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box 10BASE-T/100BASE-TX to 100BASE-FX, Multimode (2 km), LC Media converter - Zwart
    (LPD504A)
      Black Box LPD504A. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX,10Base-T, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Breedte: 69 mm, Diepte: 94 mm, Hoogte: 25 mm
    233,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box 100BASE-TX/100BASE-FX, Multimode, 2 km (1300-nm), SC Media converter - Zwart
    (LHC002A-R4)
      Black Box LHC002A-R4. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. AC invoer frequentie: 50 - 60
    365,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box FlexPoint Modular, 10BASE-T/100BASE-TX to 100BASE-FX, Multimode, ST Media converter - Grijs
    (LMC100A-R3)
      Black Box LMC100A-R3. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Grijs. Ingangsspanning: 110 V, AC invoer frequentie: 60 Hz
    390,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box PoE PSE Gigabit, Multimode LC, 550 m, Black Media converter - Zwart
    (LPS500A-MM-LC)
      Black Box LPS500A-MM-LC. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-SX,1000Base-T,1000Base-TX,100Base-TX,10Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 47 / 63 Hz, Typisch...
    417,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box MultiPower Miniature Media converter - Zwart
    (LGC010A-R2)
      Black Box MultiPower Miniature. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 220 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz
    517,- excl. btw
    Voorraad: 16
    Levertijd: 1 werkdag
    Black Box Gigabit PoE, 10/100/1000BASE-T to 850-nm Multimode, SC, 550 m Media converter - Zwart
    (LGC5201A)
      Black Box LGC5201A. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz
    561,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box Hardened Switch, 10-/100-Mbps Copper to 100-Mbps Fiber, Single-Mode, 100–240-VAC with IEC, SC .....
    (LBH100AE-H-SSC)
      Black Box LBH100AE-H-SSC. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 47 / 63. Breedte: 76 mm, Diepte: 25 mm, Hoogte: 89 mm
    817,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box MultiPower Miniature Media converter - Zwart
    (LGC122A-R2)
      Black Box MultiPower Miniature. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 50 - 60
    882,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box Hardened Switch, 10-/100-/1000-Copper to 1000-Mbps Fiber, Single-Mode LC, 110-VAC Media converter - .....
    (LBH2001A-H-LX)
      Black Box LBH2001A-H-LX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 47 / 63
    888,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box FlexPoint 10BASE-FL to BNC, 10-Mbps Fiber to ThinNet, Single-mode, 1300-nm, 30 km, ST Media .....
    (LMC211A-SM)
      Black Box LMC211A-SM. Overdrachtssnelheid (max): 10 Mbit / s, Converter input interface: 10BASE-FL. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 30000 m, Golflengte: 1300 nm. Kleur van het product: Grijs. Ingangsspanning: 110 V, AC invoer frequentie: 60 Hz
    983,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box 1 x RJ-11C, 1 x ST, Multimode Media converter - Zwart
    (TE161A-R2)
      Black Box TE161A-R2. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1300 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Output current: 0,6 A. Breedte: 94 mm, Diepte: 119 mm, Hoogte: 46 mm
    1.236,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box MultiPower Miniature, 10-/100-/1000-Mbps Copper to 1000-Mbps Fiber, Autosensing, Duplex, .....
    (LGC124A-R2)
      Black Box LGC124A-R2. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 50 - 60
    1.374,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box 10BASE-T/100BASE-TX to 100BASE-FX, Multimode, SC, 2 km Media converter - Zwart
    (LPM600A)
      Black Box LPM600A. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX,10Base-T, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 50 - 60, Typisch stroomverbruik: 24 W
    261,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box MultiPower Miniature - 10-/100-Mbps Copper to 100-Mbps Fiber, 1310-nm Single-Mode, 40 km, SC Media .....
    (LHC015A-R3)
      Black Box LHC015A-R3. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 50 - 60
    357,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box 100BASE-TX/100BASE-FX, Multimode, 2 km (1300-nm), ST Media converter - Zwart
    (LHC001A-R4)
      Black Box LHC001A-R4. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Certificering: UL. AC invoer frequentie: 50 - 60
    365,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box High-Density System II, 100BASE-TX to 100BASE-FX Duplex Layer 1 Module, Multimode, 1300-nm, ST, 2 km .....
    (LMC5022C-R3)
      Black Box LMC5022C-R3. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1300 nm. Kleur van het product: Zwart
    393,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box High-Density System II, Layer 1 Module, 100BASE-TX to 100BASE-FX, Multimode, 1300-nm, 2 km, SC Media .....
    (LMC5023C-R3)
      Black Box LMC5023C-R3. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1300 nm. Kleur van het product: Zwart
    393,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box PoE PSE Gigabit, Multimode SC, 550m Media converter - Zwart
    (LPS500A-MM-SC)
      Black Box LPS500A-MM-SC. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-SX,1000Base-T,100Base-TX,10Base-T, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 47 / 63, Typisch stroomverbruik: 24 W
    417,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box High-Density System II Layer 1 Module, 100BASE-TX to 100BASE-LX, Single-Mode Plus, 1310-nm, 40 km, .....
    (LMC5026C-R3)
      Black Box LMC5026C-R3. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-LX. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1310 nm. Kleur van het product: Zwart
    471,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box FlexPoint Modular, 10BASE-T to 10BASE-FL, Single-Mode, 1310-nm, ST, 15 km Media converter - Grijs
    (LMC212A-SM-R3)
      Black Box LMC212A-SM-R3. Overdrachtssnelheid (max): 10 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T, Converter output interface: 10BASE-FL. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Grijs. Ingangsspanning: 110 V, AC invoer frequentie: 60 Hz
    491,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box LGC5150A Media converter - Zwart
    (LGC5150A)
      Black Box LGC5150A. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100,1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC A; UL / cUL; CSA; CE. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz, Vermogensverbruik (max): 7 W. Breedte: 101,6 mm, Diepte: 101,6 mm, Hoogte: 20,3 mm
    606,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box PoE Industrial Gigabit Ethernet, SFP Media converter - Zwart
    (LGC5300A)
      Black Box LGC5300A. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-X. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart, Certificering: CE, UL, FCC. Typisch stroomverbruik: 15,4 W. Breedte: 114 mm, Diepte: 152 mm, Hoogte: 25,4 mm
    621,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Black Box Standard Switch, 10-/100-Mbps Copper to 100-Mbps Fiber, 115-VAC, Single-Mode, SC Media converter - .....
    (LBH100A-SSC)
      Black Box LBH100A-SSC. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: SC,ST. Maximaal bereik: 3000 m. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal. AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz
    726,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 februari 2020
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder