• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Black Box netwerk media converters

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Intern
    Verberg filters
    Black Box 10/100 Mbps Copper to 100 Mbps Fiber for Duplex Fiber, Single-Mode 1310-nm, 40 km, SC Media .....
    (LIC025A-R2)
      Black Box LIC025A-R2. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 50 - 60
    469,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box MultiPower Miniature - 10-/100-Mbps Copper to 100-Mbps Fiber, 1300-nm Multimode, 2 km, ST Media .....
    (LHC013A-R3)
      Black Box LHC013A-R3. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1300 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz
    283,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box TE160A-R2 Media converter - Zwart
    (TE160A-R2)
      Black Box TE160A-R2. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1300 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Output current: 0,6 A. Breedte: 82,5 mm, Diepte: 119 mm, Hoogte: 25 mm
    1.654,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box 10/100 Mbps Copper to 100 Mbps Fiber, Multimode, ST Media converter - Zwart
    (LMC270A-MM-ST)
      Black Box LMC270A-MM-ST. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3x, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Buffergrootte: 384 KB. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Kunststof, Internationale veiligheidscode (IP): IP30. Breedte: 25 mm, Diepte: 71 mm, Hoogte: 109 mm
    282,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box MultiPower Miniature Media converter - Zwart
    (LGC320A-R2)
      Black Box MultiPower Miniature. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T,100Base-TX,10Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz
    838,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Fibre-to-Fibre Mode Converter - 1300-nm Multimode to 1300-nm Single-Mode, 5 km-28 km, SC to SC Media .....
    (LMC250AE)
      Black Box LMC250AE. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 28000 m, Golflengte: 1300 nm, Draad modus structuur: Multimode
    999,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box 10BASE-T/100BASE-TX to 100BASE-FX, Multimode, ST, 2 km Media converter - Zwart
    (LPM601A)
      Black Box LPM601A. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX,10Base-T, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz, Typisch stroomverbruik: 24 W
    264,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box LPS535A-SFP Media converter - Zwart
    (LPS535A-SFP)
      Black Box LPS535A-SFP. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-LX,1000BASE-SX,1000BASE-T. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 -...
    424,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box 10/100 Mbps Copper, 100-Mbps Fiber, Multimode, 24 VDC, ST, DIN Rail Mountable Media converter - Zwart
    (LBH100A-PD-ST-24)
      Black Box LBH100A-PD-ST-24. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX,10Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 47 / 63
    838,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box TE163A-R2 Media converter - Zwart
    (TE163A-R2)
      Black Box TE163A-R2. Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 160000 m, Draad modus structuur: Multimode, Tx vermogen (min): -19 dBmW. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 12 V, Stroom: 6 A. Breedte: 94 mm, Diepte: 122 mm, Hoogte: 48 mm
    1.654,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box MultiPower Miniature - 10-/100-Mbps Copper to 100-Mbps Fiber, 1300-nm Multimode, 2 km, SC Media .....
    (LHC014A-R3)
      Black Box LHC014A-R3. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1300 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz
    283,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box 20 Mbit/s, 1xRJ-45, 2xST, 2km, 850nm, 76x102x25mm, 200g, Grey Media converter - Grijs
    (LMC212A-MM-R3)
      Black Box LMC212A-MM-R3. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 20 Mbit / s, Duplex systeem: Volledig, Half. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 850 nm. Kleur van het product: Grijs, Certificering: CE. Ingangsspanning: 230 V, AC invoer frequentie: 50 Hz
    321,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Hardened Switch, 10/100-Mbps Copper to 100-Mbps Fiber, ST, Multimode, 24VDC Media converter - Zwart
    (LBH100A-H-ST-24)
      Black Box LBH100A-H-ST-24. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal. Ingangsspanning: 24 V
    563,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Compact, 100BASE-TX/100BASE-BX, 20 km, Single-Mode, Single-Strand, 1310 TX/1550 RX, SC Media .....
    (LHC5129A-R3)
      Black Box LHC5129A-R3. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 90 - 264 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz
    658,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box 100BASE-TX/100BASE-LX, Single-Mode, 40 km (1310-nm), SC Media converter - Zwart
    (LHC006A-R4)
      Black Box LHC006A-R4. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Certificering: UL. AC invoer frequentie: 50 - 60
    701,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Extreme Switch, 10-/100-/1000-Copper to 1000-Mbps Fiber, Multimode SC, 110-VAC Media converter - .....
    (LBH2001A-P-SC)
      Black Box LBH2001A-P-SC. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 850 nm. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 47 / 63 Hz
    1.017,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box TE165A-R2 Media converter - Zwart
    (TE165A-R2)
      Black Box TE165A-R2. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Single-mode, Tx vermogen (min): -15 dBmW. Kleur van het product: Zwart. Output current: 0,6 A. Breedte: 94 mm, Diepte: 119 mm, Hoogte: 46 mm
    2.066,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box 1000BaseSX MM SC, 500 m, RJ-45, 73 x 27 x 94 mm, 300 g Media converter - Zwart
    (LGC201A-EU)
      Black Box LGC201A-EU. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 500 m, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz, Spanning: 9 V
    103,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box FlexPoint 10BASE-T to BNC, 10-Mbps UTP to ThinNet Media converter
    (LMC210A)
      Black Box LMC210A. Overdrachtssnelheid (max): 10 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 185 m. Ingangsspanning: 110 V, AC invoer frequentie: 60 Hz. Breedte: 76 mm, Diepte: 102 mm, Hoogte: 25 mm
    363,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box 100BASE-TX/100BASE-SX Multimode, 300 m (850-nm), ST Media converter - Zwart
    (LHC008A-R3)
      Black Box LHC008A-R3. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Duplex systeem: Volledig, Half. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Certificering: UL. AC invoer frequentie: 50 - 60
    416,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Hardened Switch, 10/100Mbps Copper to 100-Mbps Fiber, SC, Multimode, 12VDC Media converter - Zwart
    (LBH100A-H-SC-12)
      Black Box LBH100A-H-SC-12. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal. Ingangsspanning: 12 V
    499,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box FlexPoint Modular, 10BASE-T/100BASE-TX to 100BASE-FX, Multimode, ST Media converter - Grijs
    (LMC100A-R3)
      Black Box LMC100A-R3. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Grijs. Ingangsspanning: 110 V, AC invoer frequentie: 60 Hz
    518,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Hardened Switch, 10-/100-Mbps Copper to 100-Mbps Fiber, Multimode, 100–240-VAC with IEC, ST Media .....
    (LBH100AE-H-ST)
      Black Box LBH100AE-H-ST. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 50 - 60
    527,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box 10/100 Mbps Copper to 100 Mbps Fiber for Duplex Fiber, Single-Mode 1310-nm, 40 km, ST Media .....
    (LIC024A-R2)
      Black Box LIC024A-R2. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 50 - 60
    552,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box FlexPoint: MM, 850-nm, ST Media converter
    (LMC211AE-MM)
      Black Box LMC211AE-MM. Overdrachtssnelheid (max): 10 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode
    560,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box LGC5202A Media converter - Zwart
    (LGC5202A)
      Black Box LGC5202A. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz
    766,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Gigabit PoE+, 10/100/1000BASE-T to SFP Media converter - Zwart
    (LGC5210A)
      Black Box LGC5210A. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 50 - 60. Breedte: 92 mm, Diepte: 97 mm, Hoogte: 20 mm
    918,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box 10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T to 1000BASE-SX, Multimode, 850-nm, 220 m, SC Media converter - Zwart
    (LGC5950C-R2)
      Black Box LGC5950C-R2. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T,100Base-TX,10Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 220 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart
    1.170,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box FlexPoint Modular, 1000BASE-T to 1000BASE-LX, 1300-nm Single-Mode, 10 km, SC Media converter
    (LMC1004A-R3)
      Black Box LMC1004A-R3. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1300 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Ingangsspanning: 110 V, AC invoer frequentie: 60 Hz. Breedte: 76 mm, Diepte: 102 mm, Hoogte: 25 mm
    1.299,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box FlexPoint 10BASE-FL to BNC, 10-Mbps Fiber to ThinNet, Single-mode, 1300-nm, 30 km, ST Media .....
    (LMC211A-SM)
      Black Box LMC211A-SM. Overdrachtssnelheid (max): 10 Mbit / s, Converter input interface: 10BASE-FL. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 30000 m, Golflengte: 1300 nm. Kleur van het product: Grijs. Ingangsspanning: 110 V, AC invoer frequentie: 60 Hz
    1.314,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box 100 Mbps, 20 KM, Single-mode SC, 188x258x55.9mm, 200g, White Media converter - Wit
    (LMCS203AE-SC20)
      Black Box LMCS203AE-SC20. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100BASE-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Status, Kleur van het product: Wit. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 1 A
    249,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    Black Box 10BASE-T/100BASE-TX to 100BASE-FX, Multimode, ST Media converter - Zwart
    (LPD501A)
      Black Box LPD501A. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX,10Base-T, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Breedte: 69 mm, Diepte: 94 mm, Hoogte: 25 mm
    308,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box 10BASE-T/100BASE-TX to 100BASE-FX, Multimode (2 km), LC Media converter - Zwart
    (LPD504A)
      Black Box LPD504A. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX,10Base-T, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Breedte: 69 mm, Diepte: 94 mm, Hoogte: 25 mm
    308,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Industrial SFP Mini Media converter - Zwart
    (LGC300A-R2)
      Black Box LGC300A-R2. Converter input interface: 1000Base-LX,1000Base-T,100Base-TX,10Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal, Certificering: FCC Class B, UL / cUL, CE. Ingangsspanning: 100 - 240. Breedte: 46 mm, Diepte: 86 mm, Hoogte: 20 mm
    408,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box MultiPower Miniature - 10-/100-Mbps Copper to 100-Mbps Fiber, 1310-nm Single-Mode, 40 km, ST Media .....
    (LHC036A-R3)
      Black Box LHC036A-R3. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Polyvinyl chloride (PVC). Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz
    476,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box 100BASE-TX/100BASE-FX, Multimode, 2 km (1300-nm), SC Media converter - Zwart
    (LHC002A-R4)
      Black Box LHC002A-R4. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. AC invoer frequentie: 50 - 60
    485,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Hardened Switch, 10-/100-Mbps Copper to 100-Mbps Fiber, Multimode, 100–240-VAC with IEC, SC Media .....
    (LBH100AE-H-SC)
      Black Box LBH100AE-H-SC. Overdrachtssnelheid (max): 0,1152 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Draad modus structuur: Multimode. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 47 / 63. Breedte: 76 mm, Diepte: 25 mm, Hoogte: 89 mm
    527,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box 100 Mbps Copper, 100-Mbps Fiber, Multimode, 100–240-VAC, ST Media converter - Zwart
    (LBH100A-H-ST)
      Black Box LBH100A-H-ST. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX,10Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal. Ingangsspanning: 100 - 240 V, Spanning: 24 V
    527,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box MultiPower Miniature Media converter - Zwart
    (LGC010A-R2)
      Black Box MultiPower Miniature. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 220 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz
    690,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box PoE Industrial Gigabit Ethernet - Multimode, SC, 550-m Media converter - Zwart
    (LGC5301A)
      Black Box LGC5301A. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-X. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 550 nm, Draad modus structuur: Multimode, Link budget: 7 dB. Kleur van het product: Zwart, Certificering: CE, UL, FCC. Typisch stroomverbruik: 15,4 W
    829,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box DrX 100 Switch HP H , 4- RJ-45, 2- MM ST Media converter - Zwart
    (LBH240AE-H-ST)
      Black Box LBH240AE-H-ST. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX,10Base-T, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal
    920,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box LBH100A-P-SSC-12 Media converter - Zwart
    (LBH100A-P-SSC-12)
      Black Box LBH100A-P-SSC-12. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 47 / 63 Hz
    1.284,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box LMC1009A-R3 Media converter
    (LMC1009A-R3)
      Black Box LMC1009A-R3. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-LX,1000Base-T, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1300 nm. Ingangsspanning: 110 V, AC invoer frequentie: 60 Hz. Breedte: 76 mm, Diepte: 102 mm, Hoogte: 25 mm
    1.398,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Extreme Switch, 10-/100-/1000-Copper to 1000-Mbps Fiber, Single-Mode LC, 110-VAC Media converter - .....
    (LBH2001A-P-LX)
      Black Box LBH2001A-P-LX. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-LX,1000Base-SX,1000Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Internationale veiligheidscode (IP): IP40. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 47 / 63...
    1.410,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box PoE+ Industrial Gigabit Ethernet, SFP Media converter - Zwart
    (LGC5310A)
      Black Box LGC5310A. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-X. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart, Certificering: CE, UL, FCC. Breedte: 114 mm, Diepte: 152 mm, Hoogte: 25,4 mm
    1.531,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box 1 x RJ-11C, 1 x ST, Multimode Media converter - Zwart
    (TE161A-R2)
      Black Box TE161A-R2. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1300 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Spanning: 12 V, Output current: 0,6 A. Breedte: 94 mm, Diepte: 119 mm, Hoogte: 46 mm
    1.654,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box MultiPower Miniature - 10-/100-Mbps Copper to 100-Mbps Fiber, 1310-nm Single-Mode, 40 km, SC Media .....
    (LHC015A-R3)
      Black Box LHC015A-R3. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 50 - 60
    422,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box 100BASE-TX/100BASE-FX, Multimode, 2 km (1300-nm), ST Media converter - Zwart
    (LHC001A-R4)
      Black Box LHC001A-R4. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Certificering: UL. AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz
    485,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box High-Density System II, Layer 1 Module, 100BASE-TX to 100BASE-FX, Multimode, 1300-nm, 2 km, SC Media .....
    (LMC5023C-R3)
      Black Box LMC5023C-R3. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1300 nm. Kleur van het product: Zwart
    524,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box FlexPoint 10BASE-FL to BNC, 10-Mbps Fiber to ThinNet, Multimode, 850-nm, 2 km, ST Media converter - .....
    (LMC211A-MM)
      Black Box LMC211A-MM. Overdrachtssnelheid (max): 10 Mbit / s. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 850 nm. Kleur van het product: Grijs. Ingangsspanning: 110 V, AC invoer frequentie: 60 Hz
    560,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box High-Density System II Layer 1 Module, 100BASE-TX to 100BASE-LX, Single-Mode Plus, 1310-nm, 40 km, .....
    (LMC5026C-R3)
      Black Box LMC5026C-R3. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-LX. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1310 nm. Kleur van het product: Zwart
    629,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box LGC5201A Media converter - Zwart
    (LGC5201A)
      Black Box LGC5201A. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz
    749,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box 100/1000M SFP, LFPT Media converter - Zwart
    (LGC5150A)
      Black Box LGC5150A. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100,1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC A; UL / cUL; CSA; CE. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz, Vermogensverbruik (max): 7 W. Breedte: 101,6 mm, Diepte: 101,6 mm, Hoogte: 20,3 mm
    809,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box PoE Industrial Gigabit Ethernet, SFP Media converter - Zwart
    (LGC5300A)
      Black Box LGC5300A. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-X. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart, Certificering: CE, UL, FCC. Typisch stroomverbruik: 15,4 W. Breedte: 114 mm, Diepte: 152 mm, Hoogte: 25,4 mm
    829,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Gigabit PoE+, 10/100/1000BASE-T to 850-nm Multimode, SC, 550 m Media converter - Zwart
    (LGC5211A)
      Black Box LGC5211A. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 50 - 60
    993,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Gigabit PoE+, 10/100/1000BASE-T to 1310-nm Single-Mode, SC, 15 km Media converter - Zwart
    (LGC5212A)
      Black Box LGC5212A. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz
    1.005,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Hardened Switch, 10-/100-Mbps Copper to 100-Mbps Fiber, Single-Mode, 100–240-VAC with IEC, SC .....
    (LBH100AE-H-SSC)
      Black Box LBH100AE-H-SSC. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 47 / 63. Breedte: 76 mm, Diepte: 25 mm, Hoogte: 89 mm
    1.115,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Network Interface Device, (2) 10-/100-/1000-Mbps Copper to (2) SFP, Black Media converter - Zwart
    (LGC340A)
      Black Box LGC340A. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T,100Base-TX,10Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ah. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart, Certificering: TAA CE. Breedte: 23 mm, Diepte: 100 mm, Hoogte: 90 mm
    1.376,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Industrial MultiPower, 10-/100-/1000-Mbps Copper to 1000-Mbps Duplex Single-Mode Fiber, 40 km Media .....
    (LGC322A-R2)
      Black Box LGC322A-R2. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240, Typisch stroomverbruik: 2,5 W
    1.426,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box MultiPower Miniature, 10-/100-/1000-Mbps Copper to 1000-Mbps Fiber, Autosensing, Duplex, .....
    (LGC124A-R2)
      Black Box LGC124A-R2. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 50 - 60
    1.786,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box TE164A-R2 Media converter - Zwart
    (TE164A-R2)
      Black Box TE164A-R2. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Single-mode, Tx vermogen (min): -15 dBmW. Kleur van het product: Zwart. Output current: 0,6 A. Breedte: 82,5 mm, Diepte: 119 mm, Hoogte: 25 mm
    2.066,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box 1000BaseLX SM SC, 15km, RJ-45, 73 x 27 x 94 mm, 300 g Media converter - Zwart
    (LGC202A-EU)
      Black Box LGC202A-EU. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 50 - 60, Vermogensverbruik (max): 5,4 W
    110,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box 10-/100-Mbps Copper to 100-Mbps Fiber, Multimode, SC, IP30 Media converter - Zwart
    (LMC270A-MM-SC)
      Black Box LMC270A-MM-SC. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3x, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Buffergrootte: 384 KB. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Kunststof, Internationale veiligheidscode (IP): IP30. Breedte: 25 mm, Diepte: 71 mm, Hoogte: 109 mm
    282,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box 10BASE-T/100BASE-TX to 100BASE-FX, Multimode, SC, 2 km Media converter - Zwart
    (LPM600A)
      Black Box LPM600A. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX,10Base-T, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz, Typisch stroomverbruik: 24 W
    346,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box 10/100-Mbps Copper, 100-Mbps Fiber, 115 VAC, Multimode, ST Media converter - Zwart
    (LBH100A-ST)
      Black Box LBH100A-ST. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX,10Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: LC, ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz
    366,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box MultiPower Miniature, 10-/100-/1000-Mbps Copper to SFP Media converter - Zwart
    (LGC135A)
      Black Box LGC135A. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz
    510,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box FlexPoint Modular, 10BASE-T to 10BASE-FL, Single-Mode, 1310-nm, ST, 15 km Media converter - Grijs
    (LMC212A-SM-R3)
      Black Box LMC212A-SM-R3. Overdrachtssnelheid (max): 10 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T, Converter output interface: 10BASE-FL. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Grijs. Ingangsspanning: 110 V, AC invoer frequentie: 60 Hz
    654,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box LGC5200A Media converter - Zwart
    (LGC5200A)
      Black Box LGC5200A. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 50 - 60. Breedte: 92 mm, Diepte: 97 mm, Hoogte: 20 mm
    655,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Hardened Switch, 10/100-Mbps Copper to 100-Mbps Fiber, ST, Multimode, 48VDC Media converter - Zwart
    (LBH100A-H-ST-48)
      Black Box LBH100A-H-ST-48. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal. Ingangsspanning: 48 V
    698,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box Hardened Switch, 10-/100-/1000-Copper to 1000-Mbps Fiber, Multimode SC, 12-VDC Media converter - .....
    (LBH2001A-H-SC-12)
      Black Box LBH2001A-H-SC-12. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Breedte: 76 mm, Diepte: 25 mm, Hoogte: 89 mm
    794,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box 2xRJ-45, 1xSC, Gigabit Ethernet, 550m, 850nm, 64KB Buffer, LED, IP40, 76x25x89mm, 0.1kg Media .....
    (LBH2001A-H-SC-24)
      Black Box LBH2001A-H-SC-24. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal, Internationale veiligheidscode (IP): IP40. Ingangsspanning: 24 V
    855,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box MultiPower Miniature Media converter - Zwart
    (LGC121A-R2)
      Black Box MultiPower Miniature. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T,100Base-TX,10Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal. Ingangsspanning: 100 - 240, AC invoer frequentie: 50 - 60
    937,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder