• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    139,-excl. btw 168,19incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 19 december 2016
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 19 december 2016
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Allied Telesis AT-FS202SC/FS1 media converter

    Allied Telesis media converter: 10/100TX Fast Ethernet to 100FX (SC) multimode converter

    Productcode: AT-FS202SC/FS1  |  EAN/UPC: 0767035192710
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Allied Telesis media converter: 10/100TX Fast Ethernet to 100FX (SC) multimode converter kenmerken

    Allied Telesis 10/100TX Fast Ethernet to 100FX (SC) multimode converter. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m. Typisch stroomverbruik: 6 W. Certificering: UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE

    Allied Telesis 10/100TX Fast Ethernet to 100FX (SC) multimode converter, 10/100Base-T, Bedraad, 0 - 40 °C, -25 - 70 °C, 10 - 90 procent, 5 - 95 procent

    Specificaties

    Allied Telesis media converter: 10/100TX Fast Ethernet to 100FX (SC) multimode converter specificaties
    Beheerfuncties
    Plug and play Ja
    Hot-swap Ja
    Certificaten
    Certificering UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE
    Design
    LED-indicatoren Ja
    Eisen aan de omgeving
    Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
    Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
    Energie
    Typisch stroomverbruik 6 W
    Gewicht en omvang
    Gewicht 320 g
    Netwerk
    Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
    Bekabelingstechnologie 10/100BASE-T
    Overige specificaties
    Full duplex Ja
    MAC-adrestabel 2024 entries
    Interface SC, Fast Ethernet
    Stroomvoorziening 100-120V AC/60Hz, 220-240V AC/50Hz
    Afmetingen (BxDxH) 105 x 95 x 25 mm
    Aansluiting(en) SC
    Poorten & interfaces
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Prestatie
    Maximaal bereik 2000 m

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    10/100TX Fast Ethernet to 100FX (SC) multimode converter
    Allied Telesis
    Allied Telesis
    168.19 EUR new
    Allied Telesis 10/100TX Fast Ethernet to 100FX (SC) multimode converter. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m. Typisch stroomverbruik: 6 W. Certificering: UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE
    Allied Telesis media converter: 10/100TX Fast Ethernet to 100FX (SC) multimode converter Allied Telesis media converter: 10/100TX Fast Ethernet to 100FX (SC) multimode converter
    https://www.centralpoint.nl/network-media-converters/allied-telesis/10-100tx-fast-ethernet-to-100fx-sc-multimode-converter-art-at-fs202sc-fs1-num-5321583/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder