• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Allied Telesis netwerk media converters

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Verberg filters
    Allied Telesis AT-MC102XL Media converter
    (AT-MC102XL-60)
      Allied Telesis AT-MC102XL. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100TX / 100FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE. Typisch stroomverbruik: 6 W. Gewicht: 294 g
    81,- excl. btw
    Voorraad: 108
    Levertijd: 1 werkdag
    Allied Telesis AT-MC101XL Media converter
    (AT-MC101XL-60)
      Allied Telesis AT-MC101XL. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100Base-TX UTP, 100Base-FX F. Maximaal bereik: 2000 m. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE. Typisch stroomverbruik: 6 W. Gewicht: 294 g
    81,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1 werkdag
    Allied Telesis AT-CM3K0S Media converter
    (AT-CM3K0S)
      Allied Telesis AT-CM3K0S. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10 / 100 / 1000T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Mean time between failures (MTBF): 1530000 uur. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ah, Veiligheid: UL 60950-1 (cULUS), EN-60950-1 (TUV), EN-60825, Certificering: FCC, EN-55022, VCCI, C-Tick, CE.. Typisch stroomverbruik: 6 W
    363,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    Allied Telesis AT-PC2000/LC-60 Media converter - Grijs
    (990-005116-60)
      Allied Telesis AT-PC2000 / LC-60. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Packet forwarding rate (10 Mbps): 14880 pps, Packet forwarding rate (100 Mbps): 148880 pps. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 1000 m, Golflengte: 850 nm. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Netwerk, Power over Ethernet (PoE), Kleur van het product: Grijs, Certificering: FCC Class B EN55022 Class A C-Tick CE. Ingangsspanning: 220 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 Hz,...
    401,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Allied Telesis AT-SPEX Media converter
    (990-002556-00)
      Allied Telesis AT-SPEX. Maximum data transfer rate: 1250 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Gevoeligheid: -1 dBmW. Interface: LC
    109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    Allied Telesis AT-MMC200/ST-60 Media converter - Zilver
    (990-004820-60)
      Allied Telesis AT-MMC200 / ST-60. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zilver. Typisch stroomverbruik: 1,7 W
    142,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    Allied Telesis AT-DMC1000/SC-50 Media converter
    (990-004825-50)
      Allied Telesis AT-DMC1000 / SC-50. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Breedte: 31,8 mm, Diepte: 91,4 mm, Hoogte: 21,6 mm
    208,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 17 augustus 2020
    Allied Telesis AT-MMC200/SC-60 Media converter - Zilver
    (990-004818-60)
      Allied Telesis AT-MMC200 / SC-60. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zilver. Typisch stroomverbruik: 1,7 W
    142,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    Allied Telesis AT-DMC100/SC-50 Media converter
    (990-004823-50)
      Allied Telesis AT-DMC100 / SC-50. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Breedte: 31,8 mm, Diepte: 91,4 mm, Hoogte: 21,6 mm
    142,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    Allied Telesis AT-DMC1000/SC-00 Media converter
    (AT-DMC1000/SC-00)
      Allied Telesis AT-DMC1000 / SC-00. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Breedte: 31,8 mm, Diepte: 91,4 mm, Hoogte: 21,6 mm
    195,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    Allied Telesis AT-PC2000/SP-60 Media converter - Grijs
    (990-005115-60)
      Allied Telesis AT-PC2000 / SP-60. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Packet forwarding rate (10 Mbps): 14880 pps, Packet forwarding rate (100 Mbps): 148880 pps. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m, Golflengte: 850 nm. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Netwerk, Power over Ethernet (PoE), Kleur van het product: Grijs, Certificering: FCC Class B EN55022 Class A C-Tick CE. Ingangsspanning: 220 - 240 V, AC invoer...
    365,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 augustus 2020
    Allied Telesis Converteon™ series management line card Media converter
    (AT-CV5M02)
      Allied Telesis AT-CV5M02. Bekabelingstechnologie: 10 / 100TX. Certificering: FCC Class A, EN55022 Class A, VCCI Class A, C-Tick, CE. Typisch stroomverbruik: 9,6 W. Gewicht: 270 g. Afmetingen (BxDxH): 73 x 130 x 22 mm
    446,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    Allied Telesis AT MCF2032SP - Medienkonverter Media converter
    (AT-MCF2032SP)
      Allied Telesis AT-MCF2032SP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10 / 100 / 1000T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah
    1.712,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    Allied Telesis AT-MC103LH Media converter
    (AT-MC103LH-60)
      Allied Telesis AT-MC103LH. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100FX / 100TX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1610 nm. Typisch stroomverbruik: 6 W. Gewicht: 294 g
    141,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 augustus 2020
    Allied Telesis AT-MC104XL-60 - Fiber SC multi-mode to fiber SC single-modes Media converter
    (AT-MC104XL-60)
      Allied Telesis AT-MC104XL-60. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm. Certificering: FCC Class A, UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE compliant. Typisch stroomverbruik: 6 W. Gewicht: 294 g
    189,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    Allied Telesis AT-FS238A/1 Media converter
    (AT-FS238A/1-60)
      Allied Telesis AT-FS238A / 1. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10 / 100TX, 100FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Veiligheid: UL60950 (cULus), EN60950, EN60825 (TUV). Typisch stroomverbruik: 24 W. Gewicht: 294 g
    296,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    Allied Telesis AT-DMC100/LC-00 Media converter - Grijs
    (AT-DMC100/LC-00)
      Allied Telesis AT-DMC100 / LC-00. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Grijs, Veiligheid: UL60950-1, EN60950-1, Certificering: FCC Class A, CISPR 22 Class A, EN55022 Class A, C-TICK, VCCI Class A. Ingangsspanning: 5 V, Stroom:...
    142,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    Allied Telesis AT-SPLX10/I Media converter
    (990-002638-00)
      Allied Telesis AT-SPLX10 / I. Maximum data transfer rate: 1250 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000LX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Aansluiting(en): LC
    172,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    Allied Telesis Converteon AT-CM302 - Medienkonverter Media converter
    (AT-CM302)
      Allied Telesis AT-CM302. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10 / 100TX, 100FX. Maximaal bereik: 2000 m. Gewicht: 113 g. Afmetingen (BxDxH): 22 x 73 x 130 mm, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ah, Aansluiting(en): SC
    299,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    Allied Telesis AT-FS232/1 Media converter
    (AT-FS232/1-60)
      Allied Telesis AT-FS232 / 1. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE. Typisch stroomverbruik: 6 W
    464,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    Allied Telesis AT-MMC6006-60 Media converter - Grijs
    (990-004765-60)
      Allied Telesis AT-MMC6006-60. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet,Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Wired. Maximaal bereik: 3000 m. LED-indicatoren: Activity,LAN,Link,System, Kleur van het product: Grey, Land van herkomst: China. Ingangsspanning: 120 V, AC invoer frequentie: 60 Hz, Spanning: 12 V
    165,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    Allied Telesis AT-FS238B/1 Media converter
    (AT-FS238B/1-60)
      Allied Telesis AT-FS238B / 1. Maximum data transfer rate: 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10 / 100Base-T. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, Certificering: UL60950 (cULus), EN60950, EN60825 (TUV), FCC 15 B, EN55022 B, EN55024. Typisch stroomverbruik: 24 W. Gewicht: 294 g. Afmetingen (BxDxH): 105 x 95 x 25 mm, Interface: Fast Ethernet, Aansluiting(en): SC
    296,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    Allied Telesis 12 channel 10/100TX Fast Ethernet to 100FX (LC) MMF module, 2km Media converter
    (AT-MCF2012LC)
      Allied Telesis 12 channel 10 / 100TX Fast Ethernet to 100FX (LC) MMF module, 2km. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 2000 nm. Certificering: EN55024 UL60950-1 CSA22.2 No.950 TUV (EN60950) CE FCC Class A EN55022 Class A EN55024 Class A.... Datalink-protocollen: Fast Ethernet, Aansluiting(en): SC, Fiber type: MMF
    1.712,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    Allied Telesis 100TX SFP (100m RJ45) Std Temp 0-70c Netwerk media converters
    (AT-SPTX/100MB-00)
      100TX SFP (100m RJ45) Std Temp 0-70c
    149,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    Allied Telesis AT-MMC200/LC Media converter - Grijs
    (AT-MMC200/LC-60)
      Allied Telesis AT-MMC200 / LC. Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Tx vermogen (min): -20 dBmW. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Kleur van het product: Grijs, Veiligheid: FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI. Typisch stroomverbruik: 1,7 W
    196,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 augustus 2020
    Allied Telesis AT-PC200/SC-60 Media converter - Grijs
    (990-005118-60)
      Allied Telesis AT-PC200 / SC-60. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-T, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Grijs. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz, Typisch stroomverbruik: 35 W
    259,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 augustus 2020
    Nieuw, open doos
    Allied Telesis AT-FS202 Media converter
    (AT-FS202-60-STCK1)
      Allied Telesis AT-FS202. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Maximaal bereik: 100000 m. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE. Gewicht: 320 g
    30,66 excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Allied Telesis AT-SPFX-2-90\100BaseFX\2km\1310nm\Multi-Mode Fibre Netwerk media converters
    (AT-SPFX/2-90)
      AT-SPFX-2-90\100BaseFX\2km\1310nm\Multi-Mode Fibre
    66,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Allied Telesis AT-SPSX Media converter
    (990-001201-00)
      Allied Telesis AT-SPSX. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Gevoeligheid: -30 dBmW. Interface: LC
    81,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 augustus 2020
    Allied Telesis AT-SPFX/2 SFP-Modul Media converter
    (990-001198-00)
      Allied Telesis AT-SPFX / 2 SFP-Modul. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100FX. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: LC, Fiber type: MMF
    87,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 augustus 2020
    Allied Telesis AT-DMC100/ST-50 Media converter
    (990-004824-50)
      Allied Telesis AT-DMC100 / ST-50. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: ST. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Breedte: 31,8 mm, Diepte: 91,4 mm, Hoogte: 21,6 mm
    123,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 augustus 2020
    Allied Telesis AT-SPLX10 Media converter
    (990-001197-00)
      Allied Telesis AT-SPLX10. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Gevoeligheid: -36 dBmW. Interface: LC
    133,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 augustus 2020
    Allied Telesis AT-MMC200/LC-960 Media converter
    (AT-MMC200/LC-960)
      Allied Telesis AT-MMC200 / LC-960. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Tx vermogen (min): -20 dBmW. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Kleur van het product: Grijs, Veiligheid: FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI. Ingangsspanning: 12 V, Stroom: 0.14 A,...
    142,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    Allied Telesis AT-MMC2000/SP-960 Media converter
    (AT-MMC2000/SP-960)
      Allied Telesis AT-MMC2000 / SP-960. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zilver, Certificering: CE, UL60950-1, EN60950-1, FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI. Ingangsspanning: 12 V,...
    147,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    Allied Telesis 100FX (LC) SFP, 15km Media converter
    (990-001199-00)
      Allied Telesis 100FX (LC) SFP, 15km. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: SMF, Aansluiting(en): LC
    148,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 augustus 2020
    Allied Telesis AT-CV1000-20 Media converter
    (990-001155-20)
      Allied Telesis AT-CV1000-20
    150,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 september 2020
    Allied Telesis AT-DMC1000/ST-50 Media converter
    (990-004827-50)
      Allied Telesis AT-DMC1000 / ST-50. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: ST. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Breedte: 31,8 mm, Diepte: 91,4 mm, Hoogte: 21,6 mm
    151,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 augustus 2020
    Allied Telesis module AT-SPTX-90 1000T SFP, 100m Netwerk media converters
    (AT-SPTX-90)
      Allied Telesis module AT-SPTX-90 1000T SFP, 100m
    160,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 augustus 2020
    Allied Telesis AT-MMC2000/SC-960 Media converter
    (AT-MMC2000/SC-960)
      Allied Telesis AT-MMC2000 / SC-960. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Grijs, Certificering: CE, UL60950-1, EN60950-1, FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI. Ingangsspanning: 12 V,...
    172,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1 werkdag
    Allied Telesis AT-SPTX Media converter
    (990-001206-00)
      Allied Telesis AT-SPTX. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m. Interface: RJ-45
    175,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 augustus 2020
    Allied Telesis 100TX to 100FX (ST) Multi-Mode Media converter
    (AT-MC101XL)
      Allied Telesis 100TX to 100FX (ST) Multi-Mode Media Converter. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: UTP & Fibre optic. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE. Typisch stroomverbruik: 6 W. Gewicht: 294 g
    178,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Allied Telesis AT-MMC2000/ST-960 Media converter
    (AT-MMC2000/ST-960)
      Allied Telesis AT-MMC2000 / ST-960. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: LAN, Stroom, Systeem, Kleur van het product: Grijs, Veiligheid: FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI....
    188,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    Allied Telesis AT-MMC2000/LC-960 Media converter
    (AT-MMC2000/LC-960)
      Allied Telesis AT-MMC2000 / LC-960. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Kleur van het product: Grijs, Veiligheid: FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI. Ingangsspanning:...
    188,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    Allied Telesis 100BaseTX to 100BaseFX/ST (MM) (2km) Media converter
    (AT-MC101XL-20)
      Allied Telesis 100BaseTX to 100BaseFX / ST (MM) (2km) Media Converter. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100Base-TX UTP & 100Base-FX F. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE. Afmetingen (BxDxH): 104,6 x 95,25 x 25,4 mm, Interface: Fast Ethernet, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q
    193,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 augustus 2020
    Allied Telesis UMC200/SC Media converter - Zilver
    (AT-UMC200/SC-901)
      Allied Telesis UMC200 / SC. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-SX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Kleur van het product: Zilver, Veiligheid: UL60950-1, EN60950-1. Ingangsspanning: 5 V
    213,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 augustus 2020
    Allied Telesis AT-FS238A/1-60 Media converter
    (990-001171-60)
      Allied Telesis AT-FS238A / 1-60. Maximum data transfer rate: 100 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm, Buffergrootte: 28 KB. Certificering: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, UL60950 (cULus), EN60950, EN60825 (TUV), FCC Part 15 Class B, EN55022.... Typisch stroomverbruik: 24 W
    249,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 september 2020
    Allied Telesis AT-FS238B/1-60 Media converter
    (990-001173-60)
      Allied Telesis AT-FS238B / 1-60. Maximum data transfer rate: 100 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1550 nm. Certificering: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, UL60950 (cULus), EN60950, EN60825 (TUV), FCC Part 15 Class B, EN55022.... Typisch stroomverbruik: 24 W
    249,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 september 2020
    Allied Telesis AT-MMC2000LX/SC-TAA-60 Media converter
    (AT-MMC2000LX/SC-TAA-60)
      Allied Telesis AT-MMC2000LX / SC-TAA-60. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zilver, Certificering: UL60950-1 EN60950-1 FCC Class A EN55022 Class A CISPR 22 Class A C-TICK VCCI. Ingangsspanning: 12 V,...
    327,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 augustus 2020
    Allied Telesis UMC2000/SC Media converter - Zilver
    (AT-UMC2000/SC-901)
      Allied Telesis UMC2000 / SC. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-TX, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Kleur van het product: Zilver. Veiligheid: UL60950-1, EN60950-1, Certificering: FCC Class A EN55022 EB55032 CISPR 22 Class A C-TICK VCCI
    346,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 augustus 2020
    Allied Telesis USB (-A or -C) to 1000SX/LC Gigabit mini with multi-mode LC fiber connector, TAA Compliant .....
    (AT-UMC2000/LC-901)
      Allied Telesis AT-UMC2000 / LC-901. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter output interface: 1000Base-SX, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Grijs. Breedte: 54,9 mm, Diepte: 101,6 mm, Hoogte: 21,8 mm
    348,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 augustus 2020
    Allied Telesis 10/100TX PoE to 100FX (SC) standalone, 2x Fast Ethernet, 2km, 1310nm, European power cord .....
    (AT-PC232/POE-50)
      Allied Telesis AT-PC232 / POE-50. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100BASE-FX,100Base-TX, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Kleur van het product: Grijs, Certificering: FCC, EN5502, C-Tic, CE. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz, Typisch stroomverbruik: 25 W
    369,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    Allied Telesis AT-PC2000/SC-60 Media converter - Grijs
    (990-005117-60)
      Allied Telesis AT-PC2000 / SC-60. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Packet forwarding rate (10 Mbps): 14880 pps, Packet forwarding rate (100 Mbps): 148880 pps. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m, Golflengte: 850 nm. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Netwerk, Power over Ethernet (PoE), Kleur van het product: Grijs, Certificering: FCC Class B EN55022 Class A C-Tick CE. Ingangsspanning: 220 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 Hz,...
    388,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 augustus 2020
    Allied Telesis AT-CM301 Media converter
    (990-002159-00)
      Allied Telesis AT-CM301. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm, Mean time between failures (MTBF): 1500000 uur. Certificering: FCC class A, EN55022 class A, VCCI class A, C-Tick, CE, EN55024, UL60950-1 (cULUS), EN60950-1.... Typisch stroomverbruik: 5,5 W
    398,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 september 2020
    Allied Telesis AT-IMC2000T/SP-980 Media converter
    (990-005564-980)
      Allied Telesis AT-IMC2000T / SP-980. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, Converter output interface: 100Base-X,1000Base-X. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 850 nm, Tx vermogen (min): -9,5 dBmW, Tx vermogen (max): -4 dBmW. Kleur van het product: Grijs, Internationale veiligheidscode (IP): IP30, Veiligheid: UL 62368-1, EN 62368-1, UL 60950-1 (UL mark), CAN / CSA C22.2...
    431,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 augustus 2020
    Allied Telesis AT-FS232/1-60 Media converter
    (990-001166-60)
      Allied Telesis AT-FS232 / 1-60. Maximum data transfer rate: 100 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m. Certificering: FCC Class A, UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE compliant. Typisch stroomverbruik: 6 W
    661,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 september 2020
    Allied Telesis AT-IMC1000TP/SFP-80 Media converter - Grijs
    (990-003869-80)
      Allied Telesis AT-IMC1000TP / SFP-80. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,1000Base-T, Converter output interface: 100Base-X,1000Base-X. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Power over Ethernet (PoE), Stroom, Kleur van het product: Grijs, Materiaal behuizing: Metaal. Typisch stroomverbruik: 32,73 W
    953,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 27 augustus 2020
    Allied Telesis AT-FS232/2-60 Media converter
    (990-001167-60)
      Allied Telesis AT-FS232 / 2-60. Maximum data transfer rate: 100 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m. Certificering: FCC Class A, UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE compliant. Typisch stroomverbruik: 6 W
    1.522,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 september 2020
    Allied Telesis Media Conv.Card AT-MCF2012LC/1 Netwerk media converters
    (990-001797-00)
      Media Conv.Card AT-MCF2012LC / 1
    3.621,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 september 2020
    Allied Telesis AT-DMC1000/LC Media converter
    (990-004841-00)
      Allied Telesis AT-DMC1000 / LC. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Grijs, Veiligheid: UL60950-1, EN60950-1. Spanning: 5 V
    154,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 augustus 2020
    Allied Telesis DMC1000/SC Media converter - Grijs
    (AT-DMC1000/SC)
      Allied Telesis DMC1000 / SC. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Grijs. Breedte: 31,8 mm, Diepte: 91,4 mm, Hoogte: 21,6 mm
    151,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    Allied Telesis AT-MMC2000/SC-60 Media converter - Zilver
    (990-004279-60)
      Allied Telesis AT-MMC2000 / SC-60. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 54,9 mm, Diepte: 101,6 mm, Hoogte: 21,8 mm
    188,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 augustus 2020
    Allied Telesis 100TX to 100FX (SC) standalone Media converter
    (AT-MC102XL)
      Allied Telesis 100TX to 100FX (SC) standalone media converter. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: UTP & FO. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE. Typisch stroomverbruik: 6 W. Gewicht: 294 g
    134,- excl. btw
    Voorraad: 19
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Allied Telesis AT-DMC1000/LC-50 Media converter
    (990-004841-50)
      Allied Telesis AT-DMC1000 / LC-50. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Breedte: 31,8 mm, Diepte: 91,4 mm, Hoogte: 21,6 mm
    174,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 19 augustus 2020
    Allied Telesis AT-FS232 Media converter
    (AT-FS232-60)
      Allied Telesis AT-FS232. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Maximaal bereik: 2000 m. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul,CSA / CSA, NRTL,TUV,CE. Gewicht: 317 g
    203,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 augustus 2020
    Allied Telesis 100TX to 100FX (SC) Media converter
    (AT-MC102XL-20)
      Allied Telesis 100TX to 100FX (SC) media converter. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 6 W. Gewicht: 294 g
    144,- excl. btw
    Voorraad: 19
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Allied Telesis DMC100/SC Media converter - Grijs
    (AT-DMC100/SC)
      Allied Telesis DMC100 / SC. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Grijs. Breedte: 31,8 mm, Diepte: 91,4 mm, Hoogte: 21,6 mm
    231,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder