• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Network Media Converters (533 resultaten)

    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Intern
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Hewlett packard enterprise media converter: X121 1G SFP LC SX Transceiver
    (J4858C)
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver. Gewicht: 20 g
    69,- excl. btw
    83,49 incl.btw
    Voorraad 470
    Tp-link media converter: Gigabit Single-mode Media Converter
    (MC210CS)
      TP-LINK Gigabit Single-mode Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm. LED-indicatoren: Link. Certificering: FCC, CE
    69,- excl. btw
    83,49 incl.btw
    Voorraad 8
    Netgear media converter: AXM763
    (AXM763-10000S)
      Netgear AXM763. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Interface: 10GE SFP+
    449,- excl. btw
    543,29 incl.btw
    Voorraad 1
    Cisco media converter: 10GBASE-LR SFP+ Module for SMF
    (SFP-10G-LR=)
      Cisco SFP-10G-LR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 1 W. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Fiber type: SMF
    1989,- excl. btw
    2406,69 incl.btw
    Voorraad 504
    Netgear media converter: 10 Gigabit SR SFP+ Module
    (AXM761-10000S)
      Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10Gbase-SR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m. Interface: LC
    449,- excl. btw
    543,29 incl.btw
    Netgear media converter: ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP
    (AGM731F)
      Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP. Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 65 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet
    159,- excl. btw
    192,39 incl.btw
    Voorraad 73
    Netgear media converter: 10 Gigabit LR SFP+ Module
    (AXM762-10000S)
      Netgear 10 Gigabit LR SFP+ Module. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10Gbase-LR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m. Interface: LR
    1059,- excl. btw
    1281,39 incl.btw
    Startech.com media converter: Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot ondersteunt 10/100/1000 .....
    (MCM1110SFP)
      StarTech.com MCM1110SFP. Data transfer rate (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T,100Base-TX,10Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Fiber optic connector: SFP, Connectivity technology: Wired. Fiber mode structure: Multi-mode, Single-mode, Mean time between failures (MTBF): 50000 h. LED indicators: Activity, Link, Power, Colour of product: Black, Housing material: Steel. Input voltage: 100-240, Output voltage: 5 V, Output current: 2 A
    119,- excl. btw
    143,99 incl.btw
    Voorraad 15
    Netgear media converter: AFM735
    (AFM735-10000S)
      Netgear AFM735. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Interface: SFP
    329,- excl. btw
    398,09 incl.btw
    Cisco media converter: 10GBASE-SR SFP+ Module for MMF
    (SFP-10G-SR=)
      Cisco SFP-10G-SR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC
    539,- excl. btw
    652,19 incl.btw
    Voorraad 1316
    Hewlett packard enterprise media converter: X132 10G SFP+ LC LRM
    (J9152A)
      Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 220 m, Golflengte: 1310 nm. Certificering: WEEE. Afmetingen (BxDxH): 55,5 x 13 x 12 mm, Interface: 1 x 10GBase-LRM, Vormfactor: SFP+
    435,- excl. btw
    526,35 incl.btw
    Voorraad 113
    Tp-link media converter: 1000base-BX Single-mode SFP Module
    (TL-SM311LS)
      TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module . Overdrachtssnelheid (max): 1280 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Certificering: FCC, CE. Datalink-protocollen: CSMA / CD, TCP / IP, Interface: LC, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z
    36,- excl. btw
    43,56 incl.btw
    Voorraad 34
    Cisco media converter: Gigabit SX Mini-GBIC SFP
    bespaar
    5,89
    (MGBSX1)
      Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP. Verbindingstechnologie: Bedraad. Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 550m. Fiber type: MMF
    109,- excl. btw
    131,89 incl.btw
    Voorraad 54
    Tp-link media converter: Gigabit Multi-mode Media Converter
    (MC200CM)
      TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. LED-indicatoren: Link. Certificering: FCC, CE
    57,- excl. btw
    68,97 incl.btw
    Voorraad 15
    Startech.com media converter: Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver LC 550m
    (SFPSXMM)
      StarTech.com Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver LC 550m. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 20 g, Breedte verpakking: 25 mm, Diepte verpakking: 115 mm. Afmetingen (BxDxH): 13 x 55 x 9 mm, Interface: Fiber Optic LC, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z
    115,- excl. btw
    139,15 incl.btw
    Voorraad 31
    Zyxel media converter: SFP-SX-D
    (91-010-204001B)
      ZyXEL SFP-SX-D. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000Base-LHX. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Class 1 Laser, CSA, TUV, 21 CFR 1040.10 & 1040.11. Breedte: 56 mm, Diepte: 13,4 mm, Hoogte: 12,5 mm. Afmetingen (BxDxH): 56 x 13,4 x 12,46 mm, Interface: SFP, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z
    94,- excl. btw
    113,74 incl.btw
    Voorraad 7
    Levelone media converter: Ethernet over VDSL2 Converter (PSE) - Zwart
    (533120)
      LevelOne VDS-0120. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3af,IEEE 802.3u. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m. LED-indicatoren: DSL, LAN, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst: Taiwan. Spanning: 12 V, Output current: 2 A
    249,- excl. btw
    301,29 incl.btw
    Voorraad 20
    Cisco media converter: 1000BASE-T SFP Transceiver Module
    (SFP-GE-T=)
      Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver Module. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    349,- excl. btw
    422,29 incl.btw
    Voorraad 101
    Zyxel media converter: SFP-SX 1000Base-SX SFP Transceiver
    (91-010-064001B)
      ZyXEL SFP-SX 1000Base-SX SFP Transceiver. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. Certificering: Class 1 Laser 21 CFR 1040.10 & 1040.11 CSA TUV. Afmetingen (BxDxH): 56 x 13,4 x 12,46 mm, Voldoet aan industriestandaarden: 802.3z, SFP MSA, Aansluiting(en): LC
    84,- excl. btw
    101,64 incl.btw
    Voorraad 52
    Startech.com media converter: 10/100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km - Zwart
    (MCM110SC2EU)
      StarTech.com 10 / 100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100BASE-FX,100Base-TX,10Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Kunststof. Spanning: 12 V,...
    97,- excl. btw
    117,37 incl.btw
    Voorraad 14
    Startech.com media converter: Gigabit ethernet glasvezel media converter 850nm MM LC 550m - Zwart
    (MCM1110MMLC)
      StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter 850nm MM LC 550m. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T,100Base-TX,10Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal. Ingangsspanning:...
    179,- excl. btw
    216,59 incl.btw
    Voorraad 72
    D-link media converter: Multi-Mode Fiber SFP Transceiver
    (DEM-211)
      D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver. Data transfer rate (max): 100 Mbit / s, Cabling technology: 100Base-FX. Maximum transfer distance: 2000 m. Safety: FDA / CDRH, TUV, UL, Certification: RoHS. Compliance industry standards: IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, Form factor: Plug-in, Connector(s): LC
    119,- excl. btw
    143,99 incl.btw
    Levelone media converter: 10/100BASE-TX to 100BASE-FX SMF SC PoE Converter, 20km
    (530024)
      LevelOne FVT-0204TXFC. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 8.3 / 125, 8.7 / 125, 9 / 125, 10 / 125. LED-indicatoren: FDX, Activiteit, Link, Power over Ethernet (PoE), Stroom, Land van herkomst: Taiwan. Ingangsspanning: 100-240, Frequentie:...
    339,- excl. btw
    410,19 incl.btw
    Voorraad 20
    Startech.com media converter: Glasvezel Converter Gigabit 1000Mbit MM Glasvezel LC 550m - Zwart
    (ET91000LC2)
      StarTech.com Glasvezel Converter Gigabit 1000Mbit MM Glasvezel LC 550m. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Spanning: 12 V, Output current: 1 A, Typisch stroomverbruik: 4 W
    285,- excl. btw
    344,85 incl.btw
    Tp-link media converter: Gigabit SFP Media Converter
    (MC220L)
      TP-LINK Gigabit SFP Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m. LED-indicatoren: Link. Certificering: FCC, CE
    32,- excl. btw
    38,72 incl.btw
    Voorraad 47
    Netgear media converter: AGM734
    (AGM734-10000S)
      Netgear AGM734. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Interface: SFP
    169,- excl. btw
    204,49 incl.btw
    Voorraad 2
    Startech.com media converter: Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf - Zwart
    (ET91000SFP2)
      StarTech.com ET91000SFP2. Data transfer rate (max): 1250 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Fiber optic connector: SFP, Connectivity technology: Wired. Mean time between failures (MTBF): 65000 h. Colour of product: Black, Housing material: Steel. Input voltage: 100-240, Output voltage: 12 V, Output current: 1 A
    235,- excl. btw
    284,35 incl.btw
    Voorraad 5
    Promise technology media converter: SANlink2 - Zwart
    (F29SANL220M0000)
      Promise Technology SANlink2. Overdrachtssnelheid (max): 20000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab,IEEE 802.3an,IEEE 802.3u. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100-240, Frequentie: 50 / 60, Spanning: 12 V. Certificering: CE, C-tick, FCC Class B, UL, VCCI
    459,- excl. btw
    555,39 incl.btw
    Voorraad 20
    Kti networks media converter: KC-300D
    (KC-300D-T)
      KTI Networks KC-300D. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Link, Status. Typisch stroomverbruik: 2 W
    90,- excl. btw
    108,90 incl.btw
    Voorraad 21
    Startech.com media converter: 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km - Zwart
    (ET90110ST2)
      StarTech.com 10 / 100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km. Overdrachtssnelheid (max): 200 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Spanning: 12 V, Output current: 1 A
    119,- excl. btw
    143,99 incl.btw
    Voorraad 11
    Hewlett packard enterprise media converter: X121 1G SFP RJ45 T Transceiver
    (J8177C)
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Typisch stroomverbruik: 1 W. Gewicht: 30 g. Afmetingen (BxDxH): 13,7 x 14 x 68,8 mm, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ab
    123,- excl. btw
    148,83 incl.btw
    Cisco media converter: GLC-SX-MM-RGD
    (GLC-SX-MM-RGD=)
      Cisco GLC-SX-MM-RGD. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC, Fiber type: MMF
    419,- excl. btw
    506,99 incl.btw
    Voorraad 40
    Cisco media converter: 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX
    (GLC-FE-100FX=)
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Fiber type: MMF
    • U bespaart 16%
    149,- excl. btw
    180,29 incl.btw
    Voorraad 3
    Cisco media converter: Gigabit LH Mini-GBIC SFP
    275,56
    209,-
    (MGBLH1)
      Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1300 nm. Afmetingen (BxDxH): 85 x 134 x 56 mm
    209,- excl. btw
    252,89 incl.btw
    Voorraad 2
    Promise technology media converter: SANlink2 - Zwart
    (F29S10G220M0000)
      Promise Technology SANlink2. Overdrachtssnelheid (max): 20000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ae,IEEE 802.3ak. Vezel-optische connector: SFP+, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100-240, Frequentie: 50 / 60, Spanning: 12 V. Certificering: CE, C-tick, FCC Class B, UL, VCCI
    589,- excl. btw
    712,69 incl.btw
    Voorraad 5
    Cisco media converter: SFP-10G-LRM= SFP Module
    (SFP-10G-LRM=)
      Cisco SFP-10G-LRM=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 1 W. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Bedrijfstemperatuur, bereik: 32 - 158 °F
    549,- excl. btw
    664,29 incl.btw
    Voorraad 216
    Tp-link media converter: 10/100Mbps Multi-mode Media Converter
    (MC100CM)
      TP-LINK 10 / 100Mbps Multi-mode Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 3, 4, 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Certificering: FCC, CE. Afmetingen (BxDxH): 94,5 x 73 x 27 mm, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
    39,- excl. btw
    47,19 incl.btw
    Voorraad 57
    Cisco media converter: 1000BASE-BX10 Upstream SFP Module
    (GLC-BX-U=)
      Cisco GLC-BX-U=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-BX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Interface: SFP (mini-GBIC)
    989,- excl. btw
    1196,69 incl.btw
    Voorraad 2
    Allied telesis media converter: AT-MC102XL
    (AT-MC102XL-60)
      Allied Telesis AT-MC102XL. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100TX / 100FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE. Gewicht: 294 g
    78,- excl. btw
    94,38 incl.btw
    Allied telesis media converter: AT-MC104XL-60 - Fiber SC multi-mode to fiber SC single-mode media converters
    (AT-MC104XL-60)
      Allied Telesis AT-MC104XL-60. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 6 W. Certificering: FCC Class A, UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE compliant. Gewicht: 294 g
    179,- excl. btw
    216,59 incl.btw
    Allied telesis media converter: AT-MMC2000/LC-60 - Zilver
    (990-004834-60)
      Allied Telesis AT-MMC2000 / LC-60. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zilver
    179,- excl. btw
    216,59 incl.btw
    Allied telesis media converter: 100FX (SC) Multi-Mode to 100FX (SC) Single-Mode Media Converter (15km)
    (AT-MC104XL)
      Allied Telesis 100FX (SC) Multi-Mode to 100FX (SC) Single-Mode Media Converter (15km). Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100Base-FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. LED-indicatoren: Link, Stroom. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE compliant
    215,- excl. btw
    260,15 incl.btw
    Cisco media converter: Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver
    bespaar
    5,89
    (MGBT1)
      Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver. Bekabelingstechnologie: 1000Base-T. Maximaal bereik: 100 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: RJ-45
    109,- excl. btw
    131,89 incl.btw
    Voorraad 58
    Tp-link media converter: 10/100Mbps Single-mode Media Converter
    (MC110CS)
      TP-LINK 10 / 100Mbps Single-mode Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 3, 4, 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm. Certificering: FCC, CE. Afmetingen (BxDxH): 94,5 x 73 x 27 mm, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
    39,- excl. btw
    47,19 incl.btw
    Voorraad 38
    Planet media converter: IEEE 802.3af/at to Passive PoE Power Converter (12V/19V/24V) - Zwart
    (POE-165S)
      Planet POE-165S. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Maximaal bereik: 100 m. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal. Breedte: 94 mm, Diepte: 70,3 mm, Hoogte: 26,2 mm
    109,- excl. btw
    131,89 incl.btw
    Voorraad 1
    Kti networks media converter: KC-300D
    (KC-300D-C)
      KTI Networks KC-300D. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Link, Status. Ingangsspanning: 5-12, Typisch stroomverbruik: 2 W
    90,- excl. btw
    108,90 incl.btw
    Voorraad 20
    Tp-link media converter: 10/100Mbps WDM
    (MC112CS)
      TP-LINK 10 / 100Mbps WDM. Bekabelingstechnologie: UTP 3, 4, 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m. Certificering: FCC, CE. Afmetingen (BxDxH): 94,5 x 73 x 27 mm, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
    45,- excl. btw
    54,45 incl.btw
    Voorraad 63
    Tp-link media converter: 10/100Mbps WDM Media Converter
    (MC111CS)
      TP-LINK 10 / 100Mbps WDM Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 3, 4, 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m. Certificering: FCC, CE. Afmetingen (BxDxH): 94,5 x 73 x 27 mm, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
    48,- excl. btw
    58,08 incl.btw
    Voorraad 41
    Tp-link media converter: 1000base-BX Multi-mode SFP Module
    (TL-SM311LM)
      TP-LINK 1000base-BX Multi-mode SFP Module . Overdrachtssnelheid (max): 1280 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. Certificering: FCC, CE. Datalink-protocollen: CSMA / CD, TCP / IP, Interface: LC, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z
    36,- excl. btw
    43,56 incl.btw
    Voorraad 84
    Digitus media converter: 1xRJ45, 1xST Duplex, 200g, Black
    (DN-82110-1)
      Digitus DN-82110-1. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z. Verbindingstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm, Gevoeligheid: -20 dBmW. Gewicht: 200 g. Afmetingen (BxDxH): 95 x 70 x 26 mm
    82,- excl. btw
    99,22 incl.btw
    Voorraad 15
    Cisco media converter: QSFP to SFP+ or SFP Adapter Module
    (CVR-QSFP-SFP10G=)
      Cisco CVR-QSFP-SFP10G=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s. Vezel-optische connector: QSFP+,SFP+, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Breedte: 18,4 mm, Diepte: 78 mm, Hoogte: 13,5 mm
    269,- excl. btw
    325,49 incl.btw
    Voorraad 100
    Cisco media converter: 1000BASE-LX/LH Long Wavelength; Rugged
    (GLC-LX-SM-RGD=)
      Cisco 1000BASE-LX / LH Long Wavelength; Rugged. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100BASE-LX / LH. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m. Gewicht: 75 g. Zendvermogen: -3 - -9,5 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP
    829,- excl. btw
    1003,09 incl.btw
    Voorraad 44
    Nieuw, open doos
    Allied telesis media converter: AT-FS202
    (AT-FS202-60-STCK1)
      Allied Telesis AT-FS202. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Maximaal bereik: 100000 m. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE. Gewicht: 320 g
    46,66 excl. btw
    56,46 incl.btw
    Voorraad 2
    Allied telesis media converter: AT-MC101XL
    (AT-MC101XL-60)
      Allied Telesis AT-MC101XL. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100Base-TX UTP, 100Base-FX F. Maximaal bereik: 2000 m. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE. Gewicht: 294 g
    78,- excl. btw
    94,38 incl.btw
    Voorraad 5
    Allied telesis media converter: AT-MC103XL
    (AT-MC103XL-60)
      Allied Telesis AT-MC103XL. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100Base-FX, 100Base-T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE
    119,- excl. btw
    143,99 incl.btw
    Voorraad 10
    Kti networks media converter: KGC-352 - Grijs
    (KGC-352-LX)
      KTI Networks KGC-352. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Status, Kleur van het product: Grijs. Certificering: FCC Class B, CE mark, CISPR 22 Class B, IEC60950-1 Safety
    229,- excl. btw
    277,09 incl.btw
    Voorraad 1
    Planet media converter: 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX (SC, MM) Media Converter
    (GT-802)
      Planet GT-802. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Tx vermogen (min): -9,5 dBmW. Typisch stroomverbruik: 5,6 W. Certificering: FCC Class A, CE Class A
    92,- excl. btw
    111,32 incl.btw
    Cisco media converter: 100BASE-FX SFP
    (GLC-FE-100FX-RGD=)
      Cisco 100BASE-FX SFP. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR1040. Zendvermogen: -14 - -20 dBmW, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Aansluiting(en): Dual LC
    215,- excl. btw
    260,15 incl.btw
    Voorraad 2
    Allied telesis media converter: AT-SPSX
    (990-001201-00)
      Allied Telesis AT-SPSX. Data transfer rate (max): 1250 Mbit / s. Connectivity technology: Wired. Maximum transfer distance: 550 m, Wavelength: 850 nm, Sensitivity: -30 dBmW. Interface: LC
    69,- excl. btw
    83,49 incl.btw
    Voorraad 20
    Wacom media converter: Converter box, DTZ-1200W
    (PLB-03)
      Wacom PLB-03. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Gewicht: 300 g. Afmetingen (BxDxH): 148 x 112 x 27 mm, Voldoet aan industriestandaarden: DDC / CI, DDC-2B, Stroomvoorziening: 100 - 240 VAC, 50 / 60 Hz
    199,- excl. btw
    240,79 incl.btw
    Zyxel media converter: SFP-LX-10-D
    (91-010-203001B)
      ZyXEL SFP-LX-10-D. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Gevoeligheid: -20 dBmW. Certificering: Class 1 Laser 21 CFR 1040.10 & 1040.11 CSA TUV. Breedte: 56 mm, Diepte: 13,4 mm, Hoogte: 12,5 mm
    115,- excl. btw
    139,15 incl.btw
    Voorraad 16
    D-link media converter: Media Converter
    (DMC-700SC)
      D-Link Media Converter. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 1000BASE-SX. Typisch stroomverbruik: 5,5 W. Gewicht: 305 g. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Afmetingen (BxDxH): 88 x 120 x 25 mm, Interface: RJ-45, SC
    179,- excl. btw
    216,59 incl.btw
    Voorraad 6
    D-link media converter: Media Converter Gigabit TP-to-Gigabit Fiber (1000Base-SX) multi-mode (SC, 550m max.)
    (DMC-700SC/E)
      D-Link DMC-700SC / E. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-TX, Ethernet 1000Base-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. LED-indicatoren: Status. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet
    189,- excl. btw
    228,69 incl.btw
    Voorraad 2
    Promise technology media converter: SANlink2 - Zwart
    (F29SANL220M0001)
      Promise Technology SANlink2. Overdrachtssnelheid (max): 20000 Mbit / s. Vezel-optische connector: FC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100-240, Frequentie: 50 / 60, Spanning: 12 V. Certificering: CE, C-tick, FCC Class B, UL, VCCI
    659,- excl. btw
    797,39 incl.btw
    Voorraad 16
    Hewlett packard enterprise media converter: 8-Gb kortegolf B-serie Fibre Channel SFP+ transceiver
    (AJ716A)
      Hewlett Packard Enterprise AJ716A. Overdrachtssnelheid (max): 8192 Mbit / s. Gewicht: 20 g. Afmetingen (BxDxH): 7,37 x 15,7 x 11,1 mm, Interface: FC
    109,- excl. btw
    131,89 incl.btw
    Voorraad 39
    Trendnet media converter: TFC-1600MM SNMP Management Module for TFC 1600 Chassis WEB Based
    (TFC-1600MM)
      Trendnet TFC-1600MM. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10Base-T, 100Base-TX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Datalink-protocollen: Ethernet, Fast Ethernet, RS-232, Vormfactor: Plug-in, Overdrachtssnelheid packets: 10 / 100 Mbps
    105,- excl. btw
    127,05 incl.btw
    Voorraad 2
    Planet media converter: 1000Base-SX / LX to 10/100/1000Base-T 802.3at PoE Industrial Media Converter (mini-GBIC, SFP) - .....
    (IGTP-805AT)
      Planet IGTP-805AT. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm. Kleur van het product: Zwart, Internationale veiligheidscode (IP): IP30. Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget: 30 W
    205,- excl. btw
    248,05 incl.btw
    Startech.com media converter: Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m 1000 Mbit/s - Zwart
    (ET91000SC2)
      StarTech.com ET91000SC2. Data transfer rate (max): 2000 Mbit / s, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Duplex system: Full, Half. Fiber optic connector: SC, Connectivity technology: Wired. Maximum transfer distance: 550 m, Wavelength: 850 nm, Fiber mode structure: Multi-mode. Colour of product: Black, Housing material: Steel. Output voltage: 12 V, Output current: 1.6 A, Power consumption (typical): 4 W
    235,- excl. btw
    284,35 incl.btw
    Voorraad 38
    Levelone media converter: 10/100BASE-TX to 100BASE-FX MMF SC Converter, 2km - Zwart
    (540674)
      LevelOne FVT-2001. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst: China. Type verpakking: Doos
    66,- excl. btw
    79,86 incl.btw
    Voorraad 46
    Veracity media converter: Highwire - Zwart
    (VHW-HW)
      Veracity Highwire. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-T, Duplex systeem: Volledig. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 500 m. Kleur van het product: Zwart. Typisch stroomverbruik: 1,5 W
    119,- excl. btw
    143,99 incl.btw
    Voorraad 103
    Trendnet media converter: Hardened Industrial Fiber Converter, 100Base-FX, Multi-Mode, SC, 2 km - Zwart
    (TI-F10SC)
      Trendnet TI-F10SC. Overdrachtssnelheid (max): 200 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Internationale veiligheidscode (IP): IP40. Ingangsspanning: 12-60, Vermogensverbruik (max): 1,92 W
    125,- excl. btw
    151,25 incl.btw
    Voorraad 3
    Cisco media converter: OneX Converter Module
    (CVR-X2-SFP10G=)
      Cisco CVR-X2-SFP10G=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Gewicht: 300 g. Afmetingen (BxDxH): 41,9 x 98,9 x 19,1 mm, Interface: SFP+
    159,- excl. btw
    192,39 incl.btw
    Voorraad 1
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder