• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Network Media Converters (444 resultaten)

    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Intern
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Gratis verzending
    Cisco media converter: 10GBASE-LR SFP+ Module for SMF
    bespaar
    717,64
    (SFP-10G-LR=)
      Cisco SFP-10G-LR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 1 W. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Fiber type: SMF
    2559,- excl. btw
    3096,39 incl.btw
    Voorraad 160
    Gratis verzending
    Cisco media converter: 10GBASE-SR SFP+ Module for MMF
    (SFP-10G-SR=)
      Cisco SFP-10G-SR=. Verbindingstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC
    • U bespaart 17%
    649,- excl. btw
    785,29 incl.btw
    Voorraad 2192
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise media converter: X121 1G SFP LC SX Transceiver
    (J4858C)
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver. Gewicht: 20 g
    63,- excl. btw
    76,23 incl.btw
    Voorraad 578
    Gratis verzending
    Cisco media converter: 1000BASE-T SFP Transceiver Module
    (SFP-GE-T=)
      Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver Module. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-T. Verbindingstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    369,- excl. btw
    446,49 incl.btw
    Voorraad 179
    Gratis verzending
    Cisco media converter: GLC-SX-MM-RGD
    (GLC-SX-MM-RGD=)
      Cisco GLC-SX-MM-RGD. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC, Fiber type: MMF
    459,- excl. btw
    555,39 incl.btw
    Voorraad 50
    Gratis verzending
    Tp-link media converter: Gigabit SFP Media Converter
    (MC220L)
      TP-LINK Gigabit SFP Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m. LED-indicatoren: LINK. Certificering: FCC, CE
    32,- excl. btw
    38,72 incl.btw
    Voorraad 633
    Gratis verzending
    Netgear media converter: ProSafe™ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP
    (AGM731F)
      Netgear ProSafe™ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP. Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 65 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet
    149,- excl. btw
    180,29 incl.btw
    Voorraad 68
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise media converter: X121 1G SFP RJ45 T Transceiver
    (J8177C)
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Typisch stroomverbruik: 1 W. Gewicht: 30 g. Afmetingen (BxDxH): 13,7 x 14 x 68,8 mm, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ab
    146,- excl. btw
    176,66 incl.btw
    Voorraad 6
    Gratis verzending
    Tp-link media converter: Gigabit Single-mode Media Converter
    (MC210CS)
      TP-LINK Gigabit Single-mode Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm. LED-indicatoren: LINK. Certificering: FCC, CE
    65,- excl. btw
    78,65 incl.btw
    Voorraad 42
    Gratis verzending
    Cisco media converter: Gigabit SX Mini-GBIC SFP
    151,80
    119,-
    (MGBSX1)
      Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP. Verbindingstechnologie: Bedraad. Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 550m. Fiber type: MMF
    119,- excl. btw
    143,99 incl.btw
    Voorraad 713
    Gratis verzending
    Netgear media converter: AGM734
    (AGM734-10000S)
      Netgear AGM734. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Interface: SFP
    169,- excl. btw
    204,49 incl.btw
    Voorraad 6
    Gratis verzending
    Veracity media converter: Highwire Ethernet over coax device with PoE OUT
    (VHW-HWPO)
      Veracity VHW-HWPO. Overdrachtssnelheid (max): 200 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3. Maximaal bereik: 350 m. LED-indicatoren: Netwerk, Stroom. Uitgangsstroom (12V): 1 A, Uitgangsstroom (24V): 1 A, Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget: 7 W. Certificering: CE FCC
    319,- excl. btw
    385,99 incl.btw
    Voorraad 1
    Gratis verzending
    Kti networks media converter: KC-300D
    (KC-300D-T)
      KTI Networks KC-300D. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: st. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multi-mode. LED-indicatoren: Link, Status. Typisch stroomverbruik: 2 W
    89,- excl. btw
    107,69 incl.btw
    Voorraad 26
    Gratis verzending
    Cisco media converter: 1000BASE-LX/LH Long Wavelength; Rugged
    (GLC-LX-SM-RGD=)
      Cisco 1000BASE-LX / LH Long Wavelength; Rugged. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100BASE-LX / LH. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m. Gewicht: 75 g. Zendvermogen: -3 - -9,5 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP
    909,- excl. btw
    1099,89 incl.btw
    Voorraad 10
    Gratis verzending
    Cisco media converter: XFP-10G-MM-SR
    (XFP-10G-MM-SR=)
      Cisco XFP-10G-MM-SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10GBase-SR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Zendvermogen: -1.0, Interface: LC (1.25mm), Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3
    1739,- excl. btw
    2104,19 incl.btw
    Voorraad 3
    Gratis verzending
    Cisco media converter: 100BASE-FX SFP
    (GLC-FE-100FX-RGD=)
      Cisco 100BASE-FX SFP. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Laser Class 1 21CFR1040. Zendvermogen: -14 - -20 dBmW, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Aansluiting(en): Dual LC
    229,- excl. btw
    277,09 incl.btw
    Voorraad 95
    Nieuw, open doos
    Netgear media converter: ProSafe™ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP
    (AGM731F-STCK1)
      Netgear ProSafe™ GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP. Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Verbindingstechnologie: Bedraad. Golflengte: 65 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet
    96,80 excl. btw
    117,13 incl.btw
    Voorraad 1
    Gratis verzending
    Cisco media converter: SFP-10G-LRM= SFP Module
    bespaar
    164,64
    (SFP-10G-LRM=)
      Cisco SFP-10G-LRM=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 1 W. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Bedrijfstemperatuur, bereik: 32 - 158 °F
    649,- excl. btw
    785,29 incl.btw
    Voorraad 406
    Gratis verzending
    Netgear media converter: 10 Gigabit LR SFP+ Module
    (AXM762-10000S)
      Netgear 10 Gigabit LR SFP+ Module. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10Gbase-LR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m. Interface: LR
    949,- excl. btw
    1148,29 incl.btw
    Voorraad 2
    Gratis verzending
    Tp-link media converter: 1000base-BX Multi-mode SFP Module
    (TL-SM311LM)
      TP-LINK 1000base-BX Multi-mode SFP Module . Overdrachtssnelheid (max): 1280 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. Certificering: FCC, CE. Datalink-protocollen: CSMA / CD, TCP / IP, Interface: LC, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z
    53,- excl. btw
    64,13 incl.btw
    Voorraad 727
    Gratis verzending
    Allied telesis media converter: 100TX to 100FX (SC) media converter
    (AT-MC102XL-20)
      Allied Telesis 100TX to 100FX (SC) media converter. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 6 W. Gewicht: 294 g
    71,- excl. btw
    85,91 incl.btw
    Voorraad 21
    Gratis verzending
    Netgear media converter: 10 Gigabit SR SFP+ Module
    (AXM761-10000S)
      Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10Gbase-SR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m. Interface: LC
    409,- excl. btw
    494,89 incl.btw
    Voorraad 4
    Gratis verzending
    Cisco media converter: 1000BASE-BX10-D
    (GLC-BX-D=)
      Cisco 1000BASE-BX10-D. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001; Laser Class I IEC 60825-1, Certificering: • IEEE 802.3z • IEEE 802.3ah . Gewicht: 75 g. Zendvermogen: -3 - 9 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Aansluiting(en): Single LC / PC / UPC
    1079,- excl. btw
    1305,59 incl.btw
    Voorraad 11
    Gratis verzending
    Allied telesis media converter: AT-MC101XL
    (AT-MC101XL-60)
      Allied Telesis AT-MC101XL. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100Base-TX UTP, 100Base-FX F. Maximaal bereik: 2000 m. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE. Gewicht: 294 g
    87,- excl. btw
    105,27 incl.btw
    Voorraad 10
    Gratis verzending
    Kti networks media converter: KGC-311 - 1000BASE-SX MM, 1000BASE-LX SM, 100BASE-FX MM, 100BASE-FX SM media converter
    (KGC-311)
      KTI Networks KGC-311. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-LX, 1000Base-SX, 100BASE-FX, Converter output interface: 1000Base-LX, 1000Base-SX, 100Base-FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multi-mode, Single-mode. Ingangsspanning: 5-12, Typisch stroomverbruik: 2 W. Afmetingen (BxDxH): 108 x 72,5 x 23 mm
    179,- excl. btw
    216,59 incl.btw
    Voorraad 10
    Gratis verzending
    Allied telesis media converter: 1000Base-T, SFP Standalone Media Converter
    (AT-MC1008/SP)
      Allied Telesis 1000Base-T, SFP Standalone Media Converter. Bekabelingstechnologie: 1000Base-TX. Veiligheid: EN 60950 (TUV), UL 60950 (cULus), CE, EN 60825. Afmetingen (BxDxH): 105 x 95 x 25 mm, Interface: SFP, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u
    199,- excl. btw
    240,79 incl.btw
    Voorraad 5
    Gratis verzending
    Kti networks media converter: KC-300D
    (KC-300D-C)
      KTI Networks KC-300D. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multi-mode. LED-indicatoren: Link, Status. Ingangsspanning: 5-12, Typisch stroomverbruik: 2 W
    89,- excl. btw
    107,69 incl.btw
    Voorraad 29
    Gratis verzending
    Startech.com media converter: Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver LC 550m
    (SFPSXMM)
      StarTech.com Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver LC 550m. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 20 g, Breedte verpakking: 2,5 cm, Diepte verpakking: 11,5 cm. Afmetingen (BxDxH): 13 x 55 x 9 mm, Interface: Fiber Optic LC, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z
    115,- excl. btw
    139,15 incl.btw
    Voorraad 9
    Gratis verzending
    Kti networks media converter: KGC-300
    (KGC300)
      KTI Networks KGC-300. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-X. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: MiniGBIC. Draad modus structuur: Multi-mode, Single-mode. Ingangsspanning: 5-12, Typisch stroomverbruik: 2 W. Afmetingen (BxDxH): 108 x 72,5 x 23 mm
    135,- excl. btw
    163,35 incl.btw
    Voorraad 29
    Gratis verzending
    Netgear media converter: AXM763
    (AXM763-10000S)
      Netgear AXM763. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Interface: 10GE SFP+
    399,- excl. btw
    482,79 incl.btw
    Voorraad 4
    Gratis verzending
    Tp-link media converter: Gigabit Multi-mode Media Converter
    (MC200CM)
      TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. LED-indicatoren: LINK. Certificering: FCC, CE
    59,- excl. btw
    71,39 incl.btw
    Voorraad 197
    Gratis verzending
    Allied telesis : Media Conv. AT-PC2002PoE 1 GT/PoE-1 Gb SFP
    (AT-PC2002POE-50)
      Allied Telesis Media Conv. AT-PC2002PoE 1 GT / PoE-1 Gb SFP
    265,- excl. btw
    320,65 incl.btw
    Gratis verzending
    Promise technology media converter: SANlink2 - Zwart
    (F29SANL220M0000)
      Promise Technology SANlink2. Overdrachtssnelheid (max): 20000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3an, IEEE 802.3u. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100-240, Frequentie: 50 / 60, Stroom: 1.2. Certificering: CE, C-tick, FCC Class B, UL, VCCI
    459,- excl. btw
    555,39 incl.btw
    Voorraad 19
    Gratis verzending
    Tp-link media converter: 10/100Mbps Multi-mode Media Converter
    (MC100CM)
      TP-LINK 10 / 100Mbps Multi-mode Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 3, 4, 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Certificering: FCC, CE. Afmetingen (BxDxH): 94,5 x 73 x 27 mm, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
    39,- excl. btw
    47,19 incl.btw
    Voorraad 45
    Gratis verzending
    Allied telesis media converter: 100TX to 100FX (ST) Multi-Mode Media Converter
    (AT-MC101XL)
      Allied Telesis 100TX to 100FX (ST) Multi-Mode Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP & Fibre optic. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE. Datalink-protocollen: IEEE 802.1Q, Afmetingen (BxDxH): 105 x 95 x 25 mm, Interface: Fast Ethernet
    72,- excl. btw
    87,12 incl.btw
    Voorraad 6
    Gratis verzending
    Kti networks media converter: KC-300D
    (KC-300D-SL2)
      KTI Networks KC-300D. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multi-mode. LED-indicatoren: Link, Status. Ingangsspanning: 5-12, Typisch stroomverbruik: 2 W
    125,- excl. btw
    151,25 incl.btw
    Voorraad 22
    Gratis verzending
    Tp-link media converter: 10/100Mbps WDM Media Converter
    (MC111CS)
      TP-LINK 10 / 100Mbps WDM Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 3, 4, 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m. Certificering: FCC, CE. Afmetingen (BxDxH): 94,5 x 73 x 27 mm, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
    49,- excl. btw
    59,29 incl.btw
    Gratis verzending
    Tp-link media converter: 1000base-BX Single-mode SFP Module
    (TL-SM311LS)
      TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module . Overdrachtssnelheid (max): 1280 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Certificering: FCC, CE. Datalink-protocollen: CSMA / CD, TCP / IP, Interface: LC, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z
    61,- excl. btw
    73,81 incl.btw
    Voorraad 79
    Gratis verzending
    Assmann electronic media converter: DIGITUS DN-82122 - Zwart
    (DN-82122)
      ASSMANN Electronic DIGITUS DN-82122. Converter input interface: 1000Base-LX, 1000Base-TX, 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Stroom: 0.8, Typisch stroomverbruik: 2,5 W
    97,- excl. btw
    117,37 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco media converter: 1000BASE-BX10 Upstream SFP Module
    (GLC-BX-U=)
      Cisco GLC-BX-U=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-BX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Interface: SFP (mini-GBIC)
    1079,- excl. btw
    1305,59 incl.btw
    Voorraad 11
    Gratis verzending
    Cisco media converter: Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver
    (MGBT1)
      Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver. Bekabelingstechnologie: 1000Base-T. Maximaal bereik: 100 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: RJ-45
    • U bespaart 5%
    119,- excl. btw
    143,99 incl.btw
    Voorraad 31
    Gratis verzending
    Startech.com media converter: Glasvezel Converter Gigabit 1000Mbit MM Glasvezel LC 550m - Zwart
    (ET91000LC2)
      StarTech.com Glasvezel Converter Gigabit 1000Mbit MM Glasvezel LC 550m. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX, 1000Base-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multi-mode. Kleur van het product: Zwart. Spanning: 12 V, Output current: 1 A, Typisch stroomverbruik: 4 W
    295,- excl. btw
    356,95 incl.btw
    Voorraad 9
    Gratis verzending
    Cisco media converter: OneX Converter Module
    (CVR-X2-SFP10G=)
      Cisco CVR-X2-SFP10G=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Gewicht: 300 g. Afmetingen (BxDxH): 41,9 x 98,9 x 19,1 mm, Interface: SFP+
    169,- excl. btw
    204,49 incl.btw
    Voorraad 142
    Gratis verzending
    Promise technology media converter: SANlink2 - Zwart
    (F29S10G220M0000)
      Promise Technology SANlink2. Overdrachtssnelheid (max): 20000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ak. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SFP+. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100-240, Frequentie: 50 / 60, Stroom: 1.2. Certificering: CE, C-tick, FCC Class B, UL, VCCI
    589,- excl. btw
    712,69 incl.btw
    Voorraad 18
    Gratis verzending
    Tp-link media converter: 10/100Mbps Single-mode Media Converter
    (MC110CS)
      TP-LINK 10 / 100Mbps Single-mode Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 3, 4, 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm. Certificering: FCC, CE. Afmetingen (BxDxH): 94,5 x 73 x 27 mm, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
    39,- excl. btw
    47,19 incl.btw
    Voorraad 46
    Gratis verzending
    Tp-link media converter: 10/100Mbps WDM
    (MC112CS)
      TP-LINK 10 / 100Mbps WDM. Bekabelingstechnologie: UTP 3, 4, 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m. Certificering: FCC, CE. Afmetingen (BxDxH): 94,5 x 73 x 27 mm, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
    45,- excl. btw
    54,45 incl.btw
    Voorraad 8
    Gratis verzending
    Assmann electronic media converter: GT-702 - Zwart
    (GT-702)
      ASSMANN Electronic GT-702. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 50 nm, Draad modus structuur: Multi-mode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal. Certificering: CE
    71,- excl. btw
    85,91 incl.btw
    Voorraad 1
    Gratis verzending
    D-link media converter: DMC-300M Media Converters
    (DMC-300M/E)
      D-Link DMC-300M Media Converters. Bekabelingstechnologie: 10BASE-T / 100BASE-TX 100BASE-FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Interface: MDI-II, MDI-X
    96,- excl. btw
    116,16 incl.btw
    Voorraad 6
    Gratis verzending
    Planet media converter: FTP-802S15 - 10/100Base-TX(FX), SC/SM, 15km - Zwart
    (FTP-802S15)
      Planet FTP-802S15. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100BASE-FX, 100Base-TX, 10Base-T, Converter output interface: 100Base-FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multi-mode, Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Stroom: 0.4, Spanning: 48 V, Output current: 0,35 A
    115,- excl. btw
    139,15 incl.btw
    Voorraad 1
    Gratis verzending
    D-link media converter: Media Converter
    (DMC-700SC)
      D-Link Media Converter. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 1000BASE-SX. Typisch stroomverbruik: 5,5 W. Gewicht: 305 g. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Afmetingen (BxDxH): 88 x 120 x 25 mm, Interface: RJ-45, SC
    249,- excl. btw
    301,29 incl.btw
    Voorraad 4
    Gratis verzending
    Cisco media converter: 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX
    (GLC-FE-100FX=)
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Fiber type: MMF
    209,- excl. btw
    252,89 incl.btw
    Voorraad 73
    Gratis verzending
    Startech.com media converter: 10/100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km - Zwart
    (MCM110SC2EU)
      StarTech.com 10 / 100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100BASE-FX, 100Base-TX, 10Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3u. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multi-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Kunststof. Spanning: 12 V,...
    91,- excl. btw
    110,11 incl.btw
    Voorraad 19
    Gratis verzending
    Allied telesis media converter: AT-MC103XL
    (AT-MC103XL-60)
      Allied Telesis AT-MC103XL. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100Base-FX, 100Base-T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE
    119,- excl. btw
    143,99 incl.btw
    Voorraad 11
    Gratis verzending
    Zyxel media converter: SFP-SX 1000Base-SX SFP Transceiver
    (91-010-064001B)
      ZyXEL SFP-SX 1000Base-SX SFP Transceiver. Certificering: Class 1 Laser 21 CFR 1040.10 & 1040.11 CSA TUV. Afmetingen (BxDxH): 56 x 13,4 x 12,46 mm, Voldoet aan industriestandaarden: 802.3z, SFP MSA, Aansluiting(en): LC
    84,- excl. btw
    101,64 incl.btw
    Voorraad 6
    Gratis verzending
    Kti networks media converter: KCD-300
    (KCD-300-C)
      KTI Networks KCD-300. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multi-mode, Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Status. Ingangsspanning: 7-30, Typisch stroomverbruik: 30 W
    205,- excl. btw
    248,05 incl.btw
    Voorraad 8
    Gratis verzending
    Startech.com media converter: Gigabit ethernet glasvezel media converter 850nm MM LC 550m - Zwart
    (MCM1110MMLC)
      StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter 850nm MM LC 550m. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, 100Base-TX, 10Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX, 1000Base-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multi-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal. Ingangsspanning:...
    185,- excl. btw
    223,85 incl.btw
    Voorraad 31
    Gratis verzending
    Kti networks media converter: KGC-352 - Grijs
    (KGC-352-LX)
      KTI Networks KGC-352. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SFP. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Status, Kleur van het product: Grijs. Certificering: FCC Class B, CE mark, CISPR 22 Class B, IEC60950-1 Safety
    229,- excl. btw
    277,09 incl.btw
    Voorraad 1
    Gratis verzending
    Wacom media converter: Converter box, DTZ-1200W
    (PLB-03)
      Wacom PLB-03. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Gewicht: 300 g. Afmetingen (BxDxH): 148 x 112 x 27 mm, Voldoet aan industriestandaarden: DDC / CI, DDC-2B, Stroomvoorziening: 100 - 240 VAC, 50 / 60 Hz
    229,- excl. btw
    277,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Netgear media converter: AFM735
    (AFM735-10000S)
      Netgear AFM735. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Interface: SFP
    289,- excl. btw
    349,69 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco media converter: QSFP to SFP+ or SFP Adapter Module
    (CVR-QSFP-SFP10G=)
      Cisco CVR-QSFP-SFP10G=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: QSFP+, SFP+. Breedte: 18,4 mm, Diepte: 78 mm, Hoogte: 13,5 mm
    295,- excl. btw
    356,95 incl.btw
    Voorraad 82
    Gratis verzending
    Cisco media converter: 1000BASE-BX-20U SFP Transceiver
    (MGBBX1)
      Cisco 1000BASE-BX-20U SFP Transceiver. Connectivity technology: Wired. Dimensions (WxDxH): 13.4 x 55.7 x 8.5. Safety: FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2, Certification: FCC Part 15 Class B, EN55022 Class B (CISPR 22B), VCCI Class B.. Transmit power: -8 - -3, Cabling technology: 1000BASE-BX-20, Interface: SFP
    309,- excl. btw
    373,89 incl.btw
    Voorraad 1
    Gratis verzending
    Eminent media converter: Media Converter SC - Zwart
    (EM4002)
      Eminent Media Converter SC. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, 50 / 125. Kleur van het product: Zwart
    86,- excl. btw
    104,06 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis media converter: AT-MMC2000/SC-60 - Zilver
    (990-004279-60)
      Allied Telesis AT-MMC2000 / SC-60. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Verbindingstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multi-mode. Kleur van het product: Zilver
    189,- excl. btw
    228,69 incl.btw
    Voorraad 4
    Gratis verzending
    Cisco media converter: Gigabit LH Mini-GBIC SFP
    303,59
    229,-
    (MGBLH1)
      Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1300 nm. Afmetingen (BxDxH): 85 x 134 x 56 mm
    229,- excl. btw
    277,09 incl.btw
    Voorraad 109
    Gratis verzending
    Startech.com media converter: Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m 1000 Mbit/s - Zwart
    (ET91000SC2)
      StarTech.com Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m 1000 Mbit / s. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX, 1000Base-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multi-mode. Kleur van het product: Zwart. Spanning: 12 V, Output current: 1 A, Typisch stroomverbruik: 4 W
    239,- excl. btw
    289,19 incl.btw
    Voorraad 39
    Gratis verzending
    Startech.com media converter: 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km - Zwart
    (ET90110ST2)
      StarTech.com 10 / 100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km. Overdrachtssnelheid (max): 200 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T, Converter output interface: 100Base-FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: ST. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multi-mode. Kleur van het product: Zwart. Spanning: 12 V, Output current: 1 A
    125,- excl. btw
    151,25 incl.btw
    Voorraad 9
    Gratis verzending
    Startech.com media converter: Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot - Zwart
    (MCM1110SFP)
      StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, 100Base-TX, 10Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX, 1000Base-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SFP. Draad modus structuur: Multi-mode, Single-mode, Mean time between failures (MTBF): 50000 uur. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal....
    125,- excl. btw
    151,25 incl.btw
    Voorraad 8
    Gratis verzending
    Allied telesis media converter: AT-FS202
    (AT-FS202-60)
      Allied Telesis AT-FS202. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s. Maximaal bereik: 100000 m. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE. Gewicht: 320 g
    139,- excl. btw
    168,19 incl.btw
    Gratis verzending
    Allied telesis media converter: AT-DMC1000/LC-50
    (990-004841-50)
      Allied Telesis AT-DMC1000 / LC-50. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multi-mode. Breedte: 31,8 mm, Diepte: 91,4 mm, Hoogte: 21,6 mm
    199,- excl. btw
    240,79 incl.btw
    Voorraad 4
    Gratis verzending
    Startech.com media converter: 10 gigabit Ethernet koper naar fiber media converter Open SFP+ beheerd - Zwart
    (ET10GSFP)
      StarTech.com 10 gigabit Ethernet koper naar fiber media converter Open SFP+ beheerd. Overdrachtssnelheid (max): 20000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3an, IEEE 802.3u, Copper ethernet cabling technology: 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SFP+. Draad modus structuur: Multi-mode, Single-mode, Mean time between failures (MTBF): 57000 uur. LED-indicatoren: Alarm, Link, Stroom, Kleur van het product:...
    2119,- excl. btw
    2563,99 incl.btw
    Voorraad 3
    Gratis verzending
    Trendnet media converter: 100BASE-T to SFP Fiber Media Converter - Zwart
    (TFC-FSFP)
      Trendnet TFC-FSFP. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SFP. Draad modus structuur: Multi-mode, Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 110-240, Frequentie: 50 / 60, Spanning: 5 V
    35,- excl. btw
    42,35 incl.btw
    Voorraad 5
    Gratis verzending
    Mikrotik media converter: FTC - Wit
    (RBFTC11)
      Mikrotik FTC. Netwerkstandaard: IEEE 802.3af, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SFP. Kleur van het product: Wit. Breedte: 185 mm, Diepte: 85 mm, Hoogte: 30 mm
    46,- excl. btw
    55,66 incl.btw
    Voorraad 2
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder