• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Network media converters (536 resultaten)

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Intern
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP Media converter
    (MGBSX1)
      Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP. Verbindingstechnologie: Bedraad. Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 550m. Fiber type: MMF
    108,- excl. btw
    Voorraad: 518
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 10GBASE-LR SFP+ Module for SMF Media converter
    (SFP-10G-LR=)
      Cisco SFP-10G-LR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Interface: SFP, Fiber type: SMF
    1.910,- excl. btw
    Voorraad: 540
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel Compact 850nm MM LC 550m met MM SFP ontvanger 10/100/1000 netwerken .....
    (MCM1110MMLC)
      StarTech.com MCM1110MMLC. Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T,100Base-TX,10Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Fiber optic connector: LC, Connectivity technology: Wired. Maximum transfer distance: 550 m, Wavelength: 850 nm, Fiber mode structure: Multi-mode. LED indicators: Activity, Link, Power, Product colour: Black, Housing material: Steel. Input voltage: 100 - 240 V, Input current: 1 A, Output voltage: 5 V
    149,- excl. btw
    Voorraad: 50
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco QSFP to SFP+ or SFP Adapter Module Media converter
    (CVR-QSFP-SFP10G=)
      Cisco CVR-QSFP-SFP10G=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s. Vezel-optische connector: QSFP+,SFP+, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Breedte: 18,4 mm, Diepte: 78 mm, Hoogte: 13,5 mm
    259,- excl. btw
    Voorraad: 511
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Allied Telesis AT-MC102XL Media converter
    (AT-MC102XL-60)
      Allied Telesis AT-MC102XL. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100TX / 100FX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE. Typisch stroomverbruik: 6 W. Gewicht: 294 g
    89,- excl. btw
    Voorraad: 75
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco SFP-10G-LRM= SFP Module Media converter
    (SFP-10G-LRM=)
      Cisco SFP-10G-LRM=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Fiber type: MMF / SMF
    801,- excl. btw
    Voorraad: 118
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver Media converter
    (MGBT1)
      Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver. Converter input interface: 1000Base-T. Maximaal bereik: 100 m, Golflengte: 1310 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 66 mm, Hoogte: 8,5 mm. Interface: RJ-45
    108,- excl. btw
    Voorraad: 96
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    StarTech.com Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m 1000 Mbit/s Media converter - Zwart
    (ET91000SC2)
      StarTech.com Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m 1000 Mbit / s. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Duplex systeem: Volledig, Half. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 115 - 230 V, Stroom: 0.36 A,...
    199,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel met open SFP slot Media converter - Zwart
    (MCM1110SFP)
      StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T,100Base-TX,10Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Single-mode, Mean time between failures (MTBF): 50000 uur. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal...
    104,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver Media converter
    (MGBLX1)
      Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s. Verbindingstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 10000m. Typisch stroomverbruik: 1W. Veiligheid: FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1, 2, Certificering: FCC Part 15 Class B, EN55022 Class B (CISPR 22B), VCCI Class B.
    172,- excl. btw
    Voorraad: 16
    Cisco 100BASE-FX SFP Media converter
    (GLC-FE-100FX-RGD=)
      Cisco 100BASE-FX SFP. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Veiligheid: Laser Class 1 21CFR1040. Zendvermogensgebied: -14 - -20 dBmW, Aansluiting(en): Dual LC, Fiber type: MMF
    204,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Allied Telesis AT-MC101XL Media converter
    (AT-MC101XL-60)
      Allied Telesis AT-MC101XL. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100Base-TX UTP, 100Base-FX F. Maximaal bereik: 2000 m. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, Veiligheid: UL-Cul, CSA / CSA, NRTL, TUV, CE. Typisch stroomverbruik: 6 W. Gewicht: 294 g
    76,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 18 juni 2021
    Mikrotik FTC Media converter - Wit
    (RBFTC11)
      Mikrotik FTC. Netwerkstandaard: IEEE 802.3af, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Wit. Breedte: 185 mm, Diepte: 85 mm, Hoogte: 30 mm
    35,- excl. btw
    Voorraad: 31
    Levertijd: 1 werkdag
    PLANET 1-Port 10/100/1000T Ethernet to VDSL2 Converter -30a profile w/ G.vectoring, RJ11 Media converter - Zwart
    (VC-231G)
      PLANET VC-231G. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Bekabelingstechnologie: 10 / 100 / 1000Base-T(X). Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 184 g. Afmetingen (BxDxH): 97 x 70 x 26 mm, Stroomvoorziening: DC 5V, 2A
    136,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco GLC-BX-U= Media converter
    (GLC-BX-U=)
      Cisco GLC-BX-U=. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-BX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, Interface: SFP (mini-GBIC)
    987,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Intellinet Gigabit PoE+, 1000Base-T RJ45 Port to 1000Base-LX (SC) Single-Mode, 20 km (12.4 mi.), PoE+ .....
    (508209)
      Intellinet 508209. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Power over Ethernet (PoE), Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal. Ingangsspanning: 56 V, Stroom: 0.5 A, Totaal Power over...
    99,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel SM LC 20 km Media converter - Zwart
    (ET91000SM20)
      StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 20 km. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Kunststof, Staal. Ingangsspanning: 100 - 240 V,...
    342,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 1 werkdag
    PLANET Industrial Managed Gigabit Ethernet with Wide Operating Temperature (-30~75 degrees C) Media converter - .....
    (IGT-905A)
      PLANET IGT-905A. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 62.5 / 125 µm. Kleur van het product: Blauw, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 12 - 48 V, Typisch...
    131,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Cisco GLC-SX-MM-RGD Media converter
    (GLC-SX-MM-RGD=)
      Cisco GLC-SX-MM-RGD. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m. Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC, Fiber type: MMF
    403,- excl. btw
    Voorraad: 83
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Axis T8604 Media converter - Wit
    (5027-041)
      Axis T8604. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 100BASE-FX. Vezel-optische connector: SFP. Kleur van het product: Wit, Certificering: REACH, WEEE, CE, EN 50022, IEC 60715, AS 2756. Typisch stroomverbruik: 3,5 W. Gewicht: 284 g
    464,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 16 juli 2021
    KTI Networks KC-300D Media converter
    (KC-300D-T)
      KTI Networks KC-300D. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Link, Status, Certificering: FCC B, CE B. Typisch stroomverbruik: 2 W
    84,- excl. btw
    Voorraad: 22
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    KTI Networks KC-300D Media converter
    (KC-300D-C)
      KTI Networks KC-300D. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Link,Status, Certificering: FCC B, CE B. Ingangsspanning: 5 - 12 V, Typisch stroomverbruik: 2 W
    84,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    KTI Networks KCD-300 Media converter
    (KCD-300-T)
      KTI Networks KCD-300. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Status, Certificering: FCC B, CE / EMC B, EN60950. Typisch stroomverbruik: 30 W
    171,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Wacom Converter box, DTZ-1200W Media converter
    (PLB-03)
      Wacom PLB-03. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Voldoet aan industriestandaarden: DDC / CI, DDC-2B. Gewicht: 300 g. Afmetingen (BxDxH): 148 x 112 x 27 mm, Stroomvoorziening: 100 - 240 VAC, 50 / 60 Hz
    228,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 29 juni 2021
    StarTech.com 10 gigabit Ethernet koper naar fiber Open SFP+ beheerd Media converter - Zwart
    bespaar
    141,13
    (ET10GSFP)
      StarTech.com 10 gigabit Ethernet koper naar fiber media converter Open SFP+ beheerd. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 20000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3an,IEEE 802.3u, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T. Vezel-optische connector: SFP+, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Single-mode, Mean time between failures (MTBF): 57000 uur. LED-indicatoren: Alarm, Link, Stroom, Kleur van...
    1.666,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 2 juli 2021
    Cisco CVR-X2-SFP10G= Media converter
    (CVR-X2-SFP10G=)
      Cisco CVR-X2-SFP10G=. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Gewicht: 300 g. Afmetingen (BxDxH): 41,9 x 98,9 x 19,1 mm, Interface: SFP+
    150,- excl. btw
    Voorraad: 56
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    PLANET RS-232 / RS-422 / RS-485 over Fast Ethernet Media converter - Zwart
    (ICS-100)
      PLANET ICS-100. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal. Stroom: 2 A, Vermogensverbruik (max): 5,5 W
    77,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 10/100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km Media converter - Zwart
    (MCM110SC2EU)
      StarTech.com 10 / 100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100BASE-FX,100Base-TX,10Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Kunststof....
    89,- excl. btw
    Voorraad: 80
    Levertijd: 1 werkdag
    D-Link DMC-810SCs Media converter
    (DMC-810SC/E)
      D-Link DMC-810SC Media Converters. Bekabelingstechnologie: RJ-45. Breedte verpakking: 208 mm, Diepte verpakking: 274 mm, Hoogte verpakking: 68 mm. Lengte transportverpakking: 37 cm, Breedte transportverpakking: 29,1 cm, Hoogte transportverpakking: 45,2 cm. Aansluitingen: 1000BASE-T, 1000BASE-SX / LX, MDI-II / MDI-X
    382,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 9 juli 2021
    Digitus DN-82120-1 Media converter
    (DN-82120-1)
      Digitus DN-82120-1. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm, Gevoeligheid: -20 dBmW. Ingangsspanning: 5 V. Gewicht: 200 g
    86,- excl. btw
    Voorraad: 19
    Levertijd: 1 werkdag
    PLANET Ethernet over VDSL2 Converter, 1 x RJ-45, 1 x RJ-11 Media converter - Zwart
    (VC-231)
      PLANET VC-231. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 1400 m. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC Part 15 Class A, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Typisch stroomverbruik: 6,6 W
    119,- excl. btw
    Voorraad: 14
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    KTI Networks KFC-241-L-C Media converter - Zwart,Geel
    (KFC-241-L-C)
      KTI Networks KFC-241-L-C. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100BASE-FX,100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Kleur van het product: Zwart, Geel. Breedte: 34 mm, Diepte: 56 mm, Hoogte: 49 mm
    150,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    KTI Networks KCD-300 Media converter
    (KCD-300-C)
      KTI Networks KCD-300. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Status, Certificering: FCC B, CE / EMC B, EN60950. Ingangsspanning: 7 - 30, Typisch stroomverbruik: 30 W
    171,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX Media converter
    (GLC-FE-100FX=)
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Fiber type: MMF, Power budget: -31 dB
    186,- excl. btw
    Voorraad: 16
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Netgear AXM763 Media converter
    (AXM763-10000S)
      Netgear AXM763. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Interface: 10GE SFP+
    445,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Cisco CWDM 1510 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC Media converter
    (CWDM-SFP-1510=)
      Cisco CWDM 1510 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G / 2G FC. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: CWDM. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1510 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, 2Gb FC, Interface: SFP (mini-GBIC), Fiber type: FC-PI
    3.626,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 juli 2021
    D-Link DGS-712 Transceiver Media converter
    (DGS-712)
      D-Link DGS-712 Transceiver. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m. Breedte verpakking: 74 mm, Diepte verpakking: 131 mm, Hoogte verpakking: 49 mm. Lengte transportverpakking: 36 cm, Breedte transportverpakking: 26 cm, Hoogte transportverpakking: 31 cm
    59,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    StarTech.com 1000 Mbit/s Gigabit Single Mode Glasvezel Converter LC 40 km Media converter - Zwart
    (ET1000S40LC2)
      StarTech.com 1000 Mbit / s Gigabit Single Mode Glasvezel Converter LC 40 km. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Certificering: CE, FCC. Spanning: 12 V, Output current: 1 A
    520,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Promise Technology SANlink2 Media converter - Zwart
    (F29S10G220M0000)
      Promise Technology SANlink2. Overdrachtssnelheid (max): 20000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ae,IEEE 802.3ak. Vezel-optische connector: SFP+, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart, Certificering: CE, C-tick, FCC Class B, UL, VCCI. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz, Stroom: 1.2 A. Breedte: 162 mm, Diepte: 914 mm, Hoogte: 45 mm
    736,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    D-Link Gigabit TP-to-Gigabit Fiber (1000Base-SX) multi-mode (SC, 550m max.) Media converter
    (DMC-700SC/E)
      D-Link DMC-700SC / E. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: Ethernet 1000Base-TX, Ethernet 1000Base-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. LED-indicatoren: Status. Breedte verpakking: 208 mm, Diepte verpakking: 274 mm, Hoogte verpakking: 68 mm. Lengte transportverpakking: 37 cm, Breedte transportverpakking: 29,1 cm, Hoogte transportverpakking: 45,2 cm
    185,- excl. btw
    Voorraad: 20
    Levertijd: 1 werkdag
    KTI Networks KGC-352 Media converter - Grijs
    (KGC-352-SX)
      KTI Networks KGC-352. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Status, Kleur van het product: Grijs, Certificering: FCC Class B, CE mark, CISPR 22 Class B, IEC60950-1 Safety. Breedte: 108 mm, Diepte: 72,5 mm, Hoogte: 23 mm
    214,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus DN-82010-1 Media converter - Zwart
    (DN-82010-1)
      Digitus DN-82010-1. Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 5 V, Typisch stroomverbruik: 2,5 W
    37,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EFB Elektronik mit 2 x SFP Gigabit Ports Media converter - Zwart
    (EL031)
      EFB Elektronik EL031. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: MiniGBIC,SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal. Ingangsspanning: 100 - 240 V. Breedte: 71 mm, Diepte: 94 mm, Hoogte: 26 mm
    97,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel SM LC 10 km Media converter - Zwart
    (ET91000SM10)
      StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 10 km. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Kunststof, Staal. Ingangsspanning: 100 - 240 V,...
    309,- excl. btw
    Voorraad: 17
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-U Media converter
    (GLC-FE-100BX-U=)
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-U. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Fiber type: SMF, Power budget: -28,2 dB
    331,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 2 juli 2021
    TP-LINK 1000Mbps, Multi-mode/Single-mode, SFP, 10000m Media converter - Zwart
    (MC220L)
      TP-LINK MC220L. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Vermogensverbruik (max): 1,7 W
    25,- excl. btw
    Voorraad: 231
    Levertijd: 1 werkdag
    TP-LINK 10/100Mbps, WDM, Single-Mode, 1310/1550 nm, 20000 m Media converter - Zwart
    (MC111CS)
      TP-LINK MC111CS. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Vermogensverbruik (max): 2,49 W
    36,- excl. btw
    Voorraad: 35
    Levertijd: 1 werkdag
    TP-LINK 10/100Mbps, Single-Mode, 1310/1550 nm, 20000 m Media converter - Zwart
    (MC112CS)
      TP-LINK MC112CS. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Vermogensverbruik (max): 2,41 W
    36,- excl. btw
    Voorraad: 30
    Levertijd: 1 werkdag
    TP-LINK 10/100Mbps, Multi-Mode, 1310nm, 2km Media converter - Zwart
    (MC100CM)
      TP-LINK MC100CM. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Vermogensverbruik (max): 2,4 W
    36,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    TP-LINK 10/100Mbps, Single-Mode, 1310 nm, 12500 m Media converter - Zwart
    (MC110CS)
      TP-LINK MC110CS. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 12500 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Vermogensverbruik (max): 2,4 W
    36,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 25 juni 2021
    TP-LINK 1000Mbps, Single-Mode, 1310 nm, 15000 m Media converter - Zwart
    (MC210CS)
      TP-LINK MC210CS. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab,IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Vermogensverbruik (max): 1,8 W
    • U bespaart 12%
    41,- excl. btw
    Voorraad: 130
    Levertijd: 1 werkdag
    TP-LINK MC200CM Media converter
    52,99
    42,-
    (MC200CM V1)
      TP-LINK MC200CM. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. LED-indicatoren: Link, Certificering: FCC, CE. Vermogensverbruik (max): 5,5 W
    42,- excl. btw
    Voorraad: 61
    Levertijd: 1 werkdag
    Trendnet TFC-110MSC Media converter
    (TFC-110MSC)
      Trendnet TFC-110MSC. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 200 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1300 nm, Draad modus structuur: Multimode. Certificering: FCC,CE. Typisch stroomverbruik: 1,8 W
    59,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    StarTech.com Multimode (MM) SC Fiber for 10/100/1000 Network - 550m Range - Gigabit Ethernet - 850nm - Full .....
    (MCMGBSCMM055)
      StarTech.com MCMGBSCMM055. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal. Ingangsspanning: 100 - 240 V, Stroom: 0.5 A, Spanning: 5 V
    142,- excl. btw
    Voorraad: 14
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-D Media converter
    (GLC-FE-100BX-D=)
      Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-D. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1550 nm. Fiber type: SMF, Power budget: -28,2 dB
    332,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 juli 2021
    Cisco SFP - 1000base-SX Gigabit Ethernet, 850nm, MM, I-Temp Media converter
    (ONS-SI-GE-SX=)
      Cisco SFP - 1000base-SX Gigabit Ethernet, 850nm, MM, I-Temp. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000Base SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 850 nm, Mean time between failures (MTBF): 7919921 uur. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE-802.3. Typisch stroomverbruik: 1 W
    373,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 30 juli 2021
    KTI Networks KGC-460-HP Media converter - Metallic,Geel
    (KGC-460-HP)
      KTI Networks KGC-460-HP. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3at,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP. Maximaal bereik: 100 m. Kleur van het product: Metallic, Geel, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: FCC Class A, VCCI Class A, CE mark Class A, IEC 60950-1 safety EN55011 emission, EN61000-3-2,.... Breedte: 42 mm,...
    412,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Cisco 1000BASE-BX10-D Media converter
    (GLC-BX-D=)
      Cisco 1000BASE-BX10-D. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001; Laser Class I IEC 60825-1, Certificering: • IEEE 802.3z • IEEE 802.3ah . Gewicht: 75 g. Zendvermogensgebied: -3 - 9 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Aansluiting(en): Single LC / PC / UPC
    945,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 100G and 40GBASE SR-BiDi QSFP Transceive Netwerk media converters
    (QSFP-40/100-SRBD=)
      CISCO 100G and 40GBASE SR-BiDi QSFP Transceive
    1.448,- excl. btw
    Voorraad: 547
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 10GBASE-ZR X2 Module Media converter
    (X2-10GB-ZR=)
      Cisco 10GBASE-ZR X2 Module. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 10GBASE-ZR. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1530 nm. Gewicht: 300 g. Zendvermogensgebied: 0 - 4 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 36 x 91 x 13,46 mm, Interface: X2
    11.696,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 juli 2021
    D-Link DMC-515SCs Media converter
    (DMC-515SC/E)
      D-Link DMC-515SC Media Converters. Bekabelingstechnologie: Fiber SC. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Breedte: 120 mm, Diepte: 88 mm, Hoogte: 25 mm. Breedte verpakking: 208 mm, Diepte verpakking: 274 mm, Hoogte verpakking: 68 mm. Lengte transportverpakking: 37 cm, Breedte transportverpakking: 29,1 cm, Hoogte transportverpakking: 45,2 cm
    168,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    KTI Networks KGC-352 Media converter - Grijs
    (KGC-352-LX)
      KTI Networks KGC-352. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Status, Kleur van het product: Grijs, Certificering: FCC Class B, CE mark, CISPR 22 Class B, IEC60950-1 Safety. Breedte: 108 mm, Diepte: 72,5 mm, Hoogte: 23 mm
    214,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Trendnet 100BASE-T to SFP Fiber Media converter - Zwart
    (TFC-FSFP)
      Trendnet TFC-FSFP. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet,Fast Ethernet. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 110 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz, Spanning: 5 V
    39,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Intellinet Fast Ethernet WDM Bi-Directional Single Mode, 10/100Base-Tx to 100Base-Fx (SC) Single-Mode, 20 km .....
    (510530)
      Intellinet 510530. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125 µm. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: FCC Class A, CE. Output current: 1,2 A, Vermogensverbruik (max): 2,5 W
    48,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    PLANET 10/100/1000BASE-T to 1000BASE-SX (SC, MM) -220/550m Media converter - Zwart
    (GT-802)
      PLANET GT-802. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Tx vermogen (min): -9,5 dBmW. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC Class A, CE Class A. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Typisch stroomverbruik: 5,6 W
    85,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    StarTech.com 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km Media converter - Zwart
    (ET90110ST2)
      StarTech.com 10 / 100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 200 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Certificering: CE, FCC. Spanning: 12 V, Output current: 1 A
    103,- excl. btw
    Voorraad: 15
    Levertijd: 1 werkdag
    KTI Networks KC-300D Media converter
    (KC-300D-SL2)
      KTI Networks KC-300D. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Link, Status, Certificering: FCC B, CE B. Ingangsspanning: 5 - 12, Typisch stroomverbruik: 2 W
    111,- excl. btw
    Voorraad: 18
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    StarTech.com Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf Media converter - Zwart
    (ET91000SFP2)
      StarTech.com Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Mean time between failures (MTBF): 65000 uur. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal, Certificering: FCC. Ingangsspanning: 100 - 240 V, Stroom: 0.36 A, Spanning: 12 V
    201,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    KTI Networks KCD-400 Media converter - Zwart, Geel
    (KCD-400-LX)
      KTI Networks KCD-400. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-X. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Status, Kleur van het product: Zwart, Geel. Ingangsspanning: 7-30, Spanning: 30 V
    249,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    StarTech.com OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters multi-mode LC 550 m voldoet aan 802.3ah .....
    (ET91000LCOAM)
      StarTech.com ET91000LCOAM. Maximum data transfer rate: 1250 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-LX,1000Base-SX,1000Base-T,100Base-TX,10Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Fiber optic connector: LC, Connectivity technology: Wired. Maximum transfer distance: 550 m, Wavelength: 850 nm, Fiber mode structure: Multi-mode. LED indicators: LAN, Link, Power, Product colour: Black, Housing material: Steel. Input voltage: 100 - 240 V, Input current: 0.36 A, Output...
    289,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC Media converter
    (CWDM-SFP-1470=)
      Cisco CWDM 1470 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G / 2G FC. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: CWDM. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1470 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet, 2Gb FC, Interface: SFP (mini-GBIC), Fiber type: FC-PI
    3.626,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 16 juli 2021
    Cisco DWDM XFP Media converter
    (DWDM-XFP-58.98=)
      Cisco DWDM XFP. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1558,98 nm. Typisch stroomverbruik: 3,5 W. Gewicht: 300 g
    14.504,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 juli 2021
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder