• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Network Media Converters (2419 resultaten)

    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Intern
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Gratis verzending
    Cisco media converter: 10GBASE-SR SFP+ Module for MMF
    bespaar
    227,93
    (SFP-10G-SR=)
      Cisco SFP-10G-SR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC
    549,- excl. btw
    664,29 incl.btw
    Voorraad 710
    Gratis verzending
    Cisco media converter: 10GBASE-LR SFP+ Module for SMF
    (SFP-10G-LR=)
      Cisco SFP-10G-LR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 1 W. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Fiber type: SMF
    • U bespaart 30%
    2049,- excl. btw
    2479,29 incl.btw
    Voorraad 272
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise media converter: X121 1G SFP LC SX Transceiver
    (J4858C)
      Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver. Gewicht: 20 g
    86,- excl. btw
    104,06 incl.btw
    Voorraad 521
    Gratis verzending
    Cisco media converter: 1000BASE-T SFP Transceiver Module
    (SFP-GE-T=)
      Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver Module. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1. Gewicht: 75 g
    349,- excl. btw
    422,29 incl.btw
    Voorraad 121
    Gratis verzending
    Tp-link media converter: Gigabit SFP Media Converter
    (MC220L)
      TP-LINK Gigabit SFP Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m. LED-indicatoren: Link. Certificering: FCC, CE
    32,- excl. btw
    38,72 incl.btw
    Voorraad 232
    Gratis verzending
    Netgear media converter: ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP
    (AGM731F)
      Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP. Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 65 nm. Datalink-protocollen: Gigabit Ethernet
    155,- excl. btw
    187,55 incl.btw
    Voorraad 100
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder