€ 0,-
Winkelwagen

ProXtend QSFP28 AOC 5M 100Gb/s Netwerkkabel - Aqua-kleur

Productcode: PX-QSFP28AO-00005-CI1  |  EAN/UPC: 5714590014983

Gratis
verzending
517,- excl. btw
625,57 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Categorie: UTP-kabels
  • Kleur van het product aqua-kleur
  • Lengte snoer 5 m

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

ProXtend QSFP28 AOC 5M 100Gb/s Netwerkkabel - Aqua-kleur kenmerken

QSFP28 AOC 5M 100Gb/s

ProXtend PX-QSFP28AO-00005-CI1, 5 m, QSFP28

The ProXtend QSFP-100G-AOC5M compatible 100Gb/s QSFP28 to QSFP28 active optical cable (AOC) operates over multi-mode fiber with a maximum reach of 5m at a wavelength of 850nm. The AOC Cable has been preprogramed, data traffic and application tested, guaranteeing that it is 100% compatible and will perform the same as the original Cisco equivalent.