• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Categorie: UTP-kabels
    • Lengte snoer 2 m
    45,-excl. btw 54,45incl. btw
    Op voorraad (43)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Hewlett Packard Enterprise AJ835A netwerkkabel

    Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE .....

    Productcode: AJ835A  |  EAN/UPC: 0884420053699
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 2
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE ..... kenmerken

    HP 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

    Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk, 2 m, Blauw

    Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk. Lengte snoer: 2 m, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Kleur kabel: Blauw

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE ..... specificaties
    Gewicht en omvang
    Lengte snoer 2 m
    Kenmerken
    Geslacht connector Male connector / Male connector
    Kleur kabel Blauw
    MPN & EAN
    MPN AJ835A
    EAN 0884420053699, 2001583906008, 4948382581433, 5704327863991

    Aanraders bij dit product

    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw incl. btw
    ACT Hersluitbare twist tie 100 stuks 16,- 19,36
    ACT Klittenband kabelbinder rol 10m 21,- 25,41
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 15,- 18,15
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 15,- 18,15
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 15,- 18,15
    Werk uw kabels weg met Dataflex
    Werk uw kabels weg met Dataflex Meebestellen excl. btw incl. btw
    Dataflex kabelbinder Zwart Diameter: 25 mm Lengte: 3 m 30,- 36,30
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m zwart 27,- 32,67
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m zilver 27,- 32,67
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m wit 28,- 33,88
    Kies uw kabelbinder
    Kies uw kabelbinder Meebestellen excl. btw incl. btw
    ACT 10meter Dubbelzijdig klittenband 21,- 25,41
    ACT 20 x 240mm klittenband binders 21,- 25,41
    ACT 20 x 180mm klittenband binders 17,- 20,57
    ACT 20 x 150mm klittenband binders 16,- 19,36
    ACT 20 x 125mm klittenband binders 15,- 18,15
    Andere klanten kochten ook:
    ACT CAT6 S/FTP LSZH Patch Cable Red 1,50M (FB9551)
    12,- excl. btw 14,52 incl. btw
    Hewlett Packard Enterprise 1TB 6G SAS SFF
    245,- excl. btw 296,45 incl. btw
    ACT CAT6 S/FTP LSZH Patch Cable Red 1M (FB9501)
    12,- excl. btw 14,52 incl. btw

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 655428

    HPE Synergy | Composable

    Toegevoegd: 2018-11-29 13:25:50
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 196

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1920S 24G 2SFP PoE+ 370W switch - Grijs
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type managed
    389,- excl. btw
    470,69 incl. btw
    Voorraad: 89
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1920S-24G-2SFP switch - Grijs
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type managed
    139,- excl. btw
    168,19 incl. btw
    Voorraad: 64
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1920S-48G-4SFP switch - Grijs
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 48
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type managed
    299,- excl. btw
    361,79 incl. btw
    Voorraad: 36
    Hewlett Packard Enterprise 5406R zl2 netwerkchassis - Grijs
      Hewlett Packard Enterprise 5406R zl2.
      Breedte: 444,5 mm, Diepte: 450,9 mm,
      Hoogte: 175,3 mm
    1.577,- excl. btw
    1.908,17 incl. btw
    Voorraad: 19
    Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1100R 10GBASE-T Dual Port Converged netwerkkaart
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    1.879,- excl. btw
    2.273,59 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 31 mei 2019
    Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1200E 10GBASE-T Dual Port Converged netwerkkaart
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    2.249,- excl. btw
    2.721,29 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 31 mei 2019
    Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter netwerkkaart
      Hewlett Packard Enterprise StoreFabric
      CN1100R Dual Port Converged Network
      Adapter
    1.139,- excl. btw
    1.378,19 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 31 mei 2019
    Hewlett Packard Enterprise Virtual Connect FlexFabric-20/40 F8 Module for c-Class BladeSystem product
      Hewlett Packard Enterprise Virtual
      Connect FlexFabric-20/40 F8 Module for
      c-Class BladeSystem
    25.379,- excl. btw
    30.708,59 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 31 mei 2019
    Hewlett Packard Enterprise 8/40 SAN Switch 8-port Upgrade E-LTU product
      Hewlett Packard Enterprise 8/40 SAN
      Switch 8-port Upgrade E-LTU
    5.279,- excl. btw
    6.387,59 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 31 mei 2019
    Hewlett Packard Enterprise SN6000B SAN Switch 12-port Upgrade E-LTU product
      Hewlett Packard Enterprise SN6000B SAN
      Switch 12-port Upgrade E-LTU
    11.689,- excl. btw
    14.143,69 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 31 mei 2019
    Hewlett Packard Enterprise MSA 2052 SAN Dual Controller SFF SAN - Zwart,Zilver
      Hewlett Packard Enterprise MSA 2052 SAN
      Dual Controller SFF. Geïnstalleerde
      opslag-drive: SSD, Totale
      geïnstalleerde opslagcapaciteit: 1,6
      TB, Ondersteunde types opslag-drives:
      SSD. Type behuizing: Rack (2U), Kleur
      van het...
    6.869,- excl. btw
    8.311,49 incl. btw
    Voorraad: 2
    Hewlett Packard Enterprise MSA 2050 SAN Dual Controller SFF SAN - Zwart, Zilver
      Hewlett Packard Enterprise MSA 2050 SAN
      Dual Controller SFF. Ondersteunde types
      opslag-drives: HDD,SSD, Maximaal
      ondersteunde opslagcapaciteit: 614 TB,
      Opslag schijf-interface: Serial Attached
      SCSI (SAS). Type behuizing: Rack...
    3.945,- excl. btw
    4.773,45 incl. btw
    Voorraad: 8
    Hewlett Packard Enterprise MSA 2040  SAN
      Hewlett Packard Enterprise MSA 2040
      Energy Star SAN Dual Controller SFF
      Storage. Ondersteunde types
      opslag-drives: HDD, Maximaal
      ondersteunde opslagcapaciteit: 48 TB,
      Opslag schijf-interface: Serial Attached
      SCSI....
    8.508,- excl. btw
    10.294,68 incl. btw
    Voorraad: 1
    Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL360p Gen8 server
    • Processorfamilie intel® xeon® e5 v2 familie
    • Frequentie van processor 2.6 GHz
    • Type behuizing rack (1u)
    7.067,- excl. btw
    8.551,07 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 31 mei 2019
    Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL360p Gen8 server
    • Processorfamilie intel® xeon® e5 familie
    • Frequentie van processor 1.8 GHz
    • Type behuizing rack (1u)
    2.129,- excl. btw
    2.576,09 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 31 mei 2019
    Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL360p Gen8 server
    • Processorfamilie intel® xeon® e5 v2 familie
    • Frequentie van processor 2.6 GHz
    • Type behuizing rack (1u)
    6.549,- excl. btw
    7.924,29 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 31 mei 2019
    Hewlett Packard Enterprise 8/8 and 8/24 SAN Switch 8-port Upgrade E-LTU software licentie
      Hewlett Packard Enterprise 8/8 and 8/24
      SAN Switch 8-port Upgrade E-LTU.
      Softwaretype: Electronic Software
      Download (ESD)
    3.289,- excl. btw
    3.979,69 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise StoreOnce VSA 4TB LTU software licentie
      Hewlett Packard Enterprise StoreOnce VSA
      4TB LTU. Compatibiliteit: StoreOnce VSA
      4TB
    1.649,- excl. btw
    1.995,29 incl. btw
    Voorraad: 100
    Hewlett Packard Enterprise SN3000B SAN Switch 12-port Upgrade E-LTU software licentie
      Hewlett Packard Enterprise SN3000B SAN
      Switch 12-port Upgrade E-LTU.
      Softwaretype: Electronic Software
      Download (ESD)
    6.789,- excl. btw
    8.214,69 incl. btw
    Voorraad: 400

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    54.45 EUR new
    HP 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk
    Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE ..... Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE .....
    https://www.centralpoint.nl/netwerkkabels/hewlett-packard-enterprise/storage-b-series-switch-cable-2m-multi-mode-om3-50-125um-lc-lc-8gb-fc-and-10gbe-laser-enhanced-cable-1-pk-art-aj835a-num-4595725/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder