• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    293,-excl. btw 354,53incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 31 oktober 2019
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Categorie: UTP-kabels
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 31 oktober 2019
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise QK736A netwerkkabel

    Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable Netwerkkabel

    Productcode: QK736A   |  EAN/UPC: 0886111610631
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Aanbevolen opties
  • Aanraders bij dit product
  • 2
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • Terug naar boven
  • Aanraders bij dit product
  • Productinformatie
  • Populair
  • 2
    Youtube
  • Speciale acties
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable Netwerkkabel kenmerken

    HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

    Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

    Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable Netwerkkabel specificaties

    Populair

    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1920S-24G-2SFP Switch - Grijs
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type managed
    120,- excl. btw
    145,20 incl. btw
    Voorraad: 88
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1920S-48G-4SFP Switch - Grijs
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 48
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type managed
    247,- excl. btw
    298,87 incl. btw
    Voorraad: 63
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1920S 24G 2SFP PPoE+ 185W Switch - Grijs
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 12
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type managed
    251,- excl. btw
    303,71 incl. btw
    Voorraad: 43
    Hewlett Packard Enterprise 5406R zl2 Netwerkchassis - Grijs
      Hewlett Packard Enterprise 5406R zl2.
      Breedte: 444,5 mm, Diepte: 450,9 mm,
      Hoogte: 175,3 mm
    1.577,- excl. btw
    1.908,17 incl. btw
    Voorraad: 6
    Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1100R 10GBASE-T Dual Port Converged Netwerkkaart
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    1.411,- excl. btw
    1.707,31 incl. btw
    Voorraad: 9876
    Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1200E 10GBASE-T Dual Port Converged Netwerkkaart
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    3.464,- excl. btw
    4.191,44 incl. btw
    Voorraad: 9876
    Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1200E 10Gb Converged Network Adapter Netwerkkaart
      Hewlett Packard Enterprise StoreFabric
      CN1200E 10Gb Converged Network Adapter
    2.701,- excl. btw
    3.268,21 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 1 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise StoreOnce VSA 10TB 3-year E-LTU Product
      Hewlett Packard Enterprise StoreOnce VSA
      10TB 3-year E-LTU
    12.820,- excl. btw
    15.512,20 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 1 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise StoreOnce Backup VSA 10TB 3-year LTU Raid controller
      Hewlett Packard Enterprise StoreOnce VSA
      10TB 3-year LTU. Overdrachtssnelheid:
      500 Gbit/s. Hostinterface: 1 GbE vNIC
      or; 10 GbE; Provisioned from host
      resources.. Gewicht: 230 gr.
      Replicatiekenmerken: Inbegrepen,
      Beschrijving...
    3.957,- excl. btw
    4.787,97 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 1 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise MSA 2052 Dual Controller SFF SAN - Zwart,Zilver
      Hewlett Packard Enterprise MSA 2052 SAN
      Dual Controller SFF. Geïnstalleerde
      opslag-drive: SSD, Totale
      geïnstalleerde opslagcapaciteit: 1,6
      TB, Ondersteunde types opslag-drives:
      SSD. Type behuizing: Rack (2U), Kleur
      van het...
    5.835,- excl. btw
    7.060,35 incl. btw
    Voorraad: 19
    Hewlett Packard Enterprise MSA 2050 Dual Controller SFF SAN - Zwart, Zilver
      Hewlett Packard Enterprise MSA 2050 SAN
      Dual Controller SFF. Ondersteunde types
      opslag-drives: HDD,SSD, Maximaal
      ondersteunde opslagcapaciteit: 614 TB,
      Opslag schijf-interface: Serial Attached
      SCSI (SAS). Type behuizing: Rack...
    4.930,- excl. btw
    5.965,30 incl. btw
    Voorraad: 1
    Hewlett Packard Enterprise MSA 2052 SAS Dual Controller SFF SAN
      Hewlett Packard Enterprise MSA 2052 SAS
      Dual Controller SFF. Geïnstalleerde
      opslag-drive: SSD, Totale
      geïnstalleerde opslagcapaciteit: 1,6
      TB, Ondersteunde types opslag-drives:
      HDD,SSD. Type behuizing: Rack (2U)....
    5.498,- excl. btw
    6.652,58 incl. btw
    Voorraad: 20
    Hewlett Packard Enterprise StoreOnce VSA 4TB LTU Software licentie
      Hewlett Packard Enterprise StoreOnce VSA
      4TB LTU. Compatibiliteit: StoreOnce VSA
      4TB
    1.585,- excl. btw
    1.917,85 incl. btw
    Voorraad: 100
    Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL6480 Tape autoader
      Hewlett Packard Enterprise StoreEver
      MSL6480. Standaardcapaciteit: 240000 GB,
      Capaciteit met compressie: 500000 GB,
      Standaard interfaces: Fibre
      Channel,Serial Attached SCSI (SAS).
      Vormfactor: 6U. Afmetingen (BxDxH): 268
      x 475 x...
    23.579,- excl. btw
    28.530,59 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 1 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL2024 1 LTO-6 Ultrium 6250 SAS Tape autoader
      Hewlett Packard Enterprise StoreEver
      MSL2024 1 LTO-6 Ultrium 6250 SAS.
      Standaardcapaciteit: 73728 GB,
      Capaciteit met compressie: 153600 GB,
      Standaard interfaces: Serial Attached
      SCSI (SAS). Backupsnelheid
      (gecomprimeerde...
    7.278,- excl. btw
    8.806,38 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 1 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL2024 1 LTO-5 Ultrium 3000 SAS Library w/24 LTO-5 .....
      Hewlett Packard Enterprise StoreEver
      MSL2024 1 LTO-5 Ultrium 3000 SAS Library
      w/24 LTO-5 Media/TVlite.
      Standaardcapaciteit: 36000 GB,
      Capaciteit met compressie: 72000 GB,
      Standaard interfaces: Serial Attached
      SCSI (SAS)....
    5.468,- excl. btw
    6.616,28 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 1 november 2019

    Aanbevolen opties

    Hewlett Packard Enterprise HPE 2Y PW FC NBD MSA 1040 Storage SVC MSA 1040 Storage 9x5 HW .....
      HPE 2Y PW FC NBD MSA 1040 Storage SVC
      MSA 1040 Storage 9x5 HW support next
      business day onsite response. 9x5 SW
      phone support and SW Updates for
      eligible SW.
    1.954,- excl. btw
    2.364,34 incl. btw
    Voorraad: 178
    Hewlett Packard Enterprise HPE 2Y PW FC MSA 1040 Storage. HW: 9x5 HW NBD onsite wDMR. SW: 9x5 .....
      HPE 2Y PW FC MSA 1040 Storage. HW: 9x5
      HW NBD onsite wDMR. SW: 9x5 phone
      support updates for eligible SW.
    2.303,- excl. btw
    2.786,63 incl. btw
    Voorraad: 178
    Hewlett Packard Enterprise HPE 2Y PW FC 24x7 MSA 1040 Storage SVC
      HPE 2Y PW FC 24x7 MSA 1040 Storage SVC
    3.440,- excl. btw
    4.162,40 incl. btw
    Voorraad: 9876
    Hewlett Packard Enterprise HPE 1 Year Post Warranty Foundation Care Next business day MSA .....
    • Aantal jaar 1 jaar
    804,- excl. btw
    972,84 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise 1Y PW Foundation Care 24X7 MSA 1040 STORAGE Service Garantie
    • Aantal jaar 1 jaar
    1.378,- excl. btw
    1.667,38 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise 1Y PW Foundation Care 24X7 WDMR MSA 1040 STG Service Garantie
    • Aantal jaar 1 jaar
    1.561,- excl. btw
    1.888,81 incl. btw
    Voorraad: 100
    Hewlett Packard Enterprise 1Y PW Foundation Care 24X7 wCDMR MSA 1040 STG Service Garantie
    • Aantal jaar 1 jaar
    1.722,- excl. btw
    2.083,62 incl. btw
    Voorraad: 100
    Hewlett Packard Enterprise 1Y PW Proactive Care 24X7 wCDMR MSA 1040 STG Service Garantie
    • Aantal jaar 1 jaar
    2.237,- excl. btw
    2.706,77 incl. btw
    Voorraad: 100
    Hewlett Packard Enterprise HPE 1Y PW FC CTR MSA 1040 Storage SVC MSA 1040 Storage 24x7 HW .....
      HPE 1Y PW FC CTR MSA 1040 Storage SVC
      MSA 1040 Storage 24x7 HW support with 6
      Hr Call-to-Repair 24x7 SW phone support
      and SW Updates for eligible SW.
    1.881,- excl. btw
    2.276,01 incl. btw
    Voorraad: 100
    Hewlett Packard Enterprise HP Installation Modular Smart Array and Enclosure Services .....
      Hewlett Packard Enterprise U8132E.
      Compatibiliteit: MSA 20/30/50/60
    225,- excl. btw
    272,25 incl. btw
    Voorraad: 10064

    Aanraders bij dit product

    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw incl. btw
    ACT Hersluitbare twist tie 100 stuks 16,- 19,36
    ACT Klittenband kabelbinder rol 10m 21,- 25,41
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 17,- 20,57
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 14,- 16,94
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 14,- 16,94
    Werk uw kabels weg met Dataflex
    Werk uw kabels weg met Dataflex Meebestellen excl. btw incl. btw
    Dataflex kabelbinder Zwart Diameter: 25 mm Lengte: 3 m 29,- 35,09
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m zwart 26,- 31,46
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m zilver 26,- 31,46
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m wit 28,- 33,88
    Kies uw kabelbinder
    Kies uw kabelbinder Meebestellen excl. btw incl. btw
    ACT 10meter Dubbelzijdig klittenband 21,- 25,41
    ACT 20 x 240mm klittenband binders 21,- 25,41
    ACT 20 x 180mm klittenband binders 17,- 20,57
    ACT 20 x 150mm klittenband binders 16,- 19,36
    ACT 20 x 125mm klittenband binders 15,- 18,15
    Andere klanten kochten ook:

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 663930

    HPE Synergy | Composable

    Toegevoegd: 2018-11-29 13:25:50
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 271

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1920S-24G-2SFP Switch - Grijs
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type managed
    120,- excl. btw
    145,20 incl. btw
    Voorraad: 88
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1920S-48G-4SFP Switch - Grijs
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 48
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type managed
    247,- excl. btw
    298,87 incl. btw
    Voorraad: 63
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1920S 24G 2SFP PPoE+ 185W Switch - Grijs
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 12
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type managed
    251,- excl. btw
    303,71 incl. btw
    Voorraad: 43
    Hewlett Packard Enterprise 5406R zl2 Netwerkchassis - Grijs
      Hewlett Packard Enterprise 5406R zl2.
      Breedte: 444,5 mm, Diepte: 450,9 mm,
      Hoogte: 175,3 mm
    1.577,- excl. btw
    1.908,17 incl. btw
    Voorraad: 6
    Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1100R 10GBASE-T Dual Port Converged Netwerkkaart
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    1.411,- excl. btw
    1.707,31 incl. btw
    Voorraad: 9876
    Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1200E 10GBASE-T Dual Port Converged Netwerkkaart
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    3.464,- excl. btw
    4.191,44 incl. btw
    Voorraad: 9876
    Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1200E 10Gb Converged Network Adapter Netwerkkaart
      Hewlett Packard Enterprise StoreFabric
      CN1200E 10Gb Converged Network Adapter
    2.701,- excl. btw
    3.268,21 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 1 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise StoreOnce VSA 10TB 3-year E-LTU Product
      Hewlett Packard Enterprise StoreOnce VSA
      10TB 3-year E-LTU
    12.820,- excl. btw
    15.512,20 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 1 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise StoreOnce Backup VSA 10TB 3-year LTU Raid controller
      Hewlett Packard Enterprise StoreOnce VSA
      10TB 3-year LTU. Overdrachtssnelheid:
      500 Gbit/s. Hostinterface: 1 GbE vNIC
      or; 10 GbE; Provisioned from host
      resources.. Gewicht: 230 gr.
      Replicatiekenmerken: Inbegrepen,
      Beschrijving...
    3.957,- excl. btw
    4.787,97 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 1 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise MSA 2052 Dual Controller SFF SAN - Zwart,Zilver
      Hewlett Packard Enterprise MSA 2052 SAN
      Dual Controller SFF. Geïnstalleerde
      opslag-drive: SSD, Totale
      geïnstalleerde opslagcapaciteit: 1,6
      TB, Ondersteunde types opslag-drives:
      SSD. Type behuizing: Rack (2U), Kleur
      van het...
    5.835,- excl. btw
    7.060,35 incl. btw
    Voorraad: 19
    Hewlett Packard Enterprise MSA 2050 Dual Controller SFF SAN - Zwart, Zilver
      Hewlett Packard Enterprise MSA 2050 SAN
      Dual Controller SFF. Ondersteunde types
      opslag-drives: HDD,SSD, Maximaal
      ondersteunde opslagcapaciteit: 614 TB,
      Opslag schijf-interface: Serial Attached
      SCSI (SAS). Type behuizing: Rack...
    4.930,- excl. btw
    5.965,30 incl. btw
    Voorraad: 1
    Hewlett Packard Enterprise MSA 2052 SAS Dual Controller SFF SAN
      Hewlett Packard Enterprise MSA 2052 SAS
      Dual Controller SFF. Geïnstalleerde
      opslag-drive: SSD, Totale
      geïnstalleerde opslagcapaciteit: 1,6
      TB, Ondersteunde types opslag-drives:
      HDD,SSD. Type behuizing: Rack (2U)....
    5.498,- excl. btw
    6.652,58 incl. btw
    Voorraad: 20
    Hewlett Packard Enterprise StoreOnce VSA 4TB LTU Software licentie
      Hewlett Packard Enterprise StoreOnce VSA
      4TB LTU. Compatibiliteit: StoreOnce VSA
      4TB
    1.585,- excl. btw
    1.917,85 incl. btw
    Voorraad: 100
    Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL6480 Tape autoader
      Hewlett Packard Enterprise StoreEver
      MSL6480. Standaardcapaciteit: 240000 GB,
      Capaciteit met compressie: 500000 GB,
      Standaard interfaces: Fibre
      Channel,Serial Attached SCSI (SAS).
      Vormfactor: 6U. Afmetingen (BxDxH): 268
      x 475 x...
    23.579,- excl. btw
    28.530,59 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 1 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL2024 1 LTO-6 Ultrium 6250 SAS Tape autoader
      Hewlett Packard Enterprise StoreEver
      MSL2024 1 LTO-6 Ultrium 6250 SAS.
      Standaardcapaciteit: 73728 GB,
      Capaciteit met compressie: 153600 GB,
      Standaard interfaces: Serial Attached
      SCSI (SAS). Backupsnelheid
      (gecomprimeerde...
    7.278,- excl. btw
    8.806,38 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 1 november 2019
    Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL2024 1 LTO-5 Ultrium 3000 SAS Library w/24 LTO-5 .....
      Hewlett Packard Enterprise StoreEver
      MSL2024 1 LTO-5 Ultrium 3000 SAS Library
      w/24 LTO-5 Media/TVlite.
      Standaardcapaciteit: 36000 GB,
      Capaciteit met compressie: 72000 GB,
      Standaard interfaces: Serial Attached
      SCSI (SAS)....
    5.468,- excl. btw
    6.616,28 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 1 november 2019

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    354.53 EUR new
    HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable
    Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable Netwerkkabel Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable Netwerkkabel
    https://www.centralpoint.nl/netwerkkabels/hewlett-packard-enterprise/premier-flex-lc-lc-multi-mode-om4-2-fiber-30m-cable-art-qk736a-num-4596621/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder