• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Hewlett Packard Enterprise UTP-kabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Snoerlengte
    Kabel standaard
    Kabelafscherming
    Aansluiting 2
    Aansluiting 1
    Kleur van het product
    Verberg filters
    Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC Netwerkkabel - Zwart
    bespaar
    47,38
    (JD096C)
    • Snoerlengte 1.2 m
    • Kleur van het product zwart
    122,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC Netwerkkabel - Zwart
    (JD097C)
    • Snoerlengte 3 m
    • Kleur van het product zwart
    • Je bespaart 24%
    166,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 10 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 1m Netwerkkabel - Zwart
    (JG326A)
    • Snoerlengte 1 m
    • Kleur van het product zwart
    402,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 12 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC Netwerkkabel - Zwart
    184,-
    116,-
    (JD095C)
    • Snoerlengte 0.65 m
    • Kleur van het product zwart
    116,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC Netwerkkabel - Zwart
    (JG081C)
    • Snoerlengte 5 m
    • Kleur van het product zwart
    296,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 6 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise HP 3800 1m Stacking Cable Netwerkkabel - Grijs
    (J9665A)
    • Snoerlengte 1 m
    • Kleur van het product grijs
    191,- excl. btw
    Voorraad: 19
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise HP BladeSystem c-Class Small Form-Factor Pluggable 3m 10GbE Copper .....
    122,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise X2A0 10G SFP+ 10m Netwerkkabel
    345,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 13 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC Netwerkkabel - Zwart
    (JC784C)
    • Snoerlengte 7 m
    • Kleur van het product zwart
    334,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 13 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 3m Netwerkkabel - Zwart
    (JG327A)
    • Snoerlengte 3 m
    • Kleur van het product zwart
    525,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise HP X260 E1 RJ45 BNC 75-120 ohm Conversion Router Cable Netwerkkabel
    (JD511A)
      Hewlett Packard Enterprise JD511A. Kabel standaard: Cat5e, Aansluiting 1: RJ-45, Aansluiting 2: RJ-45
    59,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 6 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise DL360 Gen9 GPU Cable for CPU1 Kit Netwerkkabel
    (766199-B21)
      Hewlett Packard Enterprise DL360 Gen9 GPU Cable for CPU1 Kit
    36,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 7 september 2021
    Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+ 4x10G SFP+ 5m DAC Netwerkkabel - Zwart
    (JG331A)
    • Snoerlengte 5 m
    • Kleur van het product zwart
    808,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 13 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise CAT6A 4ft. Netwerkkabel
    47,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise HP X260 Mini D-28 to 4-RJ45 0.3m Router Cable Netwerkkabel - Zwart
    37,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise X2A0 10G SFP+ 7m Netwerkkabel
    345,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 13 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise 7.6m/25ft CAT5 RJ45 M/M Ethernet C/O Cable Netwerkkabel
    (C7539A)
      Hewlett Packard Enterprise 7.6m / 25ft CAT5 RJ45 M / M Ethernet C / O Cable
    9,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 13 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise Cat6 STP 3.0m Netwerkkabel - Blauw
    (AF595A)
    • Snoerlengte 3 m
    • Kleur van het product blauw
    40,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hewlett Packard Enterprise 4M 20 Pin Consolidated Management Cable Netwerkkabel
    (762048-B21)
      Hewlett Packard Enterprise 4M 20 Pin Consolidated Management Cable
    42,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hewlett Packard Enterprise DL360 Gen10 GPU CPU1 Cable Kit Netwerkkabel - Rood
    47,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 13 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise KVM CAT5e UTP-kabel 3,6 m, 8 stuks Netwerkkabel - Rood
    (263474-B23)
    • Snoerlengte 3.7 m
    • Kleur van het product rood
    53,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 9 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise 3M MicroDB9 to MicroDB9 Cable Netwerkkabel
    (762049-B21)
      Hewlett Packard Enterprise 3M MicroDB9 to MicroDB9 Cable
    125,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class Netwerkkabel
    393,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 10 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise X242 QSFP 4x10G SFP+ 3m DAC Netwerkkabel - Zwart
    (JG330A)
    • Snoerlengte 3 m
    • Kleur van het product zwart
    692,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 13 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise HP X260 E1 RJ45 120 ohm 2m Router Cable Netwerkkabel
    56,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 6 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise Cat6 STP 10.0m Netwerkkabel - Blauw
    (AF596A)
    • Snoerlengte 10 m
    • Kleur van het product blauw
    74,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 9 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise CAT6A 21ft. Netwerkkabel
    137,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 12 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise 1.2m/4ft CAT5 RJ45 M/M Ethernet Cable Netwerkkabel
    (C7533A)
      Hewlett Packard Enterprise 1.2m / 4ft CAT5 RJ45 M / M Ethernet Cable
    10,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 9 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise C7542A, 15.2m/50ft CAT5 RJ45 M/M Ethernet Cable Netwerkkabel
    22,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hewlett Packard Enterprise KVM Netwerkkabel - Rood
    (263474-B22)
    • Snoerlengte 1.83 m
    • Kleur van het product rood
    57,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 10 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise CAT6 21ft. Netwerkkabel
    75,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 16 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class Netwerkkabel
    375,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 20 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise X2A0 10G SFP+ 20m Netwerkkabel
    429,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 13 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise X242 QSFP 4x10G SFP+ 1m DAC Netwerkkabel - Zwart
    (JG329A)
    • Snoerlengte 1 m
    • Kleur van het product zwart
    557,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 13 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class Netwerkkabel
    982,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 13 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise 7m length 10GbE SFP+ direct attach cable (DAC) copper Twinax .....
    (JW104A)
      7m length 10GbE SFP+ direct attach cable (DAC) copper Twinax connectors on bothends for ArubaStack or interconnect between devices..For 7200 S2500 and S3500
    236,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 13 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise HPE MPO to 4 x LC 5m Cable UTP-kabels
    761,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 13 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise HP MPO to 4 x LC 15m Cable UTP-kabels
    1.287,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 13 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 8 Fiber 50m Cable Netwerkkabel
    (QK731A)
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex MPO / MPO Multi-mode OM4 8 Fiber 50m Cable
    2.292,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 13 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise HP 7.6m/25ft CAT5 RJ45 M/M Ethernet Cable Netwerkkabel
    13,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hewlett Packard Enterprise StoreFabric C-series 3M Passive Copper SFP+ Cable Netwerkkabel
    (K2Q21A)
      Hewlett Packard Enterprise StoreFabric C-series 3M Passive Copper SFP+ Cable
    451,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 13 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 5m Netwerkkabel - Zwart
    (JG328A)
    • Snoerlengte 5 m
    • Kleur van het product zwart
    644,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 13 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise HP 4.3m/14ft CAT5 RJ45 M/M Ethernet Cable Netwerkkabel
    9,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hewlett Packard Enterprise HPE 1m IB HDR QSFP56 Copper Cbl UTP-kabels
    (P06149-B22)
      HPE 1m IB HDR QSFP56 Copper Cbl
    421,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hewlett Packard Enterprise HPE 1.5m IB HDR QSFP56 Copper Cbl UTP-kabels
    (P06149-B23)
      HPE 1.5m IB HDR QSFP56 Copper Cbl
    468,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 100G QSFP28-QSFP28 Reman DAC Cable UTP-kabels
    (JL307AR)
      Aruba 100G QSFP28-QSFP28 Reman DAC Cable
    489,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hewlett Packard Enterprise HPE 2m IB HDR QSFP56 Copper Cbl UTP-kabels
    (P06149-B24)
      HPE 2m IB HDR QSFP56 Copper Cbl
    514,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    Je gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden je aan over te schakelen naar een moderne internetbrowser. Je kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest je voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder