• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Netwerkkabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Lengte snoer
    Verberg filters
    Dell netwerkkabel: SFP+ M-M 1m
    (470-13572)
    • Lengte snoer 1 m
    70,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 9 november 2018
    Dell netwerkkabel: SFP+/SFP+, 10ft
    (470-AAVJ)
    • Lengte snoer 3.048 m
    85,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Dell netwerkkabel: 1m stackingkabel
    (470-AAPW)
    • Lengte snoer 1 m
    49,- excl. btw
    Voorraad 5
    Levertijd: 1 werkdag
    Dell netwerkkabel: SFP+, 7m
    (470-13574)
    • Lengte snoer 7 m
    159,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 9 november 2018
    Dell netwerkkabel: QSFP+, 3m
    (470-AAWN)
    • Lengte snoer 3 m
    239,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Dell netwerkkabel: QSFP+/SFP+, 3m
    (470-AAXG)
    • Lengte snoer 3 m
    319,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 12 november 2018
    Dell netwerkkabel: SFP+ / SFP+ 10GbE, Twinaxial, 2 m
    79,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Dell netwerkkabel: QSFP+ to 4x RJ45
    (470-ABEM)
    • Lengte snoer 1 m
    919,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 30 oktober 2018
    Dell netwerkkabel: QSFP+, 7m
    (470-AAXI)
    • Lengte snoer 7 m
    379,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Dell netwerkkabel: 3m stackingkabel
    (470-AAPX)
    • Lengte snoer 3 m
    90,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Dell netwerkkabel: SFP+ M-M 5m
    (470-13573)
    • Lengte snoer 5 m
    119,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 12 november 2018
    Dell netwerkkabel: QSFP+, 5m
    (470-AAVT)
    • Lengte snoer 5 m
    205,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 12 november 2018
    Dell netwerkkabel: SFP+ - SFP+, 10GbE, Active Optical (Optics included) cable, 5 m, Customer Kit, Black
    219,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 12 november 2018
    Dell netwerkkabel: QSFP+/ QSFP+ 40GbE Passive Copper Direct Attach Cable, 7 m
    369,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 12 november 2018
    Dell netwerkkabel: QSFP+ 40GBE 3m
    (470-13551)
    • Lengte snoer 3 m
    229,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 12 november 2018
    Dell netwerkkabel: QSFP+/SFP+, 7m
    (470-AAWU)
    • Lengte snoer 7 m
    449,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 30 oktober 2018
    Dell netwerkkabel: QSFP+, 0.5m
    (470-AAXB)
    • Lengte snoer 0.5 m
    149,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 13 november 2018
    Dell netwerkkabel: 10GbE SFP+ Direct Attach Cables (3M). 2cable/pack
    195,- excl. btw
    Voorraad 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Dell netwerkkabel: Networking N2000/N3000/S3100 series switches Stacking Cable - 0.5m
    44,- excl. btw
    Voorraad 8
    Levertijd: 1 werkdag
    Dell netwerkkabel: SFP+/ SFP+ 10GbE Direct Attach Twinaxial kabel til Cisco på, 3 m
    199,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 12 november 2018
    Dell netwerkkabel: QSFP+, 1m
    (470-AAVR)
    • Lengte snoer 1 m
    175,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 12 november 2018
    Dell netwerkkabel: QSFP+, 5m
    (470-AAXH)
    • Lengte snoer 5 m
    339,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 30 oktober 2018
    Dell netwerkkabel: SFP+ 7m
    (50K2F)
    • Lengte snoer 7 m
    389,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 2 november 2018
    Dell netwerkkabel: SFP+ 1m
    (1TVDY)
    • Lengte snoer 1 m
    265,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 2 november 2018
    Dell netwerkkabel: SFP+ 3m
    (V9640)
    • Lengte snoer 3 m
    329,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 2 november 2018
    Dell netwerkkabel: SFP+, 7m
    (470-AAVI)
    • Lengte snoer 7 m
    159,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 9 november 2018
    Dell netwerkkabel: Fiber Kabel 5m, glasvezel, LC-SC, Kit
    189,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 30 oktober 2018
    Dell netwerkkabel: 470-ACBY
    (470-ACBY)
    • Lengte snoer 1 m
    219,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 30 oktober 2018
    Dell netwerkkabel: SFP+, 0.5m
    (470-13571)
    • Lengte snoer 0.5 m
    60,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Dell netwerkkabel: Fiber Optic Cable (LC-LC) - 30m
    76,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 12 november 2018
    Dell netwerkkabel: SFP+ 7m
    (7G48Y)
    • Lengte snoer 7 m
    219,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 2 november 2018
    Dell netwerkkabel: SFP+ 0.5m
    (YMX60)
    • Lengte snoer 0.5 m
    235,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 2 november 2018
    Dell netwerkkabel: SFP+ 5m
    (WJV8Y)
    • Lengte snoer 5 m
    359,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 2 november 2018
    Dell netwerkkabel: SFP+ 5m
    (5CN56)
    • Lengte snoer 5 m
    165,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 2 november 2018
    Dell netwerkkabel: QSFP+/SFP+, 1 m
    (470-AAVO)
    • Lengte snoer 1 m
    239,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 30 oktober 2018
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder