• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Netwerkkabels van DELL (41 resultaten)

    Weergave
    Uw selectie
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Lengte snoer
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Dell netwerkkabel: SFP+ M-M 1m
    (470-13572)
    • 1 m lengte snoer
    70,- excl. btw
    84,70 incl.btw
    Dell netwerkkabel: QSFP+, 0.5m
    (470-AAXB)
    • 0.5 m lengte snoer
    159,- excl. btw
    192,39 incl.btw
    Dell netwerkkabel: QSFP+, 3m
    (470-AAWN)
    • 3 m lengte snoer
    239,- excl. btw
    289,19 incl.btw
    Dell netwerkkabel: SFP+, 7m
    (470-13574)
    • 7 m lengte snoer
    155,- excl. btw
    187,55 incl.btw
    Dell netwerkkabel: SFP+/SFP+, 10ft
    (470-AAVJ)
    • 3.048 m lengte snoer
    80,- excl. btw
    96,80 incl.btw
    Dell netwerkkabel: 1m stackingkabel
    (470-AAPW)
    • 1 m lengte snoer
    52,- excl. btw
    62,92 incl.btw
    Voorraad 3
    Dell netwerkkabel: SFP+/ SFP+ 10GbE Direct Attach Twinaxial kabel til Cisco på, 3 m
    205,- excl. btw
    248,05 incl.btw
    Dell netwerkkabel: QSFP+ 40GBE 3m
    (470-13551)
    • 3 m lengte snoer
    239,- excl. btw
    289,19 incl.btw
    Dell netwerkkabel: Networking N2000/N3000/S3100 series switches Stacking Cable - 0.5m
    42,- excl. btw
    50,82 incl.btw
    Dell netwerkkabel: SFP+, 7m
    (470-AAVI)
    • 7 m lengte snoer
    155,- excl. btw
    187,55 incl.btw
    Dell netwerkkabel: QSFP+, 1m
    (470-AAVR)
    • 1 m lengte snoer
    179,- excl. btw
    216,59 incl.btw
    Dell netwerkkabel: SFP+ - SFP+, 10GbE, Active Optical (Optics included) cable, 15 m, Customer Kit, OS9.10/OS 6.3, Black
    289,- excl. btw
    349,69 incl.btw
    Dell netwerkkabel: SFP+ 1m
    (1TVDY)
    • 1 m lengte snoer
    329,- excl. btw
    398,09 incl.btw
    Dell netwerkkabel: SFP+ 3m
    (V9640)
    • 3 m lengte snoer
    389,- excl. btw
    470,69 incl.btw
    Dell netwerkkabel: QSFP+/SFP+, 7m
    (470-AAWU)
    • 7 m lengte snoer
    529,- excl. btw
    640,09 incl.btw
    Dell netwerkkabel: 470-ABPS
    (470-ABPS)
    • 2 m lengte snoer
    84,- excl. btw
    101,64 incl.btw
    Dell netwerkkabel: QSFP+, 5m
    (470-AAVT)
    • 5 m lengte snoer
    205,- excl. btw
    248,05 incl.btw
    Dell netwerkkabel: SFP+ - SFP+, 10GbE, Active Optical (Optics included) cable, 7 m, Customer Kit, OS9.10/OS 6.3, Black
    219,- excl. btw
    264,99 incl.btw
    Dell netwerkkabel: SFP+ - SFP+, 10GbE, Active Optical (Optics included) cable, 20 m, Customer Kit, OS9.10/OS 6.3, Black
    339,- excl. btw
    410,19 incl.btw
    Dell netwerkkabel: QSFP+, 7m
    (470-AAXI)
    • 7 m lengte snoer
    379,- excl. btw
    458,59 incl.btw
    Dell netwerkkabel: QSFP+/ QSFP+ 40GbE Passive Copper Direct Attach Cable, 7 m
    419,- excl. btw
    506,99 incl.btw
    Dell netwerkkabel: SFP+ 7m
    (50K2F)
    • 7 m lengte snoer
    489,- excl. btw
    591,69 incl.btw
    Dell netwerkkabel: SFP+, 0.5m
    (470-13571)
    • 0.5 m lengte snoer
    64,- excl. btw
    77,44 incl.btw
    Dell netwerkkabel: Fiber Optic Cable (LC-LC) - 30m
    78,- excl. btw
    94,38 incl.btw
    Dell netwerkkabel: OmniPath Cable, QSFP28 / QSFP28, Passive Copper Direct Attach Cable, 1.5 m
    145,- excl. btw
    175,45 incl.btw
    Dell netwerkkabel: Mellanox EDR VPI InfiniBand QSFP Passive Copper Cable LSZH - 1 m
    179,- excl. btw
    216,59 incl.btw
    Dell netwerkkabel: 470-ABLZ
    (470-ABLZ)
    • 3 m lengte snoer
    185,- excl. btw
    223,85 incl.btw
    Dell netwerkkabel: SFP+ M-M 5m
    (470-13573)
    • 5 m lengte snoer
    189,- excl. btw
    228,69 incl.btw
    Dell netwerkkabel: 470-ABLV
    (470-ABLV)
    • 2 m lengte snoer
    189,- excl. btw
    228,69 incl.btw
    Dell netwerkkabel: SFP+ 5m
    (5CN56)
    • 5 m lengte snoer
    205,- excl. btw
    248,05 incl.btw
    Dell netwerkkabel: SFP+ - SFP+, 10GbE, Active Optical (Optics included) cable, 5 m, Customer Kit, Black
    219,- excl. btw
    264,99 incl.btw
    Dell netwerkkabel: Fiber Kabel 5m, glasvezel, LC-SC, Kit
    219,- excl. btw
    264,99 incl.btw
    Dell netwerkkabel: QSFP+/SFP+, 1 m
    (470-AAVO)
    • 1 m lengte snoer
    255,- excl. btw
    308,55 incl.btw
    Dell netwerkkabel: SFP+ 7m
    (7G48Y)
    • 7 m lengte snoer
    255,- excl. btw
    308,55 incl.btw
    Dell netwerkkabel: SFP+ 0.5m
    (YMX60)
    • 0.5 m lengte snoer
    295,- excl. btw
    356,95 incl.btw
    Dell netwerkkabel: QSFP+, 5m
    (470-AAXH)
    • 5 m lengte snoer
    409,- excl. btw
    494,89 incl.btw
    Dell netwerkkabel: SFP+ 5m
    (WJV8Y)
    • 5 m lengte snoer
    449,- excl. btw
    543,29 incl.btw
    Dell netwerkkabel: QSFP+ to 4x RJ45
    (470-ABEM)
    • 1 m lengte snoer
    989,- excl. btw
    1196,69 incl.btw
    Dell netwerkkabel: 470-ABLU
    (470-ABLU)
    • 10 m lengte snoer
    265,- excl. btw
    320,65 incl.btw
    Dell netwerkkabel: QSFP+/SFP+, 3m
    (470-AAXG)
    • 3 m lengte snoer
    309,- excl. btw
    373,89 incl.btw
    Dell netwerkkabel: 3m stackingkabel
    (470-AAPX)
    • 3 m lengte snoer
    86,- excl. btw
    104,06 incl.btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder