• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Netwerkkabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Lengte snoer
    Kabelafscherming
    Aansluiting 2
    Aansluiting 1
    Verberg filters
    DELL SFP+/SFP+, 10ft netwerkkabel
    (470-AAVJ)
    • Lengte snoer 3.048 m
    24,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    DELL Networking N2000/N3000/S3100 series switches Stacking Cable - 0.5m netwerkkabel
    43,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    DELL 1m stackingkabel netwerkkabel
    (470-AAPW)
    • Lengte snoer 1 m
    47,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL AP122AP130AP230AP245X AP250 AP121/141 AP UTP-kabels
    (575-BBQJ)
      AP122AP130AP230AP245X AP250 AP121 / 141 AP
    112,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL Intel X710 Dual Port 10Gb SFP+Mezzanine UTP-kabels
    (555-BDPG)
      Intel X710 Dual Port 10Gb SFP+Mezzanine
    89,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 9 september 2019
    DELL SFP+, 0.5m netwerkkabel
    (470-13571)
    • Lengte snoer 0.5 m
    61,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 11 september 2019
    DELL SFP+ M-M 1m netwerkkabel
    (470-13572)
    • Lengte snoer 1 m
    69,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL Networking OmniPath Cable QSFP28 to UTP-kabels
    (470-ABYG)
      Dell Networking OmniPath Cable QSFP28 to
    164,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL QSFP+/SFP+, 3m Netwerkkabel
    (470-AAXG)
    • Lengte snoer 3 m
    307,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL SFP+, 7m netwerkkabel
    (470-AAVI)
    • Lengte snoer 7 m
    50,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL AP122 AP130/AP230/AP245X/AP250 AP550 wal UTP-kabels
    (575-BBQK)
      AP122 AP130 / AP230 / AP245X / AP250 AP550 wal
    17,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL 10GbE SFP+ Direct Attach Cables (3M). 2cable/pack netwerkkabel
    192,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    DELL SFP+ - SFP+, 10GbE, Active Optical (Optics included) cable, 5 m, Customer Kit, Black netwerkkabel
    215,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL SFP+ - SFP+, 10GbE, Active Optical (Optics included) cable, 10 m, Customer Kit, OS9.10/OS 6.3, Black .....
    261,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL SFP+ - SFP+, 10GbE, Active Optical (Optics included) cable, 20 m, Customer Kit, OS9.10/OS 6.3, Black .....
    332,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL QSFP+ to 4x RJ45 netwerkkabel
    (470-ABEM)
    • Lengte snoer 1 m
    1.010,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL AP122AP130AP230/AP245X/AP250AP550 Mounti UTP-kabels
    (575-BBQI)
      AP122AP130AP230 / AP245X / AP250AP550 Mounti
    34,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL 2.4Ghz N-Plug outdoor 5dBi antenna for A UTP-kabels
    (555-BDYR)
      2.4Ghz N-Plug outdoor 5dBi antenna for A
    63,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL QSFP+, 5m netwerkkabel
    (470-AAVT)
    • Lengte snoer 5 m
    202,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL QSFP+/SFP+, 7m Netwerkkabel
    (470-AAWU)
    • Lengte snoer 7 m
    492,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL Emulex LPM16002 16Gbps Fibre Channel I/O UTP-kabels
    (406-10740)
      Emulex LPM16002 16Gbps Fibre Channel I / O
    981,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL SFP+ / SFP+ 10GbE, Twinaxial, 2 m netwerkkabel
    30,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    DELL SFP+ M-M 5m netwerkkabel
    (470-13573)
    • Lengte snoer 5 m
    114,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL AP1130 Outdoor AP DC cable kit (7 ft.) C UTP-kabels
    (470-ACRL)
      AP1130 Outdoor AP DC cable kit (7 ft.) C
    135,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL QSFP+, 0.5m netwerkkabel
    (470-AAXB)
    • Lengte snoer 0.5 m
    141,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL Mellanox EDR VPI InfiniBand QSFP Passive Copper Cable LSZH - 1 m netwerkkabel
    255,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL SFP+ 1m netwerkkabel
    (1TVDY)
    • Lengte snoer 1 m
    308,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 30 augustus 2019
    DELL Networking S4048-ON AC IO to PSU Ai UTP-kabels
    (450-AELV)
      Dell Networking S4048-ON AC IO to PSU Ai
    430,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL 3m stackingkabel netwerkkabel
    (470-AAPX)
    • Lengte snoer 3 m
    89,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL AP245X articulated indoor antenna kit (6 UTP-kabels
    (555-BDXH)
      AP245X articulated indoor antenna kit (6
    118,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL SFP+, 7m netwerkkabel
    (470-13574)
    • Lengte snoer 7 m
    152,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL SFP+ - SFP+, 10GbE, Active Optical (Optics included) сable, 2 m, Customer Kit, OS9.10/OS 6.3, Black .....
    185,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL SFP+ - SFP+, 10GbE, Active Optical (Optics included) cable, 7 m, Customer Kit, OS9.10/OS 6.3, Black .....
    233,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL QSFP+/SFP+, 1 m netwerkkabel
    (470-AAVO)
    • Lengte snoer 1 m
    252,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL SFP+ 0.5m netwerkkabel
    (YMX60)
    • Lengte snoer 0.5 m
    272,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 30 augustus 2019
    DELL Networking OmniPath Cable QSFP28 to UTP-kabels
    (470-ABYI)
      Dell Networking OmniPath Cable QSFP28 to
    275,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL 470-ABMD netwerkkabel
    (470-ABMD)
    • Lengte snoer 15 m
    308,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL 120 degree dual-band 5dBi sector antenna UTP-kabels
    (555-BDXF)
      120 degree dual-band 5dBi sector antenna
    565,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL 60 degree dual-band (5.5 dBi/6dBi for 2. UTP-kabels
    (555-BDXG)
      60 degree dual-band (5.5 dBi / 6dBi for 2.
    565,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL Emulex LPE1205-M 8Gbps Dual Port Fibre UTP-kabels
    (543-BBCN)
      Emulex LPE1205-M 8Gbps Dual Port Fibre
    738,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL AP122 AP130 AP200 series/AP500 series 9/ UTP-kabels
    (575-BBQF)
      AP122 AP130 AP200 series / AP500 series 9 /
    26,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL AP1130 Marine grade Metal Hose Strap for UTP-kabels
    (750-AAZW)
      AP1130 Marine grade Metal Hose Strap for
    28,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL Security bracket screws and security scr UTP-kabels
    (575-BBQH)
      Security bracket screws and security scr
    34,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL Aerohive Desk Mount stand for AP150W. In UTP-kabels
    (575-BBQR)
      Aerohive Desk Mount stand for AP150W. In
    36,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL AP1130 7ft GND Strap Customer Kit UTP-kabels
    (750-AAZZ)
      AP1130 7ft GND Strap Customer Kit
    39,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL Fiber Optic Cable (LC-LC) - 30m netwerkkabel
    75,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 9 september 2019
    DELL AP1130 RF connector cover (2x) - Accesso UTP-kabels
    (555-BDZB)
      AP1130 RF connector cover (2x) - Accesso
    79,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL AP122AP130AP230 AP245X AP250 AP550 Plenu UTP-kabels
    (575-BBQG)
      AP122AP130AP230 AP245X AP250 AP550 Plenu
    112,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    Dell Wyse QSFP+, 1m netwerkkabel
    (470-AAVR)
    • Lengte snoer 1 m
    171,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 9 september 2019
    DELL 470-ABLZ netwerkkabel
    (470-ABLZ)
    • Lengte snoer 3 m
    195,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL SFP+/ SFP+ 10GbE Direct Attach Twinaxial kabel til Cisco på, 3 m netwerkkabel
    199,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL Networking OmniPath Cable QSFP28 to UTP-kabels
    (470-ABYH)
      Dell Networking OmniPath Cable QSFP28 to
    219,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL AP1130 outdoor antenna kit (2x2.4Ghz 5dB UTP-kabels
    (555-BDYS)
      AP1130 outdoor antenna kit (2x2.4Ghz 5dB
    232,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL QSFP+, 5m Netwerkkabel
    (470-AAXH)
    • Lengte snoer 5 m
    365,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL SFP+ 3m netwerkkabel
    (V9640)
    • Lengte snoer 3 m
    375,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 30 augustus 2019
    DELL Qlogic QME2572 8Gbps Fibre Channel UTP-kabels
    (543-BBCS)
      Qlogic QME2572 8Gbps Fibre Channel
    856,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL QLogic QME2662 16Gbps Fibre Channel UTP-kabels
    (406-10744)
      QLogic QME2662 16Gbps Fibre Channel
    1.044,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL Aerohive Rubber feet for AP130/AP200 ser UTP-kabels
    (750-AAZN)
      Aerohive Rubber feet for AP130 / AP200 ser
    14,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL AP1130 Screw Pack (1 bag of 4x wall moun UTP-kabels
    (575-BBQW)
      AP1130 Screw Pack (1 bag of 4x wall moun
    26,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL AP122 AP130 AP200 series/AP500 series 15 UTP-kabels
    (575-BBQE)
      AP122 AP130 AP200 series / AP500 series 15
    30,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL Security bracket screws and security scr UTP-kabels
    (575-BBQM)
      Security bracket screws and security scr
    30,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL AP1130 Waterproof Ethernet Plug Customer UTP-kabels
    (555-BDYX)
      AP1130 Waterproof Ethernet Plug Customer
    44,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL AP1130 Mounting Bracket Assembly Custome UTP-kabels
    (575-BBQT)
      AP1130 Mounting Bracket Assembly Custome
    53,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    Dell Wyse QSFP+ 40GBE 3m netwerkkabel
    (470-13551)
    • Lengte snoer 3 m
    228,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    Dell Wyse QSFP+, 3m netwerkkabel
    (470-AAWN)
    • Lengte snoer 3 m
    235,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    Dell Wyse QSFP+/ QSFP+ 40GbE Passive Copper Direct Attach Cable, 7 m netwerkkabel
    365,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL SFP+ 5m netwerkkabel
    (WJV8Y)
    • Lengte snoer 5 m
    416,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 30 augustus 2019
    DELL 5Ghz 18-dBi Outdoor Directional Antenna UTP-kabels
    (555-BDYQ)
      5Ghz 18-dBi Outdoor Directional Antenna
    455,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL Mellanox Connect X3 FDR10 IB Mezz Card UTP-kabels
    (406-10545)
      Mellanox Connect X3 FDR10 IB Mezz Card
    1.531,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL Dual Band RP-SMA female indoor 5dBi arti UTP-kabels
    (555-BDXE)
      Dual Band RP-SMA female indoor 5dBi arti
    28,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL AP1130 Metal Hose Strap for 3-15 in diam UTP-kabels
    (750-AAZX)
      AP1130 Metal Hose Strap for 3-15 in diam
    41,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    DELL 5Ghz N-Plug outdoor 5dBi antenna for AP1 UTP-kabels
    (555-BDYP)
      5Ghz N-Plug outdoor 5dBi antenna for AP1
    63,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 september 2019
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.900.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder