• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • DELL UTP-kabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Lengte snoer
    Kabelafscherming
    Aansluiting 2
    Aansluiting 1
    Verberg filters
    DELL SFP+/SFP+, 10ft Netwerkkabel
    (470-AAVJ)
    • Lengte snoer 3.048 m
    87,- excl. btw
    Voorraad: 52
    Levertijd: 1 werkdag
    DELL 470-ABHB Netwerkkabel
    (470-ABHB)
    • Lengte snoer 0.5 m
    44,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    DELL 1m stackingkabel Netwerkkabel
    (470-AAPW)
    • Lengte snoer 1 m
    49,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    DELL AP122AP130AP230AP245X AP250 AP121/141 AP UTP-kabels
    (575-BBQJ)
      AP122AP130AP230AP245X AP250 AP121 / 141 AP
    113,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL Intel X710 Dual Port 10Gb SFP+Mezzanine UTP-kabels
    (555-BDPG)
      Intel X710 Dual Port 10Gb SFP+Mezzanine
    90,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 28 april 2020
    DELL SFP+, 0.5m Netwerkkabel
    (470-13571)
    • Lengte snoer 0.5 m
    62,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 5 mei 2020
    DELL SFP+ M-M 1m Netwerkkabel
    (470-13572)
    • Lengte snoer 1 m
    70,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 23 april 2020
    DELL 470-ABYG Netwerkkabel
    (470-ABYG)
    • Lengte snoer 1 m
    165,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL 470-AAXG Netwerkkabel
    (470-AAXG)
    • Lengte snoer 3 m
    308,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL Netwerk kabel SFP+-naar-SFP+ 10GbE koperen Twinax Direct hechten-kabel - 7 m Netwerkkabel
    • U bespaart 45%
    52,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 28 april 2020
    DELL 10GbE SFP+ Direct Attach Cables (3M). 2cable/pack Netwerkkabel
    189,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL 470-ABLT Netwerkkabel
    (470-ABLT)
    • Lengte snoer 5 m
    216,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL 470-ABLU Netwerkkabel
    (470-ABLU)
    • Lengte snoer 10 m
    264,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 28 april 2020
    DELL QSFP+ to 4x RJ45 Netwerkkabel
    (470-ABEM)
    • Lengte snoer 1 m
    1.011,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL AP122AP130AP230/AP245X/AP250AP550 Mounti UTP-kabels
    (575-BBQI)
      AP122AP130AP230 / AP245X / AP250AP550 Mounti
    35,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL 470-AAVT Netwerkkabel
    (470-AAVT)
    • Lengte snoer 0.5 m
    203,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 28 april 2020
    DELL 470-AAWU Netwerkkabel
    (470-AAWU)
    • Lengte snoer 7 m
    493,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL 470-ABPS Netwerkkabel
    (470-ABPS)
    • Lengte snoer 2 m
    30,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL SFP+ M-M 5m Netwerkkabel
    (470-13573)
    • Lengte snoer 5 m
    115,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 28 april 2020
    DELL AP1130 Outdoor AP DC cable kit (7 ft.) C UTP-kabels
    (470-ACRL)
      AP1130 Outdoor AP DC cable kit (7 ft.) C
    136,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL QSFP+, 0.5m Netwerkkabel
    (470-AAXB)
    • Lengte snoer 0.5 m
    142,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL Mellanox EDR VPI InfiniBand QSFP Passive Copper Cable LSZH - 1 m Netwerkkabel
    256,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL 3m stackingkabel Netwerkkabel
    (470-AAPX)
    • Lengte snoer 3 m
    90,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 5 mei 2020
    DELL SFP+, 7m Netwerkkabel
    (470-13574)
    • Lengte snoer 7 m
    153,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL QSFP+/SFP+, 1 m Netwerkkabel
    (470-AAVO)
    • Lengte snoer 1 m
    253,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL 470-AAWE Netwerkkabel - Zwart, Zilver
    (470-AAWE)
    • Lengte snoer 5 m
    313,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL 470-ABYI Netwerkkabel
    (470-ABYI)
    • Lengte snoer 3 m
    340,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 17 april 2020
    DELL 60 degree dual-band (5.5 dBi/6dBi for 2. UTP-kabels
    (555-BDXG)
      60 degree dual-band (5.5 dBi / 6dBi for 2.
    566,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL Aerohive Desk Mount stand for AP150W. In UTP-kabels
    (575-BBQR)
      Aerohive Desk Mount stand for AP150W. In
    37,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL Fiber Optic Cable (LC-LC) - 30m Netwerkkabel
    76,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 28 april 2020
    DELL AP122AP130AP230 AP245X AP250 AP550 Plenu UTP-kabels
    (575-BBQG)
      AP122AP130AP230 AP245X AP250 AP550 Plenu
    113,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL Cable QSFP+to QSFP+40GbE UTP-kabels
    (470-AAVR)
      Dell Cable QSFP+to QSFP+40GbE
    172,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 28 april 2020
    DELL SFP+/ SFP+ 10GbE Direct Attach Twinaxial kabel til Cisco på, 3 m Netwerkkabel
    200,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 28 april 2020
    DELL 470-ABYH Netwerkkabel
    (470-ABYH)
    • Lengte snoer 2 m
    220,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL 470-AAXH Netwerkkabel
    (470-AAXH)
    • Lengte snoer 5 m
    366,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL Aerohive Rubber feet for AP130/AP200 ser UTP-kabels
    (750-AAZN)
      Aerohive Rubber feet for AP130 / AP200 ser
    15,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL AP1130 Screw Pack (1 bag of 4x wall moun UTP-kabels
    (575-BBQW)
      AP1130 Screw Pack (1 bag of 4x wall moun
    27,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL Security bracket screws and security scr UTP-kabels
    (575-BBQM)
      Security bracket screws and security scr
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL AP1130 Waterproof Ethernet Plug Customer UTP-kabels
    (555-BDYX)
      AP1130 Waterproof Ethernet Plug Customer
    45,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL AP1130 Mounting Bracket Assembly Custome UTP-kabels
    (575-BBQT)
      AP1130 Mounting Bracket Assembly Custome
    54,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL Cable QSFP+to QSFP+40GbE UTP-kabels
    (470-13551)
      Dell Cable QSFP+to QSFP+40GbE
    229,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 28 april 2020
    DELL CABLE QSFP+ TO QSFP+ 40GBE PASS 3M UTP-kabels
    (470-AAWN)
      CABLE QSFP+ TO QSFP+ 40GBE PASS 3M
    233,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL Networking Cable QSFP+ to QSFP+ 40G UTP-kabels
    (470-13552)
      Dell Networking Cable QSFP+ to QSFP+ 40G
    366,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL AP1130 Metal Hose Strap for 3-15 in diam UTP-kabels
    (750-AAZX)
      AP1130 Metal Hose Strap for 3-15 in diam
    42,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL Security bracket, screws UTP-kabels
    (575-BBQH)
      Security bracket, screws
    48,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 17 april 2020
    DELL 470-ACEX Netwerkkabel
    (470-ACEX)
    • Lengte snoer 1 m
    80,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL Wall plate bracket kit AP122AP130 AP230 UTP-kabels
    (575-BBQD)
      Wall plate bracket kit AP122AP130 AP230
    82,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL 470-ACFB Netwerkkabel
    (470-ACFB)
    • Lengte snoer 2 m
    97,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL SFP28/ SFP28 25GbE Passief koperen Twinax Directe bijlage, 3 m Netwerkkabel
    111,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL 470-ACEY Netwerkkabel
    (470-ACEY)
    • Lengte snoer 5 m
    165,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL SFP+ 5m Netwerkkabel
    (5CN56)
    • Lengte snoer 5 m
    219,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 20 april 2020
    DELL Fiber Kabel 5m, glasvezel, LC-SC, Kit Netwerkkabel
    239,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 17 april 2020
    DELL SFP+ 7m Netwerkkabel
    (7G48Y)
    • Lengte snoer 7 m
    275,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 20 april 2020
    DELL SFP+ 0.5m Netwerkkabel
    (YMX60)
    • Lengte snoer 0.5 m
    314,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 20 april 2020
    DELL SFP+ 1m Netwerkkabel
    (1TVDY)
    • Lengte snoer 1 m
    356,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL SFP+ 3m Netwerkkabel
    (V9640)
    • Lengte snoer 3 m
    423,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 20 april 2020
    DELL SFP+ 5m Netwerkkabel
    (WJV8Y)
    • Lengte snoer 5 m
    481,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 20 april 2020
    DELL SFP+ 7m Netwerkkabel
    (50K2F)
    • Lengte snoer 7 m
    523,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 20 april 2020
    DELL 4xN type 120 degree dual band 2x2 sector UTP-kabels
    (555-BDYT)
      4xN type 120 degree dual band 2x2 sector
    575,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL AP1130 Metal Hose Strap for 1-2.75 in di UTP-kabels
    (750-AAZY)
      AP1130 Metal Hose Strap for 1-2.75 in di
    26,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL CABLE QSFP+ TO QSFP+ 40GBE PASS 7M UTP-kabels
    (470-AAXI)
      CABLE QSFP+ TO QSFP+ 40GBE PASS 7M
    366,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    DELL 100GbE QSFP28/ QSFP28, 0.5m Netwerkkabel
    (470-ABPW)
    • Lengte snoer 0.5 m
    84,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder