• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Categorie: UTP-kabels
    • Lengte snoer 3 m
    90,-excl. btw 108,90incl. btw
    Ook als Cisco Refresh... (- 26,-)
    Op voorraad (786)
    Levertijd:
    3-5 werkdagen
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Samenwerking tussen Apple en Cisco
    De professionele samenwerking tussen Apple en Cisco maakt de mobiele transformatie eenvoudiger voor bedrijven. Ontdek welke ontwikkelingen voor uw onderneming van belang kunnen zijn.
    Cisco Meraki webinar
    Cisco Meraki creëert gebruiksvriendelijke cloud managed netwerkoplossingen voor het MKB en grotere bedrijven. Benieuwd of cloud networking iets voor u is? Lees dan meer over Meraki of volg één van de leerzame Meraki webinars van Cisco.
    Cisco SFP-H10GB-CU3M= netwerkkabel

    Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter netwerkkabel

    Productcode: SFP-H10GB-CU3M=   |  EAN/UPC: 0882658210709
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 2
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter netwerkkabel kenmerken

    Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter. Lengte snoer: 3 m, Kleur kabel: Zwart

    Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter, 3 m, Zwart

    Specificaties

    Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter netwerkkabel specificaties
    Gewicht en omvang
    Lengte snoer 3 m
    Kenmerken
    Kleur kabel Zwart
    MPN & EAN
    MPN SFP-H10GB-CU3M, SFP-H10GB-CU3M=
    EAN 0882658210709

    Aanraders bij dit product

    Kies uw kabelbinders
    Kies uw kabelbinders Meebestellen excl. btw incl. btw
    ACT Hersluitbare twist tie 100 stuks 16,- 19,36
    ACT Klittenband kabelbinder rol 10m 21,- 25,41
    Dataflex kabellussen zwart - 10 stuks 14,- 16,94
    Dataflex kabellussen grijs - 10 stuks 14,- 16,94
    Dataflex kabellussen wit - 10 stuks 14,- 16,94
    Werk uw kabels weg met Dataflex
    Werk uw kabels weg met Dataflex Meebestellen excl. btw incl. btw
    Dataflex kabelbinder Zwart Diameter: 25 mm Lengte: 3 m 29,- 35,09
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m zwart 26,- 31,46
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m zilver 26,- 31,46
    Dataflex kabelbeschermer spiraal 25m wit 28,- 33,88
    Kies uw kabelbinder
    Kies uw kabelbinder Meebestellen excl. btw incl. btw
    ACT 10meter Dubbelzijdig klittenband 21,- 25,41
    ACT 20 x 240mm klittenband binders 21,- 25,41
    ACT 20 x 180mm klittenband binders 17,- 20,57
    ACT 20 x 150mm klittenband binders 16,- 19,36
    ACT 20 x 125mm klittenband binders 15,- 18,15
    Andere klanten kochten ook:
    Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP
    78,- excl. btw 94,38 incl. btw
    Cisco 1000BASE-SX SFP Multimode Fiber Only with DOM
    186,- excl. btw 225,06 incl. btw

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 655828

    Cisco: The bridge to possible

    Toegevoegd: 2018-11-13 13:00:06
    Van: Cisco
    Bekeken: 26625

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter netwerkkabel
    • Lengte snoer 1 m
    72,- excl. btw
    87,12 incl. btw
    Voorraad: 242
    Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter netwerkkabel
    • Lengte snoer 5 m
    66,- excl. btw
    79,86 incl. btw
    Voorraad: 422

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter
    Cisco
    Cisco
    108.90 EUR new
    Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter. Lengte snoer: 3 m, Kleur kabel: Zwart
    Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter netwerkkabel Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter netwerkkabel
    https://www.centralpoint.nl/netwerkkabels/cisco/10gbase-cu-sfp-plus-cable-3-meter-art-sfp-h10gb-cu3m-num-417937/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder