• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Netwerkkabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Lengte snoer
    Kabel standaard
    Verberg filters
    Cisco netwerkkabel: 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter
    88,66
    70,-
    (SFP-H10GB-CU1M=)
    • Lengte snoer 1 m
    70,- excl. btw
    Voorraad 1023
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Open Box
    Cisco netwerkkabel: Console USB (Open Box)
    (CAB-CONSOLE-USB=)
    • Lengte snoer 2 m
    19,- excl. btw
    Voorraad 296
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco netwerkkabel: 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter
    (SFP-H10GB-CU3M=)
    • Lengte snoer 3 m
    87,- excl. btw
    Voorraad 2835
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerkkabel: CAB-SFP-50CM=
    (CAB-SFP-50CM=)
    • Lengte snoer 0.5 m
    209,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 21 november 2018
    Cisco netwerkkabel: 3750X Stack
    (CAB-SPWR-30CM=)
    • Lengte snoer 0.3 m
    50,- excl. btw
    Voorraad 935
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco netwerkkabel: 8-port EIA-232
    (CAB-HD8-ASYNC=)
    • Lengte snoer 3 m
    79,- excl. btw
    Voorraad 35
    Levertijd: 1 werkdag
    Speciaal geselecteerd
    Cisco netwerkkabel: Bladeswitch
    (CAB-STK-E-0.5M=)
    • Lengte snoer 0.5 m
    87,- excl. btw
    Voorraad 131
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco netwerkkabel: 10m SFP+
    (SFP-10G-AOC10M=)
    • Lengte snoer 10 m
    219,- excl. btw
    Voorraad 70
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerkkabel: 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter
    bespaar
    5,94
    (SFP-H10GB-CU5M=)
    • Lengte snoer 5 m
    105,- excl. btw
    Voorraad 1099
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Open Box
    Cisco netwerkkabel: RJ45-DB9 (Open Box)
    (CAB-CONSOLE-RJ45=)
    • Lengte snoer 1.8 m
    17,- excl. btw
    Voorraad 556
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco netwerkkabel: FlexStack-Plus stacking cable with a 3.0 m length, Spare
    259,- excl. btw
    Voorraad 106
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerkkabel: 150cm StackPower cable, Spare
    (CAB-SPWR-150CM=)
    • Lengte snoer 1.5 m
    169,- excl. btw
    Voorraad 234
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerkkabel: 10GBASE-CU SFP+ Cable 10 Meter, active, spare
    359,- excl. btw
    Voorraad 148
    Cisco netwerkkabel: FlexStack-Plus stacking cable with a 1.0 m length, Spare
    106,- excl. btw
    Voorraad 418
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco netwerkkabel: 5-ft Low Loss Cable
    (AIR-CAB005LL-N=)
    • Lengte snoer 1.5 m
    73,- excl. btw
    Voorraad 92
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco netwerkkabel: 10GBASE-CU, SFP+, 2m
    (SFP-H10GB-CU2M=)
    • Lengte snoer 2 m
    87,- excl. btw
    Voorraad 650
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerkkabel: 10GBASE-CU SFP+ Cable 7 Meter, active, spare
    299,- excl. btw
    Voorraad 90
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerkkabel: Stacking Cable, 3m, Type 2 Spare
    160,- excl. btw
    Voorraad 19
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco netwerkkabel: DSL Dual
    (CAB-RJ45-2RJ11=)
    • Lengte snoer 2 m
    30,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 14 november 2018
    Cisco netwerkkabel: Stacking Cable, 1m, Type 2
    (STACK-T2-1M=)
    • Lengte snoer 1 m
    169,- excl. btw
    Voorraad 84
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerkkabel: 10GBASE-CU, SFP+, 1.5m
    (SFP-H10GB-CU1-5M=)
    • Lengte snoer 1.5 m
    87,- excl. btw
    Voorraad 149
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerkkabel: E1 Cable RJ-45 - Dual BNC (Unbalanced)
    92,- excl. btw
    Voorraad 1
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerkkabel: Yellow Cable for Ethernet, Straight-through, RJ-45, 1.8m
    22,- excl. btw
    Voorraad 29
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerkkabel: Cable Straight RJ11 f ADSL
    (CAB-ADSL-RJ11=)
    • Lengte snoer 3 m
    28,- excl. btw
    Voorraad 25
    Cisco : Stack Power Cable 30cm
    (CAB-SPWR-30CM)
      Stack Power Cable 30cm
    52,- excl. btw
    Voorraad 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco netwerkkabel: 3m Stacking Cable
    (CAB-STACK-3M=)
    • Lengte snoer 3 m
    269,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Cisco netwerkkabel: 5m SFP+
    (SFP-10G-AOC5M=)
    • Lengte snoer 5 m
    225,- excl. btw
    Voorraad 19
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerkkabel: 10-ft Low Loss Cable
    (AIR-CAB010LL-N=)
    • Lengte snoer 3 m
    129,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 21 november 2018
    Cisco netwerkkabel: 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter, Passive
    19,- excl. btw
    Voorraad 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco netwerkkabel: 30m RP-TNC
    (AIR-CAB100ULL-R)
    • Lengte snoer 30 m
    369,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 21 november 2018
    Cisco netwerkkabel: Yellow Cable f/ Ethernet Straight-through
    22,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 19 november 2018
    Open Box
    Cisco netwerkkabel: X21 Cable - DCE Female to Smart Serial - 3m (Open Box)
    54,- excl. btw
    Voorraad 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Open Box
    Cisco netwerkkabel: 10GBASE-CU SFP+ Cable 10 Meter, active (Open Box)
    157,- excl. btw
    Voorraad 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco netwerkkabel: 2m SFP+
    (SFP-10G-AOC2M=)
    • Lengte snoer 2 m
    179,- excl. btw
    Voorraad 75
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerkkabel: Low Loss Plenum
    (AIR-CAB005PL-R=)
    • Lengte snoer 1.7 m
    86,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 21 november 2018
    Cisco netwerkkabel: 1 RPS 675 CONNECTOR CABLE
    (CAB-RPS-1614=)
    • Lengte snoer 1.2 m
    67,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 16 november 2018
    Cisco netwerkkabel: Stacking Cable, 1m, Type 2 Spare
    (STACK-T2-50CM=)
    • Lengte snoer 0.5 m
    89,- excl. btw
    Voorraad 42
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerkkabel: Cable low-loss 6m + RP-TNC connector
    129,- excl. btw
    Voorraad 187
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerkkabel: Aironet Power Injector Cable, RG-6, 30 m
    68,- excl. btw
    Voorraad 11
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco netwerkkabel: ADSL RJ 11-to-RJ11 Straight Cable, Spare
    (CAB-ADSL-800-RJ11=)
    • Lengte snoer 2 m
    19,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 21 november 2018
    Cisco netwerkkabel: 60 inch Bulkhead Extender
    (AIR-ACC2537-060)
    • Lengte snoer 1.52 m
    42,- excl. btw
    Voorraad 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco netwerkkabel: 8 meter flat grey Ethernet cable for Touch 10
    30,- excl. btw
    Voorraad 19
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerkkabel: 15.2m RP-TNC
    (AIR-CAB050LL-R)
    • Lengte snoer 15 m
    115,- excl. btw
    Voorraad 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Refurbished
    Cisco netwerkkabel: 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter (Refurbished LG)
    24,95 excl. btw
    Voorraad 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco netwerkkabel: X.21 CABLE DTE MALE 10 FT
    (CAB-X21MT=)
    • Lengte snoer 3 m
    87,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 9 november 2018
    Cisco netwerkkabel: 10GBASE-CU, SFP+, 2.5m
    (SFP-H10GB-CU2-5M=)
    • Lengte snoer 2.5 m
    87,- excl. btw
    Voorraad 119
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerkkabel: Cable for Gigastack GBIC - 0.5m for Catalyst 2900 3500
    6,- excl. btw
    Voorraad 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco netwerkkabel: 1.8 m, RJ-45, M/M, Black
    (CAB-CON-C4K-RJ45=)
    • Lengte snoer 1.8 m
    32,- excl. btw
    Voorraad 73
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerkkabel: Meraki 10 GbE Twinax Cable with SFP+ Modules, 1m
    89,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 29 oktober 2018
    Cisco : Multi head Cable (1080p)
    (CAB-HDMI-MULT-9M)
      Cisco Multi head Cable (1080p)
    429,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Refurbished
    Cisco netwerkkabel: 10GBASE-CU, SFP+, 2.5m (Refurbished LG)
    (SFP-H10GB-CU2-5M-R4)
    • Lengte snoer 2.5 m
    20,- excl. btw
    Voorraad 24
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco netwerkkabel: Red Colour Cable for ISDN BRI U, RJ-45, 6 feet
    22,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 9 november 2018
    Cisco netwerkkabel: AIR Console 1200
    (AIR-CONCAB1200)
    • Lengte snoer 3 m
    7,90 excl. btw
    Voorraad 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco netwerkkabel: Meraki Meraki 10GSFP+Cu 3m
    (MA-CBL-TA-3M)
    • Lengte snoer 3 m
    129,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 29 oktober 2018
    Cisco netwerkkabel: Cable/Octal Modem DB60>8xDB25 Male, 3m
    269,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Cisco netwerkkabel: Blue Color Cable for DSU/CSU, RJ-45, 6 ft
    22,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Open Box
    Cisco netwerkkabel: 45m RP-TNC (Open Box)
    (AIR-CAB150ULL-R)
    • Lengte snoer 46 m
    286,- excl. btw
    Voorraad 24
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco netwerkkabel: Ethernet cable 1.5 m/5 ft, gray
    (CAB-ETH-1.5M-GR=)
    • Lengte snoer 1.5 m
    46,- excl. btw
    Voorraad 1
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerkkabel: Smart Serial Cable M/34 V.35 DCE (B)
    99,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Cisco : Cable/2m 3rd party
    (CAB-LC-LC-MMF-2M?3RD PARTY)
      Cable / 2m 3rd party
    26,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 31 oktober 2018
    Cisco netwerkkabel: Ethernet cable 5 m/16.4 ft, gray
    (CAB-ETH-5M-GR=)
    • Lengte snoer 5 m
    54,- excl. btw
    Voorraad 22
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerkkabel: Ethernet cable 3 m/10 ft, gray
    (CAB-ETH-3M-GR=)
    • Lengte snoer 3 m
    56,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Cisco netwerkkabel: E1 Cable, BNC, 75-ohm, Unbalanced, 5 m
    99,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Cisco netwerkkabel: 20-ft (6m) Ultra Low Loss LMR 400 Cable
    265,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 21 november 2018
    Cisco netwerkkabel: 15m CX4 Patch Cable
    (CAB-INF-26G-15=)
    • Lengte snoer 15 m
    339,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 21 november 2018
    Open Box
    Cisco netwerkkabel: E1 BNC To RJ45 (Open Box)
    (CAB-E1-RJ45BNC)
    • Lengte snoer 3 m
    5,65 excl. btw
    Voorraad 4
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco netwerkkabel: EIA/TIA-449 Serial Cable CAB-449 MT
    87,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 9 november 2018
    Cisco netwerkkabel: E1- ISDN PRI Cable 10 ft
    (CAB-E1-PRI)
    • Lengte snoer 3 m
    99,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 november 2018
    Cisco netwerkkabel: Cable 8 Lead Octal 68 pin - 8 RJ45
    (CAB-OCTAL-ASYNC=)
    • Lengte snoer 1.22 m
    169,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 21 november 2018
    Cisco netwerkkabel: ENET CROSSOVER CABLE
    (CAB-ETHXOVER=)
    • Lengte snoer 3 m
    26,- excl. btw
    Voorraad 125
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerkkabel: DB-9 / RJ-45
    (CAB-VC-5M=)
    • Lengte snoer 5 m
    30,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 7 november 2018
    Cisco netwerkkabel: Female DCE RS232 Cable - 3 m
    (CAB-232FC=)
    • Lengte snoer 3 m
    54,- excl. btw
    Voorraad 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder