• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Cisco UTP-kabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Kabel standaard
    Lengte snoer
    Kabelafscherming
    Aansluiting 2
    Aansluiting 1
    Verberg filters
    Cisco RJ45-DB9 Netwerkkabel
    (CAB-CONSOLE-RJ45=)
    • Lengte snoer 1.8 m
    109,- excl. btw
    Voorraad: 506
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter Netwerkkabel
    (SFP-H10GB-CU3M=)
    • Lengte snoer 3 m
    92,- excl. btw
    Voorraad: 588
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter Netwerkkabel
    bespaar
    18,08
    (SFP-H10GB-CU5M=)
    • Lengte snoer 5 m
    101,- excl. btw
    Voorraad: 1197
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter Netwerkkabel
    (SFP-H10GB-CU1M=)
    • Lengte snoer 1 m
    71,- excl. btw
    Voorraad: 116
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco FlexStack-Plus stacking cable with a 1.0 m length, Spare Netwerkkabel
    178,- excl. btw
    Voorraad: 213
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Bladeswitch Netwerkkabel
    (CAB-STK-E-0.5M=)
    • Lengte snoer 0.5 m
    92,- excl. btw
    Voorraad: 216
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 10GBASE-CU, SFP+, 2m Netwerkkabel
    (SFP-H10GB-CU2M=)
    • Lengte snoer 2 m
    92,- excl. btw
    Voorraad: 301
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Serial Cable CAB-X21 FC Netwerkkabel
    (CAB-X21FC=)
    • Lengte snoer 3 m
    92,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 april 2020
    Cisco SFP-H10GB-ACU10M= Netwerkkabel
    (SFP-H10GB-ACU10M=)
    • Lengte snoer 10 m
    360,- excl. btw
    Voorraad: 127
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco ADSL RJ 11-to-RJ11 Straight Cable, Spare Netwerkkabel
    (CAB-ADSL-800-RJ11=)
    • Lengte snoer 2 m
    20,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco FlexStack-Plus stacking cable with a 3.0 m length, Spare Netwerkkabel
    291,- excl. btw
    Voorraad: 43
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Cable Straight RJ11 f ADSL Netwerkkabel
    (CAB-ADSL-RJ11=)
    • Lengte snoer 3 m
    18,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 17 april 2020
    Cisco STACK-T2-50CM= Netwerkkabel
    (STACK-T2-50CM=)
    • Lengte snoer 0.5 m
    128,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco CAB-DV10-8M= Netwerkkabel
    (CAB-DV10-8M=)
    • Lengte snoer 8 m
    32,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco CAB-ETH-3M-GR= Netwerkkabel
    (CAB-ETH-3M-GR=)
    • Lengte snoer 3 m
    54,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Cisco STACK-T2-3M= Netwerkkabel
    (STACK-T2-3M=)
    • Lengte snoer 3 m
    348,- excl. btw
    Voorraad: 30
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 3750X Stack Netwerkkabel
    (CAB-SPWR-30CM=)
    • Lengte snoer 0.3 m
    96,- excl. btw
    Voorraad: 1336
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 15.2m RP-TNC Netwerkkabel
    (AIR-CAB050LL-R)
    • Lengte snoer 15 m
    205,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 2m SFP+ Netwerkkabel
    (SFP-10G-AOC2M=)
    • Lengte snoer 2 m
    195,- excl. btw
    Voorraad: 66
    Cisco SFP-H10GB-ACU7M= Netwerkkabel
    (SFP-H10GB-ACU7M=)
    • Lengte snoer 7 m
    317,- excl. btw
    Voorraad: 74
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 60 inch Bulkhead Extender Netwerkkabel
    (AIR-ACC2537-060)
    • Lengte snoer 1.52 m
    73,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 4 mei 2020
    Cisco EIA/TIA-449 Serial Cable CAB-449 MT Netwerkkabel
    92,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 april 2020
    Cisco Low Loss Plenum Netwerkkabel
    (AIR-CAB005PL-R=)
    • Lengte snoer 1.7 m
    90,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 4 mei 2020
    Cisco STACK-T2-1M= Netwerkkabel
    (STACK-T2-1M=)
    • Lengte snoer 1 m
    233,- excl. btw
    Voorraad: 53
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Open Box
    Cisco CAB-AUX-RJ45 Netwerkkabel - Open Box
    (CAB-AUX-RJ45=)
    • Lengte snoer 1.8 m
    34,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco Cable low-loss 6m + RP-TNC connector Netwerkkabel
    125,- excl. btw
    Voorraad: 54
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Yellow Cable for Ethernet, Straight-through, RJ-45, 1.8m Netwerkkabel
    23,- excl. btw
    Voorraad: 59
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Yellow Cable f/ Ethernet Straight-through Netwerkkabel
    (CAB-ETH-S-RJ45-15=)
    • Lengte snoer 4.57 m
    83,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 4 mei 2020
    Cisco 5-ft Low Loss Cable Netwerkkabel
    (AIR-CAB005LL-N=)
    • Lengte snoer 1.5 m
    125,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 4 mei 2020
    Cisco 5m SFP+ Netwerkkabel
    (SFP-10G-AOC5M=)
    • Lengte snoer 5 m
    230,- excl. btw
    Voorraad: 32
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 10m SFP+ Netwerkkabel
    (SFP-10G-AOC10M=)
    • Lengte snoer 10 m
    230,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 17 april 2020
    Open Box
    Cisco 45m RP-TNC Netwerkkabel - Open Box
    (AIR-CAB150ULL-R)
    • Lengte snoer 46 m
    302,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco Super Cap cbl f UCSC-RAID-M5 on C240 M5 UTP-kabels
    (CBL-SC-MR12GM52=)
      Super Cap cbl f UCSC-RAID-M5 on C240 M5
    • U bespaart 12%
    40,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 15 april 2020
    Cisco Cables V.35 Cable DTE Male 3 m. Netwerkkabel
    92,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 4 mei 2020
    Cisco 15m CX4 Patch Cable Netwerkkabel
    (CAB-INF-26G-15=)
    • Lengte snoer 15 m
    351,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 4 mei 2020
    Cisco Antenna/Multiband Swivel Mount Dipole 4G UTP-kabels
    (ANT-4G-DP-IN-TNC=)
      Antenna / Multiband Swivel Mount Dipole 4G
    50,- excl. btw
    Voorraad: 23
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco ADSL Cable RJ45 1m (B) Netwerkkabel
    (CAB-ADSL-RJ45=)
      Cisco ADSL Cable RJ45 1m (B)
    56,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 4 mei 2020
    Cisco 10GBASE-CU, SFP+, 1.5m Netwerkkabel
    (SFP-H10GB-CU1-5M=)
    • Lengte snoer 1.5 m
    98,- excl. btw
    Voorraad: 15
    Cisco 8-port EIA-232 Netwerkkabel
    (CAB-HD8-ASYNC=)
    • Lengte snoer 3 m
    137,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 8 PORT ASYNC CABLE SPARE UTP-kabels
    (CAB-ASYNC-8=)
      CISCO 8 PORT ASYNC CABLE SPARE
    143,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 18 april 2020
    Open Box
    Cisco 10-ft Low Loss Cable Netwerkkabel - Open Box
    (AIR-CAB010LL-N=)
    • Lengte snoer 3 m
    82,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco Female DCE RS232 Cable - 3 m Netwerkkabel
    (CAB-232FC=)
    • Lengte snoer 3 m
    92,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 4 mei 2020
    Cisco 10GBASE-CU, SFP+, 2.5m Netwerkkabel
    (SFP-H10GB-CU2-5M=)
    • Lengte snoer 2.5 m
    93,- excl. btw
    Voorraad: 40
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 4 meter flat grey Ethernet cable for Touch 10 Spare UTP-kabels
    (CAB-DV10-4M=)
      4 meter flat grey Ethernet cable for Touch 10 Spare
    28,- excl. btw
    Voorraad: 27
    Cisco Ethernet cable 5 m/16.4 ft, gray Netwerkkabel
    (CAB-ETH-5M-GR=)
    • Lengte snoer 5 m
    57,- excl. btw
    Voorraad: 17
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Cable 8 Lead Octal 68 pin - 8 RJ45 Netwerkkabel
    (CAB-OCTAL-ASYNC=)
    • Lengte snoer 1.22 m
    178,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 4 mei 2020
    Cisco 1520/1550 Series FiberCable Take-up Reel UTP-kabels
    (AIR-1520-FIB-REEL=)
      1520 / 1550 Series FiberCable Take-up Reel
    193,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 april 2020
    Cisco Lightning Arrestor for CGR1120 UTP-kabels
    (CGR-LA-NF-NF=)
      Lightning Arrestor for Cisco CGR1120
    273,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 8 mei 2020
    Cisco ENET CROSSOVER CABLE Netwerkkabel
    (CAB-ETHXOVER=)
    • Lengte snoer 3 m
    32,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Cisco CAB-ETH-1.5M-GR= Netwerkkabel
    (CAB-ETH-1.5M-GR=)
    • Lengte snoer 1.5 m
    48,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Serial Cable CAB-530 MT Netwerkkabel
    (CAB-530MT=)
    • Lengte snoer 3 m
    92,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 4 mei 2020
    Cisco Multi-Band Indoor Omni-Directional Anten UTP-kabels
    (4G-ANTM-OM-CM=)
      Multi-Band Indoor Omni-Directional Anten
    233,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 20-ft (6m) Ultra Low Loss LMR 400 Cable Netwerkkabel
    349,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 4 mei 2020
    Cisco 1 RPS 675 CONNECTOR CABLE Netwerkkabel
    (CAB-RPS-1614=)
    • Lengte snoer 1.2 m
    78,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 28 april 2020
    Cisco Cable/25GBASE-CU SFP28 Cable 2.5 Meter UTP-kabels
    (SFP-H25G-CU2.5M=)
      Cable / 25GBASE-CU SFP28 Cable 2.5 Meter
    114,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 4 mei 2020
    Cisco 150cm StackPower cable, Spare Netwerkkabel
    (CAB-SPWR-150CM=)
    • Lengte snoer 1.5 m
    192,- excl. btw
    Voorraad: 359
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 30m RP-TNC Netwerkkabel
    (AIR-CAB100ULL-R)
    • Lengte snoer 30 m
    382,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 4 mei 2020
    Cisco Antenna/Model 1 Attached Omni UTP-kabels
    (AIR-ANT-LOC-01=)
      Antenna / Model 1 Attached Omni
    434,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 8 mei 2020
    Cisco Antenna Coaxial Cable - 15m - 1x TNC, 1x TNC Netwerkkabel
    546,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 april 2020
    Cisco CAB-DSU-RJ45= Netwerkkabel
    (CAB-DSU-RJ45=)
    • Lengte snoer 1.8 m
    23,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 17 april 2020
    Open Box
    Cisco Meraki 10GSFP+Cu 3m Netwerkkabel - Open Box
    (MA-CBL-TA-3M)
    • Lengte snoer 3 m
    85,- excl. btw
    Voorraad: 43
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco FSIP amd MIP CE1 BNC 75 Ohm - Unbalanced 5 m Netwerkkabel
    92,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 8 mei 2020
    Cisco Cable E1 DB15 120 ohm 5m Netwerkkabel
    (CAB-E1-DB15=)
    • Lengte snoer 5 m
    93,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 17 april 2020
    Cisco Cable/2 Spare SAS/SATA f UCS C220 M3 UTP-kabels
    192,66
    124,-
    (UCSC-CABLE1=)
      Cable / 2 Spare SAS / SATA f UCS C220 M3
    124,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 april 2020
    Cisco Module 10GBase-CX4 Cable, 1m Netwerkkabel
    (CAB-INF-28G-1=)
    • Lengte snoer 1 m
    157,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 21 april 2020
    Cisco 1M Type 4 Stacking Cable UTP-kabels
    (STACK-T4-1M=)
      CISCO 1M Type 4 Stacking Cable
    178,- excl. btw
    Voorraad: 91
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco SFP+ 10GE 5m Netwerkkabel
    (CDE2-SFP-5WCX=)
    • Lengte snoer 5 m
    230,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 8 mei 2020
    Cisco 8-port EIA-232 + 8 x CAB-25AS-MMOD Netwerkkabel
    269,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 17 april 2020
    Cisco 1.8m ISDN BRI S/T Netwerkkabel
    (CAB-S/T-RJ45=)
    • Lengte snoer 1.83 m
    23,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 4 mei 2020
    Cisco Cable/2m 3rd party UTP-kabels
    (CAB-LC-LC-MMF-2M?3RD PARTY)
      Cable / 2m 3rd party
    26,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 4 mei 2020
    Cisco DB-9 / RJ-45 Netwerkkabel
    (CAB-VC-5M=)
    • Lengte snoer 5 m
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 17 april 2020
    Cisco DSL Dual Netwerkkabel
    (CAB-RJ45-2RJ11=)
    • Lengte snoer 2 m
    32,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 28 april 2020
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder