• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Cisco UTP-kabels

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Verberg filters
    Cisco RJ45-DB9 Netwerkkabel
    (CAB-CONSOLE-RJ45=)
    • Lengte snoer 1.8 m
    106,- excl. btw
    Voorraad: 107
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Console USB Netwerkkabel
    (CAB-CONSOLE-USB=)
    • Lengte snoer 2 m
    89,- excl. btw
    Voorraad: 110
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter Netwerkkabel
    (SFP-H10GB-CU3M=)
    • Lengte snoer 3 m
    89,- excl. btw
    Voorraad: 1351
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter Netwerkkabel
    (SFP-H10GB-CU5M=)
    • Lengte snoer 5 m
    • U bespaart 7%
    105,- excl. btw
    Voorraad: 793
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter Netwerkkabel
    91,78
    71,-
    (SFP-H10GB-CU1M=)
    • Lengte snoer 1 m
    71,- excl. btw
    Voorraad: 556
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco FlexStack-Plus stacking cable with a 1.0 m length, Spare Netwerkkabel
    174,- excl. btw
    Voorraad: 171
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Bladeswitch Netwerkkabel
    (CAB-STK-E-0.5M=)
    • Lengte snoer 0.5 m
    89,- excl. btw
    Voorraad: 67
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 10GBASE-CU, SFP+, 2m Netwerkkabel
    (SFP-H10GB-CU2M=)
    • Lengte snoer 2 m
    89,- excl. btw
    Voorraad: 723
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Serial Cable CAB-X21 FC Netwerkkabel
    (CAB-X21FC=)
    • Lengte snoer 3 m
    89,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 5 november 2019
    Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 10 Meter, active, spare Netwerkkabel
    352,- excl. btw
    Voorraad: 65
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco ADSL RJ 11-to-RJ11 Straight Cable, Spare Netwerkkabel
    (CAB-ADSL-800-RJ11=)
    • Lengte snoer 2 m
    19,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 18 november 2019
    Cisco FlexStack-Plus stacking cable with a 3.0 m length, Spare Netwerkkabel
    285,- excl. btw
    Voorraad: 99
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Cable Straight RJ11 f ADSL Netwerkkabel
    (CAB-ADSL-RJ11=)
    • Lengte snoer 3 m
    24,- excl. btw
    Voorraad: 11
    Cisco Stacking Cable, 1m, Type 2 Spare Netwerkkabel
    (STACK-T2-50CM=)
    • Lengte snoer 0.5 m
    132,- excl. btw
    Voorraad: 23
    Cisco 8 meter flat grey Ethernet cable for Touch 10 Netwerkkabel
    37,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Cisco Ethernet cable 3 m/10 ft, gray Netwerkkabel
    (CAB-ETH-3M-GR=)
    • Lengte snoer 3 m
    53,- excl. btw
    Voorraad: 18
    Cisco KVM Dongle UTP-kabels
    (E100S-CON-DGL=)
      KVM Dongle
    54,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 november 2019
    Cisco Stacking Cable, 3m, Type 2 Spare Netwerkkabel
    (STACK-T2-3M=)
    • Lengte snoer 3 m
    337,- excl. btw
    Voorraad: 34
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 3750X Stack Netwerkkabel
    (CAB-SPWR-30CM=)
    • Lengte snoer 0.3 m
    94,- excl. btw
    Voorraad: 1412
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 15.2m RP-TNC Netwerkkabel
    (AIR-CAB050LL-R)
    • Lengte snoer 15 m
    199,- excl. btw
    Voorraad: 46
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 2m SFP+ Netwerkkabel
    (SFP-10G-AOC2M=)
    • Lengte snoer 2 m
    183,- excl. btw
    Voorraad: 126
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 7 Meter, active, spare Netwerkkabel
    323,- excl. btw
    Voorraad: 18
    Cisco 60 inch Bulkhead Extender Netwerkkabel
    (AIR-ACC2537-060)
    • Lengte snoer 1.52 m
    79,- excl. btw
    Voorraad: 65
    Cisco EIA/TIA-449 Serial Cable CAB-449 MT Netwerkkabel
    89,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 5 november 2019
    Cisco Low Loss Plenum Netwerkkabel
    (AIR-CAB005PL-R=)
    • Lengte snoer 1.7 m
    88,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 18 november 2019
    Cisco Stacking Cable, 1m, Type 2 Netwerkkabel
    (STACK-T2-1M=)
    • Lengte snoer 1 m
    225,- excl. btw
    Voorraad: 44
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco CAB-AUX-RJ45 Netwerkkabel
    (CAB-AUX-RJ45=)
    • Lengte snoer 1.8 m
    30,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 25 november 2019
    Cisco 5m CAT5e Netwerkkabel
    (CAB-ETH-5M=)
    • Lengte snoer 5 m
    67,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 november 2019
    Cisco X21 Cable - DCE Female to Smart Serial - 3m Netwerkkabel
    97,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 november 2019
    Cisco Cable low-loss 6m + RP-TNC connector Netwerkkabel
    122,- excl. btw
    Voorraad: 265
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Yellow Cable for Ethernet, Straight-through, RJ-45, 1.8m Netwerkkabel
    21,- excl. btw
    Voorraad: 215
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco ADSL RJ11 to RJ11 Crossover Cable UTP-kabels
    (CAB-ADSL-800RJ11X=)
      ADSL RJ11 to RJ11 Crossover Cable
    30,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 november 2019
    Cisco Yellow Cable f/ Ethernet Straight-through Netwerkkabel
    (CAB-ETH-S-RJ45-15=)
    • Lengte snoer 4.57 m
    89,- excl. btw
    Voorraad: 17
    Cisco 5-ft Low Loss Cable Netwerkkabel
    (AIR-CAB005LL-N=)
    • Lengte snoer 1.5 m
    128,- excl. btw
    Voorraad: 121
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 5m SFP+ Netwerkkabel
    (SFP-10G-AOC5M=)
    • Lengte snoer 5 m
    225,- excl. btw
    Voorraad: 22
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 10m SFP+ Netwerkkabel
    (SFP-10G-AOC10M=)
    • Lengte snoer 10 m
    226,- excl. btw
    Voorraad: 38
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 45m RP-TNC Netwerkkabel
    (AIR-CAB150ULL-R)
    • Lengte snoer 46 m
    467,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 5 november 2019
    Cisco Super Cap cbl f UCSC-RAID-M5 on C240 M5 UTP-kabels
    bespaar
    8,17
    (CBL-SC-MR12GM52=)
      Super Cap cbl f UCSC-RAID-M5 on C240 M5
    38,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 29 oktober 2019
    Cisco Cables V.35 Cable DTE Male 3 m. Netwerkkabel
    89,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 18 november 2019
    Cisco 15m CX4 Patch Cable Netwerkkabel
    (CAB-INF-26G-15=)
    • Lengte snoer 15 m
    344,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 18 november 2019
    Cisco C Series 48VDC PSU Power Cord 3.5M 3 Wire 8AWG 40A UTP-kabels
    (CAB-48DC-40A-8AWG=)
      C Series 48VDC PSU Power Cord 3.5M 3 Wire 8AWG 40A
    40,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 november 2019
    Cisco Multiband Swivel Mount Dipole Indoor 4G UTP-kabels
    (ANT-4G-DP-IN-TNC=)
      Multiband Swivel Mount Dipole Indoor 4G
    47,- excl. btw
    Voorraad: 447
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco ADSL Cable RJ45 1m (B) Netwerkkabel
    (CAB-ADSL-RJ45=)
      Cisco ADSL Cable RJ45 1m (B)
    54,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 18 november 2019
    Cisco 10GBASE-CU, SFP+, 1.5m Netwerkkabel
    (SFP-H10GB-CU1-5M=)
    • Lengte snoer 1.5 m
    89,- excl. btw
    Voorraad: 90
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 8-port EIA-232 Netwerkkabel
    (CAB-HD8-ASYNC=)
    • Lengte snoer 3 m
    133,- excl. btw
    Voorraad: 13
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 8 PORT ASYNC CABLE SPARE UTP-kabels
    (CAB-ASYNC-8=)
      8 PORT ASYNC CABLE SPARE
    150,- excl. btw
    Voorraad: 25
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Female DCE RS232 Cable - 3 m Netwerkkabel
    (CAB-232FC=)
    • Lengte snoer 3 m
    89,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 18 november 2019
    Cisco 10GBASE-CU, SFP+, 2.5m Netwerkkabel
    (SFP-H10GB-CU2-5M=)
    • Lengte snoer 2.5 m
    97,- excl. btw
    Voorraad: 108
    Cisco 10-ft Low Loss Cable Netwerkkabel
    (AIR-CAB010LL-N=)
    • Lengte snoer 3 m
    136,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 4 meter flat grey Ethernet cable for Touch 10 Spare UTP-kabels
    (CAB-DV10-4M=)
      4 meter flat grey Ethernet cable for Touch 10 Spare
    28,- excl. btw
    Voorraad: 19
    Cisco Ethernet cable 5 m/16.4 ft, gray Netwerkkabel
    (CAB-ETH-5M-GR=)
    • Lengte snoer 5 m
    55,- excl. btw
    Voorraad: 28
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Cable 8 Lead Octal 68 pin - 8 RJ45 Netwerkkabel
    (CAB-OCTAL-ASYNC=)
    • Lengte snoer 1.22 m
    174,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 18 november 2019
    Cisco 1520/1550 Series FiberCable Take-up Reel UTP-kabels
    (AIR-1520-FIB-REEL=)
      1520 / 1550 Series FiberCable Take-up Reel
    189,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 5 november 2019
    Cisco Lightning Arrestor for CGR1120 UTP-kabels
    (CGR-LA-NF-NF=)
      Lightning Arrestor for Cisco CGR1120
    267,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 25 november 2019
    Cisco ENET CROSSOVER CABLE Netwerkkabel
    (CAB-ETHXOVER=)
    • Lengte snoer 3 m
    32,- excl. btw
    Voorraad: 11
    Cisco Ethernet cable 1.5 m/5 ft, gray Netwerkkabel
    (CAB-ETH-1.5M-GR=)
    • Lengte snoer 1.5 m
    46,- excl. btw
    Voorraad: 17
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Refresh
    Cisco V35 DTE Netwerkkabel
    (CAB-V35MT-RF)
    • Lengte snoer 3 m
    63,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 november 2019
    Cisco DVI-HDMI cable 8m with 3.5mm UTP-kabels
    (CAB-DVI-HDMI-8M+=)
      DVI-HDMI cable 8m with 3.5mm
    89,- excl. btw
    Voorraad: 13
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Serial Cable CAB-530 MT Netwerkkabel
    (CAB-530MT=)
    • Lengte snoer 3 m
    89,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 18 november 2019
    Cisco Multi Band Indoor Omni Directional Antenna Ceiling Mount UTP-kabels
    (4G-ANTM-OM-CM=)
      Multi Band Indoor Omni Directional Antenna Ceiling Mount
    201,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 november 2019
    Cisco 20-ft (6m) Ultra Low Loss LMR 400 Cable Netwerkkabel
    341,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 18 november 2019
    Cisco ISDN S/T RJ45 Cable for SOHO/800 series Netwerkkabel
    28,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 november 2019
    Cisco 1 RPS 675 CONNECTOR CABLE Netwerkkabel
    (CAB-RPS-1614=)
    • Lengte snoer 1.2 m
    76,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 12 november 2019
    Cisco C220 M5L M5S PCIe SSD cable (1) for SFF LFF chassis UTP-kabels
    (CBL-NVME-C220FF=)
      C220 M5L M5S PCIe SSD cable (1) for SFF LFF chassis
    • U bespaart 10%
    87,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 november 2019
    Cisco Cable/25GBASE-CU SFP28 Cable 2.5 Meter UTP-kabels
    (SFP-H25G-CU2.5M=)
      Cable / 25GBASE-CU SFP28 Cable 2.5 Meter
    111,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 18 november 2019
    Cisco 150cm StackPower cable, Spare Netwerkkabel
    (CAB-SPWR-150CM=)
    • Lengte snoer 1.5 m
    187,- excl. btw
    Voorraad: 103
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 30m RP-TNC Netwerkkabel
    (AIR-CAB100ULL-R)
    • Lengte snoer 30 m
    374,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 18 november 2019
    Cisco Antenna/Model 1 Attached Omni UTP-kabels
    (AIR-ANT-LOC-01=)
      Antenna / Model 1 Attached Omni
    425,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 25 november 2019
    Cisco Antenna Coaxial Cable - 15m - 1x TNC, 1x TNC Netwerkkabel
    535,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 11 november 2019
    Cisco Multi fiber patchcord MPO to MPO 12 fibers 8m UTP-kabels
    (ONS-12MPO-MPO-8=)
      Multi fiber patchcord MPO to MPO 12 fibers 8m
    662,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 2 november 2019
    Cisco Blue Color Cable for DSU/CSU, RJ-45, 6 ft Netwerkkabel
    22,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 4 november 2019
    Cisco Refresh
    Cisco 3750X Stack Netwerkkabel
    (CAB-SPWR-30CM-RF)
    • Lengte snoer 0.3 m
    65,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder