• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Netwerkkabels van Cisco (126 resultaten)

    Weergave
    Uw selectie
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Lengte snoer
    Kabel standaard
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Cisco netwerkkabel: 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter
    (SFP-H10GB-CU1M=)
    • 1 m lengte snoer
    81,- excl. btw
    98,01 incl.btw
    Voorraad 299
    Cisco netwerkkabel: Console USB
    (CAB-CONSOLE-USB=)
    • 2 m lengte snoer
    31,- excl. btw
    37,51 incl.btw
    Voorraad 216
    Cisco netwerkkabel: 8-port EIA-232
    (CAB-HD8-ASYNC=)
    • 3 m lengte snoer
    35,- excl. btw
    42,35 incl.btw
    Voorraad 100
    Cisco netwerkkabel: RJ45-DB9
    (CAB-CONSOLE-RJ45=)
    • 1.8 m lengte snoer
    27,- excl. btw
    32,67 incl.btw
    Voorraad 155
    Cisco netwerkkabel: 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter
    (SFP-H10GB-CU3M=)
    • 3 m lengte snoer
    81,- excl. btw
    98,01 incl.btw
    Voorraad 987
    Cisco netwerkkabel: 150cm StackPower cable, Spare
    (CAB-SPWR-150CM=)
    • 1.5 m lengte snoer
    155,- excl. btw
    187,55 incl.btw
    Voorraad 77
    Cisco netwerkkabel: 10m SFP+
    (SFP-10G-AOC10M=)
    • 10 m lengte snoer
    209,- excl. btw
    252,89 incl.btw
    Voorraad 14
    Cisco netwerkkabel: Bladeswitch
    (CAB-STK-E-0.5M=)
    • 0.5 m lengte snoer
    81,- excl. btw
    98,01 incl.btw
    Voorraad 225
    Cisco netwerkkabel: Catalyst 3560 SFP Interconnect Cable (50 dcm)
    199,- excl. btw
    240,79 incl.btw
    Cisco : Stack Power Cable 30cm
    (CAB-SPWR-30CM)
      Stack Power Cable 30cm
    25,- excl. btw
    30,25 incl.btw
    Voorraad 100
    Cisco netwerkkabel: FlexStack-Plus stacking cable with a 1.0 m length, Spare
    159,- excl. btw
    192,39 incl.btw
    Voorraad 209
    Cisco netwerkkabel: 10GBASE-CU SFP+ Cable 10 Meter, active, spare
    319,- excl. btw
    385,99 incl.btw
    Voorraad 48
    Cisco netwerkkabel: 10GBASE-CU, SFP+, 2m
    (SFP-H10GB-CU2M=)
    • 2 m lengte snoer
    81,- excl. btw
    98,01 incl.btw
    Voorraad 268
    Cisco netwerkkabel: 3750X Stack
    (CAB-SPWR-30CM=)
    • 0.3 m lengte snoer
    43,- excl. btw
    52,03 incl.btw
    Voorraad 50
    Cisco netwerkkabel: ADSL RJ 11-to-RJ11 Straight Cable, Spare
    (CAB-ADSL-800-RJ11=)
    • 2 m lengte snoer
    17,- excl. btw
    20,57 incl.btw
    Cisco netwerkkabel: 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter, Passive
    28,- excl. btw
    33,88 incl.btw
    Voorraad 100
    Cisco netwerkkabel: 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter
    (SFP-H10GB-CU5M=)
    • 5 m lengte snoer
    119,- excl. btw
    143,99 incl.btw
    Voorraad 441
    Cisco netwerkkabel: FlexStack-Plus stacking cable with a 3.0 m length, Spare
    235,- excl. btw
    284,35 incl.btw
    Voorraad 121
    Cisco netwerkkabel: Cable Straight RJ11 f ADSL
    (CAB-ADSL-RJ11=)
    • 3 m lengte snoer
    16,- excl. btw
    19,36 incl.btw
    Voorraad 1
    Cisco netwerkkabel: DSL Dual
    (CAB-RJ45-2RJ11=)
    • 2 m lengte snoer
    28,- excl. btw
    33,88 incl.btw
    Voorraad 70
    Cisco netwerkkabel: Cable 8 Lead Octal 68 pin - 8 RJ45
    (CAB-OCTAL-ASYNC=)
    • 1.22 m lengte snoer
    159,- excl. btw
    192,39 incl.btw
    Cisco netwerkkabel: ENET CROSSOVER CABLE
    (CAB-ETHXOVER=)
    • 3 m lengte snoer
    24,- excl. btw
    29,04 incl.btw
    Voorraad 22
    Cisco netwerkkabel: 2m SFP+
    (SFP-10G-AOC2M=)
    • 2 m lengte snoer
    169,- excl. btw
    204,49 incl.btw
    Voorraad 4
    Cisco netwerkkabel: 15.2m RP-TNC
    (AIR-CAB050LL-R)
    • 15 m lengte snoer
    34,- excl. btw
    41,14 incl.btw
    Voorraad 6
    Cisco netwerkkabel: 3m Stacking Cable
    (CAB-STACK-3M=)
    • 3 m lengte snoer
    259,- excl. btw
    313,39 incl.btw
    Cisco netwerkkabel: 10GBASE-CU SFP+ Cable 7 Meter, active, spare
    279,- excl. btw
    337,59 incl.btw
    Voorraad 4
    Cisco netwerkkabel: Yellow Cable for Ethernet, Straight-through, RJ-45, 1.8m
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad 25
    Cisco netwerkkabel: 10-ft Low Loss Cable
    (AIR-CAB010LL-N=)
    • 3 m lengte snoer
    125,- excl. btw
    151,25 incl.btw
    Voorraad 8
    Cisco netwerkkabel: 8 meter flat grey Ethernet cable for Touch 10
    27,- excl. btw
    32,67 incl.btw
    Cisco netwerkkabel: 60 inch Bulkhead Extender
    (AIR-ACC2537-060)
    • 1.52 m lengte snoer
    64,- excl. btw
    77,44 incl.btw
    Voorraad 13
    Cisco netwerkkabel: 10GBASE-CU, SFP+, 1.5m
    (SFP-H10GB-CU1-5M=)
    • 1.5 m lengte snoer
    81,- excl. btw
    98,01 incl.btw
    Voorraad 70
    Cisco netwerkkabel: 30m RP-TNC
    (AIR-CAB100ULL-R)
    • 30 m lengte snoer
    141,- excl. btw
    170,61 incl.btw
    Voorraad 21
    Cisco netwerkkabel: Cable low-loss 6m + RP-TNC connector
    28,- excl. btw
    33,88 incl.btw
    Voorraad 100
    Cisco netwerkkabel: 5-ft Low Loss Cable
    (AIR-CAB005LL-N=)
    • 1.5 m lengte snoer
    44,- excl. btw
    53,24 incl.btw
    Voorraad 100
    Cisco netwerkkabel: 10GBASE-CU, SFP+, 2.5m
    (SFP-H10GB-CU2-5M=)
    • 2.5 m lengte snoer
    81,- excl. btw
    98,01 incl.btw
    Voorraad 64
    Cisco : Cable Guard f 3560-CX+2960-CX Compact Sw
    (CMPCT-CBLE-GRD=)
      Cable Guard f 3560-CX+2960-CX Compact Sw
    39,- excl. btw
    47,19 incl.btw
    Cisco netwerkkabel: Stacking Cable, 1m, Type 2
    (STACK-T2-1M=)
    • 1 m lengte snoer
    159,- excl. btw
    192,39 incl.btw
    Voorraad 110
    Cisco netwerkkabel: ISDN Pri Cable 10 Feet
    (CAB-E1-PRI=)
    • 3 m lengte snoer
    81,- excl. btw
    98,01 incl.btw
    Voorraad 2
    Cisco netwerkkabel: Stacking Cable, 1m, Type 2 Spare
    (STACK-T2-50CM=)
    • 0.5 m lengte snoer
    82,- excl. btw
    99,22 incl.btw
    Voorraad 6
    Cisco netwerkkabel: E1 RJ45
    (CAB-E1-RJ45NT=)
    • 2 m lengte snoer
    129,- excl. btw
    156,09 incl.btw
    Cisco netwerkkabel: Stacking Cable, 3m, Type 2 Spare
    239,- excl. btw
    289,19 incl.btw
    Voorraad 11
    Cisco netwerkkabel: 5m CAT5e
    (CAB-ETH-5M=)
    • 5 m lengte snoer
    86,- excl. btw
    104,06 incl.btw
    Cisco netwerkkabel: 5m SFP+
    (SFP-10G-AOC5M=)
    • 5 m lengte snoer
    205,- excl. btw
    248,05 incl.btw
    Voorraad 7
    Cisco netwerkkabel: E1 Cable RJ-45 - Dual BNC (Unbalanced)
    81,- excl. btw
    98,01 incl.btw
    Voorraad 4
    Cisco netwerkkabel: Assy
    (CAB-5688-06=)
    • 1.8 m lengte snoer
    90,- excl. btw
    108,90 incl.btw
    Cisco netwerkkabel: E1 Cable RJ45 tp RJ45 TE
    (CAB-E1-RJ45TE=)
      Cisco E1 Cable RJ45 tp RJ45 TE. Kleur kabel: Wit
    129,- excl. btw
    156,09 incl.btw
    Cisco netwerkkabel: 10GBASE-CU SFP+ Cable 10 Meter, active
    (SFP-H10GB-ACU10M)
    • 10 m lengte snoer
    168,- excl. btw
    203,28 incl.btw
    Voorraad 1
    Cisco netwerkkabel: Red Colour Cable for ISDN BRI U, RJ-45, 6 feet
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Voorraad 1
    Cisco netwerkkabel: ADSL Cable RJ11/RJ11 Cross-over (B)
    (CAB-ADSL-RJ11X=)
      Cisco ADSL Cable RJ11 / RJ11 Cross-over (B)
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Cisco netwerkkabel: 1m MT-RJ/ST
    (CAB-MTRJ-ST-MM-1M=)
    • 1 m lengte snoer
    43,- excl. btw
    52,03 incl.btw
    Cisco netwerkkabel: RJ-45 to RJ-45 Cable - 4 m
    (CAB-500RJ=)
    • 4 m lengte snoer
    44,- excl. btw
    53,24 incl.btw
    Cisco netwerkkabel: Meraki 10 GbE Twinax Cable with SFP+ Modules, 1m
    82,- excl. btw
    99,22 incl.btw
    Cisco netwerkkabel: 3-meter, MT-RJ-to-ST multimode cable
    (CAB-MTRJ-ST-MM-3M=)
    • 3 m lengte snoer
    85,- excl. btw
    102,85 incl.btw
    Cisco netwerkkabel: 8 ADAPTERS-RJ45 TO RJ45 SHLD
    (CAB-ADPTRS-RJ45=)
    • 1.8 m lengte snoer
    109,- excl. btw
    131,89 incl.btw
    Cisco netwerkkabel: ATM Cable, DS3+E3, 3m
    (CAB-ATM-DS3/E3=)
    • 3 m lengte snoer
    109,- excl. btw
    131,89 incl.btw
    Cisco netwerkkabel: V.35 Cable, DTE Female to Smart Serial, 10 Feet
    109,- excl. btw
    131,89 incl.btw
    Cisco netwerkkabel: Antenna Coaxial Cable - 15m - 1x TNC, 1x TNC
    489,- excl. btw
    591,69 incl.btw
    Cisco netwerkkabel: Yellow Cable f/ Ethernet Straight-through
    20,- excl. btw
    24,20 incl.btw
    Cisco netwerkkabel: 2m CAT5e
    (CAB-ETH-2M=)
    • 2 m lengte snoer
    48,- excl. btw
    58,08 incl.btw
    Cisco netwerkkabel: ADSL Cable RJ45 1m (B)
    (CAB-ADSL-RJ45=)
      Cisco ADSL Cable RJ45 1m (B)
    49,- excl. btw
    59,29 incl.btw
    Cisco : 20cm Extension Pipe with Adapter
    (CIVS-PA-EXT=)
      20cm Extension Pipe with Adapter
    74,- excl. btw
    89,54 incl.btw
    Cisco netwerkkabel: 4XIB
    (CAB-04XS-01=)
    • 1 m lengte snoer
    175,- excl. btw
    211,75 incl.btw
    Cisco netwerkkabel: 20-ft (6m) Ultra Low Loss LMR 400 Cable
    245,- excl. btw
    296,45 incl.btw
    Cisco netwerkkabel: 20-m Single-Ended Cable for HDE1 FMEC
    (15454E-E1-120-20=)
    • 20 m lengte snoer
    275,- excl. btw
    332,75 incl.btw
    Cisco netwerkkabel: LMR-240
    (3G-CAB-LMR240-50=)
    • 15 m lengte snoer
    309,- excl. btw
    373,89 incl.btw
    Cisco : Cable/2m 3rd party
    (CAB-LC-LC-MMF-2M?3RD PARTY)
      Cable / 2m 3rd party
    25,- excl. btw
    30,25 incl.btw
    Cisco netwerkkabel: 1 RPS 675 CONNECTOR CABLE
    (CAB-RPS-1614=)
    • 1.2 m lengte snoer
    62,- excl. btw
    75,02 incl.btw
    Cisco netwerkkabel: 1-meter, MT-RJ-to-SC multimode cable
    (CAB-MTRJ-SC-MM-1M=)
    • 1 m lengte snoer
    66,- excl. btw
    79,86 incl.btw
    Cisco netwerkkabel: SFP+ 10GE 5m
    (CDE2-SFP-5WCX=)
    • 5 m lengte snoer
    205,- excl. btw
    248,05 incl.btw
    Cisco netwerkkabel: 4XIB Cable DDR Ready - 5m
    (CAB-04XD-05=)
    • 5 m lengte snoer
    255,- excl. btw
    308,55 incl.btw
    Cisco netwerkkabel: Patch Cable, Mode Conditioning, SC
    389,- excl. btw
    470,69 incl.btw
    Cisco netwerkkabel: X.21 CABLE DTE MALE 10 FT
    (CAB-X21MT=)
    • 3 m lengte snoer
    81,- excl. btw
    98,01 incl.btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder