• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    • Bedraad connectiviteitstechnologie
    • Fiber interface
    • Intern
    559,-excl. btw 676,39incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 12 december 2016
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 12 december 2016
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Intel I350F2 netwerkkaart

    Intel netwerkkaart: I350-F2

    Productcode: I350F2  |  EAN/UPC: 5032037041393
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Intel netwerkkaart: I350-F2 kenmerken

    Intel I350-F2. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Fiber. LAN controller: Intel I350. Thermisch vermogen: 5,5 W, Snelheid en sleuf breedte: 5 GT/s, x4 Lane. Breedte: 68,9 mm, Diepte: 135,4 mm, Hoogte: 120 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

    Intel I350-F2, Bedraad, PCI-E, Fiber, Intel I350, 5 GT/s, x4 Lane, MMF 50um up to 550m; MMF 62.5um up to 275m

    Specificaties

    Intel netwerkkaart: I350-F2 specificaties
    Design
    Productfamilie Intel Gigabit server adapter
    Productserie Intel I350
    Gewicht en omvang
    Hoogte 120 mm
    Diepte 135.4 mm
    Breedte 68.9 mm
    Inhoud van de verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    Netwerk
    LAN controller Intel I350
    Overige specificaties
    Compatibele besturingssystemen Windows Server 2012 R2*, Windows Server 2012*, Windows 8*, Windows Server 2008 R2*, Windows 7*, Windows Server 2008*, Windows Vista*, Windows Server 2003 R2*, Windows Server 2003*, Windows XP Professional, Linux* Stable Kernel version 3.x, 2.6,x, Red Hat Enterprise Linux* 5, 6, SUSE Linux Enterprise Server* 10, 11, FreeBSD 9*,, VMware ESX/ESXi*
    Soort aansluiting PCIe v2.1 (5.0GT/s)
    Soort kabel MMF 50um up to 550m; MMF 62.5um up to 275m
    Lage halogeen opties beschikbaar Nee
    Intel® Virtualization Technology for Connectivity (VT-c) Ja
    Opslag via ethernet iSCSI, NFS
    Poorten & interfaces
    Hostinterface PCI-E
    Fibre channel-poorten 2
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Interface Fiber
    Prestatie
    Thermisch vermogen 5.5 W
    Intel® Virtual Machine Device Queues (VMDq) Ja
    On-chip QoS and Traffic Management Ja
    iWARP/RDMA Nee
    PCI-SIG* SR-IOV Capable Ja
    Intel® Flexible Port Partitioning Ja
    Intel® Ethernet Power Management Ja
    Fiber Channel over Ethernet Nee
    Snelheid en sleuf breedte 5 GT/s, x4 Lane
    Intelligent Offloads Ja
    Ethernet-adapter ARK ID 59064
    Technische details
    aantal QPI links Dual
    Halogeen vrij Nee
    Thermal Design Power (TDP) 5.5 W
    Producttype 13
    Productnaam Intel Ethernet Server Adapter I350-F2
    Lanceringsdatum 2011-11-28T00:00:00
    Kaarttype netwerkinterface Server
    Steunhoogte Low profile and full height
    URL productsamenvatting http://www.intel.com...
    Introductiedatum Q4'11
    Status Launched
    Kaartkabeldrager netwerkinterface Fiber
    Marktsegment SRV
    Intern Ja

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    C2G fiber optic kabel: 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua - Turkoois
      C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Soort stekkers: Mannelijk/
      Mannelijk. Lengte snoer: 5 m
    39,- excl. btw
    47,19 incl.btw
    Voorraad 103
    C2G fiber optic kabel: 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua - Turkoois
      C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Soort stekkers: Mannelijk/
      Mannelijk. Lengte snoer: 2 m
    29,- excl. btw
    35,09 incl.btw
    Voorraad 336
    C2G fiber optic kabel: 2m ST-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua - Turkoois
      C2G 85505. Aansluiting 1: ST,
      Aansluiting 2: ST, Soort stekkers:
      Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 2 m
    25,- excl. btw
    30,25 incl.btw
    Voorraad 3

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    I350-F2
    Intel
    Intel
    676.39 EUR new
    Intel I350-F2. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Fiber. LAN controller: Intel I350. Thermisch vermogen: 5,5 W, Snelheid en sleuf breedte: 5 GT/s, x4 Lane. Breedte: 68,9 mm, Diepte: 135,4 mm, Hoogte: 120 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    Intel netwerkkaart: I350-F2 Intel netwerkkaart: I350-F2
    https://www.centralpoint.nl/netwerkkaarten-adapters/intel/i350-f2-art-i350f2-num-1006780/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder