• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    • Bedraad connectiviteitstechnologie
    • 10000 Mbit/s overdrachtssnelheid (max)
    • Fiber interface
    • Intern
    265,-excl. btw 320,65incl. btw
    Op voorraad (124)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    IBM 49Y7960 netwerkkaart

    IBM netwerkkaart: X520 Dual Port 10GbE SFP+

    Productcode: 49Y7960  |  EAN/UPC: 0883436164276
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    IBM netwerkkaart: X520 Dual Port 10GbE SFP+ kenmerken

    IBM X520 Dual Port 10GbE SFP+. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Interface: Fiber. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s

    IBM X520 Dual Port 10GbE SFP+, Intern, Bedraad, Fiber, 10000 Mbit/s

    Specificaties

    IBM netwerkkaart: X520 Dual Port 10GbE SFP+ specificaties
    Bandbreedte
    Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
    Inhoud van de verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    Netwerk
    Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000,10000 Mbit/s
    Chipset Intel X520
    Poorten & interfaces
    Vezel-optische connector SFP+
    Fibre channel-poorten 2
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Interface Fiber
    Prestatie
    Ondersteunt Windows Ja
    Ondersteunt Linux Ja
    Technische details
    Intern Ja

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    C2G fiber optic kabel: 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua
      C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Lengte snoer: 5 m. Soort kabel:
      OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex,
      Kleur kabel: Turkoois
    32,- excl. btw
    38,72 incl.btw
    Voorraad 114
    C2G fiber optic kabel: 2m ST-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
      C2G 85505. Lengte snoer: 2 m. Soort
      kabel: OFNR, Aansluiting 1: ST,
      Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50
      µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad 11
    C2G fiber optic kabel: 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua
      C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Lengte snoer: 2 m. Soort kabel:
      OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex,
      Kleur kabel: Turkoois
    25,- excl. btw
    30,25 incl.btw
    Voorraad 69

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    X520 Dual Port 10GbE SFP+
    IBM
    IBM
    320.65 EUR new
    IBM X520 Dual Port 10GbE SFP+. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Interface: Fiber. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s
    IBM netwerkkaart: X520 Dual Port 10GbE SFP+ IBM netwerkkaart: X520 Dual Port 10GbE SFP+
    https://www.centralpoint.nl/netwerkkaarten-adapters/ibm/x520-dual-port-10gbe-sfp-plus-art-49y7960-num-984101/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder