• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    1169,-excl. btw 1414,49incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 3 oktober 2017
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 3 oktober 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise QW990A netwerkkaart

    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter

    Productcode: QW990A  |  EAN/UPC: 0887111490346
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter kenmerken

    Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter

    Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise NAS: StoreEasy 1640 16TB SAS Storage
    • NAS soort
    • Rack (2U) type behuizing
    • 12 aantal storage drives ondersteund
    • Intel® Xeon® E5 v2 familie processorfamilie
    12559,- excl. btw
    15196,39 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise NAS: StoreEasy 1540 12TB SATA Storage
    • NAS soort
    • Rack (4U) type behuizing
    • 4 aantal storage drives ondersteund
    • Intel Core i3 processorfamilie
    4639,- excl. btw
    5613,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise NAS: StoreEasy 1540 16TB - Zilver
    • Opslagserver soort
    • Toren type behuizing
    • 4 aantal storage drives ondersteund
    • Intel Core i3 processorfamilie
    6659,- excl. btw
    8057,39 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 1m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ834A.
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm. Lengte snoer: 1
      m. Aansluiting(en): 2 x LC
    41,- excl. btw
    49,61 incl.btw
    Voorraad 6
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP .5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ833A.
      Connector 1: LC, Connector 2: LC, Core
      diameter: 50 µm. Cable length: 0.5 m.
      Connector(s): 2 x LC
    50,- excl. btw
    60,50 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m. Aansluiting
      1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter:
      62,5 µm. Lengte snoer: 1 m. Materiaal:
      PVC
    41,- excl. btw
    49,61 incl.btw
    Voorraad 6
    Hewlett Packard Enterprise kabel: C-series SFP+ / SFP+ Active Copper DAC 7.0m - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise C-series SFP+
      / SFP+ Active Copper DAC 7.0m. Lengte
      snoer: 7 m, Aansluiting 1: SFP+,
      Aansluiting 2: SFP+
    1239,- excl. btw
    1499,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver (Sparepart)
      Hewlett Packard Enterprise BladeSystem
      c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver.
      Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische
      connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort
      kabel: Multimode, Maximaal...
    647,- excl. btw
    782,87 incl.btw
    Voorraad 87
    Hewlett Packard Enterprise behuizing: 3PAR StoreServ 7200 - Zwart, Geel
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ 7200. Kleur van het product:
      Zwart, Geel. Compatibele
      besturingssystemen: 3PAR OS version
      3.1.3 and later. Meegeleverde kabels:
      SAS. Hostinterface: 8 Gb/sec Fibre
      Channel (4) Ports
    10639,- excl. btw
    12873,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise behuizing: 3PAR StoreServ 7400 - Zwart, Geel
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ 7400. Ondersteunde
      opslagstationinterfaces: SAS. Kleur van
      het product: Zwart, Geel. Compatibele
      besturingssystemen: 3PAR OS version
      3.1.3 and later. Meegeleverde kabels:
      SAS....
    19139,- excl. btw
    23158,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: 3PAR StoreServ 7450
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ 7450. Ondersteunde types
      opslag-drives: HDD, SSD, Maximaal
      ondersteunde opslagcapaciteit: 460,8 TB,
      Opslag schijf-interface: Serial Attached
      SCSI (SAS). Type behuizing: Rack
      (2U)....
    71289,- excl. btw
    86259,69 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: 3PAR StoreServ File Controller v2 Storage
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ File Controller v2 Storage
    6469,- excl. btw
    7827,49 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: StoreEasy 1530 Storage
      Hewlett Packard Enterprise StoreEasy
      1530 Storage
    4239,- excl. btw
    5129,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise server: ProLiant DL380 Gen9
    • Intel Xeon E5 v3 processorfamilie
    • 2.4 GHz frequentie van processor
    • Rack (2U) type behuizing
    1799,- excl. btw
    2176,79 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise server: ProLiant ProLiant DL360 Gen9
    • Intel Xeon E5 v3 processorfamilie
    • 1.6 GHz frequentie van processor
    • Rack (1U) type behuizing
    2299,- excl. btw
    2781,79 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise server: ProLiant DL360 Gen9
    • Intel Xeon E5 v3 processorfamilie
    • 2.4 GHz frequentie van processor
    • Rack (1U) type behuizing
    3453,- excl. btw
    4178,13 incl.btw
    Voorraad 8
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: X240 10G SFP+ 1.2m DAC - Zwart (Refurbished LG)
    • 1.2 m lengte snoer
    • Zwart kleur van het product
    92,- excl. btw
    111,32 incl.btw
    Voorraad 17
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: X240 10G SFP+ 0.65m DAC - Zwart (Refurbished LG)
    • 0.65 m lengte snoer
    • Zwart kleur van het product
    87,- excl. btw
    105,27 incl.btw
    Voorraad 10
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: X240 10G SFP+ 3m DAC - Zwart (Refurbished LG)
    • 3 m lengte snoer
    • Zwart kleur van het product
    118,- excl. btw
    142,78 incl.btw
    Voorraad 78

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    1414.49 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter
    https://www.centralpoint.nl/netwerkkaarten-adapters/hewlett-packard-enterprise/storefabric-cn1100r-dual-port-converged-network-adapter-art-qw990a-num-5120036/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder