• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    1169,-excl. btw 1414,49incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 28 juli 2017
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 28 juli 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise QW990A netwerkkaart

    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter

    Productcode: QW990A  |  EAN/UPC: 0887111490346
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter kenmerken

    Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter

    Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise NAS: StoreEasy 3830 - Zwart, Zilver
    • Opslagserver soort
    • Rack (2U) type behuizing
    • Intel® Xeon® E5 familie processorfamilie
    4284,- excl. btw
    5183,64 incl.btw
    Voorraad 1
    Hewlett Packard Enterprise NAS: StoreEasy 1440 8TB SATA Storage
    • NAS soort
    • Rack (1U) type behuizing
    • 4 aantal storage drives ondersteund
    • Intel® Xeon® E5 v2 familie processorfamilie
    4659,- excl. btw
    5637,39 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise NAS: StoreEasy 1640 Storage
    • NAS soort
    • 12 aantal storage drives ondersteund
    • Rack (2U) type behuizing
    • Intel® Xeon® E5 v2 familie processorfamilie
    5399,- excl. btw
    6532,79 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: 30m LC/LC OM3 - Blauw
      Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC
      OM3. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Sexe: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte
      snoer: 30 m, Gewicht: 454 g
    205,- excl. btw
    248,05 incl.btw
    Voorraad 7
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m. Aansluiting
      1: LC, Aansluiting 2: LC, Sexe:
      Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 2 m.
      Materiaal: PVC
    46,- excl. btw
    55,66 incl.btw
    Voorraad 45
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack - Blauw
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC
      Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack.
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Sexe: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte
      snoer: 5 m, Gewicht: 454 g
    46,- excl. btw
    55,66 incl.btw
    Voorraad 17
    Hewlett Packard Enterprise kabel: C-series SFP+ / SFP+ Active Copper DAC 7.0m - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise C-series SFP+
      / SFP+ Active Copper DAC 7.0m. Lengte
      snoer: 7 m, Aansluiting 1: SFP+,
      Aansluiting 2: SFP+
    1239,- excl. btw
    1499,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver
      Hewlett Packard Enterprise BladeSystem
      c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver.
      Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische
      connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort
      kabel: Multimode, Maximaal...
    647,- excl. btw
    782,87 incl.btw
    Voorraad 11
    Hewlett Packard Enterprise behuizing: 3PAR StoreServ 7200 - Zwart, Geel
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ 7200. Kleur van het product:
      Zwart, Geel. Compatibele
      besturingssystemen: 3PAR OS version
      3.1.3 and later. Meegeleverde kabels:
      SAS. Hostinterface: 8 Gb/sec Fibre
      Channel (4) Ports
    10639,- excl. btw
    12873,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise behuizing: 3PAR StoreServ 7400 - Zwart, Geel
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ 7400. Ondersteunde
      opslagstationinterfaces: SAS. Kleur van
      het product: Zwart, Geel. Compatibele
      besturingssystemen: 3PAR OS version
      3.1.3 and later. Meegeleverde kabels:
      SAS....
    19139,- excl. btw
    23158,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: StoreServ 7450 - Zwart, Geel
      Hewlett Packard Enterprise StoreServ
      7450. Ondersteunde types opslag-drives:
      HDD, Maximaal ondersteunde
      opslagcapaciteit: 260,4 TB, Opslag
      schijf-interface: Serial Attached SCSI
      (SAS). Type behuizing: Rack (2U), Kleur
      van het...
    34439,- excl. btw
    41671,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: 3PAR StoreServ File Controller
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ File Controller
    6129,- excl. btw
    7416,09 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: 3PAR StoreServ 7450
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ 7450. Supported storage drive
      types: HDD, SSD, Maximum supported
      storage capacity: 460.8 TB, Storage
      drive interface: Serial Attached SCSI
      (SAS). Chassis type: Rack (2U). Width:
      483 mm,...
    71289,- excl. btw
    86259,69 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise server: ProLiant DL380 Gen9
    • Intel Xeon E5 v3 processorfamilie
    • 2.4 GHz frequentie van processor
    • Rack (2U) type behuizing
    3300,- excl. btw
    3993,- incl.btw
    Voorraad 2
    Hewlett Packard Enterprise server: ProLiant DL360 Gen9
    • Intel Xeon E5 v3 processorfamilie
    • 1.8 GHz frequentie van processor
    • Rack (1U) type behuizing
    3453,- excl. btw
    4178,13 incl.btw
    Voorraad 29
    Hewlett Packard Enterprise server: ProLiant ML350p Gen8
    • Intel® Xeon® E5 v2 familie processorfamilie
    • 2.1 GHz frequentie van processor
    • Toren (5U) type behuizing
    2039,- excl. btw
    2467,19 incl.btw
    Voorraad 94
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: X240 10G SFP+ 3m DAC - Zwart
    • 3 m lengte snoer
    • Zwart kleur van het product
    118,- excl. btw
    142,78 incl.btw
    Voorraad 112
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: X240 10G SFP+ 1.2m DAC - Zwart
    • 1.2 m lengte snoer
    • Zwart kleur van het product
    145,- excl. btw
    175,45 incl.btw
    Voorraad 40
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: X240 10G SFP+ 0.65m DAC - Zwart
    • 0.65 m lengte snoer
    • Zwart kleur van het product
    88,- excl. btw
    106,48 incl.btw
    Voorraad 16

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    1414.49 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter
    https://www.centralpoint.nl/netwerkkaarten-adapters/hewlett-packard-enterprise/storefabric-cn1100r-dual-port-converged-network-adapter-art-qw990a-num-5120036/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder