• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    1129,-excl. btw 1366,09incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 8 juni 2017
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 8 juni 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise QW990A netwerkkaart

    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter

    Productcode: QW990A  |  EAN/UPC: 0887111490346
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter kenmerken

    Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter

    Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise NAS: StoreEasy 3830 - Zwart, Zilver
    • Opslagserver soort
    • Rack (2U) type behuizing
    • Intel® Xeon® E5 familie processorfamilie
    4284,- excl. btw
    5183,64 incl.btw
    Voorraad 1
    Hewlett Packard Enterprise NAS: StoreEasy 1640 Storage
    • NAS soort
    • 12 aantal storage drives ondersteund
    • Rack (2U) type behuizing
    • Intel® Xeon® E5 v2 familie processorfamilie
    5349,- excl. btw
    6472,29 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise NAS: StoreEasy 1540 12TB SATA Storage
    • NAS soort
    • Rack (4U) type behuizing
    • 4 aantal storage drives ondersteund
    • Intel Core i3 processorfamilie
    4599,- excl. btw
    5564,79 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m. Aansluiting
      1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort
      stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte
      snoer: 15 m. Materiaal: PVC
    87,- excl. btw
    105,27 incl.btw
    Voorraad 4
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m
      Hewlett Packard Enterprise Premier Flex
      LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m. Aansluiting
      1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort
      stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte
      snoer: 2 m. Materiaal: PVC
    49,- excl. btw
    59,29 incl.btw
    Voorraad 86
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ837A.
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk.
      Lengte snoer: 15 m. Aansluiting(en): 2 x
      LC
    73,- excl. btw
    88,33 incl.btw
    Voorraad 8
    Hewlett Packard Enterprise kabel: C-series SFP+ / SFP+ Active Copper DAC 7.0m - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise C-series SFP+
      / SFP+ Active Copper DAC 7.0m.
      Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2:
      SFP+, Soort stekkers: Mannelijk/
      Mannelijk
    1239,- excl. btw
    1499,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver
      Hewlett Packard Enterprise BladeSystem
      c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver. Soort
      aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid
      (max): 10000 Mbit/s, Vezel-optische
      connector: LC. Maximaal bereik: 400 m,
      Golflengte: 850 nm, Soort kabel:...
    959,- excl. btw
    1160,39 incl.btw
    Voorraad 4
    Hewlett Packard Enterprise behuizing: 3PAR StoreServ 7200 - Zwart, Geel
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ 7200. Kleur van het product:
      Zwart, Geel. Compatibele
      besturingssystemen: 3PAR OS version
      3.1.3 and later. Meegeleverde kabels:
      SAS. Hostinterface: 8 Gb/sec Fibre
      Channel (4) Ports
    10639,- excl. btw
    12873,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise behuizing: 3PAR StoreServ 7400 - Zwart, Geel
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ 7400. Ondersteunde
      opslagstationinterfaces: SAS. Kleur van
      het product: Zwart, Geel. Compatibele
      besturingssystemen: 3PAR OS version
      3.1.3 and later. Meegeleverde kabels:
      SAS....
    19139,- excl. btw
    23158,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: 3PAR StoreServ File Controller v2 Storage
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ File Controller v2 Storage
    6689,- excl. btw
    8093,69 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: 3PAR StoreServ File Controller
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ File Controller
    6129,- excl. btw
    7416,09 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: StoreServ 7450 - Zwart, Geel
      Hewlett Packard Enterprise StoreServ
      7450. Totale geïnstalleerde
      opslagcapaciteit: 0 GB, Ondersteunde
      types opslag-drives: HDD, Maximaal
      ondersteunde opslagcapaciteit: 260,4 TB.
      Hostinterface: SAS. Type behuizing: Rack
      (2U),...
    34439,- excl. btw
    41671,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise server: ProLiant DL360 Gen9
    • Intel Xeon E5 v3 processorfamilie
    • 1.8 GHz frequentie van processor
    • Rack (1U) type behuizing
    3453,- excl. btw
    4178,13 incl.btw
    Voorraad 44
    Hewlett Packard Enterprise server: ProLiant DL380 Gen9
    • Intel Xeon E5 v3 processorfamilie
    • 2.4 GHz frequentie van processor
    • Rack (2U) type behuizing
    4006,- excl. btw
    4847,26 incl.btw
    Voorraad 2
    Hewlett Packard Enterprise server: ProLiant DL380 Gen9
    • Intel Xeon E5 v3 processorfamilie
    • 2.4 GHz frequentie van processor
    • Rack (2U) type behuizing
    3300,- excl. btw
    3993,- incl.btw
    Voorraad 9
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: X240 10G SFP+ 3m DAC - Zwart
    • 3 m lengte snoer
    • Zwart kleur van het product
    121,- excl. btw
    146,41 incl.btw
    Voorraad 139
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and .....
    • 2 m lengte snoer
    • Blauw kleur van het product
    41,- excl. btw
    49,61 incl.btw
    Voorraad 28
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: X240 10G SFP+ 1.2m DAC - Zwart
    • 1.2 m lengte snoer
    • Zwart kleur van het product
    145,- excl. btw
    175,45 incl.btw
    Voorraad 66

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    1366.09 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter
    https://www.centralpoint.nl/netwerkkaarten-adapters/hewlett-packard-enterprise/storefabric-cn1100r-dual-port-converged-network-adapter-art-qw990a-num-5120036/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder