• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    • Bedraad connectiviteitstechnologie
    • 10000 Mbit/s overdrachtssnelheid (max)
    • Fiber interface
    • Intern
    315,-excl. btw 381,15incl. btw
    Op voorraad (4)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Hewlett Packard Enterprise 727060-B21 netwerkkaart

    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+

    Productcode: 727060-B21  |  EAN/UPC: 4514953616233
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+ kenmerken

    Do you need a high-performance 10 Gb Ethernet adapter for your HP ProLiant Gen9 server family?

    The HP FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+ Adapter is installed in the FlexibleLOM socket in the ProLiant Gen9 Rack/Tower servers. The adapter offers 10 GbE FlexibleLOM with RDMA and Tunnel Offload features. It provides full-featured, high-performance, converged 10 Gb Ethernet that accelerates IT services and increases data center efficiency.

    Tunnel Offload provides efficient overlay networking to increase VM migration flexibility and network scale with minimal impact to performance. Traditional layer 2 networks limit mobility and scale of virtualized and multi-tenant workloads.

    With RDMA over Converged Ethernet (RoCE) data transfer efficiency dramatically increases with low latencies for applications such as Microsoft Hyper-V Live Migration, Microsoft SQL and Microsoft Storage Spaces with SMB Direct.

    Lower Costs and Deliver Faster Services by Converging FCoE or RoCE with LAN Traffic on a Single Wire

    • The HP FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+ Adapter is the industry’s first product to converge FCoE or RoCE with LAN traffic on a single Ethernet fabric, reducing the complexity for managing multiple traffic in the data center.


    Improve Network Virtualization Performance and Scale with Tunnel Offload

    • The HP FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+ Adapter uses Tunnel Offload and a 10 GbE bandwidth improvement to take full advantage of overlay networking.


    Improve Operational Agility with Faster VM Migration and Storage Data Access

    • The HP FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+ Adapter provides faster Microsoft Hyper-V Live Migration (using SMB Direct with RoCE instead of TCP/IP).

    Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+, Intern, Bedraad, PCI-E, Fiber, 10000 Mbit/s

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+ specificaties
    Bandbreedte
    Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
    Gewicht en omvang
    Diepte 77 mm
    Gewicht 94 g
    Breedte 120 mm
    Hoogte 16 mm
    Netwerk
    Netwerkstandaard IEEE 802.1ab,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3z
    Chipset Emulex XE-102
    Fiber ethernet cabling technologie 10GBase-LR
    Overige specificaties
    Vormfactor FlexibleLOM
    Poorten & interfaces
    Hostinterface PCI-E
    Vezel-optische connector SFP+
    Fibre channel-poorten 2
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Interface Fiber
    Technische details
    Compatibiliteit Server
    Intern Ja

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise coax kabel: X242 10G SFP+ 1m - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+
      1m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2:
      SFP+. Soort kabel: Direct Attach Copper,
      Lengte snoer: 1 m, Sexe:
      Mannelijk/Mannelijk. Gewicht: 111 g.
      Aansluiting(en): SFP+
    119,- excl. btw
    143,99 incl.btw
    Voorraad 259
    Hewlett Packard Enterprise coax kabel: X242 10G SFP+ 3m - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+
      3m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2:
      SFP+. Soort kabel: Direct Attach Copper,
      Lengte snoer: 3 m, Sexe:
      Mannelijk/Mannelijk. Gewicht: 220 g.
      Aansluiting(en): SFP+
    104,- excl. btw
    125,84 incl.btw
    Voorraad 203
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC
      Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack.
      Lengte snoer: 5 m. Type glasvezel: OM3,
      Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC,
      Kern diameter: 50 µm, Full duplex,
      Kleur kabel: Blauw
    31,- excl. btw
    37,51 incl.btw
    Voorraad 20
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ837A.
      Lengte snoer: 15 m. Aansluiting 1: LC,
      Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    36,- excl. btw
    43,56 incl.btw
    Voorraad 36
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: 30m LC/LC OM3
      Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC
      OM3. Lengte snoer: 30 m. Aansluiting 1:
      LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50
      µm, Full duplex, Kleur kabel: Blauw
    139,- excl. btw
    168,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver (Sparepart)
      Hewlett Packard Enterprise BladeSystem
      c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver.
      Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Vezelkabel diameters...
    202,- excl. btw
    244,42 incl.btw
    Voorraad 57
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: 533FLR-T
    • Bedraad connectiviteitstechnologie
    • 20000 Mbit/s overdrachtssnelheid (max)
    • Ethernet interface
    • Intern
    489,- excl. btw
    591,69 incl.btw
    Voorraad 1
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: Ethernet 10Gb 2-port 530T
    • Bedraad connectiviteitstechnologie
    • 10000 Mbit/s overdrachtssnelheid (max)
    • Ethernet interface
    • Intern
    338,- excl. btw
    408,98 incl.btw
    Voorraad 81
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: Ethernet 10Gb 2-port 561FLR-T Adapter
    • Bedraad connectiviteitstechnologie
    • 10000 Mbit/s overdrachtssnelheid (max)
    • Ethernet interface
    • Intern
    408,- excl. btw
    493,68 incl.btw
    Voorraad 7
    Hewlett Packard Enterprise server: ProLiant DL380 Gen9
    • Intel Xeon E5 v4 processorfamilie
    • 2.1 GHz frequentie van processor
    • Rack (2U) type behuizing
    1949,- excl. btw
    2358,29 incl.btw
    Voorraad 57
    Hewlett Packard Enterprise signaal kabel: HP BladeSystem c-Class 10GbE SFP+ to SFP+ 5m Direct Attach Copper Cable - .....
      Hewlett Packard Enterprise 537963-B21.
      Lengte snoer: 5 m, Aansluiting(en):
      SFP+. Kleur van het product: Zwart
    265,- excl. btw
    320,65 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: X240 10G SFP+ 0.65m DAC
    • 0.65 m lengte snoer
    82,- excl. btw
    99,22 incl.btw
    Voorraad 18
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: X240 10G SFP+ 3m DAC
    • 3 m lengte snoer
    119,- excl. btw
    143,99 incl.btw
    Voorraad 49
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: X240 10G SFP+ 1.2m DAC
    • 1.2 m lengte snoer
    86,- excl. btw
    104,06 incl.btw
    Voorraad 25

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    381.15 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+ Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+
    https://www.centralpoint.nl/netwerkkaarten-adapters/hewlett-packard-enterprise/flexfabric-10gb-2-port-556flr-sfp-plus-art-727060-b21-num-4598293/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder