• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    318,-excl. btw
    Ook refurbished leverbaar (- 67,-)
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zondag 29 juli 2018
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zondag 29 juli 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise 727060-B21 netwerkkaart

    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+

    Productcode: 727060-B21  |  EAN/UPC: 4514953616233
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 1
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+ kenmerken

    Do you need a high-performance 10 Gb Ethernet adapter for your HP ProLiant Gen9 server family?

    The HP FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+ Adapter is installed in the FlexibleLOM socket in the ProLiant Gen9 Rack/Tower servers. The adapter offers 10 GbE FlexibleLOM with RDMA and Tunnel Offload features. It provides full-featured, high-performance, converged 10 Gb Ethernet that accelerates IT services and increases data center efficiency.

    Tunnel Offload provides efficient overlay networking to increase VM migration flexibility and network scale with minimal impact to performance. Traditional layer 2 networks limit mobility and scale of virtualized and multi-tenant workloads.

    With RDMA over Converged Ethernet (RoCE) data transfer efficiency dramatically increases with low latencies for applications such as Microsoft Hyper-V Live Migration, Microsoft SQL and Microsoft Storage Spaces with SMB Direct.

    Lower Costs and Deliver Faster Services by Converging FCoE or RoCE with LAN Traffic on a Single Wire

    • The HP FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+ Adapter is the industry’s first product to converge FCoE or RoCE with LAN traffic on a single Ethernet fabric, reducing the complexity for managing multiple traffic in the data center.


    Improve Network Virtualization Performance and Scale with Tunnel Offload

    • The HP FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+ Adapter uses Tunnel Offload and a 10 GbE bandwidth improvement to take full advantage of overlay networking.


    Improve Operational Agility with Faster VM Migration and Storage Data Access

    • The HP FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+ Adapter provides faster Microsoft Hyper-V Live Migration (using SMB Direct with RoCE instead of TCP/IP).

    Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+, Intern, Bedraad, PCI-E, Fiber, 10000 Mbit/s

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+ specificaties
    Bandbreedte
    Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
    Gewicht en omvang
    Diepte 77 mm
    Gewicht 94 g
    Breedte 120 mm
    Hoogte 16 mm
    Minimale systeemeisen
    Aanbevolen gebruik Server
    Netwerk
    Netwerkstandaard IEEE 802.1ab,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3z
    Chipset Emulex XE-102
    Fiber ethernet cabling technologie 10GBase-LR
    Overige specificaties
    Vormfactor FlexibleLOM
    Poorten & interfaces
    Hostinterface PCI-E
    Vezel-optische connector SFP+
    Fibre channel-poorten 2
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Interface Fiber
    Technische details
    Intern Ja

    Youtube

    Welcome to the Idea Economy

    Toegevoegd: 2015-10-28 20:30:30
    Van: Hewlett Packard Enterprise
    Bekeken: 882388

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise coax kabel: X242 10G SFP+ 1m - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+
      1m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2:
      SFP+. Soort kabel: Direct Attach Copper,
      Lengte snoer: 1 m, Sexe:
      Mannelijk/Mannelijk. Gewicht: 111 g.
      Aansluiting(en): SFP+
    135,- excl. btw
    Voorraad 14
    Hewlett Packard Enterprise coax kabel: X242 10G SFP+ 3m - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+
      3m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2:
      SFP+. Soort kabel: Direct Attach Copper,
      Lengte snoer: 3 m, Sexe:
      Mannelijk/Mannelijk. Gewicht: 220 g.
      Aansluiting(en): SFP+
    149,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ837A. Cable
      length: 15 m, Connector 1: LC, Connector
      2: LC, Core diameter: 50 µm, Full
      duplex, Cable colour: Blue
    36,- excl. btw
    Voorraad 27
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: HP .5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced .....
      Hewlett Packard Enterprise AJ833A. Cable
      length: 0.5 m, Connector 1: LC,
      Connector 2: LC, Core diameter: 50 µm,
      Full duplex, Cable colour: Blue
    42,- excl. btw
    Voorraad 19
    Hewlett Packard Enterprise fiber optic kabel: LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack
      Hewlett Packard Enterprise LC to LC
      Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack.
      Cable length: 5 m, Fiber optic type:
      OM3, Connector 1: LC, Connector 2: LC,
      Core diameter: 50 µm, Full duplex,
      Cable colour: Blue
    36,- excl. btw
    Voorraad 28
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver (Sparepart)
      Hewlett Packard Enterprise BladeSystem
      c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver.
      Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Vezelkabel diameters...
    202,- excl. btw
    Voorraad 42
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: Ethernet 10Gb 2-port 561T Adapter (Sparepart)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
    • Interface ethernet
    • Intern
    394,- excl. btw
    Voorraad 41
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: Ethernet 10Gb 2-port 530T
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
    • Interface ethernet
    • Intern
    439,- excl. btw
    Voorraad 30
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: HP NC364T PCI Express Quad Port Gigabit Server Adapter
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
    • Interface ethernet
    • Intern
    369,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise server: ProLiant DL380 Gen9
    • Processorfamilie intel® xeon® e5 v4
    • Frequentie van processor 2.1 GHz
    • Type behuizing rack (2u)
    3429,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise signaal kabel: HP BladeSystem c-Class 10GbE SFP+ to SFP+ 5m Direct Attach Copper Cable - .....
      Hewlett Packard Enterprise 537963-B21.
      Lengte snoer: 5 m, Aansluiting(en):
      SFP+. Kleur van het product: Zwart
    123,- excl. btw
    Voorraad 5
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: X240 10G SFP+ 1.2m DAC
    • Lengte snoer 1.2 m
    86,- excl. btw
    Voorraad 34
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: X240 10G SFP+ 3m DAC
    • Lengte snoer 3 m
    129,- excl. btw
    Voorraad 52
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkabel: X240 10G SFP+ 5m DAC
    • Lengte snoer 5 m
    159,- excl. btw
    Voorraad 10

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    384.78 EUR new
    Do you need a high-performance 10 Gb Ethernet adapter for your HP ProLiant Gen9 server family?

    The HP FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+ Adapter is installed in the FlexibleLOM socket in the ProLiant Gen9 Rack/Tower servers. The adapter offers 10 GbE FlexibleLOM with RDMA and Tunnel Offload features. It provides full-featured, high-performance, converged 10 Gb Ethernet that accelerates IT services and increases data center efficiency.

    Tunnel Offload provides efficient overlay networking to increase VM migration flexibility and network scale with minimal impact to performance. Traditional layer 2 networks limit mobility and scale of virtualized and multi-tenant workloads.

    With RDMA over Converged Ethernet (RoCE) data transfer efficiency dramatically increases with low latencies for applications such as Microsoft Hyper-V Live Migration, Microsoft SQL and Microsoft Storage Spaces with SMB Direct.

    Lower Costs and Deliver Faster Services by Converging FCoE or RoCE with LAN Traffic on a Single Wire

    • The HP FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+ Adapter is the industry’s first product to converge FCoE or RoCE with LAN traffic on a single Ethernet fabric, reducing the complexity for managing multiple traffic in the data center.


    Improve Network Virtualization Performance and Scale with Tunnel Offload

    • The HP FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+ Adapter uses Tunnel Offload and a 10 GbE bandwidth improvement to take full advantage of overlay networking.


    Improve Operational Agility with Faster VM Migration and Storage Data Access

    • The HP FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+ Adapter provides faster Microsoft Hyper-V Live Migration (using SMB Direct with RoCE instead of TCP/IP).
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+ Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+
    bezoeker(s) bekeken<br>dit product vandaag 1 https://www.centralpoint.nl/netwerkkaarten-adapters/hewlett-packard-enterprise/flexfabric-10gb-2-port-556flr-sfp-plus-art-727060-b21-num-4598293/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder