• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    • Bedraad connectiviteitstechnologie
    • 10000 Mbit/s overdrachtssnelheid (max)
    • Ethernet interface
    • Intern
    559,-excl. btw 676,39incl. btw
    Ook refurbished leverbaar (- 310,-)
    Op voorraad (6)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Hewlett Packard Enterprise 652503-B21 netwerkkaart

    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+

    Productcode: 652503-B21  |  EAN/UPC: 0886111577644
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 1
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+ kenmerken

    Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Ethernet. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s

    Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+, Intern, Bedraad, PCI-E, Ethernet, 10000 Mbit/s

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+ specificaties
    Bandbreedte
    Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
    Draadloos LAN
    Wi-Fi Nee
    Netwerk
    Jumbo Frames ondersteuning Ja
    Netwerkstandaard IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x
    Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000,10000 Mbit/s
    Ethernet LAN Ja
    Poorten & interfaces
    Hostinterface PCI-E
    Vezel-optische connector SFP+
    Fibre channel-poorten 2
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Interface Ethernet
    Prestatie
    Ondersteunt Windows Ja
    Ondersteunt Linux Ja
    Technische details
    Intern Ja

    Youtube

    Welcome to the Idea Economy

    Toegevoegd: 2015-10-28 20:30:30
    Van: Hewlett Packard Enterprise
    Bekeken: 879249

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise NAS: StoreEasy 3830 - Zwart, Zilver
    • Opslagserver soort
    • Rack (2U) type behuizing
    • Intel® Xeon® E5 familie processorfamilie
    2639,- excl. btw
    3193,19 incl.btw
    Voorraad 1
    Hewlett Packard Enterprise NAS: X StoreEasy 1430 8TB SATA
    • 4 aantal storage drives ondersteund
    • Rack (1U) type behuizing
    • Intel Core i3 processorfamilie
    3889,- excl. btw
    4705,69 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise NAS: StoreEasy 1840 9.9TB SAS Storage
    • NAS soort
    • Rack (2U) type behuizing
    • 25 aantal storage drives ondersteund
    • Intel® Xeon® E5 familie processorfamilie
    18239,- excl. btw
    22069,19 incl.btw
    C2G fiber optic kabel: 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua
      C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Lengte snoer: 5 m. Soort kabel:
      OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex,
      Kleur kabel: Turkoois
    31,- excl. btw
    37,51 incl.btw
    Voorraad 120
    C2G fiber optic kabel: 2m ST-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
      C2G 85505. Lengte snoer: 2 m. Soort
      kabel: OFNR, Aansluiting 1: ST,
      Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50
      µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    19,- excl. btw
    22,99 incl.btw
    Voorraad 11
    C2G fiber optic kabel: 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua
      C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Lengte snoer: 2 m. Soort kabel:
      OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex,
      Kleur kabel: Turkoois
    25,- excl. btw
    30,25 incl.btw
    Voorraad 93
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+
    • Bedraad connectiviteitstechnologie
    • 10000 Mbit/s overdrachtssnelheid (max)
    • Fiber interface
    • Intern
    298,- excl. btw
    360,58 incl.btw
    Voorraad 18
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: 10Gb 2x 571SFP+
    • Bedraad connectiviteitstechnologie
    • 10000 Mbit/s overdrachtssnelheid (max)
    • Fiber interface
    • Intern
    275,- excl. btw
    332,75 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: 4 x RJ-45, PCI-e x4, 10/100/1000Mb/s, 8 Gbps - Groen, Grijs
    • Bedraad connectiviteitstechnologie
    • Ethernet interface
    • Intern
    129,- excl. btw
    156,09 incl.btw
    Voorraad 6
    Hewlett Packard Enterprise behuizing: 3PAR StoreServ 7200 - Zwart, Geel
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ 7200. Kleur van het product:
      Zwart, Geel. Compatibele
      besturingssystemen: 3PAR OS version
      3.1.3 and later. Meegeleverde kabels:
      SAS. Hostinterface: 8 Gb/sec Fibre
      Channel (4) Ports
    17499,- excl. btw
    21173,79 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise behuizing: 3PAR StoreServ 7400 - Zwart, Geel
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ 7400. Ondersteunde
      opslagstationinterfaces: SAS. Kleur van
      het product: Zwart, Geel. Compatibele
      besturingssystemen: 3PAR OS version
      3.1.3 and later. Meegeleverde kabels:
      SAS....
    23909,- excl. btw
    28929,89 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: 3PAR StoreServ File Controller
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ File Controller
    6129,- excl. btw
    7416,09 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: 3PAR StoreServ 7450
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ 7450. Ondersteunde types
      opslag-drives: HDD, SSD, Maximaal
      ondersteunde opslagcapaciteit: 460,8 TB,
      Opslag schijf-interface: Serial Attached
      SCSI (SAS). Type behuizing: Rack
      (2U)....
    89049,- excl. btw
    107749,29 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: StoreServ 7200 - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise StoreServ
      7200. Totale geïnstalleerde
      opslagcapaciteit: 400000 GB, Opslag
      schijf-interface: Serial Attached SCSI
      (SAS), Soorten RAID: 1, 5, 6. Type
      behuizing: Rack (2U), Kleur van het
      product: Zwart....
    35939,- excl. btw
    43486,19 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise server: ProLiant ML350 Gen9
    • Intel Xeon E5 v4 processorfamilie
    • 2.1 GHz frequentie van processor
    • Toren (5U) type behuizing
    2335,- excl. btw
    2825,35 incl.btw
    Voorraad 43
    Hewlett Packard Enterprise server: ProLiant DL380 Gen9
    • Intel Xeon E5 v4 processorfamilie
    • 2.1 GHz frequentie van processor
    • Rack (2U) type behuizing
    1949,- excl. btw
    2358,29 incl.btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise server: ProLiant ML350p Gen8
    • Intel® Xeon® E5 v2 familie processorfamilie
    • 2.1 GHz frequentie van processor
    • Toren (5U) type behuizing
    1809,- excl. btw
    2188,89 incl.btw
    C2G netwerkkabel: 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw
    • 2 m lengte snoer
    7,- excl. btw
    8,47 incl.btw
    Voorraad 9
    C2G netwerkkabel: 10m Cat6 Patch Cable
    • 10 m lengte snoer
    21,- excl. btw
    25,41 incl.btw
    Voorraad 71

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    676.39 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Ethernet. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+ Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+
    https://www.centralpoint.nl/netwerkkaarten-adapters/hewlett-packard-enterprise/ethernet-10gb-2-port-530sfp-plus-art-652503-b21-num-4594677/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder