• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
    • Interface ethernet
    • Intern
    281,-excl. btw
    Ook refurbished leverbaar (- 146,-)
    Ook refurbished leverbaar (- 106,-)
    Op voorraad (1)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Hewlett Packard Enterprise 652503-B21 netwerkkaart

    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+

    Productcode: 652503-B21  |  EAN/UPC: 0886111577644
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanbevolen opties
  • 1
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+ kenmerken

    Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Ethernet. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s

    Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+, Intern, Bedraad, PCI-E, Ethernet, 10000 Mbit/s

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+ specificaties
    Bandbreedte
    Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
    Draadloos LAN
    Wi-Fi Nee
    Minimale systeemeisen
    Ondersteunt Windows Ja
    Ondersteunt Linux Ja
    Netwerk
    Jumbo Frames ondersteuning Ja
    Netwerkstandaard IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x
    Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000,10000 Mbit/s
    Ethernet LAN Ja
    Poorten & interfaces
    Hostinterface PCI-E
    Vezel-optische connector SFP+
    Fibre channel-poorten 2
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Interface Ethernet
    Technische details
    Intern Ja
    MPN & EAN
    MPN 652503-B21
    EAN 0886111577644, 4948382819796

    Aanbevolen opties

    Hewlett Packard Enterprise : HPE 3Y PC NBD ML30 Gen9 SVC ProLiant ML30 Gen9 3yr Proactive Care Svc Next Bus Day HW supp .....
      HPE 3Y PC NBD ML30 Gen9 SVC ProLiant
      ML30 Gen9 3yr Proactive Care Svc Next
      Bus Day HW supp w9x5 coverage.SW supp
      24x7 Std 2hr remote Resp. Incl
      Proactive/Reacti
    319,- excl. btw
    Voorraad 999
    Hewlett Packard Enterprise garantie: HPE 3 year Foundation Care 24x7 ML30 Gen9 Service
    • Aantal jaar 3 jaar
    185,- excl. btw
    Voorraad 200
    Hewlett Packard Enterprise : HPE 3Y FC ProLiant ML30 Gen9 24x7 HW support with 6 Hr Call-to-Repair 24x7 Basic SW phone .....
      HPE 3Y FC ProLiant ML30 Gen9 24x7 HW
      support with 6 Hr Call-to-Repair 24x7
      Basic SW phone support with
      collaborative call mgmt.
    519,- excl. btw
    Voorraad 999
    Hewlett Packard Enterprise garantie: H1AT8E
    • Aantal jaar 4 jaar
    169,- excl. btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise garantie: HPE 4 Year Foundation Care 24x7 ML30 Gen9 Service
    • Aantal jaar 4 jaar
    275,- excl. btw
    Voorraad 100
    Hewlett Packard Enterprise garantie: 5Y, NBD
    • Aantal jaar 5 jaar
    205,- excl. btw
    Voorraad 200
    Hewlett Packard Enterprise : HPE 5Y FC NBD wDMR ML30 Gen9 SVC ProLiant ML30 Gen9 9x5 HW support with DMR next business .....
      HPE 5Y FC NBD wDMR ML30 Gen9 SVC
      ProLiant ML30 Gen9 9x5 HW support with
      DMR next business day onsite response
      24x7 Basic SW phone support with
      collaborative cal
    449,- excl. btw
    Voorraad 999
    Hewlett Packard Enterprise : HPE 5Y FC 24x7 ML30 Gen9 SVCProLiant ML30 Gen924x7 HW support 4 hour onsite response 24x7 .....
      HPE 5Y FC 24x7 ML30 Gen9 SVCProLiant
      ML30 Gen924x7 HW support 4 hour onsite
      response 24x7 Basic SW phone support
      with collaborative call mgmt.
    319,- excl. btw
    Voorraad 200
    Hewlett Packard Enterprise : HPE 5Y PC 24x7 ML30 Gen9 SVC ProLiant ML30 Gen9 5y Proactive Care Svc. 4hr HW Supp w/24x7 .....
      HPE 5Y PC 24x7 ML30 Gen9 SVC ProLiant
      ML30 Gen9 5y Proactive Care Svc. 4hr HW
      Supp w/24x7 coverage. SW supp 24x7 Std
      2hr remote Resp. Incl Proactive/Reactive
      Sv
    879,- excl. btw
    Voorraad 999
    Hewlett Packard Enterprise garantie: Installation DL60/DL80 Service
      Hewlett Packard Enterprise Installation
      DL60/DL80 Service
    329,- excl. btw
    Voorraad 300
    Hewlett Packard Enterprise garantie: Startup DL60/DL80 Service
      Hewlett Packard Enterprise Startup
      DL60/DL80 Service
    939,- excl. btw
    Voorraad 200

    Youtube

    Welcome to the Idea Economy

    Toegevoegd: 2015-10-28 20:30:30
    Van: Hewlett Packard Enterprise
    Bekeken: 882462

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise behuizing: 3PAR StoreServ 7200 - Zwart, Geel
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ 7200. Soorten RAID: 1, 5, 6,
      Maximale opslagcapaciteit: 400 TB. Kleur
      van het product: Zwart, Geel.
      Overdrachtssnelheid: 8 Gbit/s.
      Compatibele besturingssystemen: 3PAR OS
      version 3.1.3...
    13289,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise behuizing: 3PAR StoreServ 7400 - Zwart, Geel
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ 7400. Ondersteunde
      opslagstationinterfaces: SAS, Soorten
      RAID: 1, 5, 6, Maximale
      opslagcapaciteit: 550 TB. Kleur van het
      product: Zwart, Geel.
      Overdrachtssnelheid: 8 Gbit/s.
      Compatibele...
    23909,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise NAS: StoreEasy 1840 9.9TB SAS Storage
    • Soort nas
    • Aantal storage drives ondersteund 25
    • Type behuizing rack (2u)
    • Processorfamilie intel® xeon® e5 familie
    18089,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise NAS: StoreEasy 1640 24TB SAS Storage
    • Soort nas
    • Type behuizing rack (2u)
    • Aantal storage drives ondersteund 12
    • Processorfamilie intel® xeon® e5 v2 familie
    12899,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise NAS: X StoreEasy 1430 8TB SATA
    • Aantal storage drives ondersteund 4
    • Type behuizing rack (1u)
    • Processorfamilie intel® core™ i3
    3849,- excl. btw
    C2G fiber optic kabel: 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua
      C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel:
      OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex,
      Kleur kabel: Turkoois
    35,- excl. btw
    Voorraad 250
    C2G fiber optic kabel: 2m ST-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
      C2G 85505. Lengte snoer: 2 m, Soort
      kabel: OFNR, Aansluiting 1: ST,
      Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50
      µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    22,- excl. btw
    Voorraad 13
    C2G fiber optic kabel: 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua
      C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel:
      OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex,
      Kleur kabel: Turkoois
    28,- excl. btw
    Voorraad 603
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    318,- excl. btw
    Voorraad 2
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: HP Ethernet 1Gb 4-port 331FLR Adapter - Aluminium, Groen
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
    • Interface ethernet/wlan
    • Intern
    166,- excl. btw
    Voorraad 14
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: 10Gb 2x 571FLR-SFP+
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    1129,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: 3PAR StoreServ File Controller
      Hewlett Packard Enterprise 3PAR
      StoreServ File Controller
    6139,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: StoreServ 7200 - Zwart
      Hewlett Packard Enterprise StoreServ
      7200. Totale geïnstalleerde
      opslagcapaciteit: 400000 GB, Opslag
      schijf-interface: Serial Attached SCSI
      (SAS), Soorten RAID: 1, 5, 6. Type
      behuizing: Rack (2U), Kleur van het
      product: Zwart....
    35879,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise SAN: StoreServ 7450 - Zwart, Geel
      Hewlett Packard Enterprise StoreServ
      7450. Ondersteunde types opslag-drives:
      HDD, Maximaal ondersteunde
      opslagcapaciteit: 260,4 TB, Opslag
      schijf-interface: Serial Attached SCSI
      (SAS). Type behuizing: Rack (2U), Kleur
      van het...
    43029,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise server barebone: ProLiant SL230s Gen8
      Hewlett Packard Enterprise ProLiant
      SL230s Gen8. Chipset moederbord: Intel
      C600, Processor socket: LGA 2011 (Socket
      R), Processorfamilie: Intel.
      Ondersteunde geheugen types: DDR3-SDRAM,
      Maximum UDIMM geheugen: 256 GB,
      Maximum...
    2249,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise server barebone: ProLiant SL230s Gen8
      Hewlett Packard Enterprise ProLiant
      SL230s Gen8. Chipset moederbord: Intel
      C600, Processor socket: LGA 2011 (Socket
      R), Processorfamilie: Intel.
      Ondersteunde geheugen types: DDR3-SDRAM,
      Maximum UDIMM geheugen: 256 GB,
      Maximum...
    2249,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise server: ProLiant ML350 Gen9
    • Processorfamilie intel® xeon® e5 v4
    • Frequentie van processor 2.1 GHz
    • Type behuizing toren (5u)
    1982,- excl. btw
    Voorraad 14
    Hewlett Packard Enterprise server: ProLiant ML350p Gen8
    • Processorfamilie intel® xeon® e5 v2 familie
    • Frequentie van processor 2.1 GHz
    • Type behuizing toren (5u)
    2479,- excl. btw
    Hewlett Packard Enterprise server: ProLiant DL380p Gen8
    • Processorfamilie intel® xeon® e5 v2 familie
    • Frequentie van processor 2.6 GHz
    • Type behuizing rack (2u)
    10639,- excl. btw
    C2G netwerkkabel: 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw
    • Lengte snoer 2 m
    9,- excl. btw
    Voorraad 660
    C2G netwerkkabel: 10m Cat6 Patch Cable
    • Lengte snoer 10 m
    23,- excl. btw
    Voorraad 355

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    340.01 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Ethernet. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s
    Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+ Hewlett Packard Enterprise netwerkkaart: Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+
    bezoeker(s) bekeken<br>dit product vandaag 6 https://www.centralpoint.nl/netwerkkaarten-adapters/hewlett-packard-enterprise/ethernet-10gb-2-port-530sfp-plus-art-652503-b21-num-4594677/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder