• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    969,-excl. btw
    Op voorraad (1)
    Levertijd:
    3-5 werkdagen
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Samenwerking tussen Apple en Cisco
    De professionele samenwerking tussen Apple en Cisco maakt de mobiele transformatie eenvoudiger voor bedrijven. Ontdek welke ontwikkelingen voor uw onderneming van belang kunnen zijn.
    Cisco N2XX-AIPCI01= netwerkkaart

    Cisco netwerkkaart: Intel Dual Port 10 GbE SFP+ Ethernet X520 Server Adapter

    Productcode: N2XX-AIPCI01=
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Cisco netwerkkaart: Intel Dual Port 10 GbE SFP+ Ethernet X520 Server Adapter kenmerken

    Cisco N2XX-AIPCI01=. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Fiber. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s

    Cisco N2XX-AIPCI01=, Intern, Bedraad, PCI-E, Fiber, 10000 Mbit/s

    Specificaties

    Cisco netwerkkaart: Intel Dual Port 10 GbE SFP+ Ethernet X520 Server Adapter specificaties
    Bandbreedte
    Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
    Netwerk
    Netwerkstandaard IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ad
    Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10000 Mbit/s
    Poorten & interfaces
    Hostinterface PCI-E
    Vezel-optische connector SFP+
    Fibre channel-poorten 2
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Interface Fiber
    Technische details
    Intern Ja

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    C2G fiber optic kabel: 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua
      C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel:
      OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex,
      Kleur kabel: Turkoois
    35,- excl. btw
    Voorraad 250
    C2G fiber optic kabel: 2m ST-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
      C2G 85505. Lengte snoer: 2 m, Soort
      kabel: OFNR, Aansluiting 1: ST,
      Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50
      µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    21,- excl. btw
    Voorraad 14
    C2G fiber optic kabel: 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua
      C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel:
      OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex,
      Kleur kabel: Turkoois
    28,- excl. btw
    Voorraad 622

    Speciale acties

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Intel Dual Port 10 GbE SFP+ Ethernet X520 Server Adapter
    Cisco
    Cisco
    1172.49 EUR new
    Cisco N2XX-AIPCI01=. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Fiber. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s
    Cisco netwerkkaart: Intel Dual Port 10 GbE SFP+ Ethernet X520 Server Adapter Cisco netwerkkaart: Intel Dual Port 10 GbE SFP+ Ethernet X520 Server Adapter
    bezoeker(s) bekeken<br>dit product vandaag 2 https://www.centralpoint.nl/netwerkkaarten-adapters/cisco/intel-dual-port-10-gbe-sfp-plus-ethernet-x520-server-adapter-art-n2xx-aipci01-num-607956/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder