• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en maak kans op een waardebon t.w.v. €100,-
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    978,89incl. btw 809,-excl. btw
    Op voorraad (17)
    Levertijd:
    3-5 werkdagen
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Samenwerking tussen Apple en Cisco
    De professionele samenwerking tussen Apple en Cisco maakt de mobiele transformatie eenvoudiger voor bedrijven. Ontdek welke ontwikkelingen voor uw onderneming van belang kunnen zijn.
    Cisco Meraki webinar
    Cisco Meraki creëert gebruiksvriendelijke cloud managed netwerkoplossingen voor het MKB en grotere bedrijven. Benieuwd of cloud networking iets voor u is? Lees dan meer over Meraki of volg één van de leerzame Meraki webinars van Cisco.
    Cisco N2XX-AIPCI01= netwerkkaart

    Cisco netwerkkaart: Intel Dual Port 10 GbE SFP+ Ethernet X520 Server Adapter

    Productcode: N2XX-AIPCI01=  |  EAN/UPC: 0882658297335
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 2
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Cisco netwerkkaart: Intel Dual Port 10 GbE SFP+ Ethernet X520 Server Adapter kenmerken

    Cisco N2XX-AIPCI01=. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Fiber. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s

    Cisco N2XX-AIPCI01=, Intern, Bedraad, PCI-E, Fiber, 10000 Mbit/s

    Specificaties

    Cisco netwerkkaart: Intel Dual Port 10 GbE SFP+ Ethernet X520 Server Adapter specificaties
    Bandbreedte
    Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
    Netwerk
    Netwerkstandaard IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ad
    Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10000 Mbit/s
    Poorten & interfaces
    Hostinterface PCI-E
    Vezel-optische connector SFP+
    Fibre channel-poorten 2
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Interface Fiber
    Technische details
    Intern Ja

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 644228

    Cisco: The bridge to possible

    Toegevoegd: 2018-11-13 13:00:06
    Van: Cisco
    Bekeken: 11695

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    C2G fiber optic kabel: 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua
      C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel:
      OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Mannelijk/Mannelijk, Full...
    42,35 incl. btw
    35,- excl. btw
    Voorraad 61
    C2G fiber optic kabel: 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua
      C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel:
      OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Mannelijk/Mannelijk, Full...
    33,88 incl. btw
    28,- excl. btw
    Voorraad 712
    C2G fiber optic kabel: 2m ST-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
      C2G 85505. Lengte snoer: 2 m, Soort
      kabel: OFNR, Aansluiting 1: ST,
      Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50
      µm, Geslacht connector:
      Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur
      kabel: Turkoois
    25,41 incl. btw
    21,- excl. btw
    Voorraad 15

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en maak kans op een waardebon t.w.v. €100,-
    Intel Dual Port 10 GbE SFP+ Ethernet X520 Server Adapter
    Cisco
    Cisco
    978.89 EUR new
    Cisco N2XX-AIPCI01=. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Fiber. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s
    Cisco netwerkkaart: Intel Dual Port 10 GbE SFP+ Ethernet X520 Server Adapter Cisco netwerkkaart: Intel Dual Port 10 GbE SFP+ Ethernet X520 Server Adapter
    https://www.centralpoint.nl/netwerkkaarten-adapters/cisco/intel-dual-port-10-gbe-sfp-plus-ethernet-x520-server-adapter-art-n2xx-aipci01-num-607956/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder