• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    • Bedraad connectiviteitstechnologie
    • 10000 Mbit/s overdrachtssnelheid (max)
    • Fiber interface
    • Intern
    919,-excl. btw 1111,99incl. btw
    Op voorraad (3)
    Levertijd:
    3-5 werkdagen
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Cisco N2XX-AIPCI01= netwerkkaart

    Cisco netwerkkaart: Intel Dual Port 10 GbE SFP+ Ethernet X520 Server Adapter

    Productcode: N2XX-AIPCI01=  |  EAN/UPC: 0882658297335
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Cisco netwerkkaart: Intel Dual Port 10 GbE SFP+ Ethernet X520 Server Adapter kenmerken

    Cisco N2XX-AIPCI01=. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Fiber. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s

    Cisco N2XX-AIPCI01=, Intern, Bedraad, PCI-E, Fiber, 10000 Mbit/s

    Specificaties

    Cisco netwerkkaart: Intel Dual Port 10 GbE SFP+ Ethernet X520 Server Adapter specificaties
    Bandbreedte
    Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
    Netwerk
    Netwerkstandaard IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ad
    Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10000 Mbit/s
    Poorten & interfaces
    Hostinterface PCI-E
    Vezel-optische connector SFP+
    Fibre channel-poorten 2
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Interface Fiber
    Technische details
    Intern Ja

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    C2G fiber optic kabel: 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua
      C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Lengte snoer: 5 m. Soort kabel:
      OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex,
      Kleur kabel: Turkoois
    34,- excl. btw
    41,14 incl.btw
    Voorraad 122
    C2G fiber optic kabel: 2m ST-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
      C2G 85505. Lengte snoer: 2 m. Soort
      kabel: OFNR, Aansluiting 1: ST,
      Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50
      µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    21,- excl. btw
    25,41 incl.btw
    Voorraad 10
    C2G fiber optic kabel: 2m SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
      C2G 85514. Lengte snoer: 2 m. Soort
      kabel: OFNR, Aansluiting 1: SC,
      Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50
      µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    23,- excl. btw
    27,83 incl.btw
    Voorraad 23

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Intel Dual Port 10 GbE SFP+ Ethernet X520 Server Adapter
    Cisco
    Cisco
    1111.99 EUR new
    Cisco netwerkkaart: Intel Dual Port 10 GbE SFP+ Ethernet X520 Server Adapter Cisco netwerkkaart: Intel Dual Port 10 GbE SFP+ Ethernet X520 Server Adapter
    https://www.centralpoint.nl/netwerkkaarten-adapters/cisco/intel-dual-port-10-gbe-sfp-plus-ethernet-x520-server-adapter-art-n2xx-aipci01-num-607956/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder