• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
    • Interface fiber
    • Intern
    5229,-excl. btw
    Op voorraad (4)
    Levertijd:
    3-5 werkdagen
    Gratis Verzending!
    Samenwerking tussen Apple en Cisco
    De professionele samenwerking tussen Apple en Cisco maakt de mobiele transformatie eenvoudiger voor bedrijven. Ontdek welke ontwikkelingen voor uw onderneming van belang kunnen zijn.
    Cisco ASA-IC-6GE-SFP-B= netwerkkaart

    Cisco netwerkkaart: ASA 6-port SFP

    Productcode: ASA-IC-6GE-SFP-B=  |  EAN/UPC: 0882658487415
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 1
    Youtube
  • Opties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco netwerkkaart: ASA 6-port SFP kenmerken

    Cisco ASA 6-port SFP. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Interface: Fiber. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s

    Cisco ASA 6-port SFP, Intern, Bedraad, Fiber, 1000 Mbit/s

    Specificaties

    Cisco netwerkkaart: ASA 6-port SFP specificaties
    Bandbreedte
    Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
    Design
    LED-indicatoren Ja
    Minimale systeemeisen
    Ondersteunt Windows Ja
    Ondersteunt Linux Ja
    Netwerk
    Fiber ethernet cabling technologie 1000BASE‑LH,1000BA...
    Overige specificaties
    Link/Act LED Ja
    Poorten & interfaces
    Vezel-optische connector SFP
    Fibre channel-poorten 6
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Interface Fiber
    Technische details
    Intern Ja

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 415

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    C2G fiber optic kabel: 2m ST-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
      C2G 85505. Lengte snoer: 2 m, Soort
      kabel: OFNR, Aansluiting 1: ST,
      Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50
      µm, Full duplex, Kleur kabel: Turkoois
    20,- excl. btw
    Voorraad 16
    C2G fiber optic kabel: 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua
      C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel:
      OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex,
      Kleur kabel: Turkoois
    26,- excl. btw
    Voorraad 239
    C2G fiber optic kabel: 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua
      C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel:
      OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex,
      Kleur kabel: Turkoois
    33,- excl. btw
    Voorraad 111

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    ASA 6-port SFP
    Cisco
    Cisco
    6327.09 EUR new
    Cisco ASA 6-port SFP. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Interface: Fiber. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
    Cisco netwerkkaart: ASA 6-port SFP Cisco netwerkkaart: ASA 6-port SFP
    bezoeker(s) bekeken<br>dit product vandaag 1 https://www.centralpoint.nl/netwerkkaarten-adapters/cisco/asa-6-port-sfp-art-asa-ic-6ge-sfp-b-num-1298716/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder